Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hejka! Kasia C musze powiedziec ze ja tez juz mam w domku baby osann!! to nisidelko ze stolarzem! ihihh wydaje mi sie tez za swietne rozwiazanie na szybkie zakupki idt. ihhiihihih wuzek oczywiscie tez mam hiih ale ten osann bedzie lzejszy i wygodniejszy ..ja go kupilam na e-bay.de hii troche tanszy!! i polecam zagladnac tam czasami jest mozliwe zakupienie go i z przesylka do polski http://search.ebay.de/osann-fahrgestell_W0QQfromZR8QQssPageNameZWLRS mozna szukac jako : nania fahrgestell, .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze ... do tego mozna jeszcze dokupis specjalna \"stacje\" ktora montujesz w aucie i tylko robisz \"klik\" i sie zaczepia to nosidelko i nie musisz juz z pasami uzerac w aucie http://cgi.ebay.de/BASISSTATION-PKW-STATION-f-NIDO-MOVE-TOP-PICO-STAR-EASY_W0QQitemZ250046236794QQihZ015QQcategoryZ77136QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem w testach jest tez dobra! bezpieczna.. a pamietam co bylo z pasami w aucie i tym siedzonkiem!!!......chyba staje sie wygodniejsza .ihihih(oczywiscie tez juz ja mam !hiihihihhi pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja z \"pazdziernika\"-sorry, ze zaklucam, ale mam slowko do Ma-Rity:) Witaj kochana-wczoraj przez przypadek napisalas na naszym topicu:) i tak pomyslalam, ze Cie tu znajde. Niestety nasz\"holenderski\"padl, ale brak czasu na pisanie. Jak sie czujesz? I jak oceniasz opieke verloskundingen? Pozdrawiam serdecznie! Powodzenia lutoweczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ! JA TYLKO NA SEKUNDE, BO LECE DO GINKI. WCZORAJ POZNALIŚMY PŁEĆ! MÓJ LUDZIK TO.....DZIEWCZYNKA! PONOĆ NA 100%!!!! RADEK W SZOKU. JA W EUFORII, BO MIMO IŻ ROZSADEK PODPOWIADAŁ MI, ZE TO CHŁOPIEC W GŁĘBI DUSZY MARZYŁAM O CÓRCI I MAM! ZDROWIUTKA, ŚLICZNIUTKA (POKAZAŁ NAM JEJ BUZIĘ NA 3D). WAZY 980GRAM. TYLKO JA MAM ZASTÓJ MOCZU W PRAWEJ NERCE...ZOBACZYMY CO NA TO GINKA POWIE. MOŻE BEDĘ MUSIAŁA ZOSTAĆ W SZPITALU. JONKO, CZYM GROZI TAKI ZASTÓJ?] LECE P.S. INTERNET MAM TEŻ W HAWIRZE, WIEC BĘDĘ STALE Z WAMI MOJE KOCHANE. KASIU 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szytka- GRATULUJE DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!! :D Jak super, że już wiesz! Mam nadzije, że wszystko będzie dobrze z twoją nerką..... Buziaki i trrzymaj się! A ja niestety przeziębiona jestm.....:o :( fatalnie się czuję! Lipa! Znacie dziewczyny jakies dobre sposoby domowe na ból gardła itp?? buziaki dla wszystkich Lutówek! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! SZYT -gratuluję tej małej księżniczki, która mieszka w Twoim brzuszku! Ja tez mam taką, poza tym odkryłam więcej analogii miedzy nami: ja tez mam męża Radzia i płytę Shape (ćwiczenia po porodzie). Życzę zdrówka. KAMILLA7- ginekolog pozwolił mi płukać gardło Tantum Verde i Gargarin. POza tym stare \"belferskie \"sposoby: zalej torebkę rumianku i łyżeczkę sody wrzątkiem i powdychaj to trochę.I również dużo zdrówka! Byłam wczoraj na badaniu krwi. Budzącego we mnie grozę kłucia w palucha nie było -pobrała z żyły.Glukoza wyszła ok, krew też i odczyn Coombsa(chociaż HGB gorzej muszę wrócić do pałaszowania buraków), ale tym razem wyszło mi coś złego w moczu. Napiszę szczegółowo, żebyście mogły się powymądrzać na ten temat(na to liczę):w osadzie leukocyty(4-6 w polu widzenia) i liczne bakterie oraz jakieś nabłonki wielokątne...Kurcze do tej pory miałam idealne wyniki moczu. Co sie dzieje? Wiecie coś o tym? JONKO< może TY coś mi napiszesz? W czwartek idę do gin. , więc zobaczymy...Póki co liczę na Wasza mądrość życiową-co to za świństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej witam po przedlużonym weekendzie :) Szyt - no to gratulacje ! jakie imię w planach ? :) Mam nadzieję, że z nereczką będzie ok - zdaj relację ! Amelka - mi raz też wyszły takie gorsze wyniki moczu i moja gin stwierdziła, że za mało piję (co było rzeczywiście prawdą) i kazała pamiętać o 2-3 litrach dziennie płynów. Zastosowałam się do tego nakazu i już następne wyniki były ok. Nie brałam żadnych leków więc może u Ciebie też tak jest........ A co do zakupów to my też za wiele nie mamy....Sami kupiliśmy jeden ciuszek, a trochę śpioszków, bluzeczek itp czeka pochowane po szafach babć :) Zazdroszczę niektórym z Was, że już się zdecydowałyście na wózek. Ja nadal nie potrafię się zdecydować, nawet nie wiem czy kupić od razu wielofunkcyjny czy najpierw jakis zwykły głęboki, a później lepszą spacerówkę. Moja znajoma twierdzi, że te wielofunkcyjne są ciężkie i potem zmieniając na spacerówkę trza się męczyć i ona poleca dwa wózki, bo w spacerówce dziecko jeździ o wiele dłużej niż w głębokim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już po. Glukoza w normie, a tak sie bałam. Co do nery to musze jutro koniecznie zrobić posiew moczu i zadzwonic z wynikiem do ginki. zapytałam sie czym to grozi, a ona, ze infekcją, a każda infekcja to zło dla ciaży :(. Wszysko zalezy od wyniku posiewu. Niektóre babki kończa z cewnikowaną nerą... No dziewczyny, które spodziewają sie synka---szykujcie kawalerów dla mojej panny :) dziewczynek chyba wiecej u nas z tego co pamiętam. Amelka---mój Radziu jest krnąbrny :P napiszcie sobie laski w stopce płeć, bo potem sie wszysko myli. Już mam wizję małej ślicznotki z \"fontanną\" na główce, w ładnej, kozackiej sukiencei i oczywiście na rękach u Radzia. ale mu będzie do twarzy z dziewczynką :) on, wiecie, nie moze sie z tym oswoic, bo przez całą ciążę był przekonany, ze to synek i że będzie z nim grał w piłę i chodził na ryby. Ja też przez całe życie miałam wizję, że będę miała parkę, najpierw chłopiec, a potem dziewczynka. Jest inaczej, a ja jestem najszcześliwsza na świecie, chociaż z chłopca cieszyłabym sie równie mocno. Nawet troche, załuję, że to nie bliznięta chłopiec i dziewczynka :) za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! .SZYT!!! gratulacje!!!! !!!!! niuniA!!!!!!!!!super!! ja ide w czwartek do lekarza moze i mi tym razem sie uda \"odkryc\" kto sie tam i u mnie chowa!!! ihihihih ....Kasia C -ta stacja jest SSSUUUPPPEERRR!! juz probowalam w aucie ja zamontowac -tak na sucho!! i super latwo do zamontowania i w funkcjonowaniu i jest naprawde takl zrobiona ze nie ma co!!! nic sie nie poluzuje!!!,,,jesli bedziesz miala trudnosci w znalezieniu jej w polsce to pogadamy.........moze sie uda cos wykombinowac!!! ja mieszkam w niemczech to mi latwiej z przesylka a i sa osoby ktore zajmuja sie w doworzeniu paczek na tereny polski hihihihihihihihih tak ze ....zawsze mozna cos wykombinowac!!! pozdrawiam!!! wszystkie!!! mamuski!! a. co do przeziebien-to ponoc kobiety w ciazy nie powinny pic duzo soku z malin bo one moga wywolywac skurcze.....ponoc?! dobre sa cukierki vick do ssania mleko z czosnkiem,lub miodem,i spac w skarpetkach-ponoc to daje moja znajoma jesli czuje ze ja bierze to spi w skarpetkach i po paru dniach jest lepiej! ja nienawidze w skarpetkach spac....ale raz mi pomoglo..?? ale czy to byly te skarpetki?? to nie wiem ihih-ale sprobowanie nic nie kosztuje!!!!!hiihihihih jak mi sie cos jeszcze przypomni z tych domowych sposobow zwalczania przeziebienia to dam znac!!! papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SZYT pamietam jak moj maz tez sie rozczulal na mysl o potomku-tzn chlopczyku! ale jak daleko siegam myslami to by ja za nic w swiecie njie zaminil na chlopaka! powiedzial mi ze teraz musi sie strasznie opiekowac bo to jego princessin!!!!!i musi dbac by sie jej nic nie stalo!!! i w sumie musze powiedzic ze chyba jest cos takiego ze jesli jest cureczka to mezczyzna otwiera skrzydla by taka delikatna istotkie chronic!!!!! i jak na zakupy sie razem wybieraja chodzi mi o ciuchy to ma moj maz taka radosc w przegladaniu jakis coool spudniczek rozowych rajtuzkow! itd. itpo.no i te dodatki! no a ze moja corcie /5 latek) ma krecowe wloski to ma trudnosci z rozczesywaniem hiihi ale i tak fajnie to wszystko wyglada!!!!... chociaz ja nie mam nic przeciwko chlopczykom!!!!!! ale jest to zawsze inny zwiazek pomiedzy ojcem a curka ...a ojcem i synem!!! ...www.bonczusiee.bobasy.pl.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, sylwia---🌻 🌻 dla Was! na przeziębienie to, to co radziła Amelka i do ssania ja polecam propolki. co do imienia, to podobają mi sie (na dzień dzisiejszy) Nina, Lidia, Hanna, Blanka, Małgosia. Troche mniej, ale też wchodzą w grę: Dorota, Paulina. Ale to jeszcze może ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyciu to zdanie od mojego mężą do Twojego: W tych czasach dziewczyny tez na ryby chodzą!! :D Czad no nie? Ja , jak pamietasz miałam CAŁY czas przeczucie ze to druga laseczka,a tu masz, ja z kolei potrzebowałam czasu ,by sie oswoic z synkem.....Miałam juz mnostwo zakupow dla Jagody:) Bedzie Kuba:D Juz teraz nie wyobrazam sobie \"zamiany\",bo komoda pełna bojowek,dresikow adidasa,bejsbolowek i nawet krwacik z Kubusiem Puchatkiem czeka.....Kocham go juz tak bardzo,w ogole kocham moje \"dwa dzieci\" do szalenstwa i meza tez do obłędu.Ale wyszło co? Hormony szaleją i sie człowiek rozkleja....... Zuziu mam co prawda tesciowa w Berlinie i szwagra,ktory zdrowo na e-bayu handluje,mam tam swoje konto i nawet 12 komentarzy:DAle jesli nie musiałabym ich fatygowac byłoby super,przesłałabym pieniadze Tobie i byłabym wdzieczna.Najlepsza bylaby baza granatowa.Pozdrawiam Was wszystkie! Martwi mnie Twoja nerka szyt,ale to na pewno przejsciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno :) napewno będzie jego oczkiem w głowie, ale chłopaczyna sie musi z tym przespać kilka nocy ;) my tez głównie oglądaliśmy bojóki i inne \"chłopackie\" ciuszki :) zuzia--ładna córa i to miejsce w którym były robione fotki, urocze! gdzie to? co do wyników moczu to ja też mam niezaciekawe. pełno nabłonków i bakterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu,Oliwka czad,qa czy w tej bluzeczce w pasy to Ty?Bo brzuszek he he,tez czad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt - w Twoich opcjach imiennych pojawiła się propozycja Blanki. Mi osobiście się totalnie nie podoba, ale z kolei jest to typ nr 1 mojego męża :) I stwierdził, że zgodzi się na imię Alicja dla pierwszej dzidzi, jak druga dostanie imię Blanka :) I bądź tu mądry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C ...ta babka z brzuszkiem i bluzce w paski to ja ihihih Szyt a te zdjecia byly robione ostatnio w wenecji i w okolicach Gardasee-wlochy- Szyt a co do nerki moja jedna znajoma miala tez cos z nerka i obeszlo sie bez duzych jakis problemow musiala tylko uwazac na siebie ,mniej soli,i cos jeszcze co powodowalo by czeste chodzenie do toalety ihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjec to ta babka co sobie sama pozuje ihih to tez ja .....a i na zdjeciach urlopowych to ja juz z brzuszkiem hihih troszke mniejszym jak tam gdzie mam bluzke w pasy ihihi...przeslijcie wasze zdjecia ihihihihh ..!!!!!! bedzie ciekawie poznajac sie z \"widoku\" ihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jest na stronie 43,a tak to chyba lepiej na maila sie popoznawac,bo rozna wiara tu zaglada.Sama nie wiem.W kazdym razie sie ciesze Zuziu,bo Ciebie i szytke mam juz przed oczami,gdy czytam wasze wpisy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C ...kurcze nie moge znalezc tego linka ze zdjeicami jesli chcesz to wyslij mi pare na maila...tez bym chciala \"poznac \"cie ihihihih i inne kolezanki z tego forum.. jesli ktoras chce to zawsze na czarnym(przewaznie) sa podawane maile...a wiec jesli ktoras chce to smialo!!!! czekam na maile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się rozłożyłam na całego, czyli katar, kaszel itd., wczoraj miałam również gorączkę trochę się przestraszyłam bo w ciąży to nie za dobrze i jeszcze nie bardzo można coś wziąć na obniżenie, dlatego dziś byłam u lekarza, trochę się uspokoiłam, dostałam kilka leków głównie preparaty wzmacniające na bazie witamin, narazie bez antybiotyku i mam nadzieję że już tak zostanie. A co do imion, widzę że Blanka ma wzięcie:), szczerz mówiąc ja też brałam je pod uwagę, ale mężowi nie bardzo się podobało, więc zdecydowaliśmy się na imię Lena. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Patti trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia!!! ladnie imie Lena ihih moja corka ma kolezanke o tym imieniu hihih ponoc pochodzi od imienia Magdalena .... Ja mam na \"oku\" imie Lea, Leonii ,albo Fabien ale moja znajoma ma synka o imieniu Fabian -to juz odpada hiih a imie Lea to inaczej po lacinie LWICA!! i w sumie bardzo pasowaloby do mojego babyka-po tak dlugim oczekiwaniu !!! To naprawde musi byc Lwica!!! a z imion dla chlopczyka to Maurice inaczej Maurycy to takie imie dla kogos powaznego ale rozbrykanego ihihih dla chlopka roztropka ihih,,, ale ze nacz babyk sie ciagle ukrywa by pokazac sie \"KTO\" tam jest,to nie wiem pewnie dopiero poznam plec po porodzie ihhihi chyba zeby we czwartek sie pokazalo hihihh zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dopiero teraz mam czas zajrzeć - wszystko na raz dzisiaj... W pracy byłam na rano, było urwanie głowy, każdy pacjent kardiologiczny, co chwilę ekg, jednego to musiałyśmy wysyłać do szpitala, bo mu zawał wyszedł... :O Martynka oczywiście nie spała w dzień, odwiedziła mnie koleżanka (ma termin za 3 tygodnie :) ) potem moja mama, potem wrócił Szanowny Małżonek, potem mała do spania... Uffff Chwila dla mnie :) Szyt - już wszystko wiesz, więc się nie będę wymądrzać :) Będzie dobrze. Gratuluję córeczki, córeczki są fajne, wiem coś o tym :) A co z tymi kopniakami na dole? Czy to po prostu efekt zmiany pozycji Ludzika? A kawaler dla Twojej panny rośnie sobie w brzuszku ciotki Jonki ;) Co do imion - Jan Mariusz (mąż wybiera tym razem) KAmilla - przetrzymaj wirusa, nie dja się, nistety zbyt duzym arsenałem środków nie dysponujemy, ale nalezy mieć nadzieję, że organizm jest mądry i zwalczy co trzeba :) Patti - to samo do Ciebie, zdrowiejcie ❤️ Amelko - taki wynik moczu w ciazy nie jest zbyt niepokojący, zresztą juz dostałaś dobrą odpowiedź - trzeba więcej pić. Może świadczyć o jakiejś infekcji - wtedy najlepiej zrobić posiew z antybiogramem, jak coś wyrośnie, to będzie wiadomo czym leczyc, choć w ciązy to zwykle dają starą, dobrą Furaginę i pomaga :) Sylwia_pl - jestem tego samego zdania, co Twoja znajoma - nieznoszę wózków \"wielofunkcyjnych\" - są cięzkie, niewygodne i jakieś takie... klamotowate ;) Zdecydowanie bardziej podoba mi się druga opcja - porządna gondola, żeby móc wozić dziecko na leżąco do przynajmniej tego 7-8 go miesiąca życia (tak zalecają ortopedzi i inni specjaliści - zbyt wczesne sadzanie dzieci w spacerówkach, czy wożenie w fotelikach samochodowych, zamontowanych na stelaż jest niekorzystne dla kręgosłupa) Do czasu, aż samo nie usiądzie, dziecko powinno przede wszystkim leżeć :) No a potem fajna, WYTRZYMAŁA spacerówka... Myśmy już jedną wykończyły ;) Ale moja córeńka jest duża i ciężka, a poza tym - bardzo energiczna ;) Producenci niestety przyjmują, że dziecko jeździ w w ózku do 3-go roku życia, i w tym czasie waży do 15 klio :O A Martynka już teraz w ubranku ma 18... NIe myślcie, że jest spasiona - proporcjonalnie do wzrostu waży - dzieci w jej wieku są od niej o 15 cm niższe :O KasiuC- Martynka miała być Jagodą :) A potem chciałam Kamilę :) Zresztą, moje przeczucia mówiły mi, że drugie też będzie dziewczynką, więc byłam pewna, że tę Kamilę mam jak w banku ;) A tu - patrz wyżej ;) Zuzia, Ma-Rita 🖐️ Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) dobry pomysł z tym lepszym \"wzrokowym\" poznaniem się :D bardzo proszę o przesyłłąnie mi swoich fotek- najlepiej z brzuszkami i podpisami na adres: siwek_21@o2.pl z gory ślicznie dziękuję!!! i na bank odeśle swoją fotkę :) dobranoc lutowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Drogie brzuchatki, dzięki za rady i porady w sprawie wyników moczu. Jutro zamierzam iść do gin. i jeszcze rano zrobię wyniki, muszę sie przekonać, czy cos sie dzieje. Moj Radzio chce wejść ze mną na USG (1 raz) no i tym razem mu pozwolę. DZidzia przestanie być dla niego taka abstrakcyjna.Tak w ogóle to chyba zostanie już Hanią(była opcja Marysi , ale rozpłynęła się). SYLWIA - na Twoim miejscu zgodziłabym sie na układ z mężem -pierwsze Twoje imię i grzecznie deklarujesz, że dla drugiej jego - a potem przecież może sie dużo zmienic w preferencjach - a poza tym może pojawic sie synek!A Ty bedziesz miała swoja Alicję!!! Poza tym ziąb na dworze , wybieram się nad morze od dawien dawna i nic z tego(mieszkam w Kołobrzegu, jeśli nie pamietacie). Mąż jest znowu przeziębiony i ma kwarantannę(śpi osobno). W domu nudy na pudy -zaczęłam robić kokardki na choinkę(nie mogę doczekać się świąt). No i odkąd nie pracuję moim celem naczelnym stało sie gotowanie, mam książkę i zaczęło mi już nawet troszkę wychodzić. Wcześniej była z tym tragedia, mama blisko, pyszne obiadki u niej, ja zawalona zawsze konspektami i pracami klasowymi... Wiecie , że moi ucziowie w zeszłym roku powiedzieli pani pedagog ( wielkie skargi) ,że muszę zajść w ciążę , bo nie mam co w domu robić i dlatego tak ich maltretuję ciągle...No i jaka jestem posłuszna! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ciezka nocka przede mna....nie wiem co jest grane ale bardzo mi dziwnie, boli mnie nie wiem co czy to zoladek czy co..... i bardzo cos uciska na mostek i zebra, az nie moge siedzic...myslalam ze moze po nocy bedzie lepiej ale nic z tego, znowu to samo juz nie moge usiedziec w pracy:(.... co to zmoe byc.... wogole zauwazylam ze brzuch mam bardzo duzy na wysokosci zoladka a na dole prawie taki normalny.. czy tak powinno byc? zaczyna mnie to troszke martwic, ale moze do piatku wytrzymam bo w piatek ide do lekarza.... no i jeszcze dzidzia zrobila sie jakos mniej ruchliwa:((((...... napiszcie czy macie takie objawi czasem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×