Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

seti nie zapadłam się :( poryczałam się :( doła mam. napiszę jutro wieczorem. buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie leci Skin uwielbiam te kawałki starego Skunk Anansie. strrasznie je lubię :) seti, ten dół to... facetów sie rozchodzi :O będę starą panną, bo ze mną chyba żyć trudno. albo za dużo wymagam albo nie mam tego czego/którego bym chciała. nie jest to miejsce na pisanie o tym na forum więc wybacz, ok? nie śpij. nie moge tutaj tak dołować, bo nikt mnie nie zechce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara, tak przeczuwlam , ze cos nie tak:o To jak chcesz , to napisz mi o tym na @:) Ja tez lubie ten zespol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti napiszę, może nie dziś, ale pozbieram się z tym. słucham 3 i aż spać mi się odechciało. kij tam, znow będę spała pewnie 5 godz dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jak bedziesz miala ochote , to pisz:) Ja tez slucham 3:o i smutno mi sie robi tylko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czy naprawdę są ci: wspaniali, cudowni, którzy chcą słuchać, rozmawiać, opowiadać, chodzić, siedziec razem, po prostu być? i którzy pokazują, że im zalezy, że nie rzucają jakichś słów, że nic tylko zebrać się i powiedzieć \'do widzenia, ale byłeś dla mnie pomyłką\'? czasem to tak potwornie boli. a jeśli coś boli to czas na zmianę prawda? bo potem jest coraz gorzej... tak zawsze myślałam. i tak pewnie jest. pewnie gdyby wszystko było u mnie ok to nie byłoby mnie tutaj. nie byłoby tego tematu... przynajmniej z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno? dlaczego? niech nie będzie Ci smutno.. no chyba nie przeze mnie? seti jakbyś tu była to bym chętnie na jakieś piwo Cię wyciągnęła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz seti, jak widzę te wszystkie tematy o związkach, zdradach, jakichś różnych powodach do tego, że nie jest się szczęśliwym, to... istnieje w ogóle szczęśliwy związek w tych naszych czasach? mam tylko kilka takich przykładów :O czy istnieje, ale tylko przez chwilę? a ta muzyka w 3 to w sam raz do mojego nastroju teraz... jakby wiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tacy! Ja dzis jednego kolega z forum, ale ostatnio tu rzadko bywa i na gg tylko rozmawiamy, musialam troche pocieszyc. Poznala dziewczyne przez neta, na drugi dzien jakos sie juz spotkali. Wszystko bylo ok, pieknie. On dawal z siebie wszystko! A ostatnio ona przestala miec dla niego czas:o, bo pracuje na druga zmiane, w tych upalach, konczy o 20stej i jest zmeczona Dla mnie to cos nie zrozumialego! Jak sie kocha i sie chce to sie zawsze znajdzie czas! Tak, czy nie? Oj poszlybysmy na piwko! Ja w obecnej sytuacje pierwsza wyciagnelabym Cie na piwko!:D Piosenka byla taka..:o i zrobilo mi sie smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muzyczka jest fajna, juz nie takie smety:D Ja znam tez bardzo malutko takich \"przypadkow\" szczesliwych zwiazkow ale jest ich coraz mniej :o Wedlug mnie najczestrza przyczyna , ktora rozwala zwiazki i oddala ludzi od siebie jest praca i pogon za kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti no dla mnie jak najbardziej TAK. ma się czas i nieważne że późno, że trzeba wstać itd. wiem to. w stosunku do mnie ktoś tego czasu nie ma:( 2 słowa rzucone na krzyż, aj tam nie chce mi sie tutaj o tym gadać :( dochodzę do wniosku, że to wszystko bez sensu. wszystko! wszystko wszystko! noo :) wiem że tacy są. mam najlepszą koleżankę która dla takiego pojechała do Anglii. jak ona była tutaj a on tam to dzwonił do niej, nieważne że drogo, że coś tam itd., pamiętał, a jak słyszał że w głosie coś było nie tak to dzwonił jeszcze częściej. ja nie mówię, że do mnie ma ktoś dzwonić non stop, ale przynajmniej pokazać że ZALEŻY najzwyczajniej w świecie! :O fajna ta muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara - spokojnie, nie doluj sie... :) sa tacy faceci tak samo jak sa takie kobiety... moze tylko za bardzo ich szukamy i niedostrzegamy tych kolo nas? moze ktos, na kogo nie zwracamy uwagi jest wlasnie taka osoba? moim zdaniem kazdy kto fotografuje ma umiejetnosc patrzenia takze w inny sposob na swiat - ile osob zainteresuje sie drobiazgiem, ktory odpowiednio ujety jest swietnym tematem zdjecia? kto zwroci uwage na krople wody na mlodym drzewku, ktore mienia sie w promieniach slonca? - kazdy fotograf potrafi popatrzec w specyficzny sposob na swiat ;) inaczej nie powstalyby takie ciekawe zdjecia... no i prosze nie mowic, ze wszystko bez sensu - nie poddawaj sie zlym nastrojom, w trojce leca takie dobranockowe kawalki... ;) mozna sie polozyc i odpoczac... troszke :) na twarzy kolezanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO :) miło że jesteś tutaj. ładne te kawałki lecą:) a o zdjęciach to ja wiem jakie mogą być, wiem na co patrzeć, wiem na co zwrócić uwagę, doszukuję się zawsze drobiazgów. może jestem zbyt wrażliwa?? och:O nie idźcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak u mojej sis i jej meza, jak on byl w Londynie, to tez caly czas esy o tresi\"kocham cie\", \"tesknie\", dzwonil tez czesto po dwa razy dziennie! I sa juz razem ponad 8lat[juz sama nie pamietam ile, oni zreszta tez sie juz gubia w tych obliczeniach:D], a w pazdzierniku bedzie pierwsza rocznica slubu;) Czasami slub zmienia zwiazek ale u nich nie zauwazylam zadnych zmian, ja w ogole jeszcze tak do konca nie czuje tego , ze moja siostra wyszla za maz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tango🖐️;) tarara ja nie ide:) muzyczka sie skonczyla, ciekawe co teraz zagraja;) no tak dzis czwartek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :) jak jest dobrze przed ślubem to co ma się zmienić później? czasem się jednak coś sypie, czasem wali, pali, a czasem nie zmienia się nic a czasem jest jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara - nawet jesli tu ktos nie pisze, to i tak pewnie przed snem pomysli o znajomych z topiku :) a w trojce wlasnie sie zaczal minimax... :) nie dawaj sie smutnym myslom, jutro na pewno bedzie lepiej - tez wstane dziem i kto wie co przyniesie? ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara mi sie z tego forum te wszystkie moje"hipotezy"\'biora, jak sie naczytam o tych smutnych zwiazkach:o Tango spij dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - i vice versa :) tarara ;) do jutra - tzn do dzisiejszego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti idę spać chyba. nie chcę ale muszę, o 7 muszę wstać a ja jakoś ostatnio po 5 godz śpię :O dobrze że jesteś tutaj :) potem jadę do domu więc odezwę się jakoś wieczorem, ok? ale ta muzyka taka... że iść mi się nie chce aż.. no i mój ulubiony głos trójkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara masz racje wyspij sie !!! Zapomnialam , ze jutro juz piatek. W domu na pewno troche o tym zapomnisz:). ja zawsze lubie wracac do dumu! To do jutra! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię wracać do domu! stęskniłam się za nimi wszystkimi jak nie wiem co :) i chyba wyjdę wcześniej z pracy żeby jechać wcześniej. branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti co tam u Ciebie? czemu się nie odzywasz? nie zapominac o mnie! :) już nie będę dołować więcej, obiecuję :) bo pewnie odstraszam, prawda? jadłam spagetii z żółtym serem, ale danie! :) w pracy ok, w mojej duszy juz też lepiej, ale niektórych rzeczy się przecież nie zapomina, idę się spakowac szybko i ... odezwę się wieczorem jak już będę w domu. gdzieś bym pojechała, poszła, w niedzielę już się umówiłam, że wracam rano i idę na stawy Jana i może do ogrodu bot :) bo dawno nie byłam. :) koniec. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara mnie tak latwo z tego topicku sie nie pozbedziesz!:o :P Dzis troche zaniedbalam forum:o Sis pofarbowala mi wloski i ten sredni braz cos za ciemny wyszedl:D ale na pewno sie zmyje;) Pozniej do mojej sis przyjechala nasza kuzynka i kolezanka z jej bylej klasy[kuzynka tez chodzila z nia do klasy] wiec troche spedzilam z nim popoludnie:D. Teraz juz sobie pojechaly wiec mam kompa dla siebie:) A moja sis , to ma dzis nawet randke ale chbya nie taka powazna;) Czkawka mnie meczy:o Kto mnie wystraszy , bo podobnoto pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że już jestes i że Ciebie się trudno pozbyć :) pamiętaj, mnie także:) jestem w domu. wcześniej łaziłam po Łodzi i po 20 miałam autobus :) i słucham 3 i ani piwka ani nic, jakos tak spać mi się chce ale posiedze jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialas jechac dzis wczesniej do domu;) Widzialam w lodzkich wiadomosciach jak fajnie chlodza chlodniki i jakie sa wodne sciany[czy jak na to mowia:D] ja teraz siedze i spryskuje sie woda na jakis czas jest ulga:D Ja za to wypilam dzis 2i pol piwka;) teraz tez 3 fajna muzyczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×