Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Zapomnialam powiedziec , ze w koncu sis mi wlosy pofarbowala:D Ale ten sredni braz troche za ciemny wyszedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja dziś abstynentem jestem :P a tak wyszło, że zamiast po 18 pojechałam po 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam średni, na pewno jest ładny:) i ładnie wyglądasz :) zawsze na początku trudno się przyzwyczaić do nowego koloru, a jeśli jest inny niż chcemy to juz w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alew myslalam ze wyjdzie ciut jasniejszy taki jak na zdjeciu:D Moim naturalnym kolorem tez jest braz, ale juz nie pamietam jak on wygladal;O Dlatego teraz pofarbowalam na braz zeby wrocic do swojego koloru i juz nie farbowac na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti dziś lepiej. zawsze po burzy świeci słońce... noo o ile ta burza nie jest w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia kochana :) miło mi to słyszeć, że jednak jest jakiś pożytek z tych moich zdjęć :D jak Ci się znudzą te które masz to zawsze mogę wysłać Ci nowe, oczywiście jeśli będziesz chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz slac w kazdej chwili:) Ale zazdroszcze tym na plazy co sa z 3:o U mnie troche sie blyska , moze popada znowu tak jak wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, spoko, jak będę w Lodzi to przejrzę te wszystkie fotki i kilka wybiorę:P stęskniłaś się za zimą? bo z zimy są też fajne niektóre :) słucham sobie tej 3 i czytam właśnie maila od koleż ktora w Anglii siedzi i ma doła i jakos musze ją pocieszyć, bo chcę też, a jakoś mi tak trudno się zebrać. kurde, to moja najlepsza kolezanka, znam ją połowę życia, a jakos tak cholernie trudno mi do niej pisac jak jest tak daleko i jak odzywa się raz na jakis czas :O och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowe tez mile widziane , szczegolnie w te upaly;) Ciezko jest kogos pocieszyc samymi slowami \"pisanymi\". U mnie sie blyska i pogrzmiewa , wiec zamknelam okno ale teraz jest masakrycznie goraco, chbya znowu otworze:D Szkoda juz juz sie konczy ta audycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pan co śpiewa teraz to... autorytet mój muzyczny... kocham jego kawałki. wszystkie bez wyjątku. zmarł w ten sam dzień co mój dziadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemen był sąsiadem jestem :) może odwrotnie: jestem był kiedyś jego sąsiadem :) ale nie będę obgadywac jestem, za bardzo go lubię :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti pytanie z innej beczki: kojarzysz ksiązkę Targowisko Próżności?? może czytałaś? pytam bo nie wiem czy sobie zamówić :) a coś mi się kiedyś obił ten tytuł o uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżemu też lubię słuchać ale dopiero na studiach do \'tego\' dorosłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie zamówię :) bo jestem pod wrażeniem tych ksiązek z kolekcji, z ktorej mam tego Żeromskiego:) teraz się tym zainteresowałam, jak już 40 ksiązek było wczesniej!! przynajmniej mam numer telefonu to sobie zadzwonię bo jest kilka rzeczy które chcę przeczytać i które były i które będą dopiero :) już nie zanudzam o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialas topick analogiczny do Naszego, tyle , ze o kobietach:D Dzemu jakos sluchac nie moge;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam:) a ja ich bardzo lubię :D ale jak mówię, jakoś dopiero od połowy studiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje , ze tamten topick nie bedzie taki fajny jak nasz:D Na pewno osobnik , ktory zalozyl tamten topick nie jest tym , ktorego poszukujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, myślę podobnie. nasz topik jest o niebo lepszy :D:D a tamten chudy lolo - nie, ja go na pewno nie szukam :D nie na takich facetów zwracam uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
tak w skrócie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D po prostu: którzy mają to coś w sobie, co przyciąga uwagę i pojawia się chęć rozmowy z nimi nawet jeśli miałaby być to TYLKO rozmowa drogą mailową. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara na pozor to \"to cos \" maja wszyscy, a pozniej \"wychodzi szydlo z worka\":o nawet droga mailowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
yhm.... to tak ponownie w skrócie to ja to mam, chociaż nie lubię pisać maili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
serio "to coś" na pozór mają wszyscy:O ja nie zauważyłem żeby dzieczyny z mojego otocznia były tak mało wybredne(żeby móc napisać wszycscy czy nawet większość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak do końca seti :) owszem, musi mieć to coś co mi się podoba i czego szukam. na to skałda się kilka cech jakże waznych :) ale nie zamierzam o tym mowić tutaj :P ale dla każdej to \'coś\' to właściwie co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×