Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

to są cechy charakteru, to czy nas słucha, jak mówi, opowiada, jak dużo, o czym, co jest dla niego ważne... itd. a każda zwraca uwagę na inne rzeczy, ile kobiet tyle różnych guścików i tak samo różnych facetow:) tu można wymieniać w nieskończoność, ale po co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie :P seti w kolegach tutaj też widzisz coś interesującego?? :D bo będę zazdrosna :D w pewnym stopniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja mowie ogolnie o ludziach;) wiec spoko:D chbya pojde spac ;) dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też seti... ostatnio śpię po 5 godzin:O ja tylko żartowałam :D dzięki że tu byłaś.. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrej Nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
racja głupie pytanie i rzeczywiście nie ma jednej odp...chociaż pytałem akurat o Wasze konkretne guściki....a mnie tylko niektórzy ludzie interesują(większości nie zauważam-bo nie mam na to ani czasu ani ochoty, absolutnie nie wynika to z jakiegoś zawyżonego ego) z Podlasia jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo by opowiadać o moim guście :P to na co zwracam uwagę już powiedziałam. ale to nie na forum takie rzeczy i przyznam, że ... w tym momencie to nawet nie na forum nie mam ochoty opowiadać o tym komuś kogo nie znam:) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakich
zupełnie zrozumiałe...ponownie dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) wpadlam tylko się przywitać i lecę porobić coś w domu, na dworze, bo tak pięknie jest, że aż mi szkoda siedzieć przed komp :) oczywiście do potem! miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara :) A mi na dworze zdecydowanie za goraco:o Wole w domu poki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na pol godzinki na lawce poczytac sobie ksiazke i wcale nie ejst tak tragicznie, bo slonce co jakis czas chowa sie za chmurki i jest wiaterek;) Teraz koncze wlasnie lody , ktore jem juz od czwartku, dobrze , ze tata troche mi pomaga i mama tez pomogla:D W planach nic konkretnego na dzis nie mam, chyba ze cos nagle wypadnie, ale nie wiem co by to moglo byc;) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym Ci pomogła lody zjeść :) ale już jadłam big milka :) ale co tam :) jakoś lubię lody w tym roku :D jem właśnie budyń waniliowy z porzeczkami czerwonymi :D b. dobry. chcesz trochę? gneralnie lenię się :D co jakiś czas wieszam pranie ktore pralka wypierze. a tak to.. siedzę czytam Niedzwiedzia słucham :) i tak sobie myślę o wszystkim i niczym i dochodzę do wniosku, że chyba szczęśliwsza byłam jak miałam naście lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jak Cie nie zmuli po tym slodkim zestawie to bedzie dobrze:D Mi jest teraz slodko troche po tych loda:D A tu jeszcze kawa czeka;) ja tez bylam chyba szczesliwsza jak bylam w szkole sredniej. Wiecej sie wtedy chyba dzialo w moim zyciu niz wtedy;) Ale to dwa rozne etapy i ciagle tak samo nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti osłodziłam sobie tylko zycie :D musiałam. wtedy to były fajne czasy, więcej się działo, miałam więcej znajomych, czułam że kocham i czułam się kochana chybajak nigdy później... zresztą chyba miłość jak ma się nascie lat jest najfajniejsza :D i jakże niż potem... och :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara musimy sie pogodzic z tym , ze tamte czasy juz nie wroca;) i cieszyc sie tym co mamy albo , tym co dopiero nas spotka;) Przynajmniej mamy mile wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, jak dla mnie to zamknięty rozdział mojej \'ksiązki\'. już nie będzie tak samo. seti, ale może jeszcze lepiej być, prawda? choć nie wiem :O choć ... wtedy np. nie liczyło się tyle spraw i było tak beztrosko, człowiek czymś tam się nie przejmował, po prostu sobie żył. W gre nie wchodziły jakieś wydatki większe, jakieś opłaty za coś, było znacznie mniej problemów. tęsknie czasem za tamtymi czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ważne że są wspomnienia :) jak sobie przypominam moje wędrówki z plecakiem po górach w każde wakacje i tamtych ludzi, to... ale dobrze, że oni niektórzy nadal ze mną są:) ale brakuje mi tamtych czasów cholernie do nieskończoności! i mojej miłości z wtedy także. nie konkretnie jego, ale tego jaka była. tak mnie naszło :) czasem chciałabym cofnąć się do tamtych chwil choć na jeden dzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jasne , ze moze byc lepiej , tylko lepiej \"inacze\" niz wtedy, bo teraz jestesmy troche dojrzalsze i inne rzeczy sa dla Nas wazne:) Podobno zycie zaczyna sie po 30stce :D A mi jeszcze tak daleko do niej:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie za jakichś kilka lat będę mówić, że jak miałam 20kilka lat to było tak świetnie :) zawsze człowiek docenia to czego już nie ma, a nigdy nie w tym czasie kiedy właśnie to ma! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti mi też dalekoko, nie aż tak może, ja jestem na półmetku prawie :O i powiem, że jak pomyslę o swoich 25 za kilka miesięcy to... :O wcale nie czuję się na tyle. mój brat młodszy, a zachowuje sie powazniej :P życie zaczyna się po 30ce? a to ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ale tu są tematy na tym forum! rany! te stopy właśnie widziałam :D ale ludzie mają problemy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie mowi z tym zyciem:D a nie wiem czy tak jest, to juz zalezy od czlowieka;) jak czytam niektore topicki to az chce mi sie....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój, nie czytam takich rzeczy :D ja wchodzę czasem na pracę i tutaj. nigdzie więcej, ale jak widzę te tematy tutaj, to... normalnie :O noo nie mogę czasem się nie odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problemy: czy to dużo czy to mało? ach ;) niezłe. seti, znaczy się jesteśmy trendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×