Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Marudzic zaczynam:D Obiecuje , ze dzis juz nie bede;) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wstałam po 8:P setunia, to ja marudzę... popatrz wyżej cóż ja wypisuję. teraz to już mnie nie będzie chciał nikt :P :P:P:P cóż... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, nieprawda :D:D szukam pracy właśnie 1000 km stąd :D w sam zajęcie na niedzielny poranek, prawda?? :D doszłam do wniosku, że muszę coś ze sobą zrobić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara chcesz zmienic prace? Moze zmien tylko mieszkanie na tekie gdzie nie bedzie zuli;) To w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti 🌼 pracę chcę zmienić od dawna, ta ma swoje plusy i minusy (zresztą jak każda), a poza tym umowy też nie mam na niewiadomo jak długo :O poza tym Łodź to nie jest moja przystań. wiem to ;) gdybym nie chciała zmienić pracy to przecież nie jeździłabym sobie na te wszystkie rozmowy ;) prawda? noo ale zawsze to jakies doświadczenie. teraz mam bardziej ambitny plan i może sprobuję tam napisać, choc mój angielski mówiony zszedł na psy:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara w takim razie powodzenia:) I co porabiasz? Ja swoja ksiazke prawie juz koncze , jeszcze tylko jakies 40stron mi sie zostalo;) Zjadlam obiadek i zastanawiam sie czy nie pojsc z sis na meczyk , ktory sie odbywa na naszym boisku:D. To nic , ze nawet nie wiem kto gra, na pewno jakas liga okregowa albo powiatowa , albo jeszcze jakas tam inna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti jestem :) ale tylko powiedzieć że jestem... byłaś na tym meczyku? mam nadzieję, że było fajnie. ja wcześniej po 13 pojechałam z mamą na działkę, potem przyjechałam do Łodzi, potem posiedziałam tutaj trochę, poszłam na spacer, połaziłam tak do teraz... i doszłam do wniosku, że życie dorosłe jest cholernie trudne :O znów sobie to uświadomiłam :O idę czytać. miłego wieczorku Ci życzę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słucham kaczkowskiego :) uwielbiam jak on prowadzi audycje. a dziś Niedzwiedz po 14 takie ładne kawałki puszczał, takie jazzowe :) cud miód :) aż bym je chyba wszystkie chciała ;) seti🌼 jestem;) wracaj znad tego jeziorka! tangO :) zaglądaj czasem. miłego wieczoru i dnia jutro! :) oj jak ja bym chciała wolne....... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara moja sis zaczela czytac ksiazke i nie poszlysmy;) Moj tata poszedl sobie , bylo az 6meczy ale chbya nie trwaly po 90min:D Ja juz skonczylam czytac:D od jutra zaczne inna;) To ide sprawdzic poczte;) lubie sloneczniki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonecznik bardzo cieplutki:) Ale ladna piosneczka w 3 wlasnie jest Pink Floydow:) Spisz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :) hello, dobrze, że chociaż Ty mnie tutaj lubisz ;) wczoraj poszłam spać już po 23! taka byłam zrąbana :O tak to jest jak się śpi kilka dni z rzędu po 5 godzin! :O no i nie mogłam wstać po 7 :O tak było mi ciężko :O :O cieszę się, że Ci się słonecznik podoba :D ja też je lubię. w pracy ok, ale juz trochę zmęczona jestem i wolne by mi się przydało, choć kilka dni - zresztą i tak nie będzie więcej, ale dobre i to. jadę chyba w sobotę do Torunia na chwilkę. zresztą w sob to i spotkac się z kimś musze i na urodziny iść u siebie, nie wiem jak to wszystko zrobię - tyle rzeczy, mało kasy, mało czasu, och :O ale zawsze tak. i w sumie to tyle. co u Ciebie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja znam Pink Floyd :D i wiele kawałków ich b.lubię :) i wierzę, że ten który leciał w trójce był fajny ;) ja się wychowałam na ich kawałkach :D tak samo jak na Deep Purple, Europe itp. Z tatą jeździłam na koncerty, bo on i jego ekipa grali ich kawałki. oprócz Natalki Kukulskiej, Krzysia Antkowiaka itp. słuchałam takiej muzyki :) nic. idę robić jakieś jedzenie, bo jestem tylko po śniadaniu :O miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara oj nie rpzesadz:> wszyscy ktorzy Cie znaja na forum to Ciebie lubia:) Wspolczuje Ci z tym wstawaniem ale wystarczy isc troche wczesniej spac ;) chyba , gorzej jak sie nie chce spac , to na sile sie nie da:o Rano mnie strasznie brzuch bolal i meki przezywalam , wzielam tabletki na pusty zoladek to bylo jeszcze gorzej ale jakos , to przezylam:) Od rana nic pozytecznego nie zrobilam :o poza mizeria:D Moja sis skladala do Torunia papiery , ciekawe czy sie dostanie tam;). Moglaby sie dostac , to bede miala do kogo jechac , bo w Toruniu jeszcze nie bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ale fajnie mialas z tymi wyjazdami z tatem:D Mnie tez tata zarazil ta muzyka;) i jestem mu wdzieczna za to , ze lubie to co lubie:) To smacznego:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja kocham Toruń ;) i bywam tak dosyć często, przynajmniej kilka razy w roku, fajne miasto i fajny klimat ma, taki mi się właśnie podoba ;) warto jechać :D spotykam się tam zwykle z koleżanką z Mazur, to tak na połowie drogi :) czasem nie można inaczej, ma się tylko chwilkę dla siebie... ale zawsze to chwila, zawsze to więcej niż wcale ;) zwykle sobie łazimy po Starówce i siedzimy nad Wisłą ;) no nie wiem, widzę, że poza Tobą nie lubi mnie nikt, ale cóż... ;) trudno się mówi. dobrze, że masz się już lepiej. pamiętaj, nigdy nie je się na pusty żołądek żadnych leków, no chyba że z małymi wyjątkami, bo takowe tez istanieją. znam się na tym :P no nic. idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tata nadal mnie zaraża jakąś muzyką, o której np. moi znajomi nie mają pojęcia, takie nazwy zespołów dziwne:D i jestem mu za to wdzięczna :D za to, że słucham takiej muzyki a nie innej, tak samo jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti:), miło że o mnie pamiętasz :P siedziałam sobie, słuchałam 3 i czytałam :) i w sumie to nic nie zrobiłam takiego, poza zupą i makaronem ze szpinakiem :P i już ledwo żyję... i padam. i chyba zaraz idę spać. jutro chcę być wcześniej w pracy, bo już o 7:30, więc zaraz idę się myć i spać... mam nadzieję, że miło spędziłaś wieczór :D dobrej nocki! kolorowych i słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitna pracownica;) Zawsze spedzam milo:D to i dzis tak bylo ale zawsze mogloby byc jeszcze milej;) Pysznosci gotujesz! Spij dobrze i nie zaspij:) Milego poranka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam - ale nie przeszkadzam w rozmowie ;) w Toruniu bylem kilka razy - i tez bardzo mi sie podoba - a poza tym mam nawet niezly dojazd i tak wogole to w weekend chcialem gdzies wyskoczyc i cos obejrzec...moze Czestochowa i Krakow? Setunia - wracaj szybko do zdrowia - sen jest dobrym lekarzem :) Tararara - poloz sie wreszcie o normalnej porze :) nie wysypiasz sie, jestes zmeczona - odpocznij dziewczyno ;) milych i dlugich snow :) dobrej nocy kolezanki :) spijcie spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango az Ty nam nigdy nie przeszkadzasz!;) jestes tu naprawde mle widziany, bo nikt tu wiecej nie chce z nami ozmawiac:o poza Toba i Jestem, ktory tez rzadko tu wpada;) ja juz naprawde dobrze sie czuje, dziekuje za rade:) Dobranoc i udanego dnia jutro Tango!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti zaskoczę Cię :D taka ładna muzyka ze jeszcze sobie siedzę i słucham :) jakoś tak czasem mam, że mało śpię :) wiesz tangO ja taka od urodzenia jestem, zawsze spałam mało:) aż mama ze mną wytrzymac nie mogła:P pewnie, że nie przeszkadzasz w rozmowie, szkoda, ze milczysz.. :O seti, ja Cię lubię, dobrze, że chociaż Ty tutaj do mnie piszesz. 🌼 a jestem nad jeziorem bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla seti za to że do mnie pisze 😘 🌼 ;) padam i pewnie już lepiej będzie jak sobie pójdę... ;) choć tak cięzko trochę ;) najwyżej nie pójdę na 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terarara dziekuje ! kochana jestes:) Tez Cie lubie!👄🌻 Chyba mysze wyczyscic klaw bo niektore literki sie zacinaja :o co widac po moim ostatnim poscie:D Muzyczka juz sie konczy:( A ja tak pozno ja wlaczylam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara przynajmniej sobie dluzej pospalas:D Zeby nie bylo Ci przykro nie powiem do ktorej dzis spalam:o , a wole wstawac wczesniej;) najlepiej tak po 8mej, a dzis..:o :D To do potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×