Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość mikunia878
witam zle doczytałam ulotke o leku microgynon 21 brałam 42 tabletki codziennie bez przery tak jak była zapisane w ulotce i nie wiem co mam zrobic czy przerwac kuracje czy brac dalej bardzo prosze o pomoc dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIĘ TABLETKI MICROGYNON PISZCIE NA ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela22
Witam Czytam wasze pytania i sorki macie do tego prawo,ale to jest żałosne. Nie lepiej o wszystko wyputac lekarza lub po prpstu czekac na objawy? Microgynon 21-biore je juz miesiac. To moje pierwsze tabletki anty,zawsze przerywałam stosunek,ale chce zobaczyc jak jest do konca. Dziewczyny tabletki wlasnie po to sa by kochac sie do konca inaczej nie ma sensu ich brac!!! Ja np nie mam rzadnych objaw i mam nadzieje.ze nie bede miala. Kazdej organizm jest inny,dlatego nie zadawajcie glupich pytan bo niby z kad ktos moze wiedziec jak zareaguje wasz organizm nawet lekarz tego nie wie,dlatego jak jest cos zle po miesiacu zmienia na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warczyk
Witam, odkupie tabletki microgynon lub rigevidon w rozsadnej cenie ofert prosze wysylac na mail warczyk19899@o2.pl z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann231blue
Bralam Microgynon przez 15 lat, czulam sie swietnie, miesiaczka przestala byc problemem. Teraz 3 miesiece po odstawieniu tabletek czuje sie okropnie, dzien przed okresem placze bez powodu, okres mam co 3 tygodnie i jest on koszmarem, gdyz nie nadazam wymieniac tamponow. Do tego bol, zawroty glowy i omdlenia. Niestety z powodu wysokiego cisnienia nie moge kontynuowac brania tych pigulek, ale je goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koma25
WITAM KUPIE MICROGYNON NAJLEPEIJ 3 BLISTRY KONT 695857984 PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIE MICROGYNON, RIGEVIDON LUB INNY ZAMIENNIK KONTAKT ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażywała Microgynon
Alyce Clark - nieźle zapowiadającą się zawodniczka w skokach przez przeszkody, od miesiąca brała jedną pigułkę antykoncepcyjną Microgynon dziennie, gdy w domu nagle upadła na ziemię. Powodem było zatrzymanie krążenia. Była siedmiokrotnie reanimowana w drodze do szpitala, a jej rodzice zostali wezwani aby pożegnać się z córką. Po szczegółowych badaniach okazało się, iż w organizmie nastolatki pojawiły się setki zakrzepów. Po podaniu leków przeciwzakrzepowych dziewczyna wraca do zdrowia. Lekarze twierdzą, że gdyby Alyce miała więcej niż 25 lat, zakrzepy spowodowałyby nieodwracalne zmiany w mózgu. Badania wykazują, że na 100 tys. kobiet zażywających takie środki około 30 jest narażonych na pojawienie się groźnych dla zdrowia zakrzepów. Miejscowe media podają, że juz wcześniej odnotowano przypadek śmierci 16-latki z powodu zażycia innego środka antykoncepcyjnego, również w wyniku zakrzepów krwi. Wracająca do zdrowia Alyce tłumaczy, iż lekarze chcieli się upewnić, że nic innego nie przyczyniło się do pogorszenia jej stanu zdrowia, jednak wszystko wskazuje na to, iż zawinił producent leków. - Byłam przekonana, że to pigułki antykoncepcyjne spowodowały moją chorobę. Byłam osobą kochającą sport, nigdy nie piłam i nie paliłam. Nie zażywałam też narkotyków - powiedziała Alyce. Cieszę się, że udało się w końcu wyjaśnić przyczyny mojego stanu zdrowia. Lekarzom z Medway Maritime Hospital w Gillingham udało się uratować dziewczynę, jednak Alyce nie będzie mogła już wrócić do uprawiania jeździectwa. - Lekarze ostrzegali mnie, że moje płuca będą uszkodzone do końca życia - dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, biore Microgynom 21 od dwóch lat z tym, że przez około 4 miesięcy miałam przerwe z powodu braku partnera, ale od września znów je biore. Biorę do tego także Euthyrox N25, który także biorę od września. Ogólnie rzecz biorąc od końcówki sierpnia mam dziwne objawy typu: mdłości, zaburzenia snu, bóle żołądka, dreszcze, zimne poty, odkąd biorę oba te leki polepszyło mi się troche, ale niestety wciąż nie jest najlepiej, do tego przybrałam na wadze i moje piersi się powiększyły. Nie wiem czym to jest spowodowane, badania są wporządku, a w ciązy też nie jestem. Są to jakieś skutki uboczne brania obu tych leków? Proszę o pomoc !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, biore Microgynom 21 od dwóch lat z tym, że przez około 4 miesięcy miałam przerwe z powodu braku partnera, ale od września znów je biore. Biorę do tego także Euthyrox N25, który także biorę od września. Ogólnie rzecz biorąc od końcówki sierpnia mam dziwne objawy typu: mdłości, zaburzenia snu, bóle żołądka, dreszcze, zimne poty, odkąd biorę oba te leki polepszyło mi się troche, ale niestety wciąż nie jest najlepiej, do tego przybrałam na wadze i moje piersi się powiększyły. Nie wiem czym to jest spowodowane, badania są wporządku, a w ciązy też nie jestem. Są to jakieś skutki uboczne brania obu tych leków? Proszę o pomoc !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie kupię jeden listek tabletek, proszę o kontakt tel: 798445938 lub mail: annascislowska@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy.
Ja Micro biorę od blisko 2 lat. Jak na razie mnie nie zawiódł pomimo mojego sporadycznego zapominalstwa. Dzięki niemu schudłam 8 kg mimo, że nie liczyłam na to :) Żadnych skutków ubocznych. Ja zaczęłam brać w 3 dniu miesiączki. Miałam bardzo poważne problemy z uregulowaniem okresu (najdłuższy czas krwawienia ok. 12 dni przy najkrótszej długości cyklu 21 dni bez okresu z bardzo obfitym krwawieniem). Brałam wcześniej Orgametril a potem dostałam już antykoncepcyjny Microgynon. Dzięki niemu również mam bardzo regularnie cykl. Zawsze okres dostaję w piątek wieczór lub w sobotę rano i trwa do wtorku :) Więc zawsze idealnie mogę sobie wszystko wyliczyć :D Wbrew stereotypom podniosło mi się nieco libido i czuję się ogólnie po Micro świetnie :) Polecam wszystkim kobietom! Nawet moja przyjaciółka dostała Micro i też jest bardzo zadowolona :) Jedynym zastrzeżeniem do Microgynonu jakim mogę się poskarżyć, że po rozpoczęciu zażywania trzeba czekać około 3 miesięcy aby mieć niemal 100% skuteczności (taka drobna uwaga od mojego wspaniałego ginekologa, którego też wszystkim polecam). Wiadomo organizm musi się przyzwyczaić do nowej substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga1993
Tabletki jak dla mnie sa okropne, biore je juz piaty miesiac (okej moze troszke przytylam i zaokraglily mi sie piersi-jedyne dwa plusy;) ) Ale czuje po nich okropnie, mdli mnie strasznie i jak jade autem to bierze mnie na wymioty :( masakra dziewczyny. No ale kazda reaguje inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha.em
Dzisiaj 4 tabletka :) Póki co jest ok, może jakieś lekkie wahania nastrojów, ale z tym się liczyłam. Bardzo mi zależało, żeby móc brać tabletki, bo przy prezerwatywach straszliwie panikuję. Teraz przynajmniej będę się czuła spokojna. :) Normalnie miewam migreny, ale nie jakieś potworne, od momentu rozpoczęcia kuracji hormonalnej jeszcze nie wystąpiły bóle głowy, oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona90.
Kupię Microgynon21/data ważności i w rozsądnej cenie/. Odbiór Warszawa lub wysyłka. dent155@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona90.
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111
kupię microgynom, prosze pisac na aroaro37@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia18
Biorę te tabletki już 5 dzień, zażywam na wieczór. Początkowe 2 tabletki dały mi trochę w kość .. budziłam sie w nocy z nudnościami ( niby to normalne ) drugiej nocy zwymiotowałam po 9h po zażyciu , ale już po 3 tabletce jest wszystko ok :) żadnych skutków ubocznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowaaa
Ja bralam go przez miesiac. Wrazenia okropne,nikt ze mna nie mogl wytrzymac bylam wiecznie zla albo placzliwa. Mialam straszne humorki ! Do tego wieczny bol brzucha :( Masakra.. Ale na kazdego dziala innaczej :) Jak nie bedzie Ci odpowiadala to zmien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Severusss
Witam. Mam pytanie. Bylam dzisiaj u ginekologa w celu zmiany tabletek. Przepisal mi M21. Sa to moje drugie tabletki. Wczesniej bralam Atywie przez miesiac i jestem aktualnie w 6 dniu przerwy. Ginekolog nic nie powiedzial mi na temat rozpoczecia opakowania. Kiedy powinnam zaczac? Czy moge normalnie po 7-dniowej przerwie, czyli w sobote? Bede zabezpieczona, czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chqq
odkupie jedna paczke, dlugie kolejki do ginekologa, tylko 1 paczke na jeden miesiac michasia.ostr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia18
Cześć mam pytanie ... mianowicie 2 dni temu skończyłam pierwsze op microgynon 21 . W czasie rozpoczęcia brania po okresie miałam jeszcze kilka dni beżowe upławy ... teraz przed okresem mam to samo.//// ile miesięcy może to trwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha1991
Przez 7 miesięcy brałam Microgynon 21, czułam się super!! NA POCZĄTKU ;/ Krwawienia krótkie, zero bólów brzucha, zero tycia. Aż tu któregoś dnia dostałam silnych bólów brzucha, nerek, pleców, krwawienie takie, że podchodziło pod krwotoki, zawroty głowy.. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Nie byłam w stanie podnieść nawet swojej małej córeczki! Ból nie do opisania!!! Zaczęło się chodzenie po lekarzach, badania itp.. W końcu znajoma powiedziała że miała te same objawy i dwie jej koleżanki również, okazało się że właśnie przez te tabletki które mają jakiś średniowieczny skład, najgorsze gówno (słowa jednego z lekarzy)!!! Kobiety biorą te tabletki bo są tanie jak barszcz!! (7,8 zł za 3 opak.) Odstawiłam to dziadostwo i po tygodniu czuję się jak nowo narodzona!! NIE POLECAM A RACZEJ OSTRZEGAM BO TAKICH PRZYPADKÓW BYŁO WIĘCEJ!!!! Dobrze znoszą je chyba tylko kobiety grubsze (z szacunkiem oczywiście) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianna27
Witam. Mam do sprzedania 6 blistrów Microgynonu 21 za 50zł. kontakt:667960603.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbjkgbh
mozesz dac maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×