Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Kasiunia
Nie ma za co :) Ja też raz zapomniałam tabletki, ale wzięłam ja po 11 godzinach i wszystko jest ok :) W ciąże nie zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsff
NIGDY WIĘCEJ!!! STRASZNE TYCIE, PRZEZ 5 DNI PRZYTYŁAM 2KG DLATEGO ODSTAWIAM JE. DO DO INNYCH SKUTKÓW, BIUST SZYBCIUTKO ROŚNIE I W SUMIE PODSKOCZYŁ MI O JEDEN ROZMIAR, UCZUCIE CIĘZKOŚCI. NIE JESTEM ZADOWOLONA Z TYCH TABLETEK I NA PEWNO NIGDY DO NICH NIE WRÓCĘ. JEDYNY PLUS TO CENA OK 7 ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halogenka
czesc! mam taki problem... skonczylam 1 listek M21 i teraz nie wiem ile mam dni przerwy zrobic... bo w aptece daly mi dwa listki bez ulotki bo powiedzialam ze bralam je kiedys... tyle ze to bylo dawno temu no i nie pamietam... prosz o pomoc... a jak komus sie chce to mi moze zeskanowac jak je brac i na maila wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda81
hej halogenka, po zakończeniu opakowania robisz 7 dni przerwy, czyli jeżeli ostatnią tabletkę wziełas w niedzielę, to siedem dni przerwy i kolejna z nowego opakowania w poniedziałek, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksas
21 dni bierzesz tabletki i 7 dni przerwy w tym tygodniu pojawi sie krwawienie. Zaczynasz znowu brac tabletki bez wzgledu na krwawienie, po tych siedmiu dniach. Tak więc jesli pierwszą tabletkę weźmiesz w niedzielę to zawsze kolejną serię musisz brać w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa
ja bralam microgynon dosc dlugo i bylo ok,pozniej mialam migreny 2,3 razy w tygodniu i lekarz mi zmienil na cilest.Mam pytanie jak wyglada u was odstawianie tabletek?pisala tu dziewczyna,ze odstawila na miesiac i jak pozniej wracaasz? bierzesz od 1 dnia krwawienia? ja odstawiam tak bez wiedzy lekarza raz najakis czas na mc i zstanawiam sie czy dobrze robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na swiat
Ja myślę że jeśli bez wiedzy lekarza to nie robiłaś dobrze..bo taka zabawa hormonami bez wiedzy lekarze to raczej dobrze nie wpływa na organizm. Ale jeśli się odstawia to następne trzeba brać od 1 dnia krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaa07
Ja biore M21 od niedzieli i jestem zadowolona, Piersi mnie trochhe pobolewaja ale chyba rosna. no i nie przytylam tylko schudlam. Tylko nie wiem zbytnio kiedy moge zaczac wspolzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie... Własnie lekarz przepisał mi M21 i mam zamiar zacząć go zażywać. Trochę poczytałam o tym co piszecie i jak reagujecie na ten lek, no i powiem, że trochę się boję... Na necie czytałam też, że nie jest wskazane picie alkoholu podczas zażywania M21 :( Czy to znaczy, że nawet 2 lampki wina przeszkadzają?? Jeżeli się orientujecie w temacie, nspiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
mam prozbe od kiedy brac te tabletki jestem 2 tyg. po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
jeśli to Twoje pierwsze tabletki to od pierwszego dnia okresu. Lekarz Ci tego wszystkiego nie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana20
hej dziewczyny mam pytanie lekarz przepisał mi microgynon21 powiedzcie mi po ilu dniach on zaczyna działać? Po ilu dniach mogę rozpocząć współżycie bez dodatkowego zabezpieczenia (prezerwatywy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie tabletki działają od pierwszej przyjętej, ale tak dla własnego spokoju to może poczekaj i na razie dodatkowo się zabezpieczaj. Ja jak zaczęłam je brać to przez pierwszy miesiąc kochałam się dodatkowo z gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
po 7 dniach możesz sie już spokojnie kochac bez niczego :). Ja kochałam się po 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------------
mysle ze mozesz z pewnoscia ale mnie dziewczyny chodzi o to czy jak zaczne brac pigułki to nie wykoncze ich do konca bo mi przerwie okres i po nim nan dlaej brac te same czy rozpoczac nowe opakowanie , pozdrawiam serdecznie i sorki za niezrozumienie mojegfo pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------------
do kasiuni no własnie mi9 lekarz powiedział ze mam brac od zaraz dziwne bo za 2ipol tyg mam okres a dzis wziełam pierwsza tabletke zobaczymy jak sie bede czuła pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ma maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
To nie wiem jak Ci się to wszystko tam wyreguluje, bo po -4dniach od ostatniej tabletki powinnaś dostać okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila_
witam;) mam takie pytanie, ile najdluzej czekalyscie na okres jak sie wam skonczyly tabletki?? ogolnie to co czytalam o microgynon 21 to chyba sa dobre tabletki. Ja biore je pierwszy raz, wogole sa to moje 1 tabletki anty. minęło juz 4 dni od ostatniej tabletki a ja jeszcze nie dostalam okresu, czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, coś mi się z kompem stało i się jakiś głupoty wpisały:) Mnie się okres kiedyś raz spóźnił 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Ja zawsze dostaje na 4-go dnia rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jutro juz dostane okres. pierwszy raz biore te tabletki, zawsze uzywalismy z chlopakiem jeszcze gumki a ostatnio nie ale mam nadzieje ze te tabletki sa na tyle skuteczne ze wpadke mozna wykluczyc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Ja je biorę je od 4 miesięcy, kocham się bez gumki. I jest wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wreszcie okres;) to znaczy ze teraz jak biore te tabletki to zawsze bede dostawała okres w tym samym czasie? pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Jeśli będziesz brała o tej samej porze. To tak oczywiście nie co do godziny, ale o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kti
to teraz ja mam pytanie :D przez półtora roku biore tabletki Mercilon i teraz wlasnie od poniedzialku przechodze na Microgynon... ale słyszałam ze po tych tabletkach trudno jest potem zajsc w ziaze bo te które biore teraz maja bardzo mała dawke hormonow i sa bardzo dobre ale niestety za drogie dlatego chce je zmienic na tansze M21... za 2 moze 3 lata chce miec dzieci i nie wiem co powinnam zrobic;/ i czy moze nie zrobic jakiejs małej przerwy w zazywaniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa *************8
chcialam sie dowiedziec bralam tabletki novnette przez ok pol roku.teraz mam miesiac przerwy czy bede mogla odrazu po 1 miesiacu zmienic tabletki na M21? sa tansze i slyszalam ze dobre..ale ja nie znam sie zbyt mam 19 lat..dziewczyny pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze te tabletki sa ok. nie biore ich dlugo ale nie mialam zadnych skutkow ubocznych, moze na poczatku bylam troche senna i markotniejsza ale to trwało jakies niecale 2 tyg a teraz jest ok. jestem z nich zadowoloni no i co wazne sa tanie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×