Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tłuściocha przebrzydła

przekroczylam wszelkie granice niechlujstwa! teraz albo nigdy!

Polecane posty

przyznam sie Wam że dziś za duzo zjadłam........ ale jutro juz żadnych ustępstw w diecie! trzymajcie się paaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiejszająca się
hej dziewczyny, sorry za nieobecność przez dobę ale miałam strasznie dużo zajęć. dziś znowu miałam 88 a więc wróciło... zastanawiam się, jak to możliwe, by w ciągu doby było aż 3kg różnicy, ale oczywiście taka różnica zawsze jestw górę, niestety, nie w dół. jakoś waga nigdy nie pokazała -3kg/24godz, za to +3kg/24godz dość często. nie jestem tego w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiejszająca się
powinnam sobie zarezerwować nick bez "n" bo i tak zawsze mi ta literka ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszająca :) widzisz mówiłam, że będzie lepiej u mnie bez zmian jutro ważenie pozdrawiam dziewuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez waga poszła troche w górę, ale czuję sie \"usprawiedliwiona\" bo jestem przed okresem za tydzień będzie lepiej ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziś będzie dzień próby. o 17.00 idę na imieniny. mają być na stole cuda-niewidy :( wieczorem zaś, będę się łudzić, że mój były mnie odwiedzi. tydzień temu mówił, że zobaczymy się w tę sobotę. niewierzę w to, ale jednak łudzę się... to ostatnia szansa, potem trzeba już tylko się leczyć z tej miłości. mam tabletki nasenne, dlatego mniej mnie nocami na forum :) mam też tabletki przeciwdepresyjne. mówiłam lekarzowi, ze nie chcę przytyć po nich, a on na to, że stosując antydepresanty nie można nigdy zagwarantować, że się nie przytyje ponieważ .... już nie pamiętam co powiedział, ale sugerował, że przy takich środkach trzeba się liczyć z przytyciem :( w ogóle jestem jakaś dziwna teraz. czuję się przez wszystkich wykorzystywana (czy tabletki pozwoliły przejrzeć mi na oczy?) rzeczywiście, kumpeli auto stoi w garażu, a ona dzwoni do mnie, żebym ją zawiozła moim samochodem do marketu, na imprezę, bym zawiozła ją do rodziny, itp, każda taka trasa to min. 25km! dziś jej dzieci mają imieniny, mam tam być: - weź z sobą aparat bo nie mam -ok -a masz kliszę? -mam - to nie zapomnij o kliszy a za kilka dni ona wyjeżdża zagranicę, gdzie mieszka, i pewnie będzie \"wywołaj mi kliszę\" i zapewne jeszcze \"wyślij mi te zdjęcia do USA\" toreb podróżnych na ostatni wyjazd do tej pory mi nie oddała, mam tego dość, tych komercyjnych przyjaźni zobowiązujących tylko mnie... a jutro chce, bym ją zawiozła na kolejną imprezę. niby mamy jechać razem, ale wiem, ze ja jestem potrzebna jako darmowy transporter dla niej i dwójki dzieci, które i tak uniemożliwiają nam rozmowy, bo one nie pozwalają mamie na odwrócenie od nich uwagi, czyli np. na mamy rozmowę z koleżanką... a jej autko stoi z pełnym bakiem w garażu... kiedyś zadzwoniła do mnie, że chciałaby pojechać do babci z pytaniem, czy ją zawiozłabym. powiedziałam, że tak i zaraz przyjadę. pojechałam do niej rowerem (3km), bo miałam ochotę na trochę ruchu, byłam przekonana, że pojedziemy jej autem, ale kiedy zobaczyła, że przyjechałam rowerem i trzebaby użyć jej auta, już odechciało się jej odwiedzin. jak myslicie, czy moje podejście do ludzie teraz to wynik działania antydepresantów???!!! że czowiek zaczyna inaczej patrzeć i złościć się na to, co przytłacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kochana Zmiejszajaca sie :) Poprostu dojrzałas do SWIATA .Z tego co przeczytalam jesteś wykorzystywana i to bardzo....Dobrze że to widzisz bo teraz to może być tylko lepiej:) Najważniejsze zobaczyc ! Okres buntu spowoduje negacje.Super.Nie dawaj się Czy twoje dzieci koleżanka wozi ? Nie ? A dlaczego ? Zadzwon i zastosuj jej metode .Pojedzcie na lody,do sklepu czy kościoła jej samochodem.! Kazda z nas kiedys zostala tak wykorzystana więc glowa do gory i .....z usmiechem powiedz NIESTETY NIE MOGĘ -NIE MAM KASY NA BENZYNĘ !Osiagasz wymierzone przez siebie cele i to jest bardzo budujące :)POWODZENIA ! Magdusiu jak tam po powrocie mężusia ? Pewnie z 3kg mniej ? CO ? ZORZA JA TEZ ZAWSZE MAM WIECEJ PRZED @ U mnie bez wiekszych zmian ale cóż poczekam .Szykuje mi sie wyjazd do mamy na kilka dni wiec ciężko bedzie utrzymać diete.Damy rade dziewczyny jak nie my to kto ? Caluje WAS wszystkie mocno i trzymajcie sie .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki zmniejszająca........ ja też byłam rok temu na antydepresantach i z tego co słyszałam to na nich mogłam nawet schudnąć... ale że wtedy sobie nie żałowałam jedzenia ... to nic nie schudłam ALE i nic nie przytyłam! możliwe, że masz inne tabletki... bo tego jest mnóstwo więc PILNUJ SIĘ i pilnuj się dziś wieczorem a koleżance zacznij odmawiać (ona Cie wykorzystuje - bez 2 zdań) ja kiedys tez nie umiałam mówić \'NIE\".... ale życie mnie nauczyło trzymaj się dzielnie ❤️ Mila1970 miłego pobytu u mamy ;) jak będzie cos pysznego to.... uciekaj z kuchni :D hihi Magusia pewnie ma pełne ręce roboty...... i na moment o nas zapomniała ;) to żarcik idę coś zjeść..... może 2 gotowane białka z jajek? pies zjada żółtka :P mam nadzieję, że mu nie zaszkodzą :O eee nie je ich przeciez dzień w dzień ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, znalazłam taką jedną wyrocznię mimochodem i zadałam jej pytanie \"co było przyczyną odejścia mojego faceta, na jakim etapie od zdecydował się na odejście\". wyrocznia wylosowała mi kartę przedstawiającą przejedzonych po przyjęciu ludzi, odpoczywających po wielkim obżarstwie... cholera, moje obżarstwo go zniechęciło, albo to przenośnia, że mu się zwyczajnie przejadłam, znudziłam. była uczta, teraz trzeba odpocząć. kurde, że też mi wylosowało tych nażartych grubasów! teraz dobieram sobie do głowy, że może rzeczywiście byłam za gruba, uznał, że nic się nie zmienia na lepsze, bo ja, jak te grubasy przy stole, zadowolona z siebie grubej, opycham się bez umiaru jak te grubasy z obrazka i myślę, że ta ma być... jak chcecie to zadajcie jakieś pytanie, zobaczymy co wyrocznia wylosuje. dziś nie przyjechał. a więc to rzeczywiście koniec... a przecież mówił tydz. temu, że dziś przyjedzie.... mówił tak tylko, żebym mu dała spokój na cały tydzień... dobrze, że mam te tabletki. dziś przed snem bedę potrzebować aż 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie dziewczyno ,wiem że Ci teraz żle ale to minie.Ile jest wart taki dupek ,który nie dał sobie nawet szansy na poznanie Ciebie bliżej ! Teraz On góruje To TY czekasz ,kiedyś to się odmieni On bedzie ....prosił . Wytrzymasz,zapomnisz nie mowie że teraz ale zapomnisz, uwierz w siebie :) Nie wierze w dwie połówki pomaranczy ,mysle ze jestesmy calymi owocami,które tak długo sie trą aż stworza jednosc..........Wyrocznia internetowa ? To tak jak zgaduj zgadula -trafisz albo nie .Podaj adres tej strony zobaczymy ile z nas wylosuje to samo Uszy do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello zmniejszająca :) powiedz mi szczerze: jak się czujesz? czy czasem tabl. antydepr. nie powodują że stałas się na wszystko obojętna? Jak sobie radzisz na codzień? jak praca? mieszkasz sama?.... nie o ile pamietam to mieszkasz z rodzicami... *********** brzuch mam jak balon...... a jeszcze ze 2 dni zanim dostanę okres... ale pocieszam sie, że póxniej znów około miesiąc czasu będę mogła spokojnie stosowć dietę ja coś ostatnio nie mam siły na ćwiczenia, więc nie będę się zmuszała ;) wpadnę po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszająca.... podaj swój nr gg TLEN czy te rozmowy sa płatne? właśnie chcę pobrac ten komunikator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh tu nie ma numerów tylko loginy mój login: wazka79 meila nie bede używała, tylko GG dla Ciebie zmniejszająca :) odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wcale nie rece pelne roboty.po prostu nie moglam nacieszyc sie mezem. :) 3 kg mniej? mysle ze Mila miala na mysli sex. ale nawet to tak szybko nie prztyspiesza. :) u nas wporzadku.chce sobioe kupic skakanke i hula hop.bede troche cwiczyc.otoz,moze tez basen juz w tym tygodniu czynny bedzie???chcialabym... niedlugo kolezanka oprzyjedzie do nas.sluchajcie,jak ona schudla.byla w stanach przez rok.wczesniej grubasem nie bylo,ale byla kraglawych ksztaltow,a teraz jest bardzo szczulutka.odstawila mieso i wszystko co z nim zwiazane, pieczywa nie je, a przede wszystkim MŻ.ale za to je,jak to okresla mase slodyczy,ktore ja gubia.chyba nie gubia, bo wyglada super. co do tego miecha,to mnie sie wydaje,ze jest to zwiazane z jej grupa krwi A. cos tam kiedys czytalam na ten temat. ja powinnam jesc samo miecho,ale ja za nim nie przepadam.za to przepadam za nabialem,ktorego jesc nie powinna.o,niech to.milego popoludnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, lece do pracki zaraz,wiec tylko na chwilke.u nas wszystko w porzadku.koleznka wymyslila,ze moglibysmy pojechac na litwe na pare dni:wilno,kowno.mnie sie oczka zaswiecily,ale dzidzia... chyba nie mozemy oddac go dziadkom na te pare dni.nasz miloszek jest dzieckiem,ktore nie mze obyc sie bez mamy.bez taty,jak sie okazalo ostatnio,tez,wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dostałam okres wczoraj wieczorem... dzis sie \"rozkręci\" mam wrażenie że sie oszukuję... myslałam, że więcej schudłam optycznie a tymczasem dzis rano założyłam spodnie, których nie miałam na sobie od początku diety i co? poprostu dobrze leżą i mniej obciskaja na brzuchu Sad dobrze, że ten tydzień przez połowę dnia (dzień w dzień ) będę poza domem... nie będę o tym myślała i będę miała więcej \"ruchu\" ALE I BĘDĘ RZADZIEJ TUTAJ..... zmniejszająca się ... napisałam wczoraj do Ciebie acha i dzis włączyłam archiwum w razie gdybys odpisała, bo inaczej chyba by nie zapamiętało wiadomości :O a może ? nie wiem - laik ze mnie. Magusia -> babcia mojego męża jest z Kowla (jeżeli o to miasto chodziło w Twoim poscie) ;) Ja też- póki córka była mała- nigdzie nie jeżdziłam Teraz ma 6 lat i tez nigdzie bez niej (i na dodatek psa...) nie jeżdzę nawet jak ide na 5 min. spacer z psem to ona ze mną.... 🌻 🌻 🌻 trzymajcie się !! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. chyba zaczeło się u mnie kolejne stadium depresji, zatraciłam apetyt. dziś pół bułki i 3 oliwki. wszystko na siłę :( teraz napewno schudnę bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmniejszająca --> napisałam do Ciebie przed chwilką 🌻 z tego co juz zdąrzyłam poczytac o odchudzaniu to od głodówki sie nie chudnie LUB chudnie a potem następuje jojo z prędkością światła... dziś dopiero dostałam \"właściwy\" okres... wcześniej było preludnium ;) idę budzić córkę, bo dzis znów wychodzimy z domu na parę godzin :) po powrocie ona będzie zadowolona a ja zmęczona ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza-tak,kowno na litwie.chcialabym je bardzo zobaczyc.no coz,moze innym razem.moj maz mowi,ze moze zostanie z milusiem, a ja niech jade z ania, ale co to za ogladanie romantycznych miejsc bez mojego promyka??? zrezygnujemy,musimy wybrac cos,gdzie mzna jechac z milusiem. czyli na pewno nie zwiedzanie miejsc. u nas ok,tylko pogoda sie strasznie zepsula. dzdzysto. pozdrawiam jednak cieplo,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nowy dzień, nowe przygody, nowe wyzwania ;) zmiana pogody :O na gorszą naturalnie... waga dziś rano około 65,10 kg paaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh NIE !! nie piszcie az tyle, bo nie mam czasu czytac tego wszystkiego!! :P ;) nadal jestem na diecie i pozornie wszystko jest OK, ale moje nastwienie do diety sie zmieniło :( nie mam ochoty juz byc na diecie i najgorsze jest to, że nie wiem z jakiego powodu bo nie mam żadnego powodu, żeby tak myśleć ........ chyba mam jakis dołek :O musze przeczekać ... może za kilka dni znów wróci mi optymizm do życia i diety pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×