Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

Gość transic
puściłem Ci meila.co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
czyli nie otrzymałaś?wysłałem na adres jaki widnieje przy twoim nicku.sprawdż pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
w zasadzie to nie było żadnych wyjaśnień i raczej nie będzie. niestety nie dane nam było być razem. ale wie jedno że nie mam żalu i w razie W może na mnie liczyć bez żadnych zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
nie nie byłem.jak pisałem wcześniej - jestem kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
Witam Kolejna samotna noc - chłopak w domu, on w sieci - ale porozmawialismy długo :) Najgorsze jest to czekanie na jakiś sygnał życia. Wiem że ma w domu zobowiązania i że ma sprawdzany telefon i prawie nigdy nie jest sam - wystarczy że napisze że żyje i żebym przypadkiem nie odpisywała :) Mieszkamy nie za dużej miejscowości i dlatego rzadko możemy wyjść gdzieś. Kiedyś mnie odprowadził do domu prawie to sie żona dowiedziała że spaceruje z jakąś :( Ale nie można było nam nic zarzucić - ot spotkali sie i przeszli kawałek razem - właśnie tego mi najbardziej brakuje - tego że nie możemy robić tego na co mamy ochote - tylko ciągle trzeba sie pilnować - no tak powiedzie że wiedziałam w co sie pakuje - wiedzialam i nie mam do nikogo pretensji tylko czasem smutno mi sie robi :( Nie lubie weekendów bo mamy wtedy taki bardzo wirtualny kontakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
czy mogę coś napisać - no to mamy fajne sytuacje:( z tym że ja już jestem raczej OUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
zawsze na weekend dostaje doła :( tak jak teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
ale wiesz co Transic warto było :) dla tych chwil - warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KISS
JEŚLI 50-LETNI FACIO NIE POTRAFIŁ ZNALEŻĆ SOBIE KOBITY MNIEJ WIĘCEJ W SWOIM WIEKU I BIERZE SIĘ ZA 20-KILKULATKĘ ,TO CHYBA ŚWIADCZY O JEGO POZIOMIE INTELEKTUALNYM, NIE? O CZYM ON Z NIĄ GADA? CHYBA ŻE DO GADANIA TO ONA MU NIE JEST POTRZEBNA... KAŻDA 30 LATKA Z GŁOWĄ NA KARKU SZYBKO WYMACA, ŻE MA DO CZYNIENIA Z DEBILEM..ALE MŁODA I NIEDOŚWIADCZONA ..PIEJE Z ZACHWYTU, ŻE ON TAKI MĄDRY CHI CHI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
jak można być tak "ograniczonym" :( w takich momentach wiem że demokracja to zły system :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
całkowicie się z tobą zgadzam że warto było:) i rzczywiście demokracja to zły system:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
masz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quoquak
hej kiss uważaj na swój kark bo jeszcze nie wiesz co tobie życie przyniesie a intelektualnie to jesteś dno i 10 metrów mułu.ja bym ci ogoliła i do przedszkola wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll
50latek, który bierze sie za siksę jest idiotą bez wyobrażni, niestety. Kryzys wieku średniego wymaga pomocy psychologa lub psychiatry.Siksa, która daje staremu i sprzedaje swe ciało to najgorszy rodzaj wyrachowanej dziwy-zawsze poleci tam, gdzie dadzą więcej-moja taka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
quoquak - masz racje, życie potrafi zweryfikować poglądy, ojjj potrafi :( oll - przykro że trafiłeś na nieodpowiednią osobe ale czemu uogólniasz - masz racje że potrzebuje go - ale nie materialnie, potrzebuje tego jaki jest. transic - mam gg ale zostańmy tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
takie jest właśnie nasze społeczeństwo.mierzy wszystko i wszystkich jedną miarą:( i to jest już jeden z powodów dla których warto stąd wyjechać, drobnomieszczaństwo, kołtuneria itp.kłania się w całej rozciągłości MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ.nawet nie wiadomo czy śmiać się z tego czy płakać. oll - tak od siebie ci powiem.moja taka nie była i nie jest.nawet teraz i w przyszłości może na mnie liczyć w każdej sytuacji za to jaka była i jest. pomocy psychologa lub psychiatry wymagają ludzie którym ktoś lub coś skrzywiło życie a po twoim poście widać że dosyć zawistna z ciebie persona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
- czy mogę coś napisać - zawsze to sobie i innym powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój czas
między mną a moim ukochanym jest 32 lata różnicy ja mam 20 lat a on 52 i choc jest starszy od moich rodziców, dzieci starsze odemnie i jest żonaty to planujemy wspólne życie tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
mój czas - pogratulować odwagi.długo jesteście ze sobą? czas wszystko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój czas
W listopadzie minie 2 lata, spotykamy sie codziennie i uprawiamy seks najcześciej w jego samochodzie lub na łonie natury. Jego rodzina wie o nas, żona troche walczyła, nawet chciała sie ze mną spotkać ale ja nie chciałam. Ma dwoje dzieci starszych odemnie które bardzo potepiją ojca. Zwyciężyłam, on będzie mój mimo iż jest starszy od moich rodziców i oni też go nie akceptuja, ale zagroziłam że zrobię sobie krzywdę gdy będą mi robic wstręty. Przestali. Jest moim ukochanym grubaskiem i bardzo go kocham, on też mówi że mnie kocha. Narazie nie rozstał się z żoną i codziennie wraca do domu późną nocą. Bardzo chciałabym mieć z nim dziecko, ale jestem dopiero po I roku studiów i mieszkam z rodzicami. Wiem że wkrótce weźmie rozwód, bo już był u prawnika, będziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę coś napisać
ja także gratuluje :) troszke zazdroszcze tej pewności - ja jej nie mam :( Mam mętlik w głowie. Mnie poprostu do niego ciągnie. Zawsze uważałam że instynkty są w nas :) może mój organizm wie że to najlepszy partner dla mnie :) Nie będę o tym myśleć, to on musi chcieć przeorganizować swoje życie - ma więcej do poukładania. Nie będę go pytać ani męczyć - czas, czas, czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transic
czy mogę coś napisać - nie bójmy się uczuć bo to piękne i są to sprawy przez ktore i dla których warto żyć. trzniać tę całą "dulszczyznę" panoszącą i kiszącą się w czterech ścianach w wielu domostwach.patrzeć na siebie nie mogą a innych krytykują za wszystko.gdyby tylko mogli sami pozrywaliby się jak psy z łańcuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll
Transic, masz umysł 13-latka, nie dziw, że dorosłej kobiety nie mogłeś rozkręcic. Zero odpowiedzialności, zero samokrytycyzmu i tylko to chrzanienie o wielkim uczuciu starego dziada...co rozpaczliwie boi się upływającego czasu-jesteś klasycznym przypadkiem psychiatrycznym , biedny facio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajj
a tyłek, dam łeb soie smaży w solarium, a na siłownię biega dziad, dwa razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×