Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

no proste ze od jutra dieta :P jak zawsze :P haha nie no ja od jutra cambridge.. wreszcie osiągne wage jaką chce i kupie sobie te ubrania!!!! nareszcie nareszcie!!!! jesuuu tak mi szkoda kasy na ubrania było... teraz mam nadzieje dobije tej 50 i będę mieć spokoj aja ja ja jaaaaj ale się bedym strłoić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Jutro na sniadanko mam grejfrutka, na obiad zupa w restauracji z moim Misiem a na kolacje maslanka....przez te upały jadłabym tylko lody wiec zamrażam jogurty jogobelli i są PYSZNE LODY:D w srodę jade na 3 dni nad jezioro...zeby mnie tylko nie zdołowały te chude laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Justy :D dzieki za pomysł z tymi \"lodami\" kiedyś mroziłam te małe danonki :) to dobry pomysł . No to dzisiaj sobie długo pospałam :P do tej pory zjadłam kawałek piersi z kurczaka i troche \"pomidorówki\"bez ryżu , makaromu taka chuda czysta zupka ;) nawet sie najadłam czuje , że chudne tylko szkoda , że na wadze nie ma efektów ;) wczoraj ćwiczyłam dzisiaj tez mam taki zamiar ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
chcialam cos napisac odnosnie ciemnego pieczywka wasa, kiedys przez 2 tyg zamiast chleba jadlam to i wiecie co....bylo mi ochydnie , rano mialam mdlosci, pare razy wymiotowalam, myslalam ze jestem wciazy, ale test nic nie pokazal, przerzucilam sie na ciemny chleb i wszystko wrocilo do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! :) naprawdę naprawdę polecam tą herbate slim figura: spalanie oczyszczanie stabilizacja!! :) wczoraj mój tato przyniusł peeełno słodyczy z jakiegoś tam przyjęcia (dostał taki koszyk) myślałam ze się skręce poprostu!!! nie zjadłąm, ale nie dawały mi spokoju :o wypiłam herbate i jak ręką odjoł!!!!!!!! a ja sie zastanawiałam dlaczego nei mam takiego apetytu?? a te moje szalenstwa przez ostatnie dni wynikały z tego ze nie piłam tej herbatki!! teraz to wiem. łaknienie hamuje jak ta la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
kapka a jak tam DC, jestes juz na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) bardzo dobrze sie czuje, bo pije jeszcze herbatke, bez niej to bym oszalała! tyle słodyczy!w domu!!! :o :o :o zwaze się dopiero za tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam na snadanie jogobelle zamrożoną:) a na obiad makaron\"graham\" ze smietaną :P i to juz bedzie wszystko na dzis:) strasznie sie najadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy tkoś wie ile kalorii ma ogórek małosolny??? bo uwielbiam je jeść same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórki mają bardzo mało kalorii...kiszone mają najmniej, a swieze mają 80% wode w sobie wiec tez sa bardzo mało kaloryczne.Wpisz w google \" ile kcal ma ogórek małosolny\" napewno sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nagrzeszyłam :P:P:P po 13 dorwałam \"pawełka\" zjadłam 3 kosteczki z 5 chciałam jeszcze :P zjadłam 2 małe pierniczki bez czekolady i dużego słodkiego banana :P ale już nic nie zjem od tamtej pory spaliłam sporo kcal :) odkurzałam , sprzątalam itd :) nie mam poczucia winy bo ten \"pawełek\" chodził za mną od 2 tygodni ;) i teraz nie ma nic takiego w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wazyć 50 kg!!!1 buuuuuuuuuuuu :( jak chcecie dziewczyny to wam swoje zdjęcie wyśle na meila łok? sprzed odchudzania jak chcecie i takie teraźniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi powiecie czy 50 kg na mnie to juz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
a ja rowniez moge liczyc na zdjecia? hexa69@o2.pl jesli chcesz moge ci swoje pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :) jak widzicie na zdjęciu wyglądam jak tłuścioszek-mówie o obecnym myślę ze 50 kg to będzie dobrze aha i to zdjęcie co stoje przy szafie jest jak wazyłam 59kg czyli 2 kg temu... ale teraźniejszego nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo mi sie:) Kapka, juz pisalam ale nic nie dostalam, czy ja rowniez moglabym dostac Twoje zdjecie? pozdrawiam:) aha mail hexa69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłąłąm Ci. moze trzeb poczekac jeszcze troche? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł dzizasss
triple_five@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł dzizasss
to ja byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje juz dostalam tylko niewiem dlaczego do spamu mi wlecialy. ale Twoja przemiana super:)i teraz fajnie wygladasz i mysle ze te 5 kilo co troszke za duzo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D podzieliłam sobie posiłki : o 9 zjadłam jogurt :) 12- ? 15-? 18-? lepsze 4 posiłki od 2czy 3 :) a przed snem bede piła wode w cytryną i po przebudzeniu też :) Dzisiaj przeleże dzień na słoneczku :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wczoraj ... :O:O:O kompletna porazka :O zjadłam dużo słodyczy , 2 lody 3 jogurty , jakieś wafelki potem opchałam sie ogórkami i pomidorami :) może nie było tego strasznie dużo ale jadłam po 22 :O ale koniec z tym męczeniem . . . jeszcze raz sprobuje przejść przez kopenhaską [wiem już że daje efekty :)] i jesli schudne do 48kg to koniec z dietami :) szkoda życia :) postawie na sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie się nie waze :D w piątek jade na działke i prędko nie wróce, jak wróce to sie zaraz zwaze i napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×