Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

paulka, dobrze ze znowu tu z nami jestes:) optymizmu nigdy za wiele 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ... nawet nie macie pojęcia jak mi ciepło na serduchu się robi jak czytam wasze słowa, dziękuje :) powiem jedno - jeżeli chodzi o Clostil - powinno się iść na chorobowe jak to się bierze, no jak połamana chodzę, głowa boli, kręci się non stop, a najgorsze jest to że wogóle nie mogę się skupić, łatwo mnie wyprowadzić równowagi .... to ostatnie szczególnie :( eh, jeszcze do tego wszystkiego mama się na mnie obraziła, bo niby złym tonem się odezwałam - RANY! :( mąż jest dzielny i wychodzi poprostu ... z psem na spacer po przeczytaniu zaległości widzę, że humory wam dopisują - i super :) pożyczcie troszeczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochaniutkie, rzeczywiscie cieplutko sie robi na serduchu czytajac nasze wypowiedzi. Paulka, fajne te \"suwaczki\", nie? :D zastanawialam sie, czy nie uzyc ikonki blizniakow bo po tej chemii, to prezeciez prawdopodobne :D :D podwojne szczescie :D jak o tym mysle to az mnie ciarki przechodza i chce mi sie wyc ale tak ze wzruszenia, bo tez jakas sie placzliwa zrobilam ale to wszystko przez te hormowny. dzis w pracy, jak wstalam od kompa to prawie wlanelam o podloge bo tak mi sie zakrecilo ziuuuu odlot. powinnysmy isc na zwolnienie i pisac do siebie czesciej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź nic nie mów, mój miał drgawki jak mu o trojaczkach wspomnialam hehe - szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chemia paruje całym ciałem jak nic, teraz przeszłam do etapu - latania po ścianach ;) paulka - córuchna będzie na medal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo hihi, mąż już drzwi wystawił żebym sobie krzywdy nie zrobiła hihihihihi, ale mam świra, ja niemoge - to jest chore jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wszystkim ja tu po raz pierwszy ale z podobnym problemem! Szybko opisze i moze jakas rade uzyskam, bo rece mi juz opadaja! Przez 6 lat bralam CIlest....a kiedy odstawilam z @ nici! Tak poczekalam az sie pojawi ten cud samoczynnie ale niestety sie nie doczekalam. Po 6 miesiacach poczlapalam do gina a ten mi wlepil estrofem, duphaston i CLO. Miesiaczka sie pojawila, potem raz jeszcze a kiedy odstawilam prochy sluch o niej znowu zaginal! No to moj gin zapisal mi harmonet...pytam sie czy to antykoncepcja a on mi na to ze to nowy preparat itd! Tego leku nie znalam ale teraz wiem ze kitowac to moj doktorek umie! @ pojawila sie raz mimo ze wzielam tylko jedna tabletke po tym jak sie kapnelam co za swinstwo biore! Ostatnio znow bylam u niego z wizyta...a ten mi laskawie oznajmil ze mozliwe iz jestem bezplodna! Zalamalam sie ale za chwile dodal ze podejmiemy jeszcze jedna probe! 10 dni brania provery i estrofemu a w 15 dniu cyklu co miesiac duphaston! Przedwczoraj skonczylam dawke jedna a @ nici-chociaz nie wiem kiedy sie mozna jej spodziewac! Lekko jestem podlamana bo wizja nieplodnosci spedza mi sen z powiek! Przepraszam ze nie doczytalam wszystkich postow i moge sie powtarzac ale w koncu znalazlam miejsce w ktorym moge sie troche wyzalic! Sciskam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem w szoku .... co to za idiota? paulka trzymaj mnie booooo ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka dzieki za reakcje! Najdziwniejsze to to ze dwa tygodnie temu bedac u niego dowiedzialam sie pierwszy raz ze stosowanie cilest od tylu lat (w ogole antykoncepcji) nie pozwala do konca rozwinac sie narzadom i prowadzi do bezplodnosci a ten miesiac wczesniej mi harmonet wpakowal! Jestem z wawy ale zamieszkala obecnie w Piasecznie! Dziekuje za rade bo powiem szczerze ze ja i moj partner staralismy sie nie raz o dzidzie a nawet teraz w tym okresie 10 dni ale sitem wody nie przelejesz....a dodatkowa wizja ze brzuszek i ja nie pojdziemy nigdy w parze wpedzila mnie w mocne paranoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka takie odchylenia od normy to pozytyw ;) mnie nic nieprzyjemnego nie spotkało ze strony gina, no chyba że .... USG dopochwowe hihihihihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie! Do klubu z mila checia dolacze, tylko mam nadzieje ze zapisy nieodplatne bo gin nie dosc ze konowal to jeszcze kupe kasy sciaga ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightwish a ja bym nie czekała, ewidentnie się nie dała, konował tabsy zapisuje, a jak widać nic nie skutkuje, kooopa w dooopa raz po raz, a dzidziek od innego gina będzie raz raz ;) .... i w dodatku artystka ..... hahahaha - taaaa, ale z Alutki nic niemam hihihihhi Paulka - a ty się nie śmiej, zastępca ma gorzej jak przewodniczący ;) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a mi to twoja funkcja tajnym agentem pachnie ... taka niby nic, niepozorna, a za każdy sznureczek ciągnie i steruje ;) towarzyszko - mamy cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja bym ci powiedziała co by ci pomogło .... ;) o ile niemasz zasiane ;) heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - z ciążą jak i z okresem - co jest najlepszym naturalnym lekiem na wywołanie? ;) ja tam sobie wtedy nie żałuje, i trach - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a co to mordki .... uważam że jesteś niezła ;););) hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a kto tu mówi o rozkładaniu ;) hihi ? ............ mój boże - czemuś mnie taką uczynił ........... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narka Paulka, wstaję o 7 to kciuki trzymać będę .... wcześniej nie zaczynaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - dzisiaj nie wywołuj wilka z lasu ;) kolorowych kwiatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>>> Paulka 123 , ogromniaste gratulacje - dbaj o siebie teraz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety co tu sie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko troche w gdansku posiedzialam, a tu takie wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PAULKA 123 G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ no nareszcie sie udalo - wiare czlowiek odzyskuje:D a swoja droga poszalalyscie wczoraj, ze hej;) Nightwish - witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam szczesciaro;) jarmark trwa, ale jestem nim w tym roku bardzo zawiedziona - nic ciekawego. ale pisz jak tam z poczuciem, ze sie udalo. wiem, ze szczescie, ale pisz jak to jest:) jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka 🌼 serdeczne gratulacje :):) ❤️ ❤️ Ja jestem z topiku wiosenne starania ale podczytuje Was bo fajna jest u Was atmosfera :) Ja teraz czekam na @ i zaczynam 2 cykl z CLO. W grudniu też brałam CLO i po pierwszym cyklu zaszłam w ciążę ale w lutym poroniłam. Teraz znowu mimo wielkiego strachu zaczęliśmy starania. Życzę Wam wszystkim upragnionych dwóch kreseczek i pozdrawiam Was serdecznie. Będę czytać co u Was, jak pozwolicie może czasem się odezwę :) Paulka 🌼 Jeszcze raz ogromne GRATULACJE MAMUSIU :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierze ci paulka, ale mysle, ze sie udalo. to wiadomo, ze po staraniach czlowiek chce byc zupelnie pewien, zanim sie zacznie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli80, witamy i oczywiscie pozwalamy:) zagladaj i odzywaj sie do nas jak najczesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Paulka, zazdroszcze ci;), ale tak pozytywnie oczywiście;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×