Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

agawa81 zrób test - jakiś wynik musi być. taki albo taki - będzie wiadomo na 100%, jakikolwiek by nie był warto zwrócić się z tym do lekarza - dla idei ginekolodzy się nami nie zajmują ;) ;) ;) trzymaj się. buziak :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha-co z Tobą??? Nie ma Cie na gg, ani na topiku. Agawa-koniecznie trzeba z tym iść do gina. Bo moze być to co u bodajże Limako (nie pamiętam)-miała torbiel. Przy CLO jest takie ryzyko. ja też jestewm w trakcie kuracji CLO. Zbliża się termin @ i boję się, że będą kłopoty. Ale moze spróbuj jeszcze raz test zrobić oraz ew. bete dla pewnosci, czy to nie ciąża. czego Ci, Kochana życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Witam w Was ten prawie mrozny poranek ;) Jakies chorobsko mnie dopadło i trzyma mnie katar... ale dzielnie siedze w pracy i walcze:) Jeszcze tylko jutro i wolne:) Choc smutne swieto :( U mnie luzik, totalny spokoj... za 2 tygodnie laparoskopia, troszeczke zaczynam sie denerwowac ale moj kochany mezulek wymislil nam udział w wyborach samorzadowych i zaczełam sie udzielac, oczywiscie zeby nie myslec :) MOj torbiel sie raczej nie wchlonał poniewaz zaczynam go czuc podczas przytulanek :( Wiec nastawiam sie na szpital:) A Agawa81 torbiel nie ma wpływu na @ Natomias CLO ma ogromny i mi w ostatnim cyklu niezle poprzyzował szyki.. @ dostałam spozniona chyba ze 3 dni... Zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Nadwislanka niestety pracuje nawet 1-go. Ale dzieki temu mam potem 2 dni wolnego, wiec nie ma tego zlego... Jesli chodzi o torbiele to na pewno mi sie nie porobily bo bylam u gina ponad tydzien temu i wszytsko bylo czysciutkie. Nie wiem co moglo miec wplyw na takie rozlegulowania. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Agawa! Skoro to nie torbiel, to moze to po prostu ciaża:) !!!! Taka zwykła, normalna, prawdziwa ciąża, postała wskutek połaczenia ślicznej komóreczki jajowej i prężnego, silnego plemniczka. szybko powtórz test oraz ewentualnie zrob bete, bojeśli to ciążą to trzeba ją luteinką podtrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test i nic. Na szczęście nie robiłam sobie nadziei. Martwie się tylko dlaczego tak długo mi się cykl przeciąga. Jutro zadzwonię do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 15 dzień cyklu i jak pisałam wcześniej dzisiaj miałam być znowu na monitoringu ,no i byłam i okazało się ,że pęcherzyk urusł dzisiaj miał 28mm i endometrium też w pożądku 9mm ,także przez najbliższe dni muszę z mężulkiem ostro działać.A jeśli chodzi o laparoskopię to wzięłam skierowanie i tylko muszę się zarejstrować na zabieg i czekać ,bo ponoć trzeba ok 2 m-cy czekać, a w międzyczasie próbować. W przyszłym miesiącu mam zwiększyć dawkę clo do 2 tab. mam nadzieję ,że nie będę musiała brać już clo ani iść no laparo, że może się coś przydaży czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka To mamy piękny pęcherzyk i sliczne endometrium. Potrzeba tylko seksownej bileizny i swieczek...i czekac na efekty:) wszytsko jest na dobrej drodze!!! A ja teścik w niedzielę, chyba ze mmnie wcześniej @ dopadnie. Na razie mam objawy typowo @. Nic a nic nie czuję ze może być inaczej. No tak. Mam 30 lat i nadal wierze ze jak nie bylo porzadnych tulanek to dzidzia będzie. Oto ja cała, Optymistka. To jest sztuka: nie było seksu a będzie dzidzia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć no nareszcie zajrzałyście- a już się bałam ze zostałam tu sama ;) agawa- zrób sobie test na bete albo skontaktuj sie z ginem i wszystko Ci wyjaśni -czy to przez clo czy może to coś innego... lojka- to prawie idziemy równo ;) - z tym ze ja już mam za sobą owu a Ty powinnas zacząć staranka bo wszystko na to wskazuje ze owu już tuż tuż....myśl pozytywnie! nadwislanka- czasem ten jeden raz mógł wystarczyć ;) ja juz kiedyś mówiłam ze gin zalecił mi rzadsze przytulanki (az do wystapienia owu)- aby wzmocnić plemniczki a potem dowoli...dlatego nadzieja mimo wszystko u Ciebie jest ...... limako- trzymam kciuki...swoja drogą to \"odwrócenie uwagi\" dobrze Ci zrobi..czasem warto się od tego oderwać... no ale trudno znależć sposób...a Ty go chyba znalazłaś ;)... u mnie etap oczekiwania -na co?-czas pokaże...:) a gdzie Paulka?- zagladnij do nas czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Troszkę mnie nie było ;-) Lojka teraz \"do dzieła\" :-) Limako - przyznam, że nie wiem na czym polega laparoskopia i czy to boli ale trzymam kciuki. Nadwislanka podzielam zdanie Gabonik - czasem ten jeden raz może wystarczyć:-) A ja zaczęłam 4 cykl z clo :-( Dzisiaj drugi dzień. Przy moich ostatnio dość regularnych @ co 28 dni owu przypadnie mi chyba na przyszły wtorek... W sobotę monitoring. Nie cierpię tego czekania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha, co się dzieje???????????? Martwię się:( no, a u mnie czekanie na @ w przyszłym tyg. Poza tym jade dziś znów na wieś-prosto po pracy. Tam mój mężulek wypoczywa juz ktoryś dzień. Niestety, są tacy, co muszą pracować. Noramalnie nic nie robię tylko jem. zauważyłam od kilku m-cy, że przed @ dużo jem (własnie zjadłam kanapkę na II śniadanie i nie wiem jak do 17 przeżyję :( ). Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś @ z czego naprawde bardzo się cieszę. Od czwartku zaczynam moje kolejne potyczki z CLO. Moze ten cykl przyniesie więcej szczęścia, a jak nie to będziemy próbowac dalej. Jestem na razie pozytywnie nastwiona. Musi być dobrze. Nie ma takiej mozliwości żebysmy Dziewczyny w ciążę nie zaszły!!!!!!! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Szacha- no własnie czemu nie dajesz znaku życia...mam nadzieję ze nic złego sie nie dzieje a ta nieobecność ma zwiazek z najbliższym świętem! badź coś ważnego nie pozwala Ci wpaść na kompa....odezwij sie jak tylko będziesz mogła.... k***- a kiedy już bedziesz miała 100% pewność -w tym tygodniu wybierasz sie do gina? No tak to jest z tymi okresami- przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie! ja jednak jeszcze też nie tracę nadziei...odkąd łykam leki -trzymam sie kurczowo tej myśli ze pomogą...i to dodaje mi sił...wcześniej \"naturalnie\" czekałam na to co będzie..a teraz ten \"wspomagacz\" daje mi jakąś nadzieję i dlatego łatwiej znosze te okresy bo mam nadzieję ze to tylko kwestia czasu- no ale skoro to będzie sie jeszcze długo ciągnąc (oby nie) to i lek nie doda mi już energii...póki co żyję nadzieją ze to już niedługo... u mnie 19 dc -jak na razie czekam i sie modle.... powodzenia życzę wszystkim...oczywiscie nie dziękujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja Clo brałam przez dłuugi czas i nic do tego duphaston miałam monitorowana owu ...ostatnio bylam na badaniu HSG i zobaczymy jakie beda nasze losy dalej... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GaboniK - do lekarza idę pn, wt przyszły tydzień :) dzisiaj dzień @ - (niema jej bo biore luteine) ale zgodnie z zaleceniem powtórzyłam test i jest pozytyw (chociaż wkurza mnie ta kreska, bo jest nadal ledwo widoczna - nie wierzyłam, spytałam mamy czy coś widzi, a ona tylko rzuciła mi się na szyję i zaczęła chichotać - małżonek w pracy :( służba nie dróżba ;) ) temp. podwyższona 37,4 (zawsze spadała w dzień @ do 36,6) Boziu .... mam nadzieje, że nie obchodzisz dzisiaj Prima Aprilis ;) a teraz spadam na cmentarz - trzeba dostarczyć wiązanki na groby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc OLUSIA - chyba się nie znamy ;) powodzenia pozostałym kobietkom również ... :) a za mnie? trzymajcie kciuki :) Szacha nie rób stracha ;) odezwij się :( please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki ja zaczynam tracic cierpliwosc i im blizej @ tym bardziej wariuję. mam jeszcze 3 tabsy luteiny i wymyslilam ze nie bede szla do gin po recepte (w zasadzie moja kolz. jest lekaze i tez moze mi wypisac) tylko wezme jeszcze do konca te 3 tabsy i w piatek rano zrobie test. Co prawda @ chyba przypada we wtorek ale jak by byla ciaza to cos powinno na tescie wyjsc (chociaz niekoniecznie). Bo nie chce mi sie czekac. Ten test to tylko dla formalnosci bo czyje jak PMS mnie dopada i takie typowe objawy @ mam. K**** odezwij sie jak bedziesz po wizycie. Wielkie szczescie Cie spotkalo i juz niedlugo mam nadzieje i nas, pozostale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie dziś 3dc, więc zaczynam Clo. Strasznie nie lubię go brać. Nie mam może jakichś bardzo uporczywych objawów ale zawroty i ból głowy w zupełności mi wystarczą do złego samopoczucia. Na 10dc już się umówiłam z lekarzem, więc jak na razie pozostało mi czekać. Zaopatrzyłam się już w olej z wiesiołka, w przyszłym tygodniu winko i do dzieła. Mam nadzieję ale się nie nastawiam żeby znów nie przeżyć rozczarowania. Buziaki dla wszystkich tu obecnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa A po co ten wiesiołek? Winko czrwone podobno na endometrium. Pilam 3 dni. Ale mi nie smakowalo. Odstawiłam. Czy olejek jest na endo? jak smakuje? Jak zcesto tzreba pić? Jakieś przeciwskazania? Popdaj pare szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Koleżanki! Przepraszam za długą nieobecność. Mam zepsuty komputer (wirus) i jest w naprawie więc nie miałam dostępu do internetu . W pracy też mnie nie było bo miałam urlop, dzis jestem wyjątkowo, jutro tez raczej mnie nie będzie dopiero od poniedziałku.Fajnie ze o mnie nie zapomniałyście. Przepraszam szczególnie \"nadwislankę\". U mnie dziś 5 dc , @ była i to bardzo bolesna. Od dziś Clo do 9 dc i monitoring, czyli standardowo. Ja osobiscie straciłam nadzieję ze się uda, bardzo się podłamałam po ostatnim cyklu. Wszystko było tak ładnie, pęcherzyk, endometrium, a nic z tego nie wyszło. Dlaczego...? Pozdrawiam Was, całuję, ściskam. Gratulacje dla K***, cieszę się bardzo i to daje mi małą nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha Cieszy mnie bardzo, że wróciłaś do nas. Jest nas tu naprawdę niewiele więc od razu widać, ze kogoś brak. Nie będę Cię pociezsać, bo pewnie próby spełzną na niczym. Ale spróbuj spojrzeć na to tak: wszystko było OK i się nie udało, takie jest życie. Ale zobaczysz. Przyjdzie cykl, ze teoretycznie nie było szans na zapłodnienie a jednak będą prawdziwe II. Zdaje się, ze Pulka cykl, w ktorym zaszła spisała na straty. Widzisz!! życie spłatało jej cudownegi figla. Tak moze być i u Ciebie. Opadnie entuzjazm, dopadnie zwątpienie. A tu niespodzianka!!!!!! Ja tez pierwszy cykl z CLO miaam wzorcowy i nic nie wyszło. Tulanki jak trza był, seks książkowy, nawet edno grubsze niż w tym cyklu. I nic z tego. Wiesz, trochę Ci zazdroszczę, bo Ty stanęłaś przed kolejną szansą i zaczynasz nowy cykl. A ja po niedzieli pewnie będę przygnębiona, a Ty w pełni staranek. Tak bym chciała przespać ten moment..... A\'propos Paulki!!!! Z jakim topikiem nas teraz zdradzasz? :) Jak rozwija się maleńswo? Odezwij się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanka wiesiolek jest na śluz. U mnie nie daje się go obserwowac to raz a dwa przy Clo jest go troche mało. Olej z wiesiołka bardzo na to pomoga. Nawet poprzedni gin to zalecił. Mozna kupic w aptece. Jest w postaci kapsułek. Ja biorę 3x dziennie. Nie ma to na nic wpływu, dobrze się czuje po tym a może tylko poagać. Szacha nie podłamuj się. U mnie tez wszytsko było ok. Pęcherzyk był, sam pękł, przytulanki były, endometrium nie nejgorsze i nic. Ale może nastepnym razem. Ważne że probójemy. Nie wolno sie poddać. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telegraficznym skrócie :) dzwoniłam do gina, kazał brać luetine, wizyta w sobote rano :) pozdrawiam i trzymam moooooooocko kciuki ❤️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Byłam dziś zarejstrować się na laparoskopię i zarejstrowałam się na styczeń tylko nie wiem jeszcze który bo to zależy jak będę miała @. W międzyczasie przez te 2 m-ce będę próbować na clo i a może już nie będę musiała iść na laparoskopię(cały czas mam taką cichą nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Coroba mnie dopadła i trzyma.... Odliczam dni do laparoskopii... jeszcze 11... Dam rade :) Lojka32 co jest u ciebie podstawą do wykonania laparoskopii? Co poderzewa gin? Pozdrawiam Wszystich! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limako Cirrus polecalam Ci. Nie pomaga? No dziewczyny. nadszedł czas spadku pozycia seksualnego w całym kraju. Zaczęła się zima a z nią kalesonki, rajstopki, podkolanka, skarpetki, ciepłe majty i inne barchanki, koszulki-cebulki itd. Kto w tych kłębach ciuchów dogrzebie się do ciałka ukochanej osoby i wytrwa do końca to może i dojdzie do zbliżenia. Zima to nie mój czas. I na pewno nie zajdę w zimę w ciążę. Zegnajcie seksowne majteczki, zwiewne spódnczki, kuszace pończoszki.:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sorki ze się wtrącę :) ja tez jadę na clo...... niestety moja jazda trwa juz ponad rok z przerwami i nadal nic:( lojka.... pęcherzyka masz super ale end zdecydowanie za małe:( 9mm to malutko .... Ja miałam teraz inseminacje i nie powiodla sie:( mysle ze to przez endo ...za małe na zagniezdzenie:( przy clo zmbiejsza sie endo...... wiec trzeba stosowac plastry w cleu podniesienia poziomu endo. pozdraiwam:) i zyczec spełnienia marzen:) nadwislanka ❤️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×