Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

OneWish -to właśnie lekarz powiedział mi że mogę brać od 3 lub 4 dc (nie sprecyzował dokładnie kiedy), ale sprawa sama się rozwiązała dzisiaj nie wzięłam bo od rana strasznie boli mnie głowa i bałam się zaczynać przygodę z clo właśnie dzisiaj tzn w 3 dc:( Co do Twoich spraw to rzeczywiście masz problem który wariant wybrać - co lepsze. Kurcze sama nie wiem jak bym postąpiła będąc na Twoim miejscu. Nie wiem może jednak poszłabym do tego Novum żeby się przekonać co tam zaproponują, w ostateczności przecież nie musisz tam dalej chodzić. Tak się lekko mówi 6 miesięcy - dla jednych to chwilka a dla drugich wieczność. Przemyśl to może dokładnie z mężem i na pewno wybierzecie dobrą decyzję. Trzymam kciuki !!!! Pozazdrościć wizyty u gina, nie pamiętam żebym była tak kiedykolwiek obsłużona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani_inka - jesli dzis jest 3 dc i dzis mialas wziac tabletke to wez ja wieczorem.ja tak wlasnie robilam-bralam pigulke na wieczor,aby przespac ewentualne dolegliwosci.szkoda cyklu,wez na wieczor :) no a co do moich watpliwosci to bije sie z myslami i kompletnie nie wiem co robic. i ten problem bedzie mi towarzyszyl jeszcze dlugo nim powezme jakakolwiek decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa po tylu probach
witam dziewczyny,widze ze tu dalej te same nicki i jeszcze nowe.wypowiadalam sie kiedys na tym topicu dosyc dlugo,ale dobrze ze zrezygnowalam,to mnie tylko pograzalo w smutku bo ciagle myslalam o zajsciu w ciaze a wcale mi to niepomagalo.teraz jestem w ciazy,chociaz lekarze niedawali duzych szans na naturalne zajscie,wiem ze wam tez sie uda,niebierzcie do siebie zabardzo tego co lekarze mowia.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish ja chyba po tym co piszesz pojechalabym do novum. Nie chyba a raczej na pewno. Szkoda mi by bylo tych 6 mcy. Poza tym, zwykly lekarz to lekarz a w novum sa specjalisci, maja z tym kontakt kazdego dnia, przeciez zajmuja sie tylko naszym problemem. Nie wiem, ja bym pojechala mimo wszystko do novum. Decyzja nalezy do Ciebie:) ja mam 26 dc, juz mam skurcze @ czyli jutro albo pojutrze @ !!!!! Czyli miesiac po hsg nieudany ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam taki problem. Zastanawiam się czy to ja jestem jakaś nawiedzona, czy sama sobie wyszukuję problemów. Od prawie już 2 lat staram się o Dziecko i ciągle nic. Niedawno rozregulowała mi się miesiączka i lekarz przepisał mi Duphaston. Brałam go przez 4 miesiące. Lekarz powiedział, że to powinno pomóc i mam się starać przez kolejne 3 miesiące, a jak nie to przepisze mi stymulację. No i dostałam Clostilbegyt. Zdziwiło mnie to trochę, bo ja podobno owulację normalnie mam, a on jest właśnie na jej wywołanie. I kurcze dzięki tym hormonom, którymi się faszeruję źle się czuję, przytyłam, jestem rozdrażniona. Czytałam tu na Forum, że dziewczyny, które brały Clostilbegyt miały w tym czasie monitorowany cykl, w razie czego lekarz wstrzykiwał im pregnal. A ja nie mam nic. Przepisał mi tylko te tabletki i kazał brać przez 4 miesiące, a jak nie pomogą to się do niego zgłosić. Czy ja mam rację myśląc, że coś tu jest nie tak?? Po co ja mam brać to gówno, skoro nawet nie wiem czy mam drożne jajnki i może właśnie w tym leży problem. Co o tym myślicie?? W przyszłym cyklu chyba daruję sobie branie tego czegoś. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa z tego co się orientuję a jestem nowa w tym temacie to biorąc clostilbegyt musi być robione usg. Lekarz sprawdza jakie duże rosną te pęcherzyki, bo jak są zbyt duże i nie pękają to mogą z tego powstać torbiele. Także lepiej zmień lekarza, bo ten jakiś trefny chyba jest:( Ja właśnie dzisiaj wzięłam 1 tabletkę clo, nic mi nie dolega , tylko rano miałam takie uderzenia gorąca ale się uspokoiło, wieczorem biorę drugą tabletkę. Mam 4 dc i brzuch mnie bardzo boli ale u mnie to normalne. Do lekarza jestem umówiona w 10 dc no i zobaczymy czy i jakie jajka wysiedziałam:)) Buziaki dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiiii
Dziewczyny pomóżcie- wzięłam po raz pierwszy Clo w tym cyku i dziś 13 dzień cyklu byłam na usg - okazało się,że są 4 pęcherzyki; tylko 3 z nich duże: 2,45; 2,36; 2,45 cm a jeden akuratny 1,86cm- lekarz się uśmiechnął,że może będą bliźniaki, a mi wcale nie do śmiechu jak sobie pomyśle o czworaczkach :/,a starania były w 11 i 12 d.c., testy owulacyjne na razie ujemnie, z drugiej strony jeśli pęknie tylko jeden pęcherzyk to szkoda marnować cyklu... Jakie macie doświadczenia w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie babeczki?? nie ma mi kto pomoc rozwiazac problemu pt. posluchac lekarza czy prus do novum :( dzieki carolla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageska
Witam:)Jestem tutaj po raz pierwszy i taj kjak wy dziewczyny biore od wczoraj bromergon, czuje się po nim calkiem całkiem poza tym ze chce mi się ciągle spać, mam zgage i suchośc w nosie, ale chyba przejdzie po jakimś czasie jak się organizm przywyczai (mam nadzieje).Biore bromergon bo mam bardzo wysoką prolaktyne po obciążeniu 15-krotnie podyższoną masakra normalnie:( myśle że będzie ok.Dziewczyny tyjecie po bromergonie???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajka664
jestescie stadem zmij,dlatego wam sie tak niepowodzi,dziewczyna napisala ze zaszla w ciaze a wy ja zignorowalyscie z zazdrosci napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageska
ups faktycznie żadna nie zauważyła, ale lepiej póżno niż wcale GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA PEWNO SZCZERE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na pomarańczowo
oczywiście gratulacje dla przyszłej mamusi! dla każdego chyba dziecko jest wielkim szczęściem nie wiem dlaczego ta osoba nie chce ujawniać nicka??? skoro już podzieliła się z nami tą nowiną jeśli chodzi o mnie to szczere gratuluje ale nie rozumiem tego spoosbu komunikowania mozna raz powiedzieć ujawniajac swój nick i już nie zaglądać-przynajmniej wiedziałybysmy komu mamy konkretnie gratulować dla każdej z nas to cenna informacja że się udało! bo ta osoba była jedną z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na pomarańczowo
dalajka664- takie uwagi zostaw moze sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-)))) dzis w nocy wrocilam z urlopu i nadrabiam zaleglosci...Ale rzeczywiscie pustawo, bo nie bylo mnie ponad dwa tyg, a tu zadnych nowin. OneWish - moja opinia jest taka, zeby czekac (oczywiscie swobodnie dzialajac) te 6 mies., ale co Ci szkodzi (jesli nie ma problemu z kasa) isc chociaz na jedna wizyte do Novum. A potem sie zastaniowicie... U mnie tak. Urlop super, wygrzalam sie , az za bardzo, oplailam ... Tylko przed wyjazdem mialam zepsuty humor, bo tak: jedna koleanka przyslala z Polski smsa, ze jest z drugim dzieckiem w ciazy, a wyszla za maz po mnie, druga kolezanke spotkalam, dlugo jej nie widzialam, a ona .. w osmym miesiacu ciazy. a w dzien wyjazdu rano siostra mi przyslala smaa, ze ta jej ciaza jest blizniacza!!!! A ja mialam 16stego sierpnia dostac okres, 18stego wyjechalam na urlop i mialam po okresie ostro tam dzialac, a tu nie bylo @ - nawt sie cieszylam, bo sobie moglam sie opalac i plywac w morzu, ale o zadnych testach nie myslalam, bo jak pislam w zeszlym cyklu mialam przytulanki doslownie raz, bylam bardzo zmeczona, mialam gosci itd.(nawiasem mowiac wlasnie dostalam sma ze zostalam pracownikiem miesiaca regionu-mily powrot do pracy). No ale juz mi sie ponad dw tygodnie spoznial ten okres , mowie niemozliwe zeby miana klimatu az tak go opoznila i wczoraj rano zrobilam test -n i wicie co - bez czekania, od razu - DWIE KRESKI !!!!! czy to nie cud? sama jeszcze w to nie wierze, ide dzios kupic drugi test. ale tamte kreski tak z miejsca sie zabnarwily, ze chyba jestem...I Wy jestecie pierwsze (poza moim mezem) ktore o tyum wiedza. ..Dobra, mam teraz kupe roboty w domu po powrocie to musze konczyc, do uslyszenia i pozdrawiam was wszystkie KOCHANIUTKIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia ojej gratuuuuulacje :) Trzymam kciuki zeby ten drugi test wyszedl tak samo. Ale moim zdaniem jak Ci sie tak od razu pojawily to znaczy ze test sie chyba nie pomylil :) Super, strasznie sie ciesze :) Daj szybko znac jak powtorzysz test. Caluski :) A u mnie bez zmian, dzis 3 dzien @. Ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam tu specjalnie, by pogratulować aniusi. Aniusia, wieeeeeelkie gratulacje!!! Tak się cieszę, ze cos rusza sie na naszym topiku. Dbaj o siebie i maleństwo :-) :-) :-) A u mnie 19 dc, bylo clo, w 13 dc pecherzyk 19,5 endo 9,5 w 14 dc rano pregnyl no ale staranka dopiero 15 dc wieczorem, jak moje kochanie wróciło ze szkolenia, tak więc marne szanse zeby w tym cyklu sie udało bo za póżno zaczęliśmy działać... Trudno, we wtorek idę sprawdzić czy jajeczko pękło no i w nastepnym cyklu powtórka... One Wish, ja spróbowałabym jeszcze z Novum, nic nie zaszkodzi zasięgnąć ich opinii Pozdrawiam wszystkie gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageska
Witam! Gratulacje Aniusia28!!! Super że Tobie się udało!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny pierwszy cykl biorę CLO, moja gin kazała mi brać lek od 5 do 9 dc i tak też zrobiłam, dziś wzięłam ostatnią tabletkę i się troszkę zaniepokoiłam bo wystąpiło u mnie drobne plamienie - czy którąś z was też to spotkało? po weekendzie idę do gin ale plisss o info jeśli wiecie co może być przyczyną takiego ponadprogramowego plamienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia - strrrasznie się cieszę - przyjmij i moje gratulacje 🌻 niewiem co począć ze sobą, 26.08 powinnam dostać @ no i go niema :( zrobiłam 2 testy i są ewidentnie negatywne :( kupiłam je z allegro - paskowe z czułością 25ml ... nigdy aż takiego opóźnienia u mnie nie było :( straszne :( a miałam mieć laparo i coś znów się chyba przyplątało, jutro dzwonie do gina pozdrawiam was wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia28-moje gratulacje!!!!!!!!!leca bociany na naszym forum :):) bardzo sie ciesze,trzymaj sie cieplo i uwazaj na siebie i czym predzej pedz do gina !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki babeczki kochane za Wasze opinie :) tak zrobie-pojade i tak do novum -wielkie,wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa po tylu probach - kimkolwiek jestes ( a mam swoje przypuszczenia :):):)) serdecznie Ci gratuluje!! kazda nowina o ciazy na tym topiku daje nam nadzieje i przynajmniej w moim wypadku powoduje usmiech na twarzy i wiare,ze jednak TO WSZYSTKO ma sens :)!!! a Ty dalajko 664 zostaw swoj jad poza tym forum i nie siej zametu.albo puknij sie w czolko i znikaj stad w podskokach bo psujesz nam klimat. bo zadna,zapewniam Cie,zadna z nas nie jest zmija i nie pala zazdroscia to tej,ktorej sie udalo.no ale widac,niektorzy oceniaja innych swoja miara.tez Cie pozdrawiam i zycze powodzenia.ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE WAM SERDECZNIE DZIEWCZYNY - TO WSZYSTKO, TO DZIEKI WASZEMU WSPARCIU :-) tak strasznie mi sie nie chcialo czasem bzykac w te dni... ale dzieki Wam sie mobilizowalam i chyba jest!!! Zrobilam drugi test dzis o godz 19stej i znow dwie kreski! no to chyba jest rzeczywistosc? Co p[rawda ta druga byla troche bledsza, ale moze dlatego, ze wieczorem test robiony, bo jak robilam wczoraj rano z tym pierwszym porannym moczem to byly od razu i to wyrazne, ze hej. Strasznie sie dziwnie czuje. Nie ulozylam sobie w glowie jeszcze tego wszystkiego - chcialabym szybko isc do gina, ale jutro wracam do pracy i nie wiem czy nie pojde dopiero we wtorek za tydzien. Ale moze chociaz uda mi sie zrobic badanie krwi szybciej tak dla zupelnej pewnosci. Dwie rzeczy mnie martwia - pierwsza toi, ze za bardzo nie wiem od czego zaczac z tymi lekarzami tutaj, bo jak chce tutaj rodzic, to musze mimo wszystko odwiedzac ich lekarzy i ich szpital. Podobno warunki porodu sa ok, ale sami ich lekarze tacy sobie i tak bede chodzic dodatkowo do polskiej ginekolog. A druga sprawa - ze teraz latam samolotem - bedac juz w ciazy (ale o tym nie wiedzialam - na moje oko to moze byc 5ty tydz.) polecialam na urlop i wrocilam, a za tydzien moja siostra ma slub i znow lece na 3 dni... bedzie to bardzo meczace, ale mam nadzieje, ze nie zaszkodzi. Ostatnio dobrze sie czulam w samolocie, nawet lepiej znosilam te loty niz przed... No, ale chyba sie okazalo, ze i owszem clo i duphaston mi pomogl (wlasnie, musze isc do lekarza, bo moze powinnam brac ten duphaston) - chopciaz ostatnie dwa mies. nic nie bralam, ale moim zdaniem to urlop mojego meza pomogl...( on mial jeszcze jeden urlop przed naszym wyjazdem). Tymczasem dziewczyny ja nadal w to slabo wierze(po jednym razie w cyklu!!!), trzymam kciuki, ze i Was bocian nawiedzi. :-):-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no wiec przypomne, ze czekalam na ta chwile ok 5 lat ( od takiego czasu sie nie zabezpieczamy, poczatkowo byl stosunek przerywany, ale od ostatnich dwoch lat nic... co prawda nie przeszlam tylu badan i zabiegow co niektore z Was kochane, bralam tylko przez daw mies Clo od 2dc przez 5 dni po dwie tabletki i od 14dc przez dziesiec dni duphaston tez po dwie tabsy dziennie. Ale jak wiecie ostatnie dwa cykle nic nie bralam...tylko kwas foliowy. Objawowo wyraznych nie mam - tylko jestem zmeczona, bylam bardzo glodna caly czas , wzmocnily mi sie wlosy i paznokcie , nie chce mi sie palic !!! Tak - dzis spalilam dwa papieroski i to po pol...no i mam taka linie na brzuchu, od dolu do pepka... :-):-):-) Trzymajcie sie kochane, jeszcze narazie Was nie opuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia-gartulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic dodac, nic ujac :) Ja wczoraj po poludniu wrocilam z wesela. Nad Bugirm. Bylo super!!!!! Strasznie mi sie tamtejsze okolice podobaja (bylam w Serpelicach). Ktos tam byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia - WOW, ale się cieszę i bardzo ci gratuluję, no no, kto by się spodziewał, ale z ciebie farciara:D a jednak cos w tych urlopach jest..... Wszystkiego najlepszego dla ciebie kochana i dla twojej dzidzi:) szczęśliwa po tylu próbach - również gratulacje, jesteś kolejnym potwierdzeniem na to że jednak nic na siłę i że trzeba temat olać i nie myślec o tym bezustannie, że ciągle pudło. Wszystkiego najlepszego:) a u mnie na razie cisza i spokój, jestem w trakcie owu wiec uruchomiliśmy wzmożone staranka:) Pozdrawiwam wszystkie topowiczki, oprócz tej jednej co nas zwyzywała od żmij.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Widzę , że dwie z nas mają powód do anielskiego szczęścia - gratulacje prosto z serca dla Ciebie Aniusiu i dla szczęśliwej po tylu próbach:):):) Kurcze ale się cieszę, że są pozytywne informacje na naszym topiku. Paulaaa30 ja też brałam teraz clo i w niedzielę skończyłam, ale nie miałam żadnych dziwnych rzeczy oprócz tego gorąca które mnie nawiedzało. We wtorek idę do gina nie mogę się już doczekać co mi powie:) Cieszę się że jesteście, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia_28 - tak sobie myslalam o Tobie jak wracalam do domu z pracy i z wiesz co?? moj nowy gin ma chyba racje - powiedzial mi bowiem,ze kobieta najczesciej zachodzi w ciaze,kiedy odstawi wszystkie specyfiki i pozwoli organizmowi,aby sam pracowal bez \"wspomagania\" lekow.ja wlasnie jestem na etapie,kiedy odstawiam absolutnie wszystko - po 3 m-cach przyjmowania milvane wreszcie bede \"czysta\" i nie wolno mi nawet wziac duphastonu. moj gin dal mi 6m-cy takie luzu bez niczego.nie nastawiam sie wcale i nie mam wielkich nadzieii, ale nie ukrywam,ze bede o TYM po cichu myslec chocby wowczas gdy bede robic test na owu.mamy sie starac miedzy 10 a 18 dc co drugi dzien a jesli sie okaze,ze nie zajde w ciaze to wowczas juz czekaja mnie badania itd.mam do Ciebie tylko jedno pytanie - czy nie mialas klopotow z regularnoscia cykli i czy Twoje cykle byly owulacyjne?? - wielkie dzieki za odpowiedz z gory :) trzymaj sie cieplo i dbaj o siebie Aniusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ... czy ja Was nudzę? eh ... a może tak, a sama sobie sprawy z tego nie zdaję :( zazdroszczę i tym w wynikami pozytywnymi i tym z @ ... u mnie 8 dzień spóźnienia i test z przedwczoraj negatywny :( i jak tu nie zgłupieć? wiem, że pisanie o tym niema sensu ... możecie pisać o mnie co chcecie ... przynajmniej nikomu patrzeć w oczy nie muszę :( załamka ... nawet niewiem kiedy do lekarza mam się wyrwać :( mój 80 km odemnie ... a z wolnym też niewiem jak mam wykombinować bo spodziewamy się kontroli i niechciałabym kolegi zostawić z wszystkim na głowie :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** proszę, wcale nie nudzisz, dopiero wróciłam z pracy i od razu tu zajrzałam. 8 dni spóżnienia to nie mało, choć ja ostatnio miałam też sporo dni spóżnienia tyle ze w tym cyklu byłam zupełnie bez wspomagania różnymi tabsami... I już miałam nadzieję, że może się udało, zrobiłam test - negatywny i zaraz potem przyszła @..... Albo jesteś w ciąży i testy do kitu, bo jej nie wykrywają albo coś ci się troszkę rozregulowało.... Ja proponowałabym udać się jak najszybciej do gina.... Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×