Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Jachcefasolke, ja też proszę o Twoje zdjęcie. Sysiu, to prośba też do Ciebie. Nie wiem jak wygladacie. Notabene, tylko Iskierka zawsze coś przesyła. :) A ja sobie biore Clo i czekam na monitoring. Na bocianie napisałam na forum i dr mi odpowiedział, że HSg na razie mogę nie robić ewentualnie estradiol. Szkoda, że nie powiedział tylko kiedy. Dziewczyny, to wiecie jak jest z tym estradiolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Estelko bardzo się cieszę,że macie pieniążki na in vitro 🌻 A jeśli chodzi o mdłości to przetrzymam :)...tak widocznie musi być. Zabajona mam nadzieję,że moje złe samopoczucie niedługo się skończy. Trwa już jakieś 8tygodni.Mam teraz cos takiego,że jak wstaje rano,to od razu muszę zjeść sniadanie,bo inaczej wymiotuję. I tak przez cały dzień- jem co 45minut bo ...wiadomo co :) Przeraża mnie ta sytuacja, bo jak tak dalej pójdzie to bardzo przytyję. Ana życzę Ci udanego urlopu 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje:):):):) Miałam duzo pracy i nie mogłam nic napisac:) Dopiero co przeczytałam wszystko co napisałyście:) Estelko:) SUPERRRRRRR!!!!! nie ociągaj sie tylko szybko idz do przodu:):):):) Wiecie co, te testy owu robia piskusa ,ja 16 16 i 17 dc miałam 2 kreski.....wiecd chyba cos one pierniczą ,fakt faktem bolały mnie jajniki a raczej podbrzusze ale nic z tego chyba nie będzie bo myslac ze mam owu w 11-13 dc staralismy sie w 12 a potem 15dc ale cos mi sie zdaje ze lipa. nawet ne nastawiam sie na nic tylko ostro ciwczę:) i ten cykl przeznaczam na odchudzanie:) a w przyszły chyba inseminacja i ten test na sluz Moj gin wraca w poniedzaiłek z urlopu ..ale poczekam do @ i wowczas do niego pojde. Asiku:) co tam u Sandry??????? Moze zmolestuj Twojego gina na cc??? ja dzis robię bigos:) ,na 22 idziemy na dancing:P ze znajomymi a jutro grill:) takze weekend będzie bardzo przyjemny:) Pozdrowionka dla całej mafii:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Cieszę sie bardzo Estelko, że tak fajnie się złożyło:-) Może nie trzeba będzie czekac aż do wiosny ? Sysiu - dzieki za zdjęcia. Faktycznie synek jest duży - ale co ja się dziwię - ja w domu mam chyba większego Wielkoludka :-D Zapomniłam Wam się wcześniej pochwalic - byłam z małym u lekarza i mamy nadal przerwe w ćwiczeniach :-D Za msc do kontroli i jak będzie dobrze, że chyba się skończa nasze ponad półroczne zmagania. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa - hurrra :-D Leży sobie to moje małe cudo teraz obok mnie i tak słodko śpi - kocham tego \"małego\" bobaska :-D A tak w ogóle to przymierza się do raczkowania - super wygląda z taka pupka wypiętą do góry jak sie podnosi na kolanach i próbuje do mnie jakoś sie przemieścić. Nie zawsze mu sie to udaje i najszczęściej kończy sie na pełzaniu :-P Niestety z jedzeniem nadal cyrk - już nawet numer z zupką w butelce przestał działać. Rośnie mi chyba niejadek - na razie tego po nim nie widac i mam nadzieję, że to tylko takie chwilowe jego fanaberie :-O Ja Chce Fasolkę - ja tez bym chciała zobaczeć tą Twoją egzotyczna urodę ? Pliss - mój mail : agusia.ja@op.pl :-) Iwonko - a ode mnie nic C nie przychodzi bo ja staram sie do wszytskich wysyłac co mam adresy- a Twój mam :-) Ana, Foli - zycze super urlopu - a w przypadku Any - bardzo owocnego :-D A tak w ogóle to miłego i relaksującego weekendu 🌻 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga zapomniałam Ci napisać, ja nie mogę wyjść z zachwytu jak patrzę na Twojego Pawełka, to cudo , które rozdziera serce :-) :-) :-) a ja chcę poczekać jednak z invitro do wiosny, nie wiem czemu, ale jakoś nie czuję się gotowa psychicznie na ICSI, musze dojrzeć do tej myśli, bo kaska jest :-) może to dziwne, bo staram się o d ziecko już tyle czasu i nie jestem, broń boże, przeciwniczką sztucznego zapłodnienia! ale jakoś tak...nie czuję się gotowa, chyba się po prostu boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - niedługo i Ty będziesz miała KOGOŚ kto Cię będzie chwytał za serduszko ❤️ A z tym lekiem to cie trochę rozumiem - ja starałam się tylko pół roku i niby miałam czas sie przygotowac , kolejny niepowodzenia mnie tak bardzo bolały i rozczarowywały - jednak jak zobaczyłam te dwie krechy to poczuła ogromną radosc a potem jeszcze większy lęk. A jak zajdziesz na wiosnę to na święta Bożego Narodzenia w przyszłym roku będziecie już we trójkę - a może nawet w czwórkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, oczywiście, że od Ciebie też przychodzi. Zawsze nie moge się napatrzeć na Twojego Pawełka i pokazuję go mężowi. Jestem jakaś chora, że wstaję w weekend już o tej porze. Ale już nie mogę spać. Pogoda jest tragiczna, cały czas leje. Macie pomysły jak spędzić miłoczas w domu w taką pogodę? Estelka, zapomniałam dodać, że się cieszę z przypływu gotówki u Ciebie.Ja sama mam dalej ten problem no i jeśli inseminacje się nie powiodą to in vitro prawdopodbnie będzie musiało poczekać. Gdyby nas nie okradli to miałabym już trochę A tak muszę od nowa zbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - trenuj , trenuj - niedługo taka pora to będzie dla Ciebie środek dnia :-D Ja już nie śpię od szóstej - byłam ogromnym śpiochem, tzw.sowa a teraz jestem super skowronkeim :-P Przykro mi z ta kradzieżą - mi okradli 5 lat temu mieszkanie. Wynajmowaliśmy wtedy z mężem mieszkanie i potem miałam taką traumę, że nie potrafiłam w tym mieszkaniu normalnie spać i po 2 tygodniach się wyprowadzilismy :-( Ukradli nam sprzet elektroniczny - na szczęście dokumenty i kasa mieliśmy przy sobie - bylismy na kolacji z okazji moich urodzin. Wiem co czujesz - i w dodatku świadomosć, że te pieniądze mogłaś przeznaczyć na coś tak ważnego dla siebie :-( I dzięki za miłe słowa dla Pawełka - właśnie teraz szaleje z tatą na łóżku :-D. Zrobił sie okropnie ruchliwy - momentami już nie mamy siły :-P U mnie dziś piękna pogoda - ja w takie dni jak u Ciebie najczęściej prasuję albo sprzatm w domku, ewentualnie czytam duuużo książek. Teraz jednak na to ostatnie mam tylko czas wieczorami jak mały śpi :-) miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje po długiej nieobecności :) Estelko :) Cieszę sie że wszsytko Ci się zaczyna układać ❤️ Oczywiście pozdrawiam caaaałą resztę, wymieniać nie chcę bo na pewno kogoś bym pominęła a tego bym nie chciała. Ciężaróweczki, cierpliwości, dacie radę. Aśku toż to będzie olbrzym!!! ❤️ Przepraszam że sie tak długo nie odzywałam, już się tłumacze: otóż mamy z mężem nowy plac- chcemy kupić działeczkę i postawić domek :) to pochłonęło całą moją energię przez ostatnie 2 tygodnie. Oczywiście @ nawet przed czaem (no i bardzo dobrze że nie kazała na siebie czekać!!) czyli 01.08, oprócz tego w pracy mieliśmy etep szukania mebli do naszego nowego biura :) Było bardzo przyjemnie szczególnie że mieliśmy możliwość zadecydowania jakie chcemy :):) Więć same widzicie że to był dobry moment by przestać myśleć wyłącznie o dzidzi co jest normą dnia kazdego. Poprosze tez o zdjątka Foli, Ja chcę fasolkę i pozostałe babki które wysyłały fotki pls!! molendb@wp.pl Wybacznie mi, obiecuję poprawę Już poprawiam tabelki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Zapomniałam o najważniejszym: chyba dzisiaj była owu bo mnie bolało troszkę nie tak mocno jak zawsze ale jestem dobrej myśli, zobaczymy za m-c czy sie to powtózy to będę na 100% pewna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.................17 m-cy.... ... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I i III
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......? TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie co tu taka cisza :( Asiulek a co z Tobą Kochana?? Jeszcze 2 w 1 czy może Sandra w końcu się zbuntowała i zechciała w końcu wyjść i zobaczyć ten świat na który ją tak wołają :) ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:):):):)::):):):):):) Wiadomość od Asika :D:D:D:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 O 15:30 przyszła na Świat Nasza córeczka 3620gr i 55 cm [kwiatek ]🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ GRATULACJE ASIKU ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkiego Najlepszego:):):):):):) 👄 👄 👄 Kolejny dzidziuś na forum:) no to i czas na nową fasolkę:):):):):):):) pozdrowienia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Asiku :-D Sandra ma takie same wymiary jak mój Pawełek przy urodzeniu :-) Całuski dla Kruszynki i dużo zdrówka dla Ciebie. Masz racje Enigma - czas na nową fasolkę :-D Jakoś mi sie humor poprawił po tej wiadomości o Asi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIEŃKO JESZCZE RAZ MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄 HURA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia gratulacje raz jeszcze.pędzilam do Was z ta wiadomoscia ale Enigmucha mnie wyprzedziła!!!!dobrze bo moja wiadomośc byłaby opóźniona micha mi sie cieszy!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu GRATULACJE!!! ❤️ Cudownieee :):) W końcu sie doczekałaś słonko!!! PS Ja chcę fasolkę fotki poszły dzięki za Twoją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabea
Asia hurrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulacje:):):):)❤️❤️❤️❤️]❤️❤️]❤️❤️]❤️❤️]❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Cieszę się ,że Sandra jest już przy tobie , serdecznie cie pozdrawiam i czekam z niecierpliowoscią na twój wpis !!!!!Buziaki wielkie ,wiesz ze twoje starania były mi szczególnie bliskie ..takze radośc dzis u mnie jest ogrmna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka :) super. teraz czekamy na zdjęcia i wrażenie z porodu :) Mam nadzieję, że nie było za ciężko. Pozdrawiam i ucałuj Sandrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........28.......09.09...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.................17 m-cy.... ... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi71
Hej dziewczyny! Wlaśnie przeczytałam co u was było słychać przez te dwa dni mojego niebytu w necie (dzis jestem w pracy!!!!!!!!!!!!!). Serdeczne gratulacje dla Asi, choć "znam" was dopiero niecąły dzień już sie cieszę razem z Wami!!!!!!!!!!!!! Buziaczki dla małej Sandry.:):):):););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka80
Cześć dziewczyny! Czy mogę się przyłączyć do topiku? Ja też chcę fasolkę, starania zaczyna od tego cyklu. Czekam jeszcze na @ i potem do dzieła :) Mąż się już nie może doczekać. Ja się trochę boję, w końcu to poważna decyzja, która w sposób istotny zmienia życie kobiety. Ciekawe czy uda mi się za pierwszy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×