Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

hej! Enigma, kuruj się dziewczyno! A ja założyłam wczoraj na noc drugą globulkę antybakteryjną i chyba nie mogę tego brać :-( znów jestem cała spuchnięta (tam na dole) i mnie bardzo swędzi. Czy to normalne? któa z Was brała globulki na bakterie wykonywane przez apterkarza na zamówienie? jakie miałyście reakcję podczas ich stosowania? ja chyba musze przerwać kuracje i lecieć na konsultację do ginki...ech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :( ja nie brałam nigdy robionych, więc trudno mi coś powiedzieć ... może zadzwoń do gina i zapytaj co robić, czy kontynuować kurację ... trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pedagog :-) zadzwonię jutro i dowiem się czy to \"normalne\". Ginka przestrzegała mnie, że będzie szczypać, ale nic nie mówiła o opuchliżnie i swędzeniu. Cholercia mogłabym już zajść w ciążę ;-) i byłby spokój :-) pozorny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra, Ci lekarze to jacyś palanci a nie lekarze :( sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji ... trzymaj się, przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu dzisiaj po raz pierwszy. Jestem (chyba) w siódmym tc. Jeszcze nie wiem na pewno, bo zrobilam test i byl pozytywny, ale nie potwierdzialm tego jeszcze u lekarza. Mam tylko troche obaw, bo czasami mocno spina mnie w brzuchu, takie nagle skurcze, ze az robi mi sie ciemno przed oczami i poza tym nie mam mdlosci, zbyt wielu zawrotow glowy i mysle sobie ze moze mam za malo hormonu hcg? Czy ktoras z Was miala takie objawy, a potem okazalo sie, ze wszystko bylo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, raaanym aż przeczytałam mężowi o tych Twoich lekarzach! nie mogę tego skomentować, bo aż we mnie wszystko kipi...rany, co za ludzie.... :-( :-( :-( i bądź dobrej myśli, dlaczego masz złe przeczucia? przeciez dzieci już czekają aby wskoczyć do Twoejego brzuszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odstawiłam te globulki, dzis odczyn alergiczny jest koszmarny, Znów jestem tak spuchnięta, że nie mogę siedzieć :-( a do tego ogromnie mnie swędzi! Mam już wszystko w d...mam dość tych starań, tego niedoszłego dxziecka, stresów, nerwów, niekompetentnych i niewrażliwych lekarzy, mam dośc dostosowywania swego życia do cyklu miesięcznego. Koniec. Jeśli los nie chce aby miała dziecko, to nie będę go miała. Trudno. W przyszłym roku spróbuję icsi. A teraz odpuszczam, będe łykała witaminki, aby wzmocnić organizm,. Mąż będzie łykał swoje, a do ginekologa nie pójdę przez najbliższe pół roku - muszę się \"zresetować\" bo zgłupieję od tego wszystkiego. Dzis na głos powiedziałam, że ja już chyba nie chcę dziecka, bo jeszcze go nie mam a za dużo mnie już kosztuje nerwów i zdrowia! może to egoistyczne, a może już taka poprostu jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, jeśli potrzebujesz się wyluzowac, to tak zrób, nabierz sił i ochoty na walkę!! 👄 dla Ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat dla Estelki 🌻 🌻 🌻 w dniu urodzin :-D Czytałam tylko ostatnie wpisy i współczuje Sabra takich przeżyć :-( U mnie zapowiada sie miły dzień z mężem i synkiem łobuzem :-P Chyba zaczne bardziej uważnie oglądać \"Supernianię\" co by nie wychować takiego złosnika :-O Miłego dnia Aga&Pawelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytałam to co napisałaś Estella - dzięki bardzo i nawzajem jeszcze raz 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellka, wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich, wszystkich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ma urodzinki?!!! Sto lat kochana! Spełnienia marzeń !!!!! 🌻 Aga - myślę, że takie brzdące jak w superniani to juz cięzkie przypadki ropzieszczania :) może się mylę, ale nie wiem, czy dziecko, któremu poświęca się dużo uwagi i dużo rozmawia (mimo, ze ma się wrażenie, że nie rozumie), tak się zachowuje :) Wątpię, by ten twój CUKIERECZEK wyrósł na takiego terrorystę. Na pewno nie!!!! Nasze forumkowe dzieciaczki sa najukochańsze i już !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - no i dla ciebie sto lat i spełnienia marzeń i .... wszystkiego najlepszego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny....Estelka i Aga wszystkiego naj naj naj naj lepszego dla Was, ogromne buziaczki....a u mnie cóż w sobote przylazła @ krótka bo juz sie kończy ale bardzo intensywna wrrrrrrrrrrrrr w sobote ledwo trzymałam sie na nogach przez to krwawienie wkurza mnie to wszystko już powoli echhhhh...ciekawe co u Iskierki, kiedy wyjdzie ze szpitala i pokaże nam zdjątka swojekgo skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuję :-) Ana, przykro mi, a już myślałam, że obwieścicsz listopadowy cud. Ja się już nie nastawiam na naturalną ciązę, jak pisałam powyżej, tez mam serdecznie dość, wiecznie i wiecznie w kółko jednego tematu. aaa i znalazłam w lodówce maść, która pomoga mi po poprzedniej alergii na globulki antybakteryjne i juz jest lepiej, z jednej strony opuchlizna prawie zeszła i mniuej swędzi :-) teraz pod koniec miesiąca zrobię sobie jeszcze raz posiew ale dodatkowo czystość pochwy i jak wyjdzie, że nie mam stanu zapalnego, to olewam te antybiotyki...co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana -na listopadówkach doczytałam (jak szpieg) że Iskierka już w domku. Ale czy do nas zajrzy, to nie wiem. Widać bardziej żżyła się z tamtymi babeczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce...... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....9 kg.....Aleksandra ......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg........Nadia .....? Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........5kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku napisze do niej na gg moze coś sie dowiem...Estelko ja to czasem wogóle sie nie nastawiam na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Estelka 🌻🌻🌻 Kochane wszystkiego najlepszego, wiele szczęścia i miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń 👄 Estelko ja też przez to przechodziłam i jak tylko odpuściłam i zaczęłam myśleć że nie będę żyć z cyklu na cykl bo i tak nic z tego nie wyjdze, udało się. Mam nadzieję że Tobie też się uda i ze będziesz tym tak samo miło zaskoczona jak ja. AnA :( ❤️ Sabra- współczuję Ci tych przeżyć, niestety w naszym kraju jeszcze mają miejsce takie sytuacje aż trudno w to uwierzyć. Moja koleżanka leży teraz w klinice w bytomiu, robią jej jakieś badania bo ona jest chora na serce i musi rodzić pod okiem kardiologów i powiem Wam że tam to chyba czas stanął w miejscu na poprzednim systemie. Z tego co mi opowiedała jest tam gorzej jak w oświęcimiu, kobiety są strasznie traktowane a jedzenia to tyle co kot napłakał. A to wielce niby klinika. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Iskierka jest zachwycona swoim maleństwem, w sobote wyszli ze szpitala, mówi ze mały jest spokojny jak aniołek, własnie idą do mnie zdjątka małego skarba.....Iskierko ogromne buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskieko Eryczek jest prześlicznyyyyyyyyyy!!!! taki malutki kruszynek, dzięki za zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, jesli tu zaglądasz, to jeszcze raz gratulacje dla ciebie i tatusia, no dużo zdrówka dla Eryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Estellka ❤️ ❤️ ❤️ i Aga p❤️ ❤️ ❤️ 🌼 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 🌼 No ja sie kuruje;( jest lepiej ale jeszcze mam katar i jestem słaba:( Bylam dzis na usg i mam 3 pęcherzyki 21mm i chyba jeszcze jeden ale schował sie i gin nie potrafil go zmierzyc:( Endo do dupy:( bo 8mm czyli ni che rosnąc:( i dzis gin kazal mi nakleic na dupsko plaster na endo. Bylam na usg w szpitalu i byl ten gin co robil i będzie robil mi inseminacje i po konsulatacji stwierdzil ze jutro rano mam jeszcze zrobic usg i ewent wieczorem inseminacja. Powiedzial ze poczekamy bo pewnie pęcherzyki pękną mi jak będą mialy z 26mm tak mialam juz kilka razy Pregnylu nie dal bo stwierdzil ze nie ma sensu bo one i ta pekną ale kto wie mzoe jutro mi walnie??? nie wiem:( Nie nastawiam sie za bardzo ,co ma byc to będzie:) Poza tym jutro z ranca jadę na szkolenie na Krakowa:) a potem ewent wieczorem inseminacja:) a jak nie jutro to pojutrze:) co ma być to będzie:) sabruś ❤️ oj ja pusciłabym temu konowałowi wiązankę:D:D:D Estellka :) a Ty uspokuj sie i działaj!!!!! ne mozesz sie cofac !!! jesli juz podjęłas walkę to przeprowadz ja do końca!!!!!! Cel musisz osiągnąc:) ❤️ Ana:) zabajonek:) pedagog:) gosiaczek:) Andzia:) buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×