Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

anusia-bardzo mi przykro z powodu Twojej wczesniejszej ciąży. Mam nadzieję że tym razem będzie dobrze i będzie się bez żadnych problemów. Trzymam kciuki, no i uważaj na siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightBlue
Witam ponownie :) Milo mi sie czyta Wasze wypowiedzi. Pewnie,ze biore kwas foliowy ;) ;) od jakiegos roku, kiedy przestalam brac tabletki antykoncepcyjne. A teraz bardzo sie boje. 7 sierpnia , zaledwie kilka dni temu, usunieto mi prawy jajowód. Powód podejrzenie ciązy pozamacicznej, hmmmmm. W chwili obecnej czekam na wyniki histopatologiczne. Moje słonce, moja kochana fasolka była (JEST) zaplanowanym dzieckiem. Tylko czemu tak to wszystko sie zamotało????? Powinnam się cieszyc,że spotkało mnie takie szczescie. A tak nie jest. I nigdy, prze nigdy nie chcialabym nikomu marudzic. :( Ale jestem zdołowana........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
padam na rwarz już o 22.00 . koniec z całonocnym myszkowaniem po miescie :( gin odradził mi jezdzenie na rowerze - ale muszę coś robić bo zwariuję - rolki są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
a i jeszcze jeden mały mopsik - dzisiaj zamierzamy poinformować naszych rodziców o WNUKU W DRODZE. Troszke sie tym martwię jak to odborą - nie mamy slubu a wiadomo że mimo prób bycia na czasie to w głębi ducha będą oczekiwać konkretnych planów. Nie jestesmy nastolatkami ( mój 28 ja 26) a ja sie tak teraz czuję - pogubiona Dodam że to ja mam wątpliwości wcześniej nie zamierzałam zostać utytuawana mężatką ,dzieci ok 34 rż - a tu trzeba wiele rzeczy zweryfikować - boję się tempa tych działan czy mnie to nie przerośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
LightBlue - trzymam kciuki . Ale nie zrozumiałam - jajowód usunięto ci błędnie ? bo z tego co piszesz dzidia zlokalizowana jest prawidłowo. monika79 - tępe pobolewania miałam od ok 3 tyg do pocz 7tyg b silne kłucia pojawiły się na pocz 5tyg - nogi mi się uginały z bólu :( teraz takie delikatne -jak się zdenerwuję , wieczorem jak miałam b. intensywny dzień - bo urządzamy mieszkanie : A - trudno sie nie denerwować bo co jedna ekipa to lepsza B - gonienie po tych wszystkich składach budowlanych , slepach , marketach brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoim rodzicom już powiedziałam a dziś przyjeżdżają do nas na obiad teściowie i mamy zamiar podzielić się z nimi nowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
przypominam tabelkę - nowe bywalczynie topiku dopisujcie się !! Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
wczoraj mialam fatalny dzien. mialam baardzo leciusienkie plamienie koloru kawy z mlekiem (z b. duzo iloscia mleka :-) i tego bylo tak malo ze jakbym nie byla przewrazliwioma to pewnie bym nawet nie zauwazyla ( milimetrowa plamka na papierze toaletowym po siusianiu i potem jeszcze troszke na majtkach). Nie pojechalam do szpitala bo na dyzurze byl beznadziejny ginkolog, moj lekarz byl niedostepny. Dzwonilam do takiej pani gin z innego miasta i mnie uspokoila, ze ciaza sie jeszcze wgryza i tak sie czesto zdarza. tak czy siak jestem troche przestraszona, dzis mam zamiar lezec caly dzien ( a tak ladna pogoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nikolla80 i do wszystkich Jajowodu nie usunieto mi błednie :( :( :(. W nim był krwiak, guz czy ciąza pozamaciczna. Na razie jeszcze nie wiem. Czekam na wynik .. A wiadomo,że ciąza pozamaciczna to ogrome ryzyko. I stad ta operacja. Ale wyobraźcie sobie,ze nie dali mi wyboru co do znieczulenia,miałam tylko miejscowe. To tak na wypadek normalnej ciązy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skubance jedne cos podejrzewali, bo nawet pielgniarki mówiły,ze dostaje po operacji inne leki niż pacjentki w takich przypadkach. Mam nadzieje,ze jak jutro pojde znowu do szpitala, i gdy bedą robili mi kolejne usg okaze sie ,że moje słonce sobie spokojnie rosnie we mnie. I nie chciałabym byc egoistka, po prostu nie wiedziałam,ze macie taką tabelke :) Nick.......Imię.......Miejscowosc....Wiek......Data porodu LightBlue...Anka....Oława......25..........18.04.2007 I dziękuje za słowa otuchy...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..... chce sie do Was przylaczyc .. i cieszyc sie z Wami kolejnymi dniami i miesiacamii i dzielic tez smutkii ... jestem Monika mam 22 lata termin mam wyznaczony na 2 kwietnia:):):) dla mnie i mojego chlopaka byl to szok alee teraz bardzoo sie cieszymyyyyyyyy , jestem niedoswiadczona wiecc. bede wass pytac o moje nurtujacee pytaniaa mogee dolaczyc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jasne,ze mozesz!!!! A mówią,że w Polsce jest mały przyrost naturalny ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imię.......Miejscowosc....Wiek......Data porodu 21.........Monika.......Krynica zdroj....21.....02.04.2007 oto tableka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj 8 tydzien , ginekolog nie przepsial mi kwasu foliowego.... wizyte mam dopiero za 2 tygodnie ... czy kazda kobieta w ciazy musi go zazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec od 8 tygodnia smialoo moge zaczac zazywac.. jej dziewczeta nie wiedzialam nie mam mamy.... kolezanki jeszcze nie byly w stanie blogoslawionym wiecc zwracam sie do was:) wiec juz jutroo lece do aptekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, pewnie ze kup. Bierze sie codzienne po jednej tabletce. Przynajmniej mi tak zalecono. Przykro mi,ze nie masz mamy. Ale pomysl, ze ty bedziesz mamą dla swojego dziecka. Oby jak najlepszą.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ide poleżec. I tak sie zastanawiałam, jakie wybraliscie imiona dla swoich dzieciaczków???? Chłopczyk.................................Dziewczynka Radosław...................................Karolina Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25*
Cześć dziewczyny! 21 jesteśmu w podobnej sytuacji, bo ja tez nie mam za bardzo kogo podpytać o ciążę. Co prawda mam mamę, ale ona w ciąży była dawno o jeżeli chodzi o kwas foliowy to go nie brała i też w wielu sprawach nie potrafi mi poradzić. Czasem podpowiada mi w niektórych sprawach bratowa, bo ma rocznego bobasa, ale są sprawy, o ktorych chciałabym porozmawiać z przyjaciółkami, a one o ciąży nawet nie myśla na razie. Szkoda mi tego, bo ja o ciąży w tej sytuacji mogę mówić na okrągło :-) Nie dopisałam sie do tej pory więc robie to teraz: Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperGin
Dziewuchy!!! Nie panikujcie, bo to na pewno nie pomaga wrecz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyslalam , skoro mi nie przepisal to moze faktycznie nie powinnam , chlopak ma kupic mi dzis i przywiez ten kwas i wlasnie sie zastanawiam skoro lekarz mi nie przepisal czyy jest sens łykac.....:) co do bolacych piersii.. jej strasznie bolaa , moja ulubiona pozycjaa bylo spanie na brzuchu teraz moge tylko o tym pomazyc.. calujee wasss kwietniowkii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie nowe kwietniówki. Ja czuję się coraz gorzej. Nie mam na nic siły i mam coraz większe mdłości. O rany..jak to przeczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dziewczyny, a jak u was wyglada sprawa z uplawami? bo nie wiem czy nie spanikowalam i czy te moje sobotnie plamienia to nie byly uplawy (dzis mam takie zoltawe). co do piersi to bardzo mnie nie bola, tylko jak dotykam i wcale tak bardzo nie urosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maziaaa
Czesc Laski! Wiec ja tez sie dopisze do tabelki. Jestem w ok 3 tyg ciąży, jeszcze u lekarza nie byłam wiec nie znam dokładnego terminu porodu. Mam nadzieje ze zagladajac tu do Was bedzie mi łatwiej wsztsko przejs. To moja 2 ciąża ( 1 obumarła). Bojeeeeeeeeeeeee sieeeeee!! Ale musze sie wziasc w garsc i wierzyc ze to az tak bardzo nie boli i tym razem sie uda! ;-) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mi piersi urosly dopier gdzies na przelomie 7/8 miesiaca i tez nieduzo :( co do uplawow, ja mialam biale i geste jezeli Twoje maja nieciekawy zapach to moze infekcja jakas? w ciazy bardzo latwo o nia pogadaj z gin przy nst wizycie, a ja polecam szare mydlo, albo plyn do higieny lactacyd (polecila mi go gin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Evi - dzieki za odpowiedz. te uplawy nie pachna :-) tylko ten kolor dziwny, ale jak mowisz pogadam z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co do obawow to mnie bardzo bola piersi i juz urosly troche - u mnie 9 tydzien, miewam rowniez uplawy takie kisielowe ze pozwole sobie tak to okreslic 21 - nie czekaj az lekarz przepisze kwas foliowy, zreszta on nie jest na recepte, kup koniecznie i lykaj, pocztaj na necie jak wazna jet ta witamina aga25* + ja tez jestem legniczanka , choc od 7 lat mieszkam we wroclawiu, ale zamierzam powrocic w rodzinne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Hej Pozwoliłam sobie uaktualnić tabelkę o dziewczyny które tyklko tak wstawiły swohje dane. Mam nadzieję, że nie będziecie mi miały tego za złe. :) I siebie dopisałam. Termin na razie wyliczyłam sama. Do gina idę 31.08 na bnastępną wizytę, wtedy uaktualnię tabelkę (jeżeli zajdzie taka potrzeba). Mnie piersi bolą baaardzo i sporo urosły. I mdłości mi dokuczają starszne. Ale jakos sobie radzę. Trochę ratuję się no-spą szczególnie po ciążkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Uaktualniam tabele, bo chyba bylam jeszcze w szoku jak wyliczylam ten 19. Ma byc 12. 04. Jestem po pierwszej wizycie u lekarza i mam czekac az skontaktuje sie ze mna polozna. W 12 tygodniu mam miec pierwszy scan i narazie trzymam sie tych procedur, ale jak mnie cos zaniepokoi to wpadne do Polski na badania. W srode zaczynam 8 tydzien. Ide poczytac co tam sie teraz dzieje u mojej fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tabelki :) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 eveline23.....Ewa...............Gdansk............23.........21.04.2007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×