Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehehe rudamaxi i znów Ci sie dostało ;-) zobacz kochanie jaka Ty jestes popularna :-) a propos twoich studiów, to jaki temat wybrałas na prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, nie zaglądam na forum zbyt często, bo mój komputer nadaje się już chyba tylko na złom. Ostatnio bardzo się buntuje i jeżeli juz się uruchomi, to nie otwiera się internet :-( Dziś jakim ś cudem się odpalił. Nie ma szans zebym w najblizszym czasie nadrobiła zaległości, ale wpadła mi w oczy tabelka z wagą Waszych maluszków i muszę Wam powiedzieć, zę moja Agata jest największa ze wszyskich i trochę mnie to przeraża. Wczoraj byliśmy na szczepieniu i moja królewna waży 6830. Pani doktor stwierdziła, ze jak weszliśmy to ona myśłała że Agatka ma 4-5 m-cy. No i pogratulowała mi \"dobrego mleczka\" Powiedziała, ze dawno się nie spotkała z takim przyrostem wagi. Ale nie dała mi do zrozumienia że to źle. Ale teraz sama już nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dzis tylko na chwilke bo na 11.40 idziemy na kontrole Tygrysia ide bo kweka , nawet nie da sie przywitac heh moze bede pozniej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mamo baczka a niech sobie pogada chyba nikt jej w domu nie slucha to chce zaistniec na forum :P temat pracy \"Dowód z badania DNA w postepowaniu karnym\" Ania75 moje gratulacje ze cora tak przybiera oby tak dalej ucaluj ja ode mnie i moich szkrabow.I dobrze ze sie odezwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszk168
Ja tetst robiłam w maju i niespodzinaka 2 kreseczki. Wielka radość ale i mnóstwo problemów. Tojuz trzecia ciąża jedna skończyła sie poronieniem a z jednej mam wspaniałego syna. A teraz - zaliczyłam juz pobyt w szpitalu bo nie chciałam poddac się i iśc na chorobowe niestety nie dałam rady zmiotło mnie z nóg strasznie krwawienie i od tego czasu leżę plackiem w domu. Pora ranna to prawdziwy koszmar , mdłości bóle głowy , bóle nóg ale cóż jakos muszę sobie z tym poradzić- wiedząc jakie sliczne dzieci potem są to te dolegliwości choc czasai juz nie mam sił - są niczym. Jak ktos chce pogadac to jestm chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie usypialam przy kolysankach Szymonka , juz spal az nagle sie obudzil!!! przypomnialo mi sie ze czytalam ze nie powinno sie klasc do lozeczka juz spiacego brzdąca tylko jak nie spi a jest zaspany wiec i tak zrobilam , maly troche marudzil przykladalam mu smoczka ktorego co chwile wypluwal no i wkoncu zasnąl sam!!! co prawda pomogly mu w tym jego paluszki no ale teraz spi z rekoma podniesionymi do gory :P ooooooooooo juz slysze placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze nie mam nic do zalatwiania w miescie bo wicgura chyba glowe by mi urwala. co do pieluszek...mam 2 szt 3 Pampersow i jak ubralam jedna wydawalo mi sie ze 3 jest stanowczo za duza..a od 2 Kama ma juz dosc spore odgniecenia. chyba lepiej zeby miala troche luzu?! ech konczy mi sie paka 2 i nie wiem czy kupowac jeszcze jedna czy juz wejsc w 3... Ale ja sobie problem znalazla hehe Od 9 dzien wyglada tak: cycek, chwila spania bez, pobudka, krzyk, spacerek po domu, zagadywanie krzyk na cycka, cycek, krotki sen, pobudka, krzyk.... itd. aa teraz co?? cycek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
jednak nie jest tak prosto jak myslalam:( a juz tak ladnie spal!!!! moj Szymek spal na samym materacu do czasu pierwszej wizyty poloznej, powiedziala mi ona ze te cieniutki poduszki co są w kompletach nie przyduszą malcow itp. ze są bezpieczne i od tego dnia moj Szymek caly czas spi na podusi i znowuuuuuuuuuuuuuuuu placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
oj chyba jednak uspie go na rekach , a my juz mamy drugą duzą pake pampersow 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek, to ja od 3 tygodni używam pampersów 3, bo 2 są stanowczo za ciasne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszk168 po pierwsze moje gratulacje a po drugie lez spokojnie i dbaj o siebie i chyba warto wziasc jednak to chorobowe.Badz dobrej mysli i napewno wszystko bedzie dobrze ja trzymam kciuki. Dzieki mamo_baczka:) Justa dzieci sa marudne przy takiej pogodzie zycze wytrwalosci i by udalo cie sie wreszcie smyka uscpic.Powiedz ze ciocia zyczy by mu sie przysnily kolorowe zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UU Rudamaxi nie tylko justaaa ma problem z uspieniem... Kama wytrzymuje 5 minut i krzyk. Własnie zaczela wyc wiec wyladowala z powrotem u mnie na raczkach. Chcialam nawet wlozyc swieze baterie do karuzeli nad lozeczko, ale nie moge odkrecic srubek.. tak mocno moj G je dokrecil.. ech.. dobrze ze obiadek zrobilam wczoraj i nic nie musze szykowac. Dzisiaj ze wzgledu na pogode oddaje siebie i cycka w calosci mojemu Anilkowi! niech ma troche radosci w taki paskudny dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze i u nas ktos probuje sprowokowac jakas powazniejsza wymiane zdan! aaa555 - moze atakuj innych!! nie potrzebnie sie wtracasz! aaa sioooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika moja niunia tez spi i nagle sie budzi teraz braciszek jej robi teatrzyk z zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
Szymek blyskawicznie zasnal na mojej klatce piersiowej:P jest bardzo marudny faktycznie przez ta pogode no i przez to ze siedzimy w domu rudamaxi jestem pewna ze snia mu sie te zabawki ktore mu zyczylas bo co chwile sie usmiecha a tu cos od Szymonka dla osob ktore bardzo lubią krytykowac dziewczyny z naszego forum http://img152.imageshack.us/my.php?image=synekkkktw8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi justaaaaa dobre ,ale sie usmialam :) To niech Szymus slodko dlugo spi zeby mama zrobila to w miedzy czasie co zaplanowala zrobic a my lecimy i tzrymajcie kciuki za Vikunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja mojemu grubaskowi zakładam juz pamersy 3. Od 2 miał odcisnięcia na nóżkach i jak zrobił dużego kupala to zdarzało się,że wypływało bokami. Do dziewczym które mają problemy z usypianiem dzieci.Spróbujcie jak już przysypiają położyc je na brzuszku.Ja jakiś czas temu zaczęłam tak robić i mały prawie momentalnie zasypia.Czasami jeszcze się pokręci ale generalnie zasypia.Często jak zaśne na pleckach to zaczyna sie kręcić po kilkunasu minutach,wtedy obracam go na brzuszek i śpi ładnie nawet i 3 godziny.Przypadkiem odkryłam,że lubi leżeć na brzuszku,bo jak nie mógł wydusić z siebie kupki to go właśnie kładłam na brzuszek.Spróbujcie może pomoże.Tylko wiadomo,że jak potem śpi to trzeba często zaglądać czy czasem niebrakuje mu powietrza. Po wczorajszej szczepionce spał cały dzień.Na szczęście nie miał i nie ma gorączki.Mam nadzieję,że już tak zostanie.Od rana męczy go za to kupal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wkońcu zasnęła - haha ciekawe na jak długo?! Zamisat do łozeczka polozyłam ja do mojego łoza .... moze pospi dłuzej. Ale ona jest sprytna i jak czuje, ze nie jest na raczkach szybko sie budzi. Zobaczymy tym razem. madziunka -zgodze sie z toba.. Moj Aniołek lezac na brzuszku z latwoscia puszcza sobie baczki.. aa kupalki robi taaak duze, ze co jakis czas musze zmieniac jej bodziaki. no i po spaniu - osiagnełam rekord 20 minut! (18 na rekach, 2 na łózku). Spanie na brzuszku odpada, bo od razu sie rozbudza i oglada wszystko wokolo, a jak juz jej sie nie chce krzyczy żeby ja odwrocic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olicaaa tych wscibskichh najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi pewnie że tak. Jesteś \"debest\" ;-) Inni lubią gadać, więc niech sobie gadają. Moja Idzilka zrobiła się jakaś markotna, więc zmykam do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przesadzilas/les nie podszywaj sie podemnie ,i nie umoralniaj mnie bo najpierw posprzataj swoje smieci i naucz sie poprawnej polszczyzny bo widac jak jest na bakier z toba zamiast chodzic po forum i robic zadymy to poczytaj ksiazki moze nowe wyrazy ci wpadna do twojego slownictwa i nie bedziesz sie musial/musiala poslugiwac wulgaryzmami .A teraz zmykaj stad bo my cie tu nie chcemy,aaaa kyszzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilysmy wlasnie ze szczepienia ,boszzzzz jak malutka znowu plakala ,bylo troszke lepiej niz ostatnio bo naszczescie tym razem nie siniala ale tak mi jej bylo szkoda teraz sobie spi mam nadzieje ze dobrze zniesie szczepienie i nie bedzie zadnych rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znow sie ktos wscibia ... nie bylo mnie chwilke a juz tyle brudu ktos naniusl na buciorach a kysz ! a kysz ! kazdy zyje jak chce a najbardziej rkzycza ci co sami maja diabla za skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co sie z nów dzieje? Ruda, alez Ty jestes popularna:-)Do myslam sie,ze znow kilka postow wykasowano? rudamaxiiii prawda,ze wiemy nie musisz nam przypominac. Mamo baczka, bidulka z Twojej Iguni. Boze oby te problemy ze zdrówkiem jak najszybciej sie skonczyły!!! Ja tez mam zaproszenie na ta sobote na wesele, ale ni ide oczywiscie:-( A szkoda, bo poszłabym chetnie do ludzi:-) Bartek chce byc cały czas noszony na rekach, rece mi opadaja:-( mx, a Ty kiedy planujesz jechac? Ja juz sama nie wiem bo cały czas mi cos wypada i jakos ten wyjazd sie nie skała:-( Mam nadzieje,ze we wrzesniu bedziemy juz w trojke! Ale nie martw sie jeszcze nam zaswieci słoneczko i tez poznamy smak prawdziwego rodzinnego zycia. Wogóle to wczorajszym postem niesamowicie mnie rozbawiłas, a głównie"starą smoczycą" Aniu fajnie,ze sie odezwałas i niezły klocuszek z Twojej Agatki:-) myszka168 i bardzo dobrze,ze poszłas na chorobowe, Ty i dzieciatko jestescie teraz najwazniejsi:-) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie ma to jak dobra reklama i to jeszcze darmowa:P Dziewczyny pisalam wam kiedys ze zaginela u mnie mloda dziewczyna?Znalezli ja w Bydgoszczy cala tylko w silnej depresji a powod maz ja zostawil.Dobrze ze sie znalazla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanak14
0rudamaxi a co znowu pisaliu o Tobie bo niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×