Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paula opowiadalam mojej mamie o Mancii pokazywalam zdjecia ja podobno mialam tez cos takiego ale mialam 9 miesiecy na glowie tez i wtedy mialam robiona jakas masc i po tym mi przeszlo to bylo na tle alergicznym. AAAAA o 20:53 dostalam sma-a od Zuzanki,cytuje\"Zadzwonie jutro jak wroce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala dziekuje ci bardzo za wyjasnienia.z tego co piszesz i z tego co sie zama zorientowalam to chyba dam sobie spoj z wystawianiem tych rzeczy-za duzo zamieszania a nie wiadomo czy ktos wogole to kupi a jak kupi to pewnie za grosze.u mnie na osiedlu jest dom dziecka i chyba tam przekaze wszystko co mam-napewno sie im przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi o widzę, ze z moim mezem sie poznałas. Kochanie napisze Ci instrukcje dot. bloga ale z wieczorka, bo teraz juz wyjezdzam do mamy i wroce przed nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc cioteczki!!!! Weronisia Was pozdrawia i sle caluski 🌻 kurcze jak wchodze na bloga naszego odjechanego hihi :-) to strona sie otwiera ale potem nie ma tego suwaka po prawej stronie i nic nie moge obejrzec dalej na dole na blogu, tzn nie moge przesuwac strony....wiecie moze czemu? czyzby to u mnie w kompie? ale inne strony sa ok... Moja corcia lezy na macie ale juz cos kweka.... polubila swoje piastki!!! znowu lapie mnie tesknota wiec nie bede wam tu psuc super nastroju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny, ja mam nadzieje ze bede nalezec do Kwietnia ale 2008. jeszcze kilka dni czekania i sie dowiem, no moze tydzien. dzis 22dc z 27dc, jak na razie troche brzuch pobolewa i mam czesto piekace, moze bardziej palace sutki, ale piersi mnie az tak nie bola. no i bol w kregoslupie na dole, ale nie wiem czy to objaw czy w niedziee w ogrodku sie nadwyrezylam. potrzymajcie za mnie kciuki, bo juz staram sie jakis czas i raz poronilam:( ale nadzieja mnie nie opuszca:) pozdr dla mam i bobasow.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka, Mam załatwiania i latania, chrzciny i gości z zakątków kraju... nie wiem w co ręce włożyć, i na moment do was zaglądam, szybciutko napiszę... Moje dzieci jak dostawały antybiotyk, tez spały sporrrroooo czasu, ale to dobrze, bo organizm się regeneruje. Maluchy mogą mieć słabszy apetyt, wtedy ważne, by więcej piły i się nie odwodniły. Plamki też przerabiałam, a to grzybek. Maluchy brały więc Nystatynę 2 a później 3 x po 2ml na dobę, również po zakończeniu antybiotykoterapii. Osłonowo Lacidofil, po 2 x na dobę proszek z osłonki wsypywany do mleka. Teraz nadal im daję Lacidofil, co 2gi dzień jedną ampułkę. Pozdrawiam ciepło i zmów do roboty...... echhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.... Dzisiaj jak co tydzien byłam u ginekologa. Nadal nie zagoiłam sie po porodzie. Ziarnina juz prawie zaleczona, ale jeszcze boli mnie szew, który najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą rozcinac. Moj G straszne cierpi katusze. Nie dziwie sie jemu. Ilez mozna pościć!? Kami juz lepiej sie czuje, gorączki nie ma. Jest nadal senna, ale to na pewno przez antybiotyk. Jutro o 1030 mamy wizyte kontrolna u pediatry, zobaczymy co nam powie lekarz. Teraz spi moja kruszyna, a ja zrobiłam kupę rzeczy w domku! Rudamaxi, Paula napiszcie jak spotkanko wam mija!!! Córcie się zaprzyjazniły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Paulka bardzo sie cieszę,ze trafiliscie wreszcie do prawdziwych specjalistów i wszystkie wątpliwosci sie wyjasniły! Super,ze z malutka wszystko ok. Ruda dojechałaś? Jak podróż Wam mineła? No i jak spotkanie? 110581 trzymam kciuki bardzo mocno, oby tym razem sie udało! mx oszczedzaj sie troche! Maz przyjechał? Podeslij jakies nowe fotki blizniąt bo pewnie od ostatnich bardzo sie zmieniły:-) Dziewczyny dzieki za rady w sprawie zastrzyków, w takiej sytuacji musze pomyslec o czyms innym tyle,ze nic mi nie pasuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi dzwoniła do mnie. zajechala szczesliwie. Vika byla grzeczniutka w pociagu. teraz malutkie juz spia,Konradek znalazł kolezanki, z którymi romansuje w ukryciu przed mama, a dziewczyny robia cos pycha do jedzonka i zabieraja sie za ploty. czuje, ze cala noc przegadaja. ale im zazdroszcze. niestety zuzanka nie odezwala sie do nich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Rudamaxi i Paula beda gadac i gadac .. uuu ja tez chcialabym sie spotkac z wami.. moja Kami ma problem z zaśnieciem, coja odkładam to sie budzi. Goraczki nie ma, ale jest marudna juz nie wiem co mam wymyślić. Polozyłam ja nawet w moim lóżku i co odchodze od niej ona otwiera oczy i ryk! Lece bo własnie ryczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny Jestem. Wrocilam. Bylo cudnie, wypoczelam, praktycznie caly czas moj R zajmowal sie Bartkiem. Napisze cos wiece jutro jak odpoczne po podrozy w koncu przejachalam 800 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Paulka ciesze sie ze wszystko ok z Mancia ucaluj ja od ciotki:* piszesz ze mala bedzie miala badanie kontrastem jak bedzie starsza , moja wiktoraia miala robione 16 lipca i okazalo sie ze ma reflux i na 1 sierpnia jest zarejestrowana do nefrologa , dlaczego chca czekac z tym badaniem u twojej malej? u wiktorii bakteria wraca raz w miesiacu i trzeba ja leczyc antybiotykiem:( jutro napisze cos wiecej wlasnie wrocil moj Ł i przyniosl pizze ( i wtedy nie mam przytyc:)) zycze dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila smaczneego, sama bym zjadła. oj zuzanka masz przekichane u dziewczyn, bo tak na Ciebie czekały. Ale fajnie, ze wypad się udał. Pewnie jesteś opalona na maxa. Jutro proszę wstawić zdjęcia z wczasów na bloga. aaa i czekam na widokówkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Zuzanka tylko pozazdrosić... o prawdziwej pizzy z pizzerii póki karmię mogę zapomnieć. Robie sobie czasem taka domowa, ale nie smakuje tak dobrze (smakuje inaczej) niż w knajpce. Zaczełam się zastanawiac, kiedy wkoncu polożę się spac o normalnej porze. Jak ja bym chciała zasnąc juz o 22. A tak codziennie 00 czasem 1.... a pozniej 5 rano pobudka bo Kami jest głodna. Jutro wizyta kontrolna u pediatry. mam nadzieje, że choróbsko poszło już w niepamięć. Dobranoc kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A to śpiochy jedne :);) Ja juz na nogach od 5. Nie ma co Karola zaczyna wybudzac sie ze snu naprawde o dziwnych godzinach. zuzanka witaj wczasowiczko :D, jak ja ci zazdroszcze tego urlopu ;) Ja też mam nową fryzurę, od wczoraj. Mam włosy do ramion , mocno wycieniowane, grzywkę i swieży balejaż no i jedno zarabiste fioletowe pasemko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ze mam przerypane :) Pierwszego dnia wpadl mi telefon do morza i sie zamoczyl, wiec nie dzialal o jakis czas bralam tel od siostry wkladalam karte i odczytywalam wiadomosci Podroz nad morze byla mila, Bartek caly czas spal a jak nie spal to ogladal co dzeje sie za oknem. Bylo cudownie, pogoda dopisala, caly tydzien wylegiwalismy na plazy, Bartek byl bardzo grzeczny, nawet sam nauczyl sie zasypiac w ciagu dnia, musze tylko przypilnowac zeby smoczek mu nie wylecial. Plynal nawet kutrem ach co za wspomnienia No ale nic trzeba wrocic do rzeczywistosci. Wracajac spowroterm bylisym u mojej babci a Bartka prababci ktora mieszka od nas jakies 500 km byla zauroczona malym i dziecmi siostry. Aga jechlam przez Legnice ale moze gdybysmy nie jechali na 2 auta to bym wpadla. Kurcze przeczytalam tak pobierznie to co napisalyscie, widze ze znowu pomaranczki atakuja :) AAAAAAAAAAA i kwietniowki 2008 tam sa, zaraz lece tam im pogratulowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam z Maja u lekarza bo zaczelam sie martwic, ze ma lekko poplamiona pieluche i intensywny zapach moczu a ona zmierzyla jej temp i okazalo sie ze ma podwyzszona. Dostala antybiotyk i skierowanie na badanie moczu. Po poludniu bedzie wynik. Cala noc jej mierzylam temp i nie miala goraczki. Chyba na razie nie podam tego antybiotyku zaczekam na wyniki i wtedy skonsultuje czy podac. Jestem lekko podlamana i mam nadzieje, ze wynik moczu nic nie pokaze. buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah o u ciebie?stesknilam sie za toba-cos malo piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyki! Zuzanka, Ty zgago! Martwiłyśmy się czy wszystko ok. Dobrze, że już jesteś. Fajnie, że wypad się udał. Paulka cieszę się razem z Tobą!!! 🌻 Moja Milenka ma dziś jakąś wysypkę i teraz nie wiem czy to po chorobie (lekarka mówiła, że ta gorączka to może być tzw.\"gorączka trzydniowa\" i w trzecim dniu występuje rumień lub wysypka) czy może po jedzeniu - do maleka Nan1 dosypuję jej 2 miarki Nan2R. Wczoraj też Milka dostała pierwszy słoiczek - może też po tym. Jak ją karmiłam piersią okazało się, że ma skazę białkową. Po Nan1 nic jej nie było. Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue - natychmiast wklejaj zdjęcia z nową feryzurką. Albo może prześlij na maila. Zuzanka , Paulka i Rudamaxi - na Wasze zdjęcia też już czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie czekam. Maja spi a Kuba oglada bajki. Czytalam ze krew w moczu to przede wszystkim zakazenie drog moczowych, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Kami wyleczona, do jutra podaje jej antybiotyk i koniec. Ciesze sie, że juz wszystko dobrze. Ze spacerkiem poczekam do jutra. aaa i tak jest brzydka pogoda, wiec wyszłabym tylko na chwilke, a po co sie napalac. mamo bączka- ja tez nie moge otworzyc twoich fotek.. tez jakies hebrajskie literki mi sie pokazuja! Light - teraz twoja kolej na chwalenie sie fryzurka!! Kar - może to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! co to się dzieje że tyle dzieci choruje?? ileż to takie dzieciątka muszą się nacierpieć...i czemu one winne?????....gorączka -brryyyyyy , a jeszcze gdyby mi ktos powiedział że dzieco ma sepsę - to nie wiem co bym sama zrobiła - za dużo się tego wszystkiego w szpitalu naoglądałam. jak jeszcze studiowałam to marzyła mi się praca na pediatrii, ale chyba jestem za miękka, cały czas bym ryczała i pewnie wpałabym w depresję... jak dorosły cierpi to jest jednak trochę inaczej, dzieci mnie bardziej wzruszają...... a jeszcze ten Wiktorek z naczyniakiem - serce się kraje.... mój M też nie jest za zdrowy. boli go głowa, ciągle kicha i jest bardzo zakatarzony, mam nadzieję że mi Kasia nie zachoruje... trzymam kciuki za wszystkie dzieciątka aby szybko wracały do zdrowia i nie chorowały więcej. od wczoraj zaczęłam walkę z moimi dodatkowymi kiloskami :) coprawda głodzić się za bardzo nie mogę bo jeszcze karmię cycusiem ale ćwiczę brzuszki i te ćwiczenia z ulotki od pasa poporodowego , no i oczywiście jego też używam. trzymajcie za mnie kciuki żeby mój zapał nie wygasł:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej saritko masz racje...ja tez jak pomysle o tym ze dzieci choruja to az m i ciarki chodza po ciele!!!!! zuzanka ale bajeranckie fotki!!!!! Weronisia ogladala ze mna zdjecia kolegi!!! hihihi jest tak jak mama nimi zachwycona!!!! KURCZE MY TEZ CHCEMY Z NIUNIA POLEZEC NA PIASKU!!!!! Moja Kluseczka chyba zaczyna wpatrywac sie w telewizor!!! a zadko jest on wlaczony!!! ale widze ze lapie oczkami ekran!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×