Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc babeczki... Zgdadzam sie z dziewdzynami...to koniec trzydniówki. My ja tez przechodziłysmy na poczatku nowego roku! Monia - bede mocno trzymac kciuki zeby wyniki byly bardzo dobre i zeby nic sie nie przyplatalo do twoich chlopaków!! Moze faktycznie nic sie nie stanie od jednego danonka.... Wytez macie takie problemy z usypianiem maluchów. O ile wieczorem Kama zasypia sama w lozeczku i robi to szybko o tyle w ciagu dnia mam z nia istny sajgon. Oczy ma jak szparki, ziewa, trze oczy a spac nie pojdzie. Noszenie, tulenie, kladzenie sie z nia...cuda wyprawiam a ona nie chce isc spac! Teraz kolejn na G, ciekawe czy jemu sie uda! Light - i jak przewiozlas juz swoja Karole w foteliku?? Jak jej sie jechalo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mam nadzieje ze bedzie dobrzee... echh obyy to nie bylo zapalenie pluss dzis czekaja nas jeszcze zdjecia oskrzeli i pluc przecierz to nie mozliwe aby po 2 antybiotykach nic nie pomogloo u nas z zasypianiem jest nienajgorzej najpierw usypiam Matiegoo.. szyko zaypiaa , Kacperkowi wtedy daje wszytskie niedozwolone gazdety:d aby byl spokojny i po zasnieciu M biore sie za Kacperkaaa daje rade sama czasami sie sobie dziwie marze juz o lecie spaceryy bez tych kurtekk tegoo całegoo ubieraniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowwww od niepamietnychh czasowww rozpoczelam pierwszaa strone jestem z siebie dumna:D:D:DD: lightblue dziekujee kochana za zaproszenie do naszej klasyy...coreczke ma slicznaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMAni sprytnie :) Gosia (nie Ruda bo tak ladniej brzmi ;) ) gratulacje za zdany egzamin! wszystkiego naj... dla solenizantów! izawik fajna ta kronika. u nas tak jak przypuszczałam dzieci zaraziły się od męża i mają katar a Iza wczoraj na wieczór dostała temperaturę 37,7 dzisiaj gorączki nie ma ale jadę z nią do lekarza. 21 i cała reszta których nie mam w znajomych na naszej klasie - może gdybyście u mnie zagościły to lepiej bym Was poznała :) dajcie się odszukać lub wyślijcie mi zaproszenie, proszę. ale jeśli nie chcecie mnie u siebie to trudno... będę plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietnioweczki Wszystkiego najlepszego dla 10 miesiecznej Karolinki:D Flowerska tak jak dziewczyny mowia wysypka sama zejdzie ,Vikuni tak schodzila ze codziennie byla nizej.Ta wysypka podobno nie swedzi. 21 trzymam kciuki za dobre wyniki i fluidki dla twoich chlopcow Sarita jak tam Kasia dawno sie nie odzywalas. A ja myslalam ze tylko ja mam taki problem z usypianiem;)Moja krolewna jest nocnym markiem i nie potrzebujacym do tego zbyt duzo snu:Oteraz staram sie ja przetrzymac i spi mi w dzien tylko raz zasypia miedzy 11 a 12 ale dzisiaj jeszcze widze ze daleko jej do spania:O a potem zasypia mi kolo 21-22 czsami o zgrozo 23.musi sie nakrecic po lozku,narzucac,naspiewac,ze trzy razy przystawiam ja do cycusia,az jest juz tak umeczona ze wreszcie zasypia i wnocy budzi sie raz lub dwa razy czasami trzy:O Dziekuje za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W końcu znalazałm chwilę. 21 słońce mam nadzieje,że Twoje maluchy szybko wyzdrowieją, biedactwa ...i ja się cieszę ,ze zaakceptowałas moje zaproszenie na naszej klasie. :) kamil_a i Tobie także serdecznie dziękuję za przyjecie mnie do swoich znajomych ewcia, nie mielismy okazji wozić Karoli w nowym foteliku, bo chcemy upchnąć autko gdzies w Polske. Jak ktoś przyjeżdza ogladac samochód to najczesciej całą ferajną, a fotelik zajmował by miejsce.Moze w nowym aucie juz posmiga. kar, dzięki za miła gadkę :) rudamaxi ale mi się wczoraj oberwało za ten Twój łańcuszek, ale masz szczęscie,że Cię lubię ;) :D wiec nic się nie stało. A to co sobie fundnęłaś jest rewelacyjne :) madziunka buziaki dla Marcelka, jakbys nam przesłała parę jego zdjęć to by było super ;) zuzanka, no pewnie,ze musisz koniecznie wysłaś fotki Bartoliniego :D On to pewnie wyrośniety jest ,że hoho :D madziorek tylko nam strasznie nie baluj z tymi gośćmi ;) MaMani & rudamaxi serdecznie dziękuję za wpis na blogu 🌻 Aga uściskaj mocno teściów :classic_cool: izawik ucałuj Gabi i Wiki 😘 Doroteczka przepraszam,że nie powiedziałam ci wczesniej jak super wygladasz w takim kolorze włosów :) weronika a jak się czuje Twoje maleństwo??? Flowerska dla Tomaszka 😘 Jeśli o kimś zapomniałam, to przepraszam ;) Ja także prowadzę Karolince Album Małego Dziecka. Wkleiłam tam wszystkie zdjęcia usg, opaski z nadgarstków , zdjęcia, zapisuje ważne daty. Moja siostra a raczej Domiś ❤️ dostali takie coś od naszej trójcy :P http://www.allegro.pl/item313838899_album_malego_dziecka_nowosc].html Czytając wasze opinie utwierdziałam się ,że jednak kupię na chrzciny krzesełko do karmienia. na walentynki w tym roku nie robilismy nic, z wiadomego powodu. Ale za to wczorak odebrałam od złotnika nasze obrączki, które dalismy jakis czas temu do odnowienia. To tyle uciekam na moj serial ;) Padam bo wyprałąm dywan, ale skubaniec był zasyfiony. Karola śpi, byłysmy dzisiaj na dłuuuuuuuuuuugasnym spacerze. to tyle, buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ale się naprodukowałam :D Link do allegro trzeba skopiowac bo coś nie działa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam że nie odpowiadam żadnej z Was,ale ja tylko na chwilę. Nie mam siły siedzieć przy kompie. Jestem chora. Mam grypę. najgorsza jest gorączka, która utrzymuje się pomiędzy 38 a 39,5st. Do tego potworny ból głowy, krzyży, a tak w ogóle to boli mnie całe ciało. Biorę antybiotyk :-( Pisałam Wam że Gabi gorączkowała od soboty wieczora. Myśleliśmy wszyscy ze to 3 dniówka, ale teraz nie wiem już co mam mysleć. Gorączi nie ma od wczoraj, za to jest osłabienie i temperatura 36st. Gabi jest cały czas taka chłodna. Wczoraj popłakiwała pół dnia. Była zmęczona a nie mogła usnąć (normalnie nie ma z tym problemu). Dzisiaj doszedł lekki kaszel. Najwięcej kaszle przy piciu i jedzeniu. Dławi się i ma odruch wymiotny +kaszel. Jutro znowu mąż idzie z nią do lekarza. Koszmar jakiś. NIe wiem zupełnie skąd ta gorączka była. Zrobiliśmy jej badanie moczu ale nie znam się za bardzo. Zobaczymy co jutro powie lekarz. Do tych dziewczyn których dzieci miały problemy z bakterią w moczu. Jakie powinny być dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chodzę i spię w maseczce...mam nadzieję że nie zarazę Gabrysi i Wiktorki...a może już zaraziłam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza naprawdę współczuję. Skąd Ty bierzesz siły na te wszystkie choroby? Gabi a teraz twoją :-( Gdybym tylko mogła Ci jakoś pomóc. Może jak prześlę moc fluidków to choć trochę pomogę :-) Ja też postanowiłam sobie odnaleźć co niektóre z Was na naszej klasie. Nie jest to zbyt łatwe bo nie znam waszych nazwisk ale się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-jeśli chodzi o badanie ogólne moczu to wszystkie odczyty powinny byc negatywne (nieobecne),a urobilinogen w normie.Kolor moczu słomkowy,żółty.Ph dla dzieci to chyba 7,ale jak jest 7,5 to tez w porządku.Osad moczu:nabłonki,leukocyty,erytrocyty.Jeżeli się znajdują to powinny byc pojedyńcze w preparacie (poj.wpw 0-1)Byc może ma bakterie-wtedy dopuszcza się tylko nieliczne. Jeżeli robiłaś posiew moczuto powinien byc jałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kwietnióweczki... byłam dzisiaj u pediatry z Weronisia....bo juz 2 tygodnie ma chrypke....i jutro ide z nia do laryngologa prywatnie.....bo dopiero 3 marca bym szla na kase chorych...a to jeszcze 2 tygodnie...wiec nie bede czekac bo za 2 tygodnie to moze cos tam jeszcze sie pogorszyc....boje sie ze cos zaatakowalo strunki glosowe.....ostatnio czytalam ze plesniawki moga to robic.... nie ma juz plesniawek a chrypka zostala.... :( 🌻 dla Karolinki Gosiu jeszcze raz gratulacje za egzaminy.....fajny komplecik sobie kupilas.. Weronisia tez przesyla buziolki Marcelkowi-narzeczonemu....hihih zuzanka czekam na fotki synusia ojej izawik zdrowiej szybko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik chciałabym jakoś pomóc , ale nie wiem jak :( Nawet nie znam się na wynikach. Trzymam kciuki i mocno tulę,zeby wszystko było dobrze. Doroteczka i za Wercie też mocno trzymam kciuki,żeby szybko nam wyzdrowiała. 21 i jak , odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka.... znowu jakas ala przeziebień. Werka, Gabi trzymam kciukasy zebyscie szybko wyzdrowialy! 21 - jak wyniki?? Kama juz zasnela a ja zabieram sie za prasowanie... Krotki urlopik sie skonczyl i jutro do roboty...az zal mi serducho sciska, ze skonczylo sie to co dobre! dziasiaj mialam mega dlugi spacer z moja Kamcia, bylysmy nad jeziorkiem, na polach...ech czuc juz wiosne! Wrzuce wam pare fotek z dzisiejszego wypadu! (na maila...hehe) Ide prasowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzięki!!!!!! kronika bardzo fajna, może nawet lepiej kupić taką na 5 lat niż na roczek. strój śliczny. izawik ja wiem że już ręce opadają ale pomyśli że niedługo wiosna i na pewno będzie lepiej. ja też byłam dzisiaj z małą u pediatry. jak narazie tylko katar ma ale boję się że pójdzie jej to na oskrzela. najgorsze jest to że jak jedno dziecko zachoruje to zaraz się drugie zaraża.moje właśnie oboje chorują :( light z jakiego powodu nie robiliście nic na walentynki? chodzi o T ? Doroteczka życzę zdrówka Twojej córci tak samo życze wszystkim które chorują, 21, izawik mojej Izie.... ach.......... musze odszukać tabelę. ważyłam dzisiaj Izę i mówię do pediatry że mam wrażenie że Iza chyba nic nie przybrała. a ona mi powiedziała że wcale nie musi bo teraz to ona rośnie.no nie wiem... co to za filozofia... ale jednak coś tam przytyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika przez ten wypadek i jego konsekwencje :( nic nie było na walentynki, no po za jabłkiem z napisem KOCHAM CIĘ, ktore dostałam od meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ostatnia tabela nik.........imie dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/7900 (25.01.08).. 51/76cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/855 0(17.12 ) ..55/70 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9610.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light sorki nie pomyslałam. a to dla Karoli 🌻 👄 ❤️ ......... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . . ' `( ....... ........ / . . . .`\ . . \ ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... \ . . . ./ . ./ ......... ........... `=(\ /.=` .......... ............. `-;`.-' ............ ............... `)| ... , ......... ................ || _.-'| ........ ............. ,_|| \_,/ ......... ....... , ..... \|| .' ............ ....... |\ |\ ,. ||/ .............. .... ,..\` | /|.,|!\, ........... ..... '-...'-._..\||/ ............ ......... _.-`!| ............ .............. ,_|| .............. ................ \|| .............. ................. || .............. ................. || .............. ................. |/ .............. ........*..*..*... .......... .*..*..*... ............ ......*.... ...........*..*....... .........*.......... ....*..... .............*.. ..................*. ...... ...*. ........... .............. ............* ........ ....* ........................ *.*.* .....*.*.*........ .......*.... ..............* ...........* .........*... ....... ..*............. *. ..................... ...*. ............. *........... *............ ...........*.. ..................* .........*............... . *....... ........ .............* ..........*........ *........ ..... ............... ...*..*........*..*.........WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie miłe słowa :-) weronika- ja też mam taką nadzieję że jak przyjdzie wiosna to będzie lepiej,ale diabli wiedzą jaka ta wiosna będzie. Bo przez to niby zimę to same choróbska się mnożą :-( madziunka- dzięki za opis tych wyników. u Gabrysi przy leukocytach jest napisane TRACE i nie wiem o co chodzi, odczyn ph 6,5, a w osadzie: nabłonki poj., krwinki białe 3-7 i składniki mineralne: śluz skąpy i bakterie nieliczne. Mam wrażenie że tych krwinek białych jest za dużo. Masz może jakieś wyniki Marcela, żeby to porównać? chciałam tylko o to zapytać. Idę leżeć. Jak będę lepiej się czuła to skrobnę więcej. pozdrawiam Was :-) acha...buziaczki dla Igi, Bartka i mojej Gabi ;-) (kończą dziś 11 m-cy, a także Antosia i Karolinki (10 m-cy). A przede wszystkim życzę wszystkim dzieciaczkom DUUUUŻO ZDROWIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar ja bardzo dziekuje za zaproszenie tez was szukalam, ale kurcze ciezko was znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe widze, ze kolezanka jest on line...teraz pol nocy nie bedziesz spac!! :) Zuzanka mnie nie musisz szukac bo juz mnie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz czas na mnie... i na dobranoc: WSZYSTKIM SOLENIZANTOM - WIELKIE CALUSY!!!!!! dUZO ZDROWKA I SAMYCH WILGASNYCH USMIECHOW!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×