Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paulka no wcale się Tobie nie dziwię, że nie chcesz zakładać nowego, jak masz już tyle historii spisanej. Twój też jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostalam filmiku😭 Mariola pewnie ze cie przyjmiemy im nas wiecej tym wiecej rad i wsparcia:)Witaj w kwietniówkach:)🌼dla ciebie napisz cos o sobie i dzidzi heh udalo mi sie skosic trawke do konca i nawet umylam wszystkie okna,no dobra prawie wszstkie bo w pralni i pod tarasem nie umylam ale te umyje jak posprzatam w domku do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola - witaj wśród nas!! Niech ci dopisze nasza słodko pierdząca atmosfera!! a tym czasem dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue ale rocznicę wymyśliłaś :D Moja mija dzisiaj. Musze to uczcić, idę po Karmi :) A 15 lipca jest rocznica naszego ślubu. Niestety spędzę ją tylko z dzieciakami. Ale Misiek obiecał nadrobićź jak wróci :) W moim przypadku @ nie dała odpocząć od siebie. Dostałam zaraz po połogu, w 7.tygodniu. Drugą też już miałam. Podobno częstość karmienia piersią ma wpływ. Szymona karmiłam dużo również w nocy. Wtedy @ dostałam dokładnie po pół roku. Julitę karmię o 20 i później dopiero o 6. A przy przerwach powyżej 6 godzin podobno już można dostać @. Ale wiadomo,że u każdego może być inaczej. Rudamaxi, Izawik głosuję codziennie na zdjecia. 🌻 Madziunka, Zuzanka obyśmy nie spotkały się na topiku kwiecień 2008! :D Trzymam kciuki. Madziunka raz byłam w Płocku na szkolnej wycieczce i cholernie mi się podobało. Nawet kiedyś ciągnęłam Miśka żebyśmy pojechali tak na weekend, jak jeszcze Julitki nie było. Ja na kawkę zapraszam, jak tylko któraś w okolicy. Justaaaa super leżaczek. Szymonek oczywiście też (jak wszystkie Szymony :D ) Bardzo mi się podoba ten leżaczek i dłuuugooo go wcześniej oglądałam. Ale trochę mam za małe mieszkanko już na to wszytsko, więc na razie zrezygnowałam z zakupu. Evanikaa Kalisz Pomorski to gdzieś niedaleko Ciebie? Byłam tam raz, prawie rok temu i miałam fajną przygodę. Ale opowiem innym razem. Rudamaxi dla Miłoszka jeszcze raz fluidki zdrowia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 super, że się odezwałaś. Ucałuj swoje skarbeńki. Ja też korzystałam z wychowawczego i teraz też idę. I bardzo się z tego cieszę :) Mamo bączka dobrze robisz z pracą. Nie mniej wyrzutów. Dzieci oczywiście są ważne. Ba, najważniejsze! Ale my tez musimy mieć coś z życia. Ja też pracuję w domu i moje dzieci absolutnie nie są zaniedbane. Bardziej prasowanie :) To dobre rozwiązanie. A kaska wiadomo się przyda. Kiedyś nasze Mamuśki nie musiały pracować, bo jak pracowało jedno to starczało. A zresztą wtedy nic w sklepach nie było he he Evanikaa ja lubię szczawiową zupę. Więc już tego szczawiu zamawiam u Ciebie :D Sarita a dlaczego ściągasz i w nocy karmisz butelką? Dziecko najlepiej wie, ile ma zjeść. Może dlatego pokarm Ci się kończy. Jeżeli chcesz dalej karmić to moja rada przesatań ściągać i karm piersią. Moja Niuńka dziś została z koleżanką, bo musiałam jechac do pracy. I starsznie mnie zdziwiła. Wytrzymała bez jedzenia prawie 4 godziny! Tylko troszkę soczku się napiła. Jak wybywam na dłużej to dajemy jej mleczko sztuczne. Ale tak naprawdę to dostała dopiero 3 razy w ciągu ostatniego miesiąca. Uff w końcu nadrobiłam zaległości. A teraz czas spać, bo rano znowu trzeba wstać i nadrabiać to,m czego się dziś nie zdąrzyło zrobić :D Idę spać bo i głupoty zaczynam pisać. Słodkich snów laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobryy:) wstawac:):):):) ja juz dzieciaczki nakarmilam od 6 spiaa smacznie wyszlam z pieskiem na spacerek wstawilam pranie zjadlam kanapeczke i wypilam herbatkee:) kawie narazie powiedzialam nieeeeeeeeeeeeee do mnie tez filmik nie dotarł mozee idzie pocztaa listowa:P narazie nie jest cieploo ale swieci sloneczkoo a to jest najwazniejsze:) ooo kacperek sie obudził jutro13 piatek nawet sie ciesze tzn jestem spokojniejsza ze operacja prze łozona nie jestem pzesadna aleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odłozylam juz sporoo ubranek malutkich i wysylam piecioraczką chce pomoc tej rodzinie , jest im na pewno bardzoooooo ciezkoo slowaa to małoo powiedziane ojciec ktoryy stara sie utrzymac calaa rodzine matka latajaca z oddziału na oddzial dzieciaki walczace o zycie:( wyoberazcie sobie ile oni musza pieluch mleka i zwykłych potrzebnych rzeczy zurzywac ile to siły cierpliwosci ja mam dwojke tylko dwojkee NIE BEDE NA NIC NARZEKAC!!! boziuu ile to kasy na lekarzy rehabilitacje lekarstwaa wydaje mi sie ze kazda pomoc sie przyda niech zyja brzeskie piecioraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięcioraczkom
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, dziewczyna pisze ze chce pomóc, a palant ortografii sie czepia! Czesc laski! 21 jestes wielka i masz dobre serduszko! Light ja wczoraj nie miałam jak obejrzec filmiku, ale zaraz to nadrobie:-) W nocy sie nie wyspałam, bo Bartek jadł co 2 godziny, teraz sobie spi a ja zastanawiam sie co z nim robic przez caly dzień, bo znów od rana pada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... rzeczywiście to nielada wyczyn utrzymać pięcioraczki. Takim rodzicom należy się duża pomoc! Ja tez nie jestem wyspana. 3 w nody i 6.. tyle, że od 6 nie chciała spać, ale leżeć koło mnie z moim cycuszkiem. Ja już kiedys mówiłam, ze moje sucie po okresie karmienia będą wyglądały jak ciąguty!! Kami śpi od 8:30.. a ja nie bardzo wiem za co się zabrać.. Miałam sprzątać, ale nie mam sił. Zrobię to później, na raty. Nałożę sobie tylko makijaż i zacznę się szykować bo musze dzisiaj podjechać na zakupy! Wszystko mi sie kończy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, swietny film! I jakie fajne odgłosy wydaje Karola:-) Wyglada na to,ze tylko moj łobuz ciagle rozdarty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Prosze jeszcze raz o film, U mnie nadal leje:( I dalej bede sprzatac ,dzisiaj mam mame wiec zajmie sie dziecmi wiec wiecej zrobie:) 21 duuuuuuuzy buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a ja calkiem wyspana Tygrys jak usnal o 10 to wstal dopiero o 5 na mleczko a potem spalismy razem w malzenskim lozu do 9 heh tak sie jakos juz przyzwyczail ze rano jak tatus idzie o 6 do pracy to on spi ze man w lozku i w nagrode spimy do 9 nie raz i do 10 wiec Tygrys szczesliwy ze przy mnie lezy a ja ze moge pospac bo ja z tych co spia do poludnia heh od wczoraj daje mu 150 ml mleczka i powiem wam ze mnie Tygrys zaskakuje , bo potrafi robic przerwe do 4 4,5 godzin pomiedzy jedzonkiem co bardzo ulatwia mi sprawe bo m ozemy na dluzej wyjsc itp mialam pojsc dzis znow na spotkanie polek w osrodku u mnie na tzw. osiedlu ale pogoda pod psem i pada nie wiem czy wychodzic na dwor bo nas zleje i tyle bedzie po przyjemnosci milego spotkania na mokro to jakos tak nie przyjemnie no i nie chce zeby mi sie Tygrys zaziebil bo naprawde zimno hmmmm i co przyjdzie mi siedzec w domu ???? a dostalam wczoraj @ wiec zle sie czuje i mam dola i wogole wrrrrrrrrrrrrrrrrr..... zmykam nie zarazam dolem nikogo pa ide sprawdze poczte czy dostalam filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_baczka mam pytanie odnosnie blogu jak mam sprawdzic kto byl np.100 gosciem na blogu?Czy musze cos zainstalowac? I jak zmienic np.tlo na stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie! dzień rozpoczęłam od oddawania głosików w konkursie:) za godzinkę bedę musiała odprowadzić Kasiule do babci a sama pojadę do pracy i wyliczę z oddziałową kiedy mam wrócić do pracy... troszkę się stęskniłam za swoją pracą...:) a z drugiej strony gdyby mój M zarabiał więcej to nie wachałabym się iść na wychowawczy.:( szkoda że pielęgniarki nie mogą pracować w swoich domkach...:( mam nadzieję że jakos to będzie. ok zmykam się szykować do wyjścia co by ludzi na ulicach nie straszyć:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mariola-witaj wśród nas i pisz jak najwięcej. Teraz przede wszystkim napisz coś o sobie i swojej kruszynie :-) dzisiaj czeka mnie nie lada wyprawa. Aż się boję ;-) jadę z moimi dzieciaczkami pociągiem do koleżanki. Co prawda podróż trwa tylko jakieś 10 min ale to zawsze. Nie biorę wózka tylko nosidełko i jestem ciekawa jak będzie zachowywać się Gabrysia. Mam nadzieję że dam radę. Karmić piersią za bardzo nie chcę w pociągu ;-) Później Wam napiszę jak mi poszło. oj, chyba zaczynam 511 stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikunia no prosze już 100 dni jesteś z mamusia i braciszkiem.....🌻 🌻 ja tez poprosze o filmik!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wscieklam skasowalam pierwsza strone Vikuni bloga czyli wszystko:(😭 wscieklam sie na maxa. Mam to w pamietniku jak znowu odtworzyc pierwsza strone?Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroteczki
:) 🌼 prosze powiedz mi, czy wiesz do kiedy dr Zydlewski jest na urlopie? Ile u niego ksoztuje wizyta, ile wizyta z usg, ile usg 4d, czy pomaga cos podczas porodu... Bede ogromnie wdzieczna! 🌼❤️ Slicznie wygladasz na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ale sie dzisiaj poklocilam z moim R, kurde powiedzial ze nie jedzie na zadne wczasy a kij z nim. Az sie pobeczalam dzisiaj jeszcze Bartek marudny ach szkoda gadac. Mam doline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulam zuzanka olejj ta dolinee zobacz tam na gorzee jest pagorek:D wskocz na niegoo :) lece marcheweczka z ziemniaczkiem sie podgrzewaa :) cmokaskii kurde rudaa aby udało ci sie przywrocic to co skasowalass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka witaj w klubie ryczacych ja tez ryczalam z nerwow jak wszystko skasowalam,ale na szczescie juz mam wszystko,uffff jaka ulga. zuzka co sie lamiesz olej małża ja z toba i tak pojade do Paulki:) i glowa juz do gory.Buziaczki dla ciebie od moich szkrabow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry czytam was uwaznie i tak szczerze mowiac nie wiem sama co mam napisac. Ja zostałam mama 7.04.07r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×