Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Madziunka ja jeszcze nie dostałam:-) Sarita jak karmisz tylko cycem to kupki moga pojawiac sie rzadko. tez tak mam,a raczej Bartek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka - ja karmię tylko cycusiem i @ jeszcze nie dostałam :) ale zrobiłam już zapasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Własnie słuchamy z Karolą muzy z bloga Igusi :) Zarąbisty pomysł mamo bączka :D Wczoraj pytałam o @ a dzisiaj zaczełam krwawić. Echhh tyle było spokoju bez bólu brzucha i pleców. Teraz musze odczekac i smigne do gina po pigułki.Kiedys, dawno temu przed ciaza brałam Novynette, były ok, wiec chyba do nich wróce. Wczoraj jednak zamówiłam na Allegro gryzaczek- dziąsełko. Niech lezy w domu, jesc nie woła. Ja tez widziałam go wczesniej w jakiejs gazecie, i dopiero moja znajoma wyszukała na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka-ja też karmię tylko piersią i jeszcze nie dostałam @. Ale za to jeszcze cały czas chodzę z wkładkami. Od porodu. Mam nadżerkę ale niby nic nie mam z nią robić. Może to od tego cały czas mam jakąś wydzielinę? Sama nie wiem czy to normalne. Trochę się martwię,no ale chyba ginekolog wie lepiej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie : evanika - miałam identyczną sytuację z laktatorem :) też sie dziwiłam dlaczego nie działa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
no i wywolalyscie wilka z lasu :( ja tez dzisiaj dostalam okres tylko ze to juz 2 przy pierwszym brzuch mnie nie bolal a teraz strasznie boli wlasnie kupilam sobie tabletki bo na mirene moj K uzbiera dopiero na nastepny miesiac , u mojego lekarza koszt tej spirali z zalozeniem itp. to 900 zl troche troge ale w przeliczeniu to i tak sie oplaca no i wielki plus dla niej to nie obnizy mi libido jak tabletki no i ponoc nie bedzie miesiaczki :):):):) ja z laktatorem tez mialam problemy mialam tez z babyono wyciagnąl maksymalnie 30 ml a pozniej wogole nie chcial ciagnac ale mysle ze to wina moich malych piersi bo schowaly sie w tym plastiku i nawet nie moglam ich scisnac by lepiej lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmie piersia i nie mam jeszcze @ zaraz turkusik zmienimy:) Ja tu kosilam trawke a tu zaczelo padac i mam teraz zarabisty ogrod bo trawa do polowy ogrodka skoszona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na baby ono nie narzekam, jedyny minus,ze mleko nie nadąza mi spływać przez ten otworek, bo nie leca kropelki tylko tryska;-) Muszę ściągać powolutku. Od wrzesnia tez musze pomyslec o jakiejs antykoncepcji, choc szczerze mówiac nie mam ochoty na seksik. Ruda u mnie tez leje i własnie zaczeło grzmiec:-( Szok co za pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... ja tez karmie tylko cycusiem i tez nie miałam jeszcze @..oby tak dalej. Nadal nie jestem po porodzie wyleczona, wiec wkładki nadal noszę. Jeszcze nie wypróbowałam w pełni laktaotora, sprawdziłam wczoraj czy potrafię ssać hehe i na tym poprzestałam. Jak będe musiała ściągnąć pokarm będę się meczyć. A tak nie mam potrzeby! Ale może rzeczywiście to nie głupie w dzień dawać jej butlę, będę wiedziała, że sie w pełni najadła. Ona przy cycku przysypia i przez to chce go częściej! Byłam dzisiaj na spacerku, ale po 30 minutach skonczylo sie to ucieczką przed ulewą.. Musze szybko pisac bo słysze jakies dziwne pojękiwanie.. haha dzisiaj kurier przywiozl nam leżaczek, z którego jestem baaardzo zadowolona. Położyłam na nim Kamę, a ona jakby świata poza nim nie widziała. Mogłam przynajmniej zrobić obiad, zjeść w spokoju i jeszcze posprzątać po obiedzie.. a o to parę fotek!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b60c14af321b5711.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03b19f2562632a2a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be3baa5ded541894.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6f85086840cde90.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami juz smacznie śpi. Właśnie wylądowała w swoim łózeczku. A ja chyba zabiorę się za szybkie ogarnięcie chawirki. Pranko sie wyprało a ja nie miałam nawet czasu żeby je wywiesic... Jutro musze zrobić generalne porządki bo będę miała nalot rodzinki ze strony mojego G i chciałabym żeby w naszym jeszcze remontowanym domku było względnie. Zajrzę tu troszke poźniej..musze zjeść kolacyjkę, bo czuję niezłe ssanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za szybko powiedziałam \"smacznie śpi\"! Dziewczyna moja jest chyba ze stali i nie potrzebuje snu. Zasypia przy cycuszku, a jak ja odkładam do łozeczka śpi tylko 5 minut. Ona bidulka musi siedziec chyba przy cycku tak długo aż padnie ze zmęczenia. Moj kochany aniołek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam cos na poczte, odtwarzanie w Winampie. Ale widze,ze trafiło to tylko do kilku z was, jesli sie wam uda odtworzyc, to przeslijcie dalej. A Karola zamęczona, póki co śpi u mnie na lewej ręce. Na starość ta ręka bedzie znacznie rozciągnięta, jak tak ona bedzie przeze mnie lulana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UU mi się poczta ściąga..widzę, że i od ciebie mam pocztę Light! Niesamowite - w tej chwili jest tak zimno jak wczesną jesienią. Za chwilkę napalę sobie w kominku bo mi tylek marznie. Niewyobrażalne jest to, ze w przyszłym tygodniu temperatura ma sięgać 36-37 st. Jestem ciekawa, czy pogodynka sie nie pomyliła z ta temperatura. W tej chwili nie wychodzi się z maluchami bo leje deszcz, a jak beda takie temperatury nie bedzie się wychodzić bo będzie dla nich za gorąco..hehe tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza?? moja Kami nawet jak jest pogoda w sam raz na spacer miałczy w wózku, bo chce iśc ze mna na rączkach, bo musi wszystko obserwować haha... Light - swietny filmik...A córcia dzielnie znosi filmowanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Karola wlaśnie spi w moim łóżku, zawsze spi w łóżeczku, ale mam focha na męża, więc robie mu na złość i spie dzisiaj z Karolcią :P To super ,że mogłyście oglądnąc moje szczescie, i ze wam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita - gotowe...(zdjęcia wklejone) Mamo bączka - wielkie dzięki za wskazówki, w życiu bym na to nie wpadła 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 34
cześć dziewczyny czy moge dolączyc do kwietniówek? urodziłam 20 kwietnia córkę i podoba mi się wasz topik tylko nie wiem czy mnie przyjmiecie poniewaz znacie sie juz długo ale mam nadzieje że dacie mi szansę. pozdrowienia dla was i waszych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mariolka! Myślę, że dziewczyny nie będą miały nic przeciwko. Opowiadaj o sobie i swoim szczęściu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue ja też poprosze o filmik!!!! Mariola ja nie mam nic przeciwko zebyś do nas dołączyła..mam nadzieje ze czesto bedziesz tataj bywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, oczywiscie ze przyjmujemy! Tez pytanie;-) U nas dzis pogoda była wzgledna, wiec posiedzielismy w ogrodzie. Evanikaa, mam to samo z Bartkiem i dlatego nie ruszam sie za daleko od domu, bo nie daje rady niesc małego i pchac wózek. Dobrej nocki mamuski, zmykam na góre do mojego niedobrego synucha, mam nadzieje ze spi i sie nie wkurze zaraz,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola jak lubisz słodko pierdzącą atmosferę, to witaj wśród kwietniówek (chociaż ja marcówka tak naprawdę ;-) )Napisz coś o sobie, żebyśmy mogly Cię poznać. A ja zmykam na pocztę obejrzeć filmik z Karolą. Ruda lala nie ma sprawki, efekty superrrrr. rudamaxi spoko, pomogę i Tobie z blogiem. A teraz zmykam do mojej Iguńki do łóżeczka :-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×