Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga na tym pierwszym zdjęciu tam gdzie Bartuś się tak śmieje, to naprawdę czysty Jarek. Co prawda Jarka widziałam tylko na fotkach, ale taki podobny mały urwisek. Idę spać ciotki!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka - tylko pozazdroscic takiego rozwiązania. W domku będziesz miała na oku Igunię, zarobisz kasiorke na wasze wydatki...a przeciez dzidzia kosztuje. ;) Jak tak myślę o tobie przypomina mi sie moja mama. Pracowała \"chałupniczo\" do momentu jak poszłam do zerówki. Zakład pracy przynosił jej do domu skrojone materiały, wyrysy,nici, igły i co jeszcze tam było potrzebne..ona szyła masowo, ile fabryka dała i raz w tygodniu zanosiła jakąś część uszytych ciuchów. Do dnia dzisiejszego twierdzi, że takie rozwiązanie uratowało moich rodziców od ciułania grosza. Tylko powinnas sie cieszyc.. Ja mam nadzieje, że coś znajde... a jak nie to tak jak już mówiłam, bede zrywac szczaw u mnie koło domu i zaczne opychac go na rynku..heh ;) Ide spać.. mój Aniołek kima już od 21.. a ja zdążyłam już pomyć gary, zrobić pranie (ręczne), wykąpć sie, ogolić ciałko...ech no i zasuwam do łózeczka.. kolorowych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam zgryz musze sie zapisac na przedmiot i wacham sie miedzy: \"Współpraca policyjna i sądowa w sprawach karnych w ramach Unii Europejskiej\" a \"Rejestry publiczne ze szczególnym uwzglednieniem rejestrów sądowych prowadzonych w systemie informatycznym\" hmmmmm a wam co sie podoba?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) I znowu pogoda nie taka, ale od soboty podobno pelnia lata, to dobrze bo jade nad morze :) Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha no pięknie- człowiek wpadł, żeby podczytać co u sąsiadek a tu takie rzeczy- gruby misiu ja ci sie zaraz przepisze!!!! to ci sie odechce raz na zawsze!!! ide naskarżyć majówkom pozdrowienia kwietnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cioteczki forumowe! przepraszam że się nie odzywałam tak długo ale wczasowałam się z Kasiulą u moich rodziców :) widzę że blog ruszył pełną parą :) już przed wyjazdem chciałam założyć nam ten albumik z fotkami bo były zajęte tylko 3 ale ja ciemna masa w tych sprawach sobie sama nie poradziłam a po powrocie wszystkie albumy były już zajęte. zauważyłam że dobieracie się do nich w pary to ja jeśli mogę to chciałabym się dopisać z Kasiulkiem do Doroteczki i Weronisi ( bo urodziły się tego samego dnia z tym że Weronisia jest chyba godzinkę starsza od Kaśki ). zaczekam sobie grzecznie na potwierdzenie tej opcji a wtedy poproszę kogoś z was o doklejenie moich fotek ( może Doroteczkę albo szefową blogu :) hihihi ) z góry wielkie dzieki! Kasiulek leży sobie grzeczniutko na macie i ziewa sobie do lusterka:) tak samo jak wasze brzdące fika nóżkami na maxa aż jej ciężko pampersa zmienić a przy tym tak się ze mnie nabija że szok! :) ślini się tak że chyba jej zafundje foliowe śliniaki bo zwykłe mam tylko 4 i w moment są już mokre. własnie zauważyłam jak Kasie \"wygina śmiało ciało\" i tak sobie trzymam za nią kciuki co by sie np na brzuchol przekręciła :) a i jeszcze dziekuję wszystkim za fotki bobasów : sa poprostu czaderskie :) buziole dla wszystkich czaderskich bobasów i czaderskich mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!! no własnie tak myślałam ze ty Koalka masz bliziutko!!!! madziunka ty tez....to co wpadacie do mnie? serdecznie zapraszam..... ja tez bym chciala plazme....hihihi Izawik głos oddany!!! Super ze Miloszek wraca do siebie...🌻 mx bardzo dobrze robisz ze zostajesz z maluchami w domku...to znaczy jesli oczywiscie mama ma mozliwosc zostania w domku to moim zdaniem powinna to zrobic....no chyba ze ma taka sytuacje jak na przyklad evenika no to tez rozumiem i trzeba biec do pracy...a najlepiej tak jak mama baczka....w domciu pracowac... Rudamaxi ten pierwszy temat chyba ciekawszy...ja bym sie na taki zapisala...acha na Twoje fotki tez oddaje glosiki... Saritka bardzo sie ciesze ze chcesz z nami dzielic albumik!!!! ale ruda lala mi wklejala tam zdjecia wiec z nia pogadaj a napewno i tobie pomoże....kurcze twoja Kasia sie slini a moja Weronisia jeszcze nie, no ale może niedługo... moja Niunia spi w lezaczku...ja zaraz naloze maske i musze spadac do miasta... widziałyscie moze na allegro takie opaseczki dla dziewczynek z kokardeczka? mam nadzieje ze zczaicie o co pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na szipszopie to trzeba jakos uaktualniac linijki? bo moja przestala dzialac....zobacze teraz czy nowa dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita super, że się odezwałaś. Możesz zdjęcia przysłać na mojego maila. Dokleję Cię do Doroteczki - myślę, że nie będzie miała nic przeciwko. Prawda Doroteczka??? Mamo bączka, zdradź mi tajemnicę jak się robi takie ładne tło na blogu. Widziałam u Iguni i bardzo mi się podoba. Próbuję i próbuję ale mi nie wychodzi. Jak to sie robi, kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 4 sierpnia ide na slub i za cholerke nie wiem w co sie ubiore.......mam problem co? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! moj Tygrys tez juz rzuca cialem jak szalony zmiana pampersa trwa dwa razy dluzej niz wczesniej , bo co mu pod pupe podloze to on fik sie odbije nogami i podniesie dupke ze pampers sie wyslizga i lezy zupelnei nie tam gdzie go polozylam lada moment i przeturla sie z brzuszka na plecki czy odwrotnie ... bo jeszcze tego nie robil , ale sie nie dziwcie on z konca kwietnia jest wiec ma jeszcze czas heh wczoraj po razpierwszy samodzielnie podniosl glowke wysoko i to na dlugo ... zaraz zaladuje fotki na fotosik coby ciotki mogly dzielic ze mna ten dostojny monent heh znikam ladowac fotki a wszystkim maluchom sle buziaki od ciotki z LOndynu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek tez juz podnosi glowe a nawet cialo chyba juz do siedzenia. 2 razy juz sie obrocil z brzuszka na plecy, slini sie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u mnie dzisiaj słonko, co prawda za małymi chmurami ale JEST! Jeszzce nie tak dawno narzekałyśmy na upały,a teraz? za miesiąc jadę nad morze i ma nadzieję że do tego czasu pogoda się zmieni. dzięki za głosy...czekam na dalsze..hi,hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-mi na maila przychodzi potwierdzenie linijki z szipszopa.Oni wysyłaja maila z linkiem i trzeba kliknąć i w ten sposób potwierdza sie linijkę.powinnas cos takiego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala jak wejdziesz na smykach wchodzisz w zarządzanie wyglądem strony- potem np. wchodzisz w stronę główną- następnie wchodzisz w źródło i tam gdzieś na początku masz zapisane coś takiego jak: Blog {ksywa} na www.smyki.pl przynajmniej u mnie tak jest. To musisz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosiki oddane. Kohanah-brawa dla Antosia.Śliczne to pierwsze zdjęcie jak całujesz małą pupcię Antosia. Mój Marcelek podnosił głowę bardzo wcześnie..Nie miał jeszcze miesiaca.Też zaczyna się ślinić i próbuje łapać zabawki.Ale mam mały problem,jak trzymam zabawke w ręku to on nie patrzy sie na nia wogóle,tylko na mnie.I sie smieje,macha łapkami i wali nogami.Musze wieszać zabawki nad nim,bo jak mnie widzi to zabawki ida w kąt. Ma taką zabawkę grającą,która stoi i cały aż chodzi jak ona gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka daj do stopki ten link z blogiem igi, ostatnio chcialam wejsc a zapomnialam nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kwietnioweczki Ja juz sie zapisalam na dwa:) 1.Wspolpracasądowo-policyjna w sprawach karnych w UE 2.Dowód z ekspertyz sądowych izawik glosy oddane. mama-baczka jak wstawilas ta muzyczke a tak wogole to chyba zapisze sie do ciebie na korepetycje :\"Jak upiekszyc blog\":P-co ty na to? Ja dzis od rana robilam pierogi ruskie wiec Konrad jest w siodmym niebie juz jadl na sniadanie na obiad znowu powiedzial ze chce wiec juz nic innego nie bede robic:) a reszte do zamrazalnika dla J.bo strasznie lubi tyle ze bede mu musiala wydzielac bo on je bez opamietania pierogi a potem jest klopot bo on cierpi na dne moczowa:( a teraz zmykam sprzatac dalej. Wczoraj sie dowiedzialam ze moja kolezanka jak wracala z ostatniego egzaminu ze swoim chlopakiem mieli wypadek 4 kolesi wracali ze slubu cywilnego swoich znajomych i tak to omawiali podczas jazdy ze nie zauwazyli ich auta i z calym impetem uderzyli w bok od strony gdzie siedziala Kasia:( Pasy w wyniku uderzenia zdarly jej tak jakby nawet wypalily skóre na jej ciele i jeszcze nie mozna bylo otworzyc drzwi z jej strony bo tak byly powyginane i na dodatek z auta zaczelo sie dymic jej chlopak szarpal biedny za drzwi i nie mogl sobie poradzic a z glowy mu sie krew lala dopiero ktos sie zatrzymal i mu szybko pomogl Kasie wyniesc z auta juz sa w domciu ale Kasia ma problemy z kregoslupem i cala biedna jest obolala. Ja to bym najchetniej co drugiemu kierowcy odebrala prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko dzięki za zgodę na dołączenie do was :) ruda lalo już wysłałam fotki i z dziękuje za pomoc :) izawik i rudamaxi głosiki oddane:) moja kasia spała w leżaczku i zaczęła się budzić. bujam ją nogą ale to chyba jej nie uśpi :( moja kasiula puszcza bączki jak shrek i chyba to ją obudziło :( kupki też robi co pare dni i to często po akcji pt \"czopek glicerynowy\". w piątek idę z nią na szczepienie to podtytam lekarki. ja cały czas karmię cycusiem ( a w nocy ściągniętym pokarmem zz butli żeby mieć pewność że mała porządnie podjadła) i zauważyłam że mam coraz niej pokarmu:( nic nie pomaga:( pije wode mineralną litrami, bawarkę -litrami ziółka z herbapolu - litrami karmi powstrzymuję sie do max. 2 szt. dziennie i co? i nic! oby to był kryzys laktacyjny i szybko się skończył. ale przy okazji szczepienia podpytam jakie mleczko sztuczne jakby co mam serwować kasiuli. ale ulewa się zaczęła... bryyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi weszlam na blog wiki i wiesz tam gdzie jest isane turkusowa czcionka to nie za bardzo widac co tam pisze zlewa sie z tłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×