Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witaj Kari :D :D :D Cieszę sie, że szczęśliwie dotarłaś do domciu. Kawał świetny, a i ja dołoże do pieca :D Pytanie z ostatniej ankiety opublikowanej przez ONZ brzmialo: \"Prosze szczerze odpowiedziec na pytanie, jak pani/pana - zdaniem, nalezy rozwiazac problem niedostatku zywnosci w wielu krajach na swiecie?\" Ankieta okazala sie totalna porazka, poniewaz: 1. W Afryce - nikt nie wiedzial, co to jest zywnosc. 2. We Francji - nikt nie wiedzial, co to jest szczerze. 3. W Europie Zachodniej - nikt nie wiedzial, co to jest niedostatek. 4. W Chinach - nikt nie wiedzial, co to jest wlasne zdanie. 5. Na Bliskim Wschodzie - nikt nie wiedzial, co to jest rozwiazanie problemu. 6. W Ameryce Poludniowej - nikt nie wiedzial, co to znaczy prosze. 7. W Ameryce Pólnocnej - nikt nie wiedzial, ze sa jeszcze jakies inne kraje. 8. W Europie Wschodniej - powiedzieli, ze nic nie beda wypelniali dopóki ankieter z nimi nie wypije, a jak wypil, to dostal w morde, bo wygladal na Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z brzydkiego zachodu Polski.Chlapa u mnie jak cholerka. Deszcz pada cały dzień i ze śniegu mało co zostało. Jutro kajakiem do pracy popłynę. Widzę że powróciła Kari- witam, fajnie że trafiłaś taką pogodę i udał się wypoczynek i spotkanie z Dżunią. Pariss - jak tam z albumem , skończony? Kari i Dzunia , kawały świetne. Frogi-- co z paluszkiem ? (wiem że teraz jesteś w pracy,ale jak wrócisz to napisz) Pozdrawiam pozostałe lalki. Ja wróciłam tak obżarta że nie mam siły klikać na lapku. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kari, dobrze ze udał sie Tobie wyjazd. U mnie też sniegu nieco napadało przez to całodzienne prószenie. Jutro znowu poniedziałek :O Bobo powkładałam zdjęcia z Kemer i Marmaris. W dwa oddzielne albumy. Za to Syrię zostawiłam bo dzisiaj otwieram sobie taki folder i co widzę? Nie wywołałam jakiś 111 zdjec z jednego dnia. A cos mi tak wczesniej nie pasowało, ze nie mam takich zdjec. I teraz znowu musze sie zebrac zeby je wywołać , poza tym musze kupic jeszcze jeden album miedzyczasie. Karteczki na opisy powkładałam ale teraz musze miec natchnienie zeby tam jakies poematy popisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dżunia świetny kawał :D ja pobyczyłam się cały dzień- nie licząc ciągłego podjadania :P ale za to chyba z tego leżenia głowa mnie boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--dasz radę jak Cię znam. Ale zaraz zaraz a co z trzymaniem kciuków, ręce mnie do dzisiaj bolą a o wygranej ani słowa. Pochwal się ile zgarnęłaś ! Fanki - Ty to masz fajnie jak ja bym chciała poleniuchować przez jedną niedzielę, ale chyba się nie da. W zimie nie dało rady a zaraz wiosna , to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo coś słabo z tymi kciukami. Przekładamy to na czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Wam wrzucę jeszcze jeden: Córka nowego ruskiego biznesmena przychodzi do ojca i oświadcza, że wychodzi za mąż. - Za kogo? - Za popa. - Zwariowałaś? - Miłość, tato... Serce, nie sługa. - No dobrze, przyprowadź go jutro. Córka przyprowadza młodego diakona. Jedzą, piją. Ojciec mówi: - Wiesz, że moja córka co miesiąc musi mieć inną kreację za 10.000 dolców? Jak wy będziecie żyć? Jak ty ją utrzymasz? - Bóg pomoże... - A jeszcze ona przyzwyczajona co tydzień latać do fryzjera do Paryża. I co? - Bóg pomoże... - Ona jeździ tylko Ferrari i Porshe, i musi mieć zawsze najnowszy model. Jak ty sobie wyobrażasz życie z nią? - Bóg pomoże... Gdy narzeczony poszedł, córka pyta ojca biznesmena: - I jak, tato, spodobał ci się? - Burak, to prawda, ale podobało mi się, jak nazywał mnie Bogiem. i życzę kolorowych słów. A powiem Wam w sekrecie, że u mnie Wiosna nastała w Lutym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajefajny kawałek Dżunie. Ty jesteś dobra w te klocki. Mów do nas jeszcze. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia to się ciesz bo u mnie zima na całego i dalej zapowiadają śnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny kawal Dzunia:) Ta wiosna przez duze W to nie przenosnia? Przy takich opadach sniegu to chyba w serduszku Dzuni jakas wiosenka sie rozwinela? ;) Pomylilam sie?;) Jezeli nie zgadlam to tego Ci zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł helloł! No to sobie dzisiaj po pracowałam:) fajnie było:) Palec spoko,na początku było średnio,ale pobolało i przestało, a teraz jest skorupa taka jakbyście miały wosk wylany na palec..i tyle. Poczytałam Was wcześniej,a potem poszłam kąpciu i na gg mnie wessali:P Kawały very good:) a na szóstkę z koroną ten z kelnerem:D -zwłaszcza mi się fajnie go czytało po pracy:P Pariss gratuluję ułożenia zdjęć:) A teraz chyba od razu sie pożegnam,bo rano trzeba wstać:P Życzę udanego początku tygodnia Dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się wczesno- porannie;) Miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja druga się witam. u mnie śnieg dalej sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dopiero zjadłam śniadanie bo nie miałam czasu. Dżunia a ta Wiosna ta jakaś niemiecka może? ;) 🌼 Fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ola! Ciesze sie ze sie nie pomylilam Dzunia, tym bardziej ze jestes piekna i bardzo mlodo wygladajaca kobietka:) Pariss- moze moglabys podac jakiegos linka dotyczacego Meksyku? Bylabym wdzieczna:) Lece 29 marca z Amsterdamu, bo jest o 200 euro taniej od osoby, tak sie zastanawialam nad wyborem hotelu, ze od nas braklo miejsc w tym okresie w samolocie, no i hotel podkupili mi tez. I juz myslalam ze nic z tego i pojade na drugi rok. Wczasy z Neckermana sa duzo tansze z Holandii:) Z Belgii moj hotel SANDOS PLAYACAR BEACH RESORT kosztuje 1480E z Polski 9100 zl, a z Holandii 1280E w tym samym okresie i ten sam standar pokoi. Mialam leciec ze znajomymi a lece z corka i jej mezem.:) Juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari naprawdę super. Zrób dużo zdjęć żebym mogła sie napatrzeć bo pewnie i tak nigdzie nie pojadę. tu jest forum o Meksyku, mozesz pytac o wycieczki, odległości itd. Fajny wątek : Długi weekend na Jukatanie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34187 (skopiuj linka i wklej do paska adresu i zlikwiduj spacje za przecinkiem) i dwa polskie biura z wycieczkami: http://www.destinomexico.com/projektor.php?page=trips http://mexicoentero.pl/ to pierwsze bardzo znane wlasnie z destynacji Meksyk, i bardzo dobre. Nie wiem co chcesz wiedziec. Mogę podpytac tego mojego Dobrego Człowieka ;) Wiecie jak mi sie dzisiaj nie chce gadac. Cały dzień w pracy nie chciało mi sie buzi otworzyć, teraz moja siostra cos tam do mnie mowi i mi sie dalej nie chce. Beznadzieja, dół, ja nie wiem co to :O Popłakałabym sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- dzieki wielkie:) Glowa do gory dzisiaj zly a jutro bedzie dobry dzien;) A poplakac czasami trzeba, wtedy lzej na serduszku;) Mysle ze wszystkie zle dni to w wiekszosci wina pogody, cisnienia, wciaz nieustepujacej zimy... Napij sie ze mna drinka to szybciej przejdzie:) Twoje zdrowie Pariss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, ola.... a co to za smutaski (Pariss)......jest jakis powodzik, czy tak sobie..po prostu nasz babski :) ...i tak w ogóle..wiem, że teoretycznie nie moja brocha, ale jak tam zdrówencjo ??? Nic nie pisałaś o wynikach...albo ja nie doczytałam ;), co też mogło się zdarzyć. Kochana Kari, dzisiaj zabrałam się za \"nasze rzeczy\", także z pewnością jutro dam odpowiedź na maila. I w ogóle zabieram Pariss i jedziemy do Kari (zapraszałas ;) ), kto wsiada jeszcze do autka???? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja :) Kari chyba zaraz odwoła to zaproszenie jak się wszyscy zwalą do niej :) tak w ogóle to dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari drinka z miłą chęcią. Obojętnie jaki. Dzisiaj wszystko mi wchodzi. Dżunia to takie smuty dołowe. Trochę praca, trochę wakacje, trochę takie inne pierdoły... A zdrówko Ok. Wyniki mam dobre, ale cały czas mnie tam boli i musze isć na usg sprawdzic jeszcze raz. A moze ten typ tak ma i musi mnie boleć. Oj, jeszcze pakowanie. To dzisiaj juz do Kari jedziemy? Bo nie wiem na kiedy mam być ready ;) Siedzę na stronie apteki i wizażu juz chyba ponad godzinę i szukam znowu kremu do twarzy. Matko, jakie to trudne coś znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Bitte....... Uwaga, po prawie komplet mamy, ale sie Kari na pewno ucieszy :D max zmieszczę jeszcze jedną kobitkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to ucieknie jak nas zobaczy :) Fannky Ty mi takiego smaka narobiłaś wczoraj tym sernikiem, że teraz to moj numer 1 jaki zjem na Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia proszę Cię 😭 bo zacznę się z Pariss dołować 😭. ja na prawdę nie schudnę nigdy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobry przepis :classic_cool: fannky trochę stresu, mały nerwek, ociupinkę choróbska....no i szczypta miłości (najlepiej nieszczęśliwej).... samo zdrowie !!!!! i lecisz z wagi jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chcialam napisac, ze to pewnie przez tą Twoją Wiosnę w Lutym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×