Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Szazza jak zwykle spać nie może. a ja już w pracy, taka pracowita jestem !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim z rana :) No Szazza zawsze pierwsza hehe chyba nikt tego nie przebije :P Hmm...ja zawsze myślałam, że to Angielki piją na umór...kiedyś oglądałam jakiś program o nocnym życiu na Wyspach..raany tam laski normalnie leżą na ulicach są w takim stanie! To już faceci się tam \"lepiej zachowują\" i nie sprowadzają się do poziomu szmaty do podłogi... Pariss ma chyba rację, że kto, kiedy i gdzie leci powinno być w stopce hehe A co tam - ja sobie napiszę...będę czas odmierzać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky:D Ja też w pracy, mam firme w domu i czekam na dostawę towaru.Kochana nie ma lekko,ja pracuję siedem dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość chciałaby mieć swój biznesik ;) ale wtedy faktycznie pracę się ma przez 7 dni w tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crezy woman Ja jestem zacofana ;)powiedz coś o tej "stopce":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale żeby nie było - ja też od 8:00 w pracy...na razie poranna kawa, a potem do roboty.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, że kto, kiedy i gdzie leci powinno być w stopce - crazy woman -o tą stopke mi chodzi,myślałam że to jest jakiś grafik kiedy kto i kiedy leci.Wiem że Ty lecisz 29.07 a ja będe wtedy wracać ,moja corka zabiera laptopa to będę Cię na bierząco informować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Pariss Ja tez juz szczerze mowiac jestem zakrecona kto gdzie i kiedy. Trzeba sobie chyba w stopkach pisac :d Ja tylko stwierdziłam, że może faktycznie Pariss ma niezły pomysł z tym, żeby umieścić w stopce, kiedy i gdzie się wybieramy, bo można się w tym pogubić tyle nas jest i tyle różnych terminów ;) dlatego ja sobie umieściłam datę mojego wylotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O świetnie! :) dzięki! teraz dopiero doczytałam, że będę miała najświeższe info z Alani :D rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję aby od dzisiaj do niedzieli pisać kiedy i gdzie dziewczyny wyjeżdzają 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza żeby to było ciągle pod Twoją wypowiedzią musisz tam gdzie piszesz posta kliknąć w góry preferencje i wpisać to w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! Super stopki macie. a moze jeszcze hotele dopiszecie jak chcecie? Malinooka byłam 5 razy tylko, ale zawsze to są pobyty bardzo wypczerpujące bo duzo chce zobaczyc. Poza tym bylam na dwoch objazdówkach wiec duzo sie widzi. Raz Turcja a drugi raz Turcja z Syrią. To co popisalam mozesz poczytac tutaj: pod nikiem Kate to moje posty i watki: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ A Angielki? no coz. One sa gorsze od tych Polek, Niemek i Skandynawek naprawdę. I do tego śmiesznie sie ubieraja. Zero kompleksów. ] Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss...znowu linka wcięło i wyskakuje błąd... Jakie fajne stopki :) dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pariss :) Powiedz mi jak to jest że ,kiedy wchodzę na stonę o Alani tę z kamerkami to jest taki sam czas jak u nas w Polsce ?Wczoraj mówiłaś żeby przestawic zegarki o godzinę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|Ile dni..| URLOPOWICZKI: milkaa21....08 lipiec......Poz-Ławica...Alanyia.......Ark Suite.....14... ....................... ............................................................. ..................................................................................... ............................... ..................................................... Dołączycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|I le dni..|15.07.2009r Katowice Alanya Ozgondol 14 dni milkaa -fajny pomysł 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza-wpisz się w te kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza-będziesz jeszcze w tym samym czasie co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Cześć dziewczyny Widzę że już od rana spory ruch. Znacie moze link na kamerki w Marmaris a może wiecie jak je znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.Szazza..|Datawylotu.15 07 2009..|LotniskoKatowice...|Gdzie-miasto.Alanya..|Hotel..Ozgondol.|I le dni..14 milkaa -ja jadę z bandą tzn.osiem osób a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza wpiszę Cię w te kropeczki,oki? :) My lecimy w czwórkę :) u nas trudno znależć więcej chętnych osób... Super ekipę macie,im więcej tym lepiej!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|I le dni..| URLOPOWICZKI: milkaa21....08 lipiec......Poz-Ławica...Alanya.......Ark Suite.....14... Szazza......15 lipiec........Katowice.....Alanya......Ozgondol......14... ........................................................ ............................. ............................... ..................................................... ..................................................................................... ......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ;) z Ciebie to fachowiec ,mnie te kropeczki nie chciały załapać Nasza ekipa to trzy dorosłe baby,trzy małolaty tz.czternastka i dwie szesnastki,jeden facet mały i jeden facet duży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Dzięki Szazza z dobre checi ale nie mogę tam ich znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×