Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wymyśliłam na szybko taką stopkę.... ...i lecę spać bo jutro muszę duuuuuuużo sprzątać a natchnienia mi brak. Dobranoc Arkadaszki 🖐️ p.s. Frogi a Ty myślałaś, ze my pozwolimy się Tobie tułać samej po Wielkim Mieście ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj zostało mi jeszcze tylko 15min...ale nie dobrze,że nie widzicie jak to oglądam..:P Pariss słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam,ahh mega!ale się umęczyłam:P hihihi Śpijcie dobrze Arkadaszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest chyba 20 dol i 15 e. nie pamiętam dokładnie Pariss za tydzień o tej porze będę szykować się na śniadanie w doborowym towarzystwie i wypatrywać Frogi :D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! Melduję, ze słoneczko jest dzisiaj u mnie jakby któraś go szukała ;) Własnie włączyłam drugą pralkę bo pięknie schnie w lekkim wiaterku. Zaraz zabieram się za sprzątanie i wyrzucanie wszelkich pierdół z moich szafek,....tylko skończę kawkę i twixa ;) Fannky a o tej porze prawie to beda juz 3 arkadaszki :D Wiza kosztuje albo 15 E albo 15 dolarów. Płacisz w takiej walucie jaką masz i jak Tobie pasuje. Nie ma jakiegos hotelu w dobrej cenie blizej Alanii? Doris Aytur jest ok, ale daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam słońca bo u mnie od rana leje :O fajnie, że Frogi będzie tak szybko mam nadzieję, że Dżunia też się spręży i razem będziemy zwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak masz troche czasu w pracy to zrob jakis plan bo ja nie mam glowy do tego. W pracy bede miec kocioł w przyszłym tygodniu a w domu juz mi sie nie chce nic. Ja bym chciala sie przejsc na Kazimierz i isc na Wawel (tylko nie wiem jak cenowo to wyglada) i przejsc sie wzdluz Wisły. Nawet nie wiem co tam jeszcze jest w tym Krakowie. Byłam tam kiedys na weekend w 2005 roku ale to tak szybko zleciało, ze nic nie pamietam :p Mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda bo inaczej to zaszyjemy sie gdzies w jakims barze i bedziemy gadac o cieplej Turcji :) Ide sprzatac w koncu paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w przyszłym tyg poszperam po necie może coś ciekawego znajdę szkoda że już zimno bo tak byśmy chłonęły atmosferę na rynku i plantach. ale to nic zawsze można spotkanie powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pariss i reszty
Dziękuję! :) A znacie, jako obeznane w temacie tureckim dobry hotel blisko centrum Alanii w dobrej cenie w pazdzierniku? Czy lepiej poczekać do maja bo teraz może już za późno i chłodno? No i co lepsze - Alanya czy Antalya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki! U mnie też słoneczko świeciło bo teraz jest pochmurnie. Jestem po obiadku a miałam gołąbki francuskie pychota. Chciałam się Wam pochwalić , że w następną sobotę też będę się bawiła na pikniku zakładowym .Tylko żeby pogoda dopisała. Wam życzę z całego serca suuuper zabawy, szkoda że nie mogę tam być oj szkoda! Teraz uciekam do miasta na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolałabym lecieć w maju teraz jest chłodno jak na Turcję i deszcze padają. w maju jest stabilniejsza pogoda w Antalii nie byłam ale wiem, że jest droższa od Alanyi. także na początek polecam jednak ukochaną Alanyę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwę obiadową sobie zrobiłam. Ogólnie to jedną półkę przejrzałam i to nie do końca. Czytam jakieś stare listy itp. Znalazłam tez pierwsze listy mojej psiólki z Chicago i sie pośmiałam i poryczałam. Albumy ze zdjęciami oczywiście oglądam także chyba weekend mi nie starczy na te dwie szafki :) Znalazłam moje kilka zdjęć z Krakowa tez. Boshe jaka ja brzydka tam byłam :D Jeszcze najgorsze, ze moj kolega Angol z ktorym bylam zrobil mi zdjecia w formacie chyba 30x40 ooooogromne w kazdym razie i widac na nich kazdego mojego syfa i zmarszczke. Masakra! Bobo no na Ciebie to liczyłam na 100% ze bedziesz, ale jestes usprawiedliwiona ;) A cóż to za francuskie gołąbki? Pczekaj na maj-czerwiec. W tym roku w maju było różnie, ale ogólnie jest ładna pogoda. Pewniej robi się w czerwcu. Antalia jest droga i ma drogie hotele, poza hotelami jest daleko do centrum zazwyczaj. Sama Antalia mi się podoba, ale to po prostu miasto i nie ma tam tej atmosfery wakacji jak w Alanii. Takze lepiej chyba Alania i okolice. Dzielnica Konakli ewentualnie lub bliskie rejony Obagol, a najlepiej centrum i przy plazy Kleopatry. Na ile gwiazdek patrzysz i jak bardzo jestes wymagajaca co do warunkow? Super hotelik w centrum to nasz ulubiony np. Grand Zaman Garden lub Blue Star, z 3* to Kleopatra Golden Sun, Gunes House, Ark Suite ale dalej do plazy itp. Napisz ile gwiazdek Ciebie interesuje. JEsli zdecydujesz sie na maj-czerwiec to teraz juz kupuj sobie powoli jakas walute, pozniej bedzie jak znalazł. Co jakis czas po 50-100 dolcow lub euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- to gołąbki z kapustą pokrojoną dodaną do mięsa mielonego ,przyprawionego tak jak na kotlety mielone,plus kasza manna, formuje się kotleciki obtacza w mące krupczatce i smaży na oleju na złoty kolor. Do tego sosik pomidorowy z keczupem własnej roboty. Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak tak Was czytam o tych planach w Krakowie to aż mnie ściska z zazdrości, jak ja bym chciałam tam sie z Wami spotkać no ale to dlamnie zadaleko pozatym nie ma kto zostać z moim dzieckiem tatuś sobie raczej sam nie poradzi bo wieceie moja emka to córeczka mamusi hahahah szkoda ale może nastepnym razem sie uda a spotkanie nbędzie gdzieś w okolicach wrocławia to jestem napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to wiem jakie to gołąbki. Moja mama tez takie robi. Ja lubię tez z sosem grzybowym. Pyyycha~! Magdaole, moze nastepnym razem się Tobie uda. Ja Wrocław kiedyś bym chciała zobaczyć, ale nie ma tam "normalnego" połączenia z północy. To samo z Zamościem np. Moja szafka mnie juz znudziła.....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! No to bedziecie miec pierwsze spotkanie i to do tego w Krakowie, dla mnie to jedno z najpiekniejszych miast,;) uwielbialam jezdzic na zakupy do Krakowa, w czasach gdy najladniejsze, najmodniejsze buty mozna bylo tam ustrzelic;) no i ciuchy tez;) a poza tym spacerowac sobie tak zaraz z rana gdy sklepy byly jeszcze zamkniete, po Florianskiej, Grodzkiej, no i po rynku;)...Eh, fajnie jest wspominac:) zreszta jak tylko jestem w PL, to nie omieszkam tam zagladnac, chocby tylko na kilka godzin:) Ja dzisiaj poszlam na shopping po upatrzona kurtke na zime, i byla nawet obnizka, wiec z tego wszystkiego kupilam nie jedna a trzy!:) dwie na zime a jedna na jesien, no i jeszcze kupilam botki do kostki na obcasie, tak swietnie leza na nodze, ze sie im nie oparlam;) Od dzisiaj az do grudnia zrobilam sobie zakaz chodzenia do shoppigu :D....no chyba ze tylko poogladac:D pozdrawiam wieczorowo i milej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari🖐️ ...a to się tak da tylko oglądać???? :D Ja potrzebuję jeszcze jakieś nowe kozaczki na zimę i wtedy poczekam już tylko na wyprzedaże i pozniej znowu oszczędzania czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pariss i reszty
Pięknie dziękuję za wypowiedzi 🌻 Myślałam o hotelu klasy ekonomicznej ;) takim do spania i z dobrym jedzonkiem ale niekoniecznie z luksusami, żeby nie przepłacać :) Macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin!!! Kto mi ukradł słońce????????? 😭 Przyznać mi się tutaj! do Pariss i reszty---> Jak hotel 3* TObie wystarczy to ok. Teraz np. spojrzałam na oferty GTI na przyszłą środę i za 1400 zł jest już 5* hotel w Konakli TItan Select albo Royal Vikingen. Mermaid Club Vilage 4* jest za 1275 zł i to tez jest dobra cena. Nie są to hotele w centrum, ale do ALanii masz jakies 12-15 km a to tylko 10-15 min dolmuszem za jakies 2 E pewnie. Dolmusze (busy) jezdzą od samego rana do ok. północy. POgoda w Alanii na kilka dni do przodu to cały czas 30 C takze jak nie mozecie sie doczekac to jedzcie teraz. A na wiosnę beda nowe hotele w ofercie i wtedy sie zobaczy. Zazwyczaj patrzy sie na opinie i cene a nie na wybrany hotel bo Hotel Marzenie zazwyczaj ma Super Cenę ;) A 3* to zawsze sie znajdzie w jakims biurze. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Pariss-mi też ukradli słoneczko,jest mglisto i pada mżawka.Obiecałam ,że pojadę na grzybki a tu klops! Nasze koleżanki to pewnie jeszcze śpią????????????? Wszystkim życzę miłego dnia bez względu na pogodę🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się pożegnać. Oby poniedziałek w pracy był znośny. Miłego tygodnia Kolezanki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam pierwsza na początku tyg. ale już nie mogę doczekać się jego końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌻 a gdzie nasza Szazza, która zawsze Nas witała o 'fajnych' godzinkach?;) mam nadzieje,że pomimo pogody miałyście lepszy dzień niż ja,ja swój zakończyłam na zastrzyku..ale teraz jest ok,ufff.. pogoda,nawet nic nie mówcie:O:O:O 😭 zaraz zmykam na uczelnie.. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi mam nadzieję, że już ok ?? u mnie dzień jak co dzień, ani lepszy ani gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×