Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość klokka
do Martika 06 nie ma sprawy jush kliknelam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcx
biegam 45 dziennie i dziala. 4.5 km na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa92
Do klokka:Wyobraź sobie,że kiedykolwiek biegałam..Zresztą poczytaj sobie na różnych stronach,że bieganie rozrasta mięśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaasasas
bieganie rozrasta miessnie ale zalezy jakie bieganie i zalezy komu. .....nie gadaj. kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaasasas
bieganie " nie rozrasapod gorke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaasasas
bieganie pod gorke nie rozrasta . no i kazdy wie ze trzeba sie rozciagac. jesli bedziesz sie czest rosciagac to bedzie good.nie ma obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do zcx.... ale Ty 45 min biegniesz bez przystanku? szybko? wolno? bo ja biegam pol godz.ale to z przystankami i raz wolno raz szybko odpisz plis ;) do tajemnicz a.nie denerwuj sie tak nie powiedzialam tego zlosliwie ale przeciez z tego co mowisz to od wzsystkiego niby sie miesnie rozrastaja i najlepiej nic nie robic tak wychodzi z Twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do olasasasa ale jak TY sie rozciagasz???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Nie powiedziałam przecież,że od WSZYSTKIEGO się mięśnie rozrastają..Ja tylko uważam,że z biegania mięśnie mogą się rozrosnąć.Biegaj,jeśli chcesz.Później możesz powiedzieć czy są efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
dp tajemnicza .......w sumie to ja biegalam jush na poczatku wakacji ze trzy tyg ale pozniej tydz przestalam bo sie przeziebilam i nie dala bym rady ale biegalam truchtem i przeczytalam ze truch nic nie daje chociaz mi sie wydaje ze nogi troszke schudly i sa ladniejsze ale teraz biegam szybciej ale z przystankami tylko ze ja sie nie rozciagam zobacze jakie beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
a jeszcze pytanko TAJEMNICZA ile Ty masz lat????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta90
ja mam takie małe pytanko... CZy któraś z was próbowała skakać na skakance, bo słyszałam że to dobrze działa na nogi ale nie jestem pewna... jak możecie to napiszcie, z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54ina
Ludzie to chyba dobrze, że ma się trochę wyrobione mięśnie... Wolicie wyglądać jak jakieś "pasztety" z grubymi nogami, czy mieć wyrobione mięśnie, bo ja to drugie... A z resztą zobaczcie na nogi aktorek ładnie wyrobione a nie takie dwa patyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Ja mam 17 latek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam to już kilka razy na innych topikach, napiszę jeszcze raz: Dziewczyny, nie bójcie się umięśnionych nóg! Nie ma możliwości, żebyście po jeżdżeniu pół godziny dziennie na rowerze na lekkim obciążeniu czy bieganiu miały nogi jak Pudzian! Gdybym miała wybrać, co mi się bardziej podoba: chude patykowate nogi, grube rozlazłe pokryte tłuszczem, czy szczupłe, ładnie wyrzeźbione nóżki - wybrałabym to ostatnie. Dokładnie tak jak pisała panna nade mną, spójrzcie na aktorki, mają ładnie wyrzeźbione nogi z zarysowanymi mięśniami i gdy ubiorą szpilki, wyglądają fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcx
klokka ja biegam non stop przez pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
no ja tesh bym wolala miec lekko umiesnione nogi ale bylyby kszłtne, a nie jakis rozchodzacy sie tluszcz i zwisajacy a najgorzej to miec patyki to jest jush katastrofa!!!!!!! a ja mam 18 lat :) zycze powodzenia w rzezbieniu swoich grubiutkich fantastycznych nozek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
..........a zreszta ti ja słyszalam ze chlopakom bardziej sie podobaja troszeczke grubsze nozki niz takie patyczaki wiec wystarczy pobiegac troszke i bedzie wuper hihi ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś pisała,że od rowerka w powietrzu boli kręgosłup.. jeśli tak,źle wykonujesz to ćwiczenie i w ten sposób robisz sobie poważną krzywdę. Nie można tego ćwiczyć na miękkim podłożu,kręgosłup musi być prosty.... wbrew pozorom nie jest to takie banalnie łatwe ćwiczenie. A co do biegania-codzienne też nie jest bardzo zdrowe,lepiej biegać co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta90
To znowu ja. Żadna z was mi nie napisała na temat tej skakanki wię zaczęłam ćwiczyć i dała efekty. Skakałam przez 10 dni po 30min i wydaje mi się że są efekty. Do tego robiłam jeszcze ten roweryk w powietrzu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Cześć,dziewczyny;)Zastanawiam się na czymś..Czy,jeśli będę jeździła na rowerku stacjonarnym beż żadnego obciążenia,pedały będą luźne to da to jakieś efekty?Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do tajemnicza oj mi sie wydaje ze chyba nieeee hihihihihihi nie ma nic za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do marta wydaje mi sie ze z ta skakanka to dobry pomysl hehe tesh kiedys skakalam a jeszce jak Ty teraz mowisz eze daje to efekty to moze tesh sie z ato wezme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Ja sama nie wiem..W końcu rowerek w powietrzu też jest bez żadnego obciążenia,a podobno daje efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
mi sie wydaje ze najlepsze efekty daje bieganie, przeciez wszystkie miesnie wtedy pracuja no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta90
DO klokka: nie wiem spróbuj,ale wydaje mi się że to pomaga(skakanka). Na poczatku nogi są takie "dziwne", ale to przejdzie. Później będzie już tylko lepij :) Tak u mnie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
do tajemniczej! rowerek bez obciazenia da efekt. schudniesz. z obciazeniem wyrabiasz sobie miesnie. wiem, bo jezdzilam i schudlam. ale systematyka jest wazna. i potem jezdzenie choc z dwa razy w tygodniu, zeby utrzymac efekt;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilka19
Ja też ćwiczę na rowerku stacjonarnym..bez obciążenia.To jest najlepsze!!!Nogi mi bardzo schudły już po 3 tygodniach!!! Do klokka:Przykro mi to mówić,ale bieganie nic ci nie da hihihihihi.Czas wypróbować rowerek stacjonarny!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×