Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
Ja w tej sytuacji poleciłabym sięgnąc po Neovadiol Vichy. Ja uważam ze to jeden z tych kremów które faktycznie działaja na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie zabiegi infuzji tlenowej, jestem po dwoch, teraz ide na trzeci + kwas migdalowy. Poki co - fajny efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki po 50 tce nie tak łatwo usunąć bez operacji plastycznych. Wiem po sobie, bo nigdy nie zdecyduję się na chirurgię plastyczną, dlatego wybrałam metody mniej inwazyjne: kwasy u kosmetologa, ale tylko najlepszej jakości - mam na myśli amerykańskie pcaskin. Jestem po drugim zabiegu, mocno schodziła mi skóra ale było warto, dużo bardziej napięta skóra, gladsza, koleżanki myślą że botoks sobie zrobiłam, a to wszystko po kwasach. Wkrótce kolejny zabieg, mam jeden w miesiącu. Bardzo waże info, że oprócz zabiegów trzeba używać specjalne kosmetyki, po których wyglądam jeszcze lepiej, tylko do kupienia u kosmetologa. Jeżeli któraś z Pań czytających jest z Poznania to polecam z całego serca moją kosmetolog z salonu Beauty Premium - dobrze doradza i odradza jeżeli coś jest nie dla was. Efekty zabiegów doskonałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko mnie przeraża i jest drogie. Zdecydowałam się narazie na kupno tego Perle Bleue. Wolę to niż zabieg a 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentina
U mnie co prawda jeszcze znaczących zmarszczek nie ma, ale jak będą, to na pewno zdecyduję się na jakiś zabieg. Planuje mezoterapię igłową. Już nawet sprawdziłam, że niedaleko mnie w Krakowie robią ten zabieg u nich http://www.rubinkiewiczmed.pl/mezoterapia-iglowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firella
po 50 zazwyczaj nie wystarczy jeden zabieg, jeżeli nie robiło się nic wcześniej. Moja mama postanowiła o siebie zadbać po rozwodzie. Z tego co pamietam miała rozpisany indywidualny plan odbudowy skóry prze lekarkę w krakowskiej klinice MTTEstetica. Miałą zabiegi rewitalizacji kwasem hialuronowym a dopiero po tym zabiegu uniesienie chomików za pomocą nici z haczykami, po dwie nici na każdą stronę. Dodatkowo pielęgnacja w domu i teraz po pół roku wygląda naprawdę pięknie, naturalnie i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicb12
Ja mogę polecić Ci gabinet Bonadea. Nie są nastawieni na "naciąganie" klientek tylko doradzają rzeczywiście w interesie pacjentki i dobiorą Ci odpowiednie zabiegi jak np. wypełnianie zmarszczek RESTYLANE. Na mojej buzi widać różnicę, skóra jest bardziej napięta, wyglądam młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfinka91
Witam, Moja mama usuwała zmarszczki Bonadea. Po zabiegu czuła się rewelacyjnie - nie obolała. W klinice zaopiekowało się nią grono dobrych specjalistów. Zabieg wykonany w bardzo przystępnej cenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaa89
A nad czym tu się zastanawiać? :) Ja wysłałam mamę do kliniki Viva-Derm w Warszawie na zabiegi wypełniające i wygładzające zmarszczki. Dawno nie widziałam żeby była tak zadowolona patrząc w lustro. Warto inwestować w siebie drogie panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dałam się ponieść i zamówiłam to Perle Bleue. Jestem teraz ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja się zastanawiam nad zabiegiem liftingu http://www.klinikasfera.pl/lifting-twarzy, moja koleżanka taki zabieg sobie wykonała i jest super zadowolona z efektów, zresztą są one widoczne gołym okiem. Ma 54 lata, a wygląda moim zdaniem maksymalnie na 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba jednak na Dmytrzaka się zdecyduje. Już nawet wstępnie umówiłam się na konsultacje. Boje się trochę , bo nie wiem jaki mam próg bólu, ale z drugiej strony tez jak pomyslę jak to będzie wyglądać to bardzo chce. A co ze znieczuleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początek postanowiłam postawić jednak na krem Perle Bleue. Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, gdyż boję się zabiegów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzix48
Uważam, że najlepszą alternatywą jest zabieg. Klinika bonadea świadczy świetne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam polecam dr Pospieszałowska-Furtak, bardzo ciepla kobieta, najlepsza i jedyna w Bonadea Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia11
Ja usuwałam swoje "kurzajki" w klinice Bonadea w Krakowie. Wykonywała mi go dr Pospieszałowska, moim zdaniem najlepsza w tym temacie :) a więc, zabieg usuwania zmarszczek był najlepszą decyzją jaką mogłam w tym przypadku podjąć. Mnie nic nie bolało, a efekt był widoczny praktycznie zaraz po zabiegu :) polecam wykonać sobie takie cudo, warto ! Również polecam klinikę Bonadea, dlatego, że bez nich efekt nie byłby tak wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erynvorn
Polecam klinikę Bonadea w Krakowie. Dr Pospieszałowska jest najlepsza do zabiegu usuwania zmarszczek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wykonanie zabiegu usuwania zmarszczek w Klinice Bona Dea w Krakowie u pani doktor Pospieszałowskiej. Jest to niewątpliwie najlepsza osoba do wykonania zabiegu, zna się na swojej pracy, jest wnikliwym specjalistą. Sam zabieg trwa około 10-30 minut i od razu można dostrzec rezultaty, wszelkie zmarszczki, bruzdy oraz fałdy skóry znikają, poprawiają się kontury twarzy. Polecam moja mama skorzystała i dzisiaj wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_Bochnia
Po 50 do tematu odnowy i rewitalizacji skóry trzeba podejść kompleksowo. Ja korzystałam z zabiegu z stabilizowanym kwasem hialuronowym Skinbooster. Optymalnie nawilża skórę oraz pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Potem dr Tyc Tyka z MTTEstetica przekonała mnie do nici z haczykami, których bardzo się bałam. Ale teraz faktycznie nie żałuję. Owal twarzy jest podniesiony, nie mam brzydko opadających policzków, twarz wygląda młodziej, ale naturalnie. Sama byłam zdziwiona. Zabieg jest umiarkowanie przyjemny, ale przy znieczulenie nie boli. Jest kilka wskazań i ograniczeń po zabiegu, trzeba nie odgniatać policzków, unikać wysiłku fizycznego i gorąca. Ale to nic, przy efektach jakie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną alternatywą jest też zabieg derma OXY. Niedawno go odkryłam i postanowiłam, że zrobię w ciągu najbliższych kilku tygodni. Już jestem zapisana do Physio Medica, żeby się nie rozmyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bonadea lub tycka tyka. Najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg laserem frakcyjnym Matrix, bez okresu rekonwalescencji, efekty natychmiastowe, moje zmarszki wygladaja na 40 lat a mam 53 , bedziecie w niebo wziete, Mirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robią to w bonadea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkasss
Skuteczne zabiegi odmładzające robi pani Aleksandra w Imeiaa. U mnie to były takie zmarszczki czołowe, że naprawdę nie miałam za dużej nadziei że uda się to w naturalny sposób wyrównać i wypełnić. Jednak się udało, nie ma efektu maski, nie straciłam przez te całe wstrzykiwanie mimiki twarzy tak jak niektóre moje znajome, które mają tak sztuczne twarze, że się nawet zdziwić ani uśmiechnąć nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi zabiegami, ale też trzeba odżywiać swoją skórę. Jest to niezwykle ważne. Warto stosować naturalne, wysokiej jakości kosmetyki. Ja jestem zadowolona z Arbonne. Kosztują sporo, ale uważam, że nie wolno na sobie oszczędzać. Można mieć też je taniej jeśli się jest konsultantką. Tutaj https://web.facebook.com/JoannaRekowskaArbonne/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele cennych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam. Co sądzicie o karboksyterapii?Czy któraś z was robiła?Proszę o wasze opinie bo moja pani kosmetolog bardzo mi poleca na ujędrnienie twarzy i zmarszczki a chciałabym poczytać opinie od kobiet, które z takich zabiegów korzystają i jakie mają efekty.Karboksyterapia nie jest tania bo trzeba zrobić co najmniej 6 zabiegów w odstępach tygodniowych ale ponoć daje niesamowite efekty. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia000
polecam wykonać ten zabieg u pani dr Pospieszałowska najlepsza w Bonadeadr Pospieszałowska najlepsza w Bonadea , jest to najlepsza klinika , miły personel ciekawe ceny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wysłałam mamę na zabieg usuwania zmarszczek w Krakowie w klinice Bonadea. Polecano mi różne kliniki, ale wybrałyśmy ten i nie żałujemy. Bardzo jest zadowolona. Efekt super, personel miły, Pani dr Pospieszałowska też dobra w swojej dziedzinie. Najlepsze i najskuteczniejsze metody. Dbajcie o siebie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o usuwanie zmarszczek w Krakowie to tylko klinika Bonadea. Pytajcie o dr. Pospieszałowską. Ja jestem mega zadowolona. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×