Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

na szczescie mu tego nie zaproponowalam ;) ... on by mnie chyba na miejscu udusil .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, że się tak spytam, ile on ma lat? Kawa, to Ci się udało :D wracając do tematu auta, to może Honda CR-V ? najdroższa wersja 142900 PLN Honda CR-V 2.2 i-CTDI Executive lub po prostu Jeep Cherokee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala... jest dokladnie 10 lat ode mnie starszy,,, hmm myslisz ze to JUZ kwestia wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, to zdecydowanie NIE JEST kwestia wieku! :D Raczej stresu... Wiesz, czasem, gdy chcesz bardzo, ZA bardzo, to człowiek tak się spina, że aż mu opada... ;-) Będzie dobrze! :D 🌼 Czołem, koleżanki! ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.... wypraszam sobie takie insynuacje (chodzi mi o wiek ;) ) bo wygląda na to, że to mój rocznik... myslę, ze po prostu trema i stresik zrobiły swoje... a moze ma facet pewne zachamowania.. moja koleżanka też miała (ma) takiego delikwenta, który pod wpływem emocji... hmm... się nie wykazuje, ale jakoś sobie z tym radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: ;-) Zmieniam osobowość... na lato w mieście... ;-) No i zaświadczam, że to nie była kwestia wieku, co mówię z doświadczenia :-D (z panem po 40stce ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Właśnie liczę - pamiętam jakieś 12 sztuk, zakładam jeszcze kilka całkiem zapomnianych... Oczywiście, to tylko te zahasłowane ;-) Jestem kreatywna :classic_cool: Niestety, tylko w tym zakresie :-0 Boli mnie jewy jajnik. Owulacja. U mnie pora największej \"niechęci\" :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trema byla... po obu stronach ... ;) niewazne... wazne ze mial odwage cywilna dzis do mnie sie odezwac... wiec moze beda kolejne proby ;) czesc 🖐️ afro-nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku :D Rozumiem, że iskrzenie było na tyle pozytywne, że Ty się również nie zrażasz tym \"niewypałem\". ;-) Fajnie. 🌼 Może w ramach podgrzewania atmosfery spotkajcie się na takiej klasycznej randce-randce, której, że tak powiem, nie skonsumujecie \"od razu\"? :D Niech rośnie pożądanie... (zabrzmiało wręcz literacko... ;-) ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... tyle że jak ona teraz zaproponuje normalną randkę bez łóżka - facet pomyśli ze jednak się zraziła i ze uwaza że znowu mu klapnie... Będzie co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież gdyby uważała, że mu klapnie, to chyba w ogóle by się nie umawiała? ;-) Ale fakt, co ma być, to będzie. Gorzej, jesli on się teraz zaweźmie i będzie chciał się wykazać za wszelką cenę! :D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....zawsze się moze umówić z litości...albo bo głupio tak nagle przestac sie odzywać ;) Zasyyyyyyyypiam zieeeeeeeew...Ale mnie ta pogoda męczy. Na dokładkę poszłam spać dopiero koło 2 w nocy a wstawałam o 6 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie na randce odpowiednio sypać iskry z ócz, to nie będzie mowy o żadnej litości. Zresztą - bez przesady, nie mam wątpliwości, że Angel potrafi wodzić na pokuszenie! :D Rozumiem ból wstawania o 6stej. Dziś poszłam się dać pokłuć, na żelazo w różnych postaciach - nie wykluczają u mnie anemii. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede komentowac \"litosci\" ani tego ze odezwal sie tylko dlatego ,ze mu bylo glupio sie w ogole nie odezwac ... :P i na tym koncze ten temat na forum ... :) hmm dzis widze dzien wstawania o 6 ... ja tez o tej nieludzkiej godzinie sie obudzilam... poszlam na dluuuuuuuuugi spacer z zuza..potem kapiel ... i nawet jajecznice zjadlam w domu (o dziwo ;) ) , tak to zawsze jem sniadania w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby odwrócić uwagę od Angel i jej sercowych problemów ;) - i skoro już jesteśmy w takim wątku, to może mi podpowiecie, co można szefowi na imieniny zapodać? preferujemy coś zabawnego, bo ogólnie to on ma wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa super tabliczki z serii :\"szef ma zawsze racje \" i wypisane 10 przykazan dla pracownikow ... albo tabliczka z takim napisaem do powieszenia na drzwi gabinetu ... metaxa Ty jestes z Wawy , wiec skocz do Galerii Wilenskiej na Targowej i tam zaraz przy wejsciu jest takie stoisko z takimi \"smiesznymi\" gadzetami ;) Nie musi byc to jako caly prezent ,tylko np. jako dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - ale ja miałam na myśli że kobieta z takim facetem mogłaby sie umówić ponownie z litości - a nie że on z Tobą. Dobrze że juz piątek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, no jak pozniej czytalam co pisalas, tez odczytalam to juz wlasciwie ... jakbym nie chciala sie z nim juz spotkac...to bym nie miala takich rozterek... tylko kurde nie wiem teraz za bardzo jak to rozegrac ... nie wiem czy odczekac pare dni i np. cos mu zaproponowac... ? ja to mam dylematy ;) :P i tez sie ciesze ze juz piatek ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku - niczego nie planuj..Spotkacie się i samo wyjdzie :) Jak będą iskry to wylądujecie w krzakach..a jak nie - to nie :) Nie myśl za dużo bo zostaniesz myśliwym :P a i tak nic nie wymyślisz :) Ciesz się słonkiem na oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niczego nie planuje (zwlaszcza krzakow ;) )...tylko nie wiem czy mu nie zaproponowac spotkania ..bo nie wiem czy on sie odwazy... ;) a slonkiem sie ciesze... jak tylko wyjdzie zza chmur... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, to nie tak :P tylko tak zareagowal na \"ubranko\" :P ;) dobra, konczymy ten temat ;) spakowalas sie juz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą mówi się,że każde doświadczenie uczy i wzbogaca nas wewnętrznie:classic_cool: jutro będę się pakować co będzie polegać na wygarnięciu wszystkich ciuchów małej z jej komody,bo w ciągu 2tygodni trzeba się przygotować na prawie każdą opcję pogodową,no i małej rower trzeba zabrać,i nie wiem ile palet piwa jest przewidywane do zabrania(z tajnych i opłacalnych finansowo źródeł;) ) a potem debatowanie co z moich ciuchów zmieści się do torby,co muszę mieć niezbędnie a bez czego przeżyję jakoś, samochód jeszcze jutro odstawiam na jakieś naprawy, straszliwie się cieszę na ten urlop:D cały rok pracy jednak się czuje,obciążenie psychiczne jest,jedziemy odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) widzę, humorki dobre z samego rana, to mnie cieszy... Angel, jutro kino i atmosfera się rozluźni, no i to tyle co do tego tematu z mojej strony. Naprawde już piątek??? jakos dni dla mnie są jednakowe i czy to piatek czy środa... nie robi różnicy... :P (to tak aby Was troche rozładować :D ) Zbliża się mój miesiąc, czyli lipiec, hmm.. i niby znowu starsza o rok będę :O echhh... tak szybko ten czas umyka... chciałabym znowu mieć chociaz te 26 lat tak jak niektóre na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×