Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

przyjaciele i rodziny szefów to zawsze inna kategoria pracowników,przeważnie postawa roszczeniowa i uważanie się za drugiego po bogu:P pozostaje mieć ich w dupie(nie dosłownie!!!)i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no nie wiem czemu tak sie dzieje ... chyba musze znalezc sobie jakiegos faceta -i zaczac uzalac sie nad soba w co drugim topiku, jak to robilam kiedys :D .... poziom wypowiedzi moze sie nie podniesie wtedy ,ale zawsze bedzie ciekawiej :D a co do \"przyjaciela\" masz racje - i dlatego zawsze proponuje mu klucze ,jak chce dluzej pracowac ;) (biedactwo , zostaje \"po godzinach\".....dobrowolnie ....ehhh , nie to co ja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest takie pierdolenie kotka za pomocą młotka,cały dzień ściema ale potem niech szef widzi,że po godzinach to on ma zawsze chęć zostać:P pieprzony pracownik miesiąca:P Angel siedź tu gdzie ci dobrze:D bo jak mnie tu samą zostawisz to jeszcze z boleści wielkiej rzucę się na szyję takiemu jednemu i kompromitacja pewna;) albo nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stad sie nie rusze.....dobrowolnie ;) a co do pracy to ja wole "na odwrot" - zrobic wiekszosc od rana ,a pozniej miec "luzy" i troche porozrzucanych papierow na biurku dla niepoznaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa..... wzial sie za pisanie (kolejnego) pisma ......mam nadzieje ze krotkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u mnie padal snieg....ale sie rozpuszczal.... a w radiu mowili ze od dzisiaj miala byc wiosna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to za co te wszystkie mądre głowy od pogody biorą ciężkie pieniądze, że się spytam?tysiące urządzeń,gruba kasa a efektów ich przepowiedni brak,wciąż albo im się uda dobrze przepowiedzieć albo nie, piłka jest okrągła a bramki są dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie powoli... a \"przyjaciel\" szefowej niech se robi co chce ;) milego popoludnia :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam 🖐️ znow mi sie nic nie chce robic ... :O ostatnio to norma .... ehhhhh aaaaahaaaa .... widze Kawe na tlenie.... a tu nie.... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa usłyszała parę słów od RzW i postanowiła nas olać, a co my winne😭 no nic poczekamy,jeszcze przyjdzie...z bukietem kwiatów;) pochłonęłam właśnie na śniadanko palucha serowego,same puste kalorie:classic_cool: Angel nie wiem jak ty,ale ja się dziś nie zamierzam w robocie przemęczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawilam od rana 2 faktury :) , odebralam 2 telefony ;) nie przesadzam, nie ? :classic_cool: lenistwo na maxa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa wydajny pracownik:classic_cool: dziś nie trzeba już jeździć na światłach,więc co 4-ty samochód bez świateł,szczegół drobny że deszcz pada:O ludzie nie mają wyobraźni zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze caly rok na swiatlach mijania :) , ale dzis niestety - tak jak piszesz - u nas tez co ktorys bez swiatel a rano deszcz padal :). I to samo bedzie po poludniu .... zmrok juz niezly , a niektorzy \"oszczedzaja\" na zarowkach :P .... a udowodniono ze jazda na swiatlach przez caly rok powoduje zwiekszenie kosztow o ok.100 zl w ciagu roku (benzyna, zarowki, akumulator) - czyli tak naprawde nic ,a dzieki temu ratuje zycie ok.3500 osobom na terenie UE (duzo czytalam ostatnio na ten temat :classic_cool: ) . Dla mnie nawet jakby jazda na swiatlach ratowala 1 osobe ... to nie ma o czym dyskutowac.... A zwolennikom jazdy po ciemku , proponuje przeniesc sie do Egiptu - tam zadne zasady w ruchu ulicznym nie obowiazuja - beda sie mieli gdzie \"wyzyc\" :P mam nadzieje ze prezydent szybko podpisze ta ustawe o obowiazku jazdy na swiatlach caly rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps . nie o swiatlach :D ;) kolezanka , u ktorej bylam na weselu 06.01 - do tej pory nie wyslala mi fotek z wesela (obiecala ze wysle mi na maila ) .... najpierw to rozumiem - byli w podrozy poslubnej itepe... ostatni raz \"upominalam\" sie ok. 14.02 .....do tej pory cisza - widzialam sie z nia ostatnio w weekend i tez nic.... czy mam sie upomniec poraz kolejny ? czy dac spokoj z tymi zdjeciami ? (juz nie mowie o plycie z wesela , bo to to moze za rok obejrze...przy takim tempie... :O) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa ten sam typ czlowieka.... a moze za ładnie wyszlam ? :D ;) (podejrzewam ze jakbym powychodzila fatalnie, to bym dostala fotki dwa dni po weselu ;) :P ) poczekam jeszcze z tydzien ;) i sie upomne...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Mój kochany szef wyrzucił mi papierosy do kubła 😭 Nie mam co palić 😭 Co mu zrobić? Pech polega na tym, że jest rewelacyjnym szefem... Drugi szef tez jest rewelacyjny... Kochane-niedobre chłopaki no . Palić mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z siebie DUMNA ! :D Naprawilam SAMA naped Dvd w kompie :D (chyba przez przypadek hehehe) ... komp nie \"widział dvd, tylko cd ... a teraz dziala :D a koles po informatyce przychodzil dwa razy i nic .. :P chyba przychodzil sobie na mnie popatrzec .... ;) jutro sie go zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jestem z siebie dumna..... szkoda ze tylko ja 😭 .... :P ;) ps. dzis jest moj dyzur na forum ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Angel! 🖐️ troche Cie powspieram swa obecnoscia, ale na chwilke tylko, gdyz jestem zarobiona mimo piatku. to nie fair. na cale szczescie weekend za pasem, przynajmniej sie wyspie. znaczy, taki mam plan, ale co z tego wyjdzie... ;) Angel, jakie plany? pewnie jakies randki, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema metaxa :) 🖐️ hmm moje plany na weekend sa nastepujace : spie jutro na maxa , pozniej jade do rodzicow.... ,wroce pewnie w niedziele , bo zaden z ostatnio poznanych panow nie kwalifikuje sie wg mnie na randke :P Robie sie ostatnio BARDZO wybredna..... metaxa...my to w ogole musimy skoczyc kiedys na jakies piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×