Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Też nie słyszałam o tym, że botox źle wpływa na skórę. Można coś o tym poczytać? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. A jeśli idzie o działanie botoxu, to raczej zamraża zmarszczki - daje taki "hold" na ich tworzenie. Więc jak przestaje działać, wracamy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to że botox osłabia skórę to mit i tyle, kallina widzę że chcesz jak najlepiej dbać o swoją skórę ale gdybyś wstrzyknęła sobie wypełniacz kwas hialuronowy na zmarszczki mimiczne to mogłabys sobie zaszkodzić a nie polepszyć swoją skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to że botox osłabia skórę to mit i tyle, kallina widzę że chcesz jak najlepiej dbać o swoją skórę ale gdybyś wstrzyknęła sobie wypełniacz kwas hialuronowy na zmarszczki mimiczne to mogłabys sobie zaszkodzić a nie polepszyć swoją skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - przepraszam za te powtórki... Wczoraj coś się wieszało i to dlatego. hostess - mam nadzieję, że jednak żaden specjalista nie zaproponuje kwasu hialuronowego na mimiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina lina lina
Witam ,moze juz pisalyscie,ale zapytam jeszcze raz,ile macie lat? Ja mam 24.5 i mam wszedzie zmarszczki,zbyt glebokie jak na moj wiek,moja kuzynka ma 29lat i niema zmarszczek.Ja wygladam raczej na 30.Slyszalam ,ze skora moze byc starsza niz sam wiek osoby,wiec w takim przypadku moze za rok bede myslec juz o botoksie,jak narazie kupilam krem przeciwzmarszczkowy,zobacze jak to bedzie do roku czasu z kremami.Odkiedy zaleca sie botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
hej,botoxu nie zaleca sie od pewnego wieku...wydaje mi sie ze lekarz ocenia czy powinnas sie zaczac ostrzykiwać.zapewne wiesz jak dużo czynników wpływa na kondycje skóry.mozna miec 40 lat i skóre jak 25 latka...ja mam 33 zaczełam botox od31lat.i wiem ze nie zrezygnuje z niego za zadne skarby!!!!!jest boski!!!dwa dni temu natknełam sie na kabine która pobudza produkcje kolagenu,ciekawe wygląda jak solarium tuba..tzw.odmładzanie światłem przez pierwsze 4 tyg chodzi sie codziennie a nstępnie przez 3 tyg po dwa razy,ciekawe????napewno spróbuje bo jest nieinwazyjna metoda więc nie zaszkodzi......słyszałam o punktowym odmładzaniu światłem ,a tu prosze wszystko odrazu :))) pójde napisze o efektach pozdrawiam wszystkie pięknisieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper 79
CZY KTÓRAŚ Z PAŃ MOŻE POLECIĆ DOBREGO LAKARZA LUB KOSMETYCZKĘ OD BOTOKSU , Z KRAKOWA LUB INNEGO MIASTA , PROSZĘ O SPRAWDZONEGO .DZIĘKUJĘ :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper 79
CZY KTÓRAŚ Z PAŃ MOŻE POLECIĆ DOBREGO LAKARZA LUB KOSMETYCZKĘ OD BOTOKSU , Z KRAKOWA LUB INNEGO MIASTA , PROSZĘ O SPRAWDZONEGO .DZIĘKUJĘ :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper79
CZY KTÓRAŚ Z PAŃ MOŻE POLECIĆ DOBREGO LAKARZA LUB KOSMETYCZKĘ OD BOTOKSU , Z KRAKOWA LUB INNEGO MIASTA , PROSZĘ O SPRAWDZONEGO .DZIĘKUJĘ :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kacpra
Nie pozwol zeby botox robila ci kosmetyczka!Przeczytaj wqzesniejsze wpisy nawet nie kazdy lekarz umie robic dobrze botox.W Krakowie dobra jest np dr Budzicz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina lina lina - faktycznie nie ma zaleceń co do botoxu. Jeśli już zauważyłaś u siebie zmarszczki, to znaczy, że coś trzeba z nimi zrobić. Stosowanie kremu nie wymaże już powstałych zmarszczek, ale ewentualnie opóźni powstanie nowych. A co do tego, jak się pozbyć tego, na co już sobie zapracowałyśmy - to w zależności od zmarszczek albo botox, albo kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gossiczka napisz koniecznie bo jestem bardzo ciekawa! pierwszy raz słysze o niej tu na forum! a co do wieku to rzeczywiście lekarz ocenia co potrzebne i gdzie :) ale masz rację często skóra jest dużo starsza/młodsza niż nasza metryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaja po nim nowe zmarchy
tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hostess
hostess napisalas co takiego " gdybyś wstrzyknęła sobie wypełniacz kwas hialuronowy na zmarszczki mimiczne to mogłabys sobie zaszkodzić a nie polepszyć swoją skórę" - skad masz takie wiadomosci. Pytam szczerze, bo zdziwilo mnie to co napisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
kabina zanjduje się na ulicy Słomińskiego w warszawie (niedaleko dwprca gdańskiego i arkadi)jest widoczne zulicy wielkie solarium i tam to oferują.no no ide dziś tam zawitam ....dam znać co do lekarza którego z czystym sumieniem polecam w wawie to studio light w ząbkach ceny rewelacja,efekt rewelacja!!!!!!tylko tam chodze,pierwszy botox zrobiłam u dr.szczyta porażka bo to nie on robił tylko pani która tam pracuje skasowali mnie za dwie okolice 1600zł!!i jak mnie mąz zobaczył to sie spytał czemu ciągle tak oczy wytrzeszczammmmm łłłeeee.. wiecej tam nie pójde,a studia light nie zamnienie na nic dodam ze maja duuuuza oferte i lekarz robi zdjecia doradza i wybiera najlepsza dla ciebie opcjee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tłumaczę :) otóż na naszej twarzy tworzą się dwa rodzaje zmarszczek mimiczne i statyczne . mimiczne to np. te poziome zmarszczki na czole powstają od tego że np podczas śmiechu marszczymy czoło :) natomiast zmarszczki statyczne powstają z wiekiem a nie od naszej mimiki w takich miejscach jak bruzda nosowo-wargowa na przykład ze względu na ten podział mamy do wyboru odpowiednie preparaty które likwidują zmarszczki botox napina i zamraża zmarszczki mimiczne czole natomiast kwas hialuronowy jako wypełniacz wypełnia te zmarszczki które powstały z wiekiem natomiast nie zamrozi ich jak botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tłumaczę :) otóż na naszej twarzy tworzą się dwa rodzaje zmarszczek mimiczne i statyczne . mimiczne to np. te poziome zmarszczki na czole powstają od tego że np podczas śmiechu marszczymy czoło :) natomiast zmarszczki statyczne powstają z wiekiem a nie od naszej mimiki w takich miejscach jak bruzda nosowo-wargowa na przykład ze względu na ten podział mamy do wyboru odpowiednie preparaty które likwidują zmarszczki botox napina i zamraża zmarszczki mimiczne czole natomiast kwas hialuronowy jako wypełniacz wypełnia te zmarszczki które powstały z wiekiem natomiast nie zamrozi ich jak botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie cały czas są mylone te zabiegi. Efekt może i jest ten sam, ale działanie różne, dlatego stosuje się je w innych przypadkach. Tak jak pisze hostess mamy dwa rodzaje zmarszczek. A co do okolic oczu i kwasu hialuronowego, to trzeba bardzo uważać na jego konsystencję i gęstość. Np. w przypadku Juvederm Ultra na okolice oczu zalecają tylko nr 2, mimo, że jest jeszcze 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie cały czas są mylone te zabiegi. Efekt może i jest ten sam, ale działanie różne, dlatego stosuje się je w innych przypadkach. Tak jak pisze hostess mamy dwa rodzaje zmarszczek. A co do okolic oczu i kwasu hialuronowego, to trzeba bardzo uważać na jego konsystencję i gęstość. Np. w przypadku Juvederm Ultra na okolice oczu zalecają tylko nr 2, mimo, że jest jeszcze 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina lina lina
Ok to znaczy bede musiala najpierw umowic sie na wizyte,w celu zbadania mojej cery. Najbardziej zainteresowalam sie botoxem,po spotkaniu mojej kuzynki,najpierw spotkalam ja po wielu latach jej nieobecnosci,miala moze z 28lat,byla cala pomarszczona,wygladala jak wyschnieta rodzynka,potem znowu za kilka lat ja zobaczylam znowu mlodziutka,jej siostra wspominala ,ze ona zastanawiala sie nad botoxem,ja mowie,ze raczej sie nie zastanawiala tylko po prostu zrobila,tego nieda sie ukryc,wygladala naprawde piekie,nic nie ponaciagane ,po prostu zero zmarszczek. Cos slyszalam o takiej kabinie,ale to byla jakas okragla kapsula,moze to co innego,niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina lina lina
Ok to znaczy bede musiala najpierw umowic sie na wizyte,w celu zbadania mojej cery. Najbardziej zainteresowalam sie botoxem,po spotkaniu mojej kuzynki,najpierw spotkalam ja po wielu latach jej nieobecnosci,miala moze z 28lat,byla cala pomarszczona,wygladala jak wyschnieta rodzynka,potem znowu za kilka lat ja zobaczylam znowu mlodziutka,jej siostra wspominala ,ze ona zastanawiala sie nad botoxem,ja mowie,ze raczej sie nie zastanawiala tylko po prostu zrobila,tego nieda sie ukryc,wygladala naprawde piekie,nic nie ponaciagane ,po prostu zero zmarszczek. Cos slyszalam o takiej kabinie,ale to byla jakas okragla kapsula,moze to co innego,niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hostess i kaara8
Dzieki dziewczynki za wyjasnienia. Chcialam tylko dopisac, ze przeciez w te zmarchy poziome na czole(mimiczne) tez daje sie wypelniacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kacper 79 Ja też jestem z Krakowa i długo szukałam fajnej lekarki od botoxu. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić dr Joannę Kuschill-Dziurda z MEDestetis. Bardzo jestem z niej zadowolona, chodze do niej regularnie co około 5 miesięcy na botox czoła i kurzych łapek. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja dużo częściej słyszałam w tym momencie o metodzie łączonej - botox, żeby zmarszczki zamrozić, a kwas hialuronowy, żeby ewentualne zagłębienia spłycić :) No i jest jeszcze jedna rzecz - wcześniej była mowa o okolicy oka. A tu jakoś nie słyszałam, żeby wstrzykiwano wypełniacz w inne miejsce, niż dolina łez. Ale może coś się zmieniło :) Człowiek całe życie się uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja dużo częściej słyszałam w tym momencie o metodzie łączonej - botox, żeby zmarszczki zamrozić, a kwas hialuronowy, żeby ewentualne zagłębienia spłycić :) No i jest jeszcze jedna rzecz - wcześniej była mowa o okolicy oka. A tu jakoś nie słyszałam, żeby wstrzykiwano wypełniacz w inne miejsce, niż dolina łez. Ale może coś się zmieniło :) Człowiek całe życie się uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja dużo częściej słyszałam w tym momencie o metodzie łączonej - botox, żeby zmarszczki zamrozić, a kwas hialuronowy, żeby ewentualne zagłębienia spłycić :) No i jest jeszcze jedna rzecz - wcześniej była mowa o okolicy oka. A tu jakoś nie słyszałam, żeby wstrzykiwano wypełniacz w inne miejsce, niż dolina łez. Ale może coś się zmieniło :) Człowiek całe życie się uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannetta1968
A może tak Safetox zamias strzykawki!!!?????? Zdecydowanie polecam! www.doris-dorin.com , teraz jest GRATIS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannetta1968
A może tak Safetox zamias strzykawki!!!?????? Zdecydowanie polecam! www.doris-dorin.com , teraz jest GRATIS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie klientów
i reklamujecie sie tutaj? zalosne :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny, metoda łączona jest super. jak masz utrwalone zmarszczki to można jeszcze je dopełnić po botoxie wypełniaczem. Np. można zrobić wypełniacz na kurze łapki ale musi być bardzo rzadki kwas hialuronowy. Moja koleżanka tak miała zrobione. ma super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×