Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Witam Dziewczyny. Czytałam wcześniej Wasze wypowiedzi, ciekawe, powiem nawet "pomocne"... Szok. Właśnie dzisiaj odważyłam się na botoks. Wyobrażacie sobie, w tym wieku?! Chociaż doktor dawała mi mniej lat, marne to pocieszenie:( Nie mogłam już patrzeć na moje "chomiki". No ale cały kompleks zabiegów mnie czeka... Doktor robi całą sprawę stopniowo. Zatem dzisiaj botoks na czoło, lwią, kurze. Poszła 1 ampułka. Za 2 tygodnie kontrola, ewentualne dostrzyknięcie botoksu i kwas hialuronowy aby poprawić owal twarzy. Doktor mówiła, że kwas będzie m.in. w dolinę łez i dół twarzy. Ciekawe co mi powie za 2 tyg. Na razie boli mnie trochę glowa, ale żadnego siniaczka czy śladu po wkuciach nie ma, więc chyba poszlo o.k. Będe Wam dawała znać jak się sprawy mają:)) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
Witam dziewczyny! Rok temu w marcu robiłam sobie Volume, kwas hialurinowy na twarz oraz doline łez.Efekt- super.Jedno małe ale... Po wypełnieniu kwasem hialurin. doliny łez pod prawym okiem mały krwiaczek dłużej mi się goił.Nie zwracałam na to zbytnio uwagi bo jako tako udawało mi się go makijażem zatuszować(był naprawde malutki) Ogólnie buzia wyglądała w porównaniu do stanu przed zabiegiem super.Niestety z biegiem czasu (myślę że w miarę wchłaniania się tego kwasu)pod tym okiem coraz bardziej widoczna stała się fioletowa pręga- żyła! której nigdy wczesniej nie miałam .Nie znam się ale uważam (być może się mylę) że lekarz natrafił na jakieś naczynko krwionośne( miałam pecha) i jest to tego efekt.Wygląda koszmarnie.Nie mieszkam w polsce więc nigdzie z tym nie byłam.Zabieg robiłam w Warszawie.Ceny kosmos a najgorsze to że teraz się boję.Czy ktoś się orientuje czy można się tego jakoś pozbyć? Chciałabym powtórzyć zabieg bo już mi wszystko zanikło ale... czy ktoś się spotkał z czymś takim? Gratuluję dziewczynom które po oszczykiwaniu nie miały śladów ,ja wygądałam jakby mnie pociąg przejechał. Since miałam na całej twarzy ok.1,5 tygodnia,smarując specjalnym kremem z wit.K (może mam taką cerę?)ale i tak byłam zadowolona z wyjątkiem tej żyły? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja robię zabiegi
tylko u chirurgów a nie w jakis gabinetach od 7 bolesci i nigdy nie mialam zadnych problemów.Botox w lwia zmarszczke oczy + surgiderm w policzki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chirurg...
No nie długo to do onkologow bedą sie zapisywać. Lekarz to lekarz, ważne czy ma pojęcie, a czy przyjmuje w gabinecie czy super wypasionej klinice nie ważne, no może ważne dla ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie mieso psy jedzą
jak kogoś nie stać aby zrobić zabieg bezpiecznie to powinien starosc przyjac na klate a nie latac i botoxy w szopach robić co to za nowa moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implant
Tobie przydało by sie takie implant studio, tylko nikt jeszcze mózgów nie przeszczepia wiec i tak nic by nie dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozgu to ty nie masz
jak sadzisz ze w poznaniu ludzie majac do wyboru znakomitych lekarzy przyjda do tej waszej szopy KRZAK hahahaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak512
Przychodzili i bedą przychodzić wraz ze wzrostem zainteresowania tymi usługami i spadkiem cen, tak jak jest we Włoszech czy US. Tam 90% takich usług wykonuje sie w gabinetach, ale co ty o tym mozesz wiedzieć poznańska kutwo na tym waszym niemieckim zadupiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia....
A dla mnie nie ma znaczenia czy to szopka, czy budka liczy sie efekt i cena . Ale konkurencja wzrosła niesamowicie , pewnie opłaca się robić botox. Sama jestem uzależniona od tego "jadu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia....
Tak u dr. Skupina czy Kubasika za botox zapłace 1600zł a u Pana z "budki" 499zł, efekt taki sam, botox taki sam.Wiec dziekuje nie zamierzam przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURA BOTOX
TYLE SAMO KOSZTUJE U LEKARZA JAK u małpiarza w budce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Pajacu
ObrazIiles wiele dziewczyn z Tego forum, jak masz takie porównania dawać to sie wogole nie odzywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia....
a ja ciagle nie wiem oco Wam chodzi? :D ja np. nie moge sie doczekać kiedy bedą usługi typu " botox z dojazdem do klienta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
juz są od dawna, to się nawet tak ładnie nazywa "botox party" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia......
no własnie słyszałam botox party:D a co to takiego i jak to się odbywa, gdzie? w klubie na dyskotece:D (żarcik) Tak serio pytam. Był ktos na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox party
to oferta dla kilku klientek jednocześnie, najlepiej koleżanek 4-6 osób. Usługa w domu ma jedną zaletę, cenę, jest zdecydowanie taniej. Po podaniu każda pani otrzymuje certyfikacić, co dostała, ile jednostek i nazwisko lekarza który wykonywał usługę. Na zachodzie taka forma jest dość popularna, w naszym kochanym kraju zaraz pewnie będzie krzyk, szczególnie lekarzy którzy muszą zarobić na swoje wypasione fury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
cienkie musi byc to "botox party" - bo po botoxie nie mozna za bardzo pochylać głowy i pić alkoholu 9przez kilka godzin). czyli "lipaparty" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielongorznka111
Nie kłóccie się, bo to nie o to chodzi. Proszę o opinie z usług którego lekarza skorzystac w Zielonej Górze, czy ktos z was miał do czynienia z dr Hołowczyc, dr Janikiem, dr Turczyńska, dr Wiatroszkiem? prosze o opinie i cenyyyyyy. Chodzi mi o okolicę oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajderka
do 40-latki hej czy wiesz już coś na temat żyły,która uwidoczniła się po kwasie?? ja miałam podana volume w okolice bruzd nosowo-wargowych ,po prawej stronie nie było siniaków natomiast po stronie lewej były siniaki i lekkie opuchnięcie po podaniu kwasu ( grudzień 2010) miałam małego krwiaka na dzień dzisiejszy mam widoczna żyłę w kolorze zielonym...Ja to widzę ,otoczenie pewnie nie zwraca na to uwagi,na pewno nie miałam tego przed podaniem kwasu,z początku uważałam,ze jeszcze krwiak mnie się nie wchłonął...ale minęły już 3 miesiące...muszę wybrać się..mam nadzieje, ze coś poradzi ps. dwa lata temu nie miałam żadnych komplikacji podając kwas w to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielongorznka111
wszyscy mieli bo oni najczęściej reklamuja sie na forach - zwłaszcza turczyńska i wiatroszek, poczytaj wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first time
Czy któraś z szanownych koleżanek może mi polecić jakiś gabinecik w Lesznie?, chciałabym po raz pierwszy sobie zafundować Botox, ale nie wiem czy w Lesznie jest ktoś warty uwagi, czy tylko Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast botoxu proponuję zabiegi pobudzające kolagen, wcześniej robiłam sobie botox ale odkąd odkryłam thermolifting to już nie robię sobie ani botoxu ani kwasu hialu... nie ma po co, po zabiegach pobudzających kolagen skóra mi się ładnie napięła, zmniejszyły mi się bruzdy wargowo nosowe i zmarszczki są o wiele mniejsze a efekt - 100% naturalny :)) http://www.ogniwo.net/forum/topic/id/2476/stripped_title/botox-kwa-hialuronowy-kontra-zabiegi-pobudzajace-kolagen/page/1#post5749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg76
do Zielonogorzanka 111 dr. Hołowczyc jest świetna, robiłam u niej botox i makijaż permanentny, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jess_kraków
hej, podczytuje was od czasu do czasu, ja tez w końcu zrobiłam botoks i jestem baardzo zadowollona ( kurze łapki), moge normalnie sie uśmiechac nie ma zmarszczek, myślę ze Pani doktor zrobiła to bardzo profesjonalnie, bede ten zabieg powtarzac, podbno utrzymuje sie do 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Od dziś do końca kwietnia wiosenna promocja na botox! Szczegóły na www.botokstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox zarówno jako wypełnienie zmarszczek, jak i walki z nadpotliwością to wydaje mi się dobra metoda. Ja się zastanawiam nad zrobieniem sobie łapek w okolicach oczu. Wiem, że nie jest to zbyt bolesny zabieg, ani raczej rzadko się trafiają przeciwskazania - nie słyszałam wcześniej o przypadku pojazwiającej się żyły. Z resztą pani w krakowskiej estetice (tam się wybieram) tłumaczyla, że to dość nieinwazyjny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinkas
Witam. Mam 30lat. Chciałabym zatrzymać czas na mojej twarzy. Posiadam bruzdy miedzy brwiami i podłużne zmarchy koło nosa ciągnące w dół koło ust. Niewiem jak fachowo sie nazywaja.Chcę sie poddać np kwas hialuronowy,botoks,są też koktaile witamin na bazie kwasu hialuronowego. Czy moze mi ktoś doradzić od czego zacząć? co lepsze? może odrazu botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×