Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa23

praca w KFC

Polecane posty

Gość Rycynina
Macie rację. zapomniałam na śmierć o tym fakcie. Dla mnie dzień pracy kończy się o 22. fakt, faktem ze "nocka" kojarzy mi się bardziej z nocnym sprzątaniem tak jak MC i BK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie am nocnego sprzatania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....gggg....gggg....
Nocne sprzatanie czyli tzw. zetki doczyszczające są w restauracjach raz w miesiącu i podobnie jak sprzątanie normalne po zmianie swojego stanowiska od którejś tam ustalonej w umowie godziny jest płatne 20% więcej. Ale jeżeli większość rest jest otwarta max do 22 to ciężko sprzatać tak długo, ze wpada sie w ten czas 20 % wyższy. No i managerowie wiedzą, ze tacy pracownicy są mało efektywni i żegnają się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safjkajfkj
WITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM DO ZAPISU,BO NAPRAWDĘ WARTO:) PIERWSZY POLSKI SURFBAR!!! ZAPISZ SIĘ,A ZA CZAS SPĘDZONY PRZY KOMPUTERZE OD DZIŚ BĘDĄ CI PŁACIĆ,MIMO,ŻE NIC NIE BĘDZIESZ ROBIĆ!!! Jedynie będziesz musiał/a mieć włączone małe okieneczko na komputerze,które w niczym ci nie będzie przeszkadzać,a pieniądze będą się same zarabiać !!! http://twojatajemnica.orangespace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niektórzy mają szczęście, że trafili do fajnych restauracji z miłymi menago :) ja niestety takiego nie miałam i popracowałam 6 m-cy. nie dało się wytrzymać tej presji, psychika człowiekowi siadła... Wiecznie o wszystko pretensje, problemy z niczego, broń Boże odezwij się na zebraniu... Imprezy pracownicze? Przez pół roku mojej pracy takowej nie było. Z przykrością się rozstałam z najcudowniejszą ekipą pod słońcem... Co do samej pracy: na okrsie próbnym 6,50 PLN/h brutto + 0,50PLN dodatku na pranie, po okresie próbym 7,60 PLn/ brutto +0,70PLN dod. Premie? Hmmm jeśli 15PLN można nazwać premią, to owszem, zdarzało się. Sprawa ze standardami miała się u nas nijak, kierownictwo pilnowało by często "przedatowywać" produkty, po określonym czasie przydatności nie leciały do kosza aby "ograniczyć straty". Nie wiem jak z kurą, bo ja na serwisie byłam. A jak już coś poleciało do kosza to trzeba było się tłumaczyć "co, ile tego i dlaczego tak a nie inaczej". A po za tym straszenie, że jak nie bedzie po ich mśli, to na twoje miejsce jest 10 chetnych. Rotacja pracownkiów masakryczna, w ciągu 2 (dwóch) mieisęcy pożegnało się z nami ok. 9 pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueskay
Witam!!!! Jak czytam niektóre opinie to mi się słabo robi. Jeżeli w tym kraju nadal będziecie pracować za tak niskie pieniądze przy europejskich cenach, to tu się nic nie zmieni! Jak można pracować za 8 zł. brutto, czy za 5,50 na początku.... Ja nigdy nie pracowałam w KFC, ale mój facet pracował i znam jego dużo znajomych z kfc/Warszawa-Ursynów/. Dostawał na 3/4 etatu 850 zł netto, ciuchów nie można było doprać, bo przesiąknięte olejem były...kręcili na godzinach, świątek, piątek, czy to 1maja, czy 3 maja, czy Wigilia...ONI zawsze muszą pracować. Mówię Wam to firma żądząna przez amerykańskich żydów, dla których żadne Święta nie mają znaczenia! Wolałabym odprowadzać wózki pod sklepem, na godź może udałoby mi się z 10 odprowadzić....to bym miała 10 zł....KFC-NIGDY!!!! Gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia9994
mam pytanie, do pracowników kfc. Dostałam juz skierowanie do lekarza medycyny pracy na badania, i zastanawiam się, czy na własną rękę zrobić jakieś dodatkowe badania, typu krew i mocz, i iść z gotowymi wynikami? Czy lekarz skeiruje mnie na takie badania, czy też wystarczą badania z sanepidu, te do książeczki sanepidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhtyhty
krew. mocz? po co ? zaswiadczenie od ginekologa jeszcze wez :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastygirl90007234
a dostalam odrazu skierowanie na mocz i krew idac tam do pracy. Pracowalam tam ponad 2 lata i powiem ciesze sie ze moja wspolpraca z AmRestem sie zakonczyla. Po pierwsze wyzysk po 2 wiecznie o cos pretensje nie wspomne o zastraszaniu. Chcesz miec premie uznaniowe chcesz miec awanc jak dobrze zyjesz z kierownictwem to bedziesz miec za nic nawet 200 zl premie co miesiac haha! podlizywanie podlizywanie podlizywanie...malo tego radze przeczytac dobrze kodeks pracy przed pojsciem tam do pracy bo ciebie wyroluja. Pracujesz jak murzyn a jak zosraniesz dluzej aby pomoc albo cos zrobisz dla menagerow glupiego dziekuje nie uslyszysz. Nie spodobasz sie jakiemus menagerowi powiem tak wspolczuje bo tak beda ciebie gnebic ze psychicznie nie wytrzymasz i sie sam z nimi pozegnasz. NIe raz wracalam z placzem do domu mowilam dosc tego. W momencie tragedii rodzinnej uslyszalam glupi komentarz od przelozonego i po co ryczysz..jesli chodzi o produkt nie raz przedatowywanie bylo bo straty beda to nic ze ser feta wazny 5 dni byl przedatowywany 3 razy ze na koncu smierdzial. jesli chodzi o kurczaki nie raz slyszalam nie radze jesc wingsa bo jest nie swiezy. Ekipa za lezy od ludzi u nas stworzyl sie oboz wzajemnej adoracji. menager plus przyjaciele potrafili ciebie zgnebic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchaWKieszeni
A jak się ma praca w krakowskich KFC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia539
witam.czy ktos moze mi napisac jak jest w kfc w Płońsku?raz juz zimą starałam sie dostać ale trafiłam na wredna kierowniczkę.teraz wiem ze sie zmieniła.ciekawi mnie jak tam jest.prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia539
naprawde nikt nie pomoze mi w sprawie kfc w PLONSKU?chcialabym zacząć prace ale mam watpliwosci.nie wiem czy sobie poradze?chce zeby ktos mi napisal jak dokladnie wyglada tam praca?czy na początku jest ciezko?czy pracuje sie co dziennie.czy mozna zostać dłużej niz 8godz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociomberek133133
hej, pracuje tam od miesiąca, jest bardzo fajnie, nie trzeba czyscic zadnych kibli, nie jestem popychadlem, mam fajnego szefa i poznalam tam duzo fajnych ludzi:) wyplata 1500 do ręki, wszystkie swiadczenia, rejestracja od pierwszego dnia, teraz przedluzyli mi umowe na 2 lata, jestem bardzo zadowolona. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia539
Mam pytanie do KOCIOMBERKA133133...napisz prosze czy nadal trzeba przejść ta glupia rozmowę wstępną,bo jak PRUBOWALAM pol roku temu to te pytania byly glupie i bardziej chciało mi sie z nich śmiać a nie na nie odpowiadać.troche sie boje tej pracy bo mysle ze sobie nie poradze.i czy tylko w PLONSKU przyjmują na kasjerki czy na inne stanowiska tez?czy praca jest co dziennie po 8godz.mozna doROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanjaghj
A na temat Krakowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wee
kociomberek133133, a jak jest z czystością etc. w KFC w Płońsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjeans
Zaczęłam pracę w jednym z krakowskich kfc dwa tygodnie temu. I przeżyłam mega szok. Pozytywny oczywiście :)) Wogóle nie ma porównania z McDonaldem w którym pracowałam w tamtym roku. Wyższe stawki, imprezy pracownicze, konkursy, miła atmosfera no i przede wszystkim luz psychiczny. Menagerowie nie czują się jak pan i władca świata, nie pomiatają ludźmi i nie ma takiego parcia na wynajdywanie bzdurnych zajęć kiedy nie ma dużego ruchu (jak to było w maku). Ogólnie bardzo bardzo polecam pracę w KFC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaxx
Witam chcialam zapytac o prace w krakowskim kfc. Gdzie warto podejsc i jak wyglada przyjecie do pracy? Ile placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjeanss
W moim przypadku wygladało to tak, że podeszłam do jednego z pracowników i poprosiłam o zawołanie menagera. Menager dał mi ulotkę którą wypełniłam. Nazajutrz zadzwonili i w ten sam dzień już poszłam na rozmowę. Na drugi dzień miałam szkolenie bhp i badania a w następnym podpisałam umowę :) Wszystko jakoś tak szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaa
Pracowałam w KFC w Poznaniu miesiąc-najgorszy miesiąc mojego życia. Na kasach było jeszcze znośnie, ale serwis...KOSZMAR. Bieganina w 45 stopniach (przy frytkach jeszcze więcej) przez cały czas. Lizodupstwo wobec kierowników na każdym kroku, ekipa donosząca na siebie, kierowniczka główna-szkoda gadać. Jak przypomnę sobie zetki to do tej pory mi słabo. Wyzysk totalny-a chciałabym zauważyć, że do pracy jestem chętna i napewno nie należę do nierobów. Po prostu takie pieniądze w takich warunkach to zwyczajne niewolnictwo, nie praca. Wypowiedziałam umowę po okresie próbnym i była to jedna z lepszych decyzji mojego życia (mimo że kierownicy zmiany próbowali mnie namówić na zostanie..tiaa;/). Jedyny plus to staffy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz0817
justjeanss miałem tak samo do kfc mam 5 min wiec poszedłem zapytac sie czy szukaja moze kogos do pracy .. Dostałem ulotke wypełniłem po niecałych 3 min przyszła Menadzerka bardzo miła odrazu przeszlismy na ty... Chodz mam dopiero 18 lat :D. A pracownicy ?... Dzisiaj byłem kupic sobie cos w kfc pytała sie dziewczyna jak rozmowa i wg bardzo miła i jak patrze zawsze na nich to nie widze zadnych problemow komunikatywnych z innymi pracownikami. Jutro mam tak jakby 2 rozmowe i jestem pozytywnej mysli ze mnie przyjma =). Dziewczyna mi mowiła ze placa 8,50 netto na poczatek jak dla mnie to wspaniale... Jeszcze mowiac ze mam 3 min spacerkiem do restauracji kfc . Pierwsze wrazenie MEGA POZYTYW . Bede pisał po pierwszym dniu pracy co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx00000000xxxxxxxx
jakim cudem ty masz 8,50 netto, a ja 7.50 brutto. chyba coś nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
7,50 brutto a w jakim mieście pracujesz? Ja bylem parę dni temu na rozmowie w Warszawie i kierownik powiedział, że stawka podstawowa to 8,50 brutto plus 50 gr na pranie ubrań dodawane do każdej godziny. Po miesiącu jak zda się test dot. standardów to stawka rośnie do 9 zł brutto plus 70 gr na pranie. Szału nie ma ale jak kasa potrzebna można dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxooooooox
Kraków. U mnie podobnie tylko na początku 7.50 brutto +50 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja chciałabym się dowiedzieć czy ktoś wie cokolwiek o kfc w Bydgoszczy? Jak tam wygląda sytuacja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majhia
Cześć, wiecie może jaka jest sytuacja z KFC w Bonarce? Łatwo się tam dostać? Jaka atmosfera? Zamierzam się wybrać i jestem ciekawa waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeris
Ja też chętnie dowiedziałabym się czegoś o krakowskich KFC,wysłałam cv na Gener.Andersa,bo szukają,ale chciałabym poznać opinię na temat innych KFC W Krakowie...Wiem,że w Galerii Krk jest straszny zajob,ale podobno ludzie fajni...Ktoś coś podpiowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
hej! jestem w kfc na okresie próbnym i chociaż niezły zapieprz to nawet mi się podoba. ale stwierdziłam, ze we wrzesniu chciałabym odpocząć, powakacjować się troszke. czy jest mozliwosc podpisania kolejnej umowy od października, czy trzeba zaraz po okresie próbnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×