Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mi nie zmarzlam na targu :( ale juz sie zagrzlaam i jest ok...ale nie cierpie deszczu cala przemoczona jestem eh...musze dzis do apteki wstapic bo jakas aspiryne i kropelki do nosa eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole znalazlam fajnego fotografa:D ciekawe czy wam sie spodoba http://www.sluby.radom.pl/ eh na pewno podjedziemy do niego jak juz bede w radomiu w pazdzierniku :) ...popytac sie i zobaczyc na zywo jego dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, fajne :-) ale najbardziej mi się podoba ten plener inaczej, też bym tak chciala, pasowałyby mi fotki ślubne do magisterki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie tez podoba plener inaczej :) ...zobaczymy jak bedzie wygladalo na zywo to wszystko za miesiac:) hehe no i czy Pan bedzie mial wolny termin eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak tak patrze na te fotki, niezaleznie czy na takiej stronce do jakiej link podalas czy na jakiekolwiek zdjecie pary mlodej to dochodze do wniosku ze wszystkie panny mlode są śliczne. I mam wrazenie, ze ja nie bede sie tak prezentowala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka ty chyba chcesz ode mnie w dupke dostac lanie!!!!!!!!!!....Kazda z nas bedzie wygladala w tym dniu pieknie...a kazda tak pieknie wyglada bo to dlugo oczekiwany dzien ktory jest przepelniony szczesciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez bedziemy miec fotki w lesie, w tatalnym nieladzie. Mamy fotografa po akademi sztuk pieknych.Niezle fotki koles robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - kazda panna mloda wyglada ladnie, niezaleznie od mankamentow urody, figury i wlasnych kompleksow :) po pierwsze chyba przy zadnej innej okazji nie wkladamy az tyle wysilku w wypindrzenie sie, no a po drugie - blysk w oku, szczera radosc - dodaja niesamowitego uroku i urody - wiec nie ma bata, wszystkie bedziemy piekne (zwlaszcza, ze z natury piekne jestesmy :D ) Imili, fotograf swietny, super zdjecia. nie podoba mi sie studio jedynie, ale to dlatego, ze ja nie lubie zdjec w studio - wydaja mi sie strasznie nienaturalne. plener inaczej boski :) a to moj - pokazywalam juz, ale co tam :) jeszcze raz! http://www.fotogaleria.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABITEK ----Jestem pod wrazeniem ----Gratuluje i dziekuje :):):) Moja dane to Izabela i Tomasz -19.lipiec.2008 Rybnik Zareczona jak tam Tiramisu ? Ja jednak nie poszla na solarium bo z pracy wyszlam przed 16. Imili -ladny ten fotograf . MOj fotograf to http://www.fotoszymura.go3.pl/?nrp=51 Wlasnie pijemy kawe bede dzis wieczorem bo moj maz idzie do pracy na 20 :) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, nadal bardzo mi milo :D:D:D wpisalam opis kochana. wieczorem jak mnie nie bedzie pewnie znowu napłodzicie kilka stron, czlowiek wychodzi na chwile a tu bach, trudno nadazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie trudno za Wami nadążyc :D Babitku zdiec niestety nie mam tej sukienki :o wiec nici z pokazywania. Moze jak ją kupie to zrobie sobie w niej zdiecia juz :D:D:D heheh Jak zwykle siedze przy herbatce. A mój w pracy dzis do 21:30, jutro do 17, a w niedziele do 19 :o:( 😭 Zaraz wyslę zdiecie tym którym jeszzce nie wysyłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik!!! Tiramisu musi stac w lodowce okolo 5 godzin.Przepis mialam od szwagierki - byl pycha.Zobaczymy jak mi to wyjdzie. Dalam dwa razy tyle amaretto co szwagierka.Hihi A teraz robie placki ziemniaczane na obiado - kolacje. Stare, dobre placuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęc w studiu ja na pewno robic nie bede hehe bo nie lubie i mi sie w ogole nie podobaja chcialabym w plenerze ewentualnie jakby pogoda byla zla to w jakims ciekawym wnetrzu typu zameczek czy cos takiego :) ale na pewno nie studio,,:) ... od jednej i drugiej dziewczynki fotograf super:) ...no oby tylko teraz czas szybko lecial ibedzie dobrzE:) ..no wy juz macie hehe a ja jeszcze musze go zaklepac jak bedzie mial termin wolny :) no i jeszcze kamerzyste znajsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój komp mnie do szału doprowadzi, peweno pieknego dnai wywale go przez okno!! Dostałam zdiecie od Gosi, ale nie wiem o jakim nicku jest ta Gosia wiec prosze sie mi tu ujawnic :D ide robic sałatke śledziowa :D a macie skoro wszystkei o żarciu piszecie to ja etz nie bede gorsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka przesłałam Ci zdiecie :) mój sobowtorze ;) ja tez nie zamierzam robic zdiec w studio. dobra zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.delnog.pl MÓJ FOTOGRAF www.machej.pl MÓJ KAMERZYSTA OBEJRZYJCIE KLIPY SLUBNE:d I PROSZE O KOMENTY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - ta gosia to ja :) babitek - niech nam żyje 100 lat za jej wiekopomne dzieło :) proszę skromnie wpisać mi tak: Gosia (21) i Marcin (26) - Warszawa Ślub w Brwinowie o godz.18.00 Z góry dziękuję ;) jesteś WIELKA!!!!!!!!!!!! ja w pracy do 22 :( mam na dzieję, że któraś z Was ze mną zostanie na tej drugiej zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku moge sie poświęcic i zostac z Toba :P:) heheh zatrtowałam zostane z przyjemnościa. Dzieki za zdiecia, tak właśnie Cie podejrzewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak??podejrzewałaś, że ta mordka to moja??? zazdroszczę Ci Darianko, że ślub już tak nie długo - u mnie jeszcze 301 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziesz gosiaczku hehe :) to jakis znak :) tylko roku nie jestem pewna ;)(nie śmiejcie sie ze mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna, a do tej pory z aktywnych ja bylam pierwsza :P skonczylo sie :D no nic, ale jestem druga :) Zareczona - im wiecej alko w tiramisu, tym lepsze, ja ostatnio potroilam przepisowa dawke :P Gosiaczku, dziekuje :) aleee mi dzis fajnie :D ciagle chwalona, moglybyscie troche przedluzyc ten stan? :P Oczywiscie wkleilam Twoj opis kochana. kochane, ja uciekam, ide pic :P jutro do Was zajrze i powpisuje wszystko, co dzis omine, wiec zostawiajcie swoje opisy na kafe. Gosiaczku, niech Ci szybko wieczor w pracy minie, wszystkim Wam milego wieczoru zycze i do jutra :) wypije Wasze zdrowko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak machnełam sie przy roku :classic_cool: powinien byc 2003 :) dobrze ze mój tego nie widzi, bo bym miała awanture ze nie pamietam tak waznej daty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku tylko nie pij duzo bo jutro musisz miec sile zeby nadązyc przeczyatc nasze wypłodzone wpisy. Udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×