Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cześć laseczki dawno mnie nie było, ale po prostu byłam zawalona pracą, dopadło mnie do tego przeziebienie i dzadek mi zmarł :-( nie miałam na nic ochoty, same rozumiecie. oj Darianka juz za 8 dni będziesz żonką!!!!! :-D jak się z tym czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) uuu pusto ostro do świąt sie przygotowujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wesołych swiąt i kolorowych jajeczek :) U mnie śnieg i zima mojego rafała połamała rwa kulszowa i ani sie ruszyć nie może :( dziś był u lekarza ma L4 aż do środy i nie jedziemy do tesciów na swięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz w sumie moge isc do domu, zrobilam co mialam zrobic :) ale jeszcze godzinka. waikiki wspoczuje z powodu śmierci dziadka Zabusia kuruj Twego Rafała :) zycz mu powrotu do zdrowia :) czyzbys sie cieszyla ze nie jedziecie do tesciów?? Dzis dojrzala we mnie decyjza zebny kupic sobie golf z krotkim rekawem, ale juz go nie było :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny :) Ja mam dzisiaj wolne bo tutaj swieto ....Zabusia mojego T tez cos wkrzyzu boli i nawet z lozka nie mogl wstac ...a ja nadal mam angine i tera mi jeszcze buzia spuchla.Pogoda fatalna ...snieg,burza,deszcz wszystko na raz .Chcielismy jechac nad morze do Holandii ale niestety chyba nie pojedziemy :( Mam nadzieje zeu was wszystko ok.Przykro mi z powodu smierci dziadka.POzdrowienia dla wszystkich i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:))) Chyba Yzunia mnie tu ściągnęła myślami;) Mam nadzieję że mnie pamietacie ;) witam tez nowe kobitki na forum :) rzeczywiście dość długo mnie u was nie było, jestem tak zawalona robotą, że nie mam czasu się podrapać :P Od stycznia już w nowej pracy - jest ok, kończy mi się właśnie okres próbny i dają mi na razie umowę na 7 miesięcy, później jak obie strony będą chciały to przedłużymy na czas nieokreślony :) A tak dla przypomnienia pracuję teraz jako account manager w portalu Praca.pl Muszę się czymś pochwalić - w poniedziałek byłam na infolinii w Dzień Dobry TVN jako \"ekspert\" ;) :D Najlepsze jest to że moja szefowa wzięła ze sobą mnie, a nie jedną z osób które pracują dłużej (ja pracuję najkrócej :P ) Nieźle nie? Poza tym wielkimi krokami zbliża się oddanie pracy magisterskiej, a ja jej jeszcze nie mam :(:(:( i będę miała przerąbane... Z przygotowań do ślubu: obrączki już są wyszły tak jak chcieliśmy (robił nam znajomy według asego projektu) Zamówiłam sukienkę!!! nareszcie:D Jednak nie szyję Babitku bo wyszła mi za mala różnica w cenie :( Postaram się wam pokazać wszystko jak wrzucę zdjęcia na kompa. W tym miesiącu w planach: kupienie wreszcie wina, \"drobiazgów\' typu buty itp i może coś jeszcze jak kasy starczy ;) Z kolei z odkładaniem pieniędzy jest marnie :( Michał zmieniał pracę i wogóle od stycznia różne perypetie z kasą mielismy, ehhh... W kwietniu uda mi się może trochę odłożyć, ale nie wiem jak Michał bo pierwsza pensja może być marna :( Miałam sporo nerwów z powodu naszych kłopoów z kasą, na szczęście udało mi się jakoś sobie to wszystko wytłumaczyć i teraz spokojniej już do tego podchodzę :) Najgorzej jest z zaproszeniami bo jeszczesporo nam zostało do rozdania, mimo że pierwsze rozdawalismy w poprzednie święta! ciągle nie mam na to czasu ;) Widzę że nasz Wojtuś to już kawał faceta i chrzciny w święta :D Yza ucałuj Wojtusia ode mnie 🌼 Zabusia jak rozmowa o pracę poszła? Gagatko jak to podniósł ceny??? przecież się wcześniej umawialiście na konkretną sumę! to łobuzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp po przeczytaniu dwuch stron zaledwie sic! Yza 75E? u mnie podobnie 70E - łączę się w bólu... ja mam z kolei najgorzej z kupieniem stanika :( w triumfie od progu po podaniu rozmiaru, usłyszałam " nie takich rozmiarów to my nigdy nie mamy. Pisałyście też o tabletkach - u mnie też ten temat jest akurat na czasie Odstawiłam je miesiąc temu po wielu latach brania, bo zaczęłam miec kłopoty ze zdrówkiem i takie zawirowania z okresem jak Kati. W tej chwili mam niezłe jazdy po odstawieniu bo ogranizm musi się przystosować i mam hormonalną karuzelę :( :( :( Długo tego nie wytrzymam... :P Najlepsze jest to że nie jesteśmy wogóle przyzwczajeni do używania innych środków i po prostu o tym zapominamy.... ups a sukienka już zamówiona więc w ciążę na razie zajść nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się doczytałam że Zareczona jest w ciąży!!! :D :D :D :D :D :D :D :D GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Gagatka, Yzulka dziękuję za pamięć o moich urodzinkach, właśnie sobie uświadomiłam że mam w lany poniedziałek - ups przerąbae będę miała :D Calineczka - spóźnione życzenia z okzji urodzinek :D to dla ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Darianka trzymam mocno kciuki za udane wesele i ślub, to już tak blisko! Niesamowite :) No mam nadzieję że po całej tej wypowiedzi zostanie mi wybaczona tak długa nieobecność :D zostanie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... dziewczynki przepraszam, ze tak malo do Was zagladam, ale mam lenia, blogiego lenia. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) o proszę o Kocurek jest:):):):) 🌼❤️🌼❤️🌼 Zdrowych,pogodnych,spokojnych świat Wielkiej Nocy i zalanego lanego Poniedziałku🌼 wątpię abym tu przez najbliższe dwa dni zawitała ale jeśli będę miała okazję to tak-od jutra przygotowania ruszają pełną parą... 👄 trzymajcie sie ciepło... Zaręczona:) 👄ode mnie fasolke:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja wreszcie w domu:) wyszłam rano ateraz wróciłam,cięzki zywot jutro przygotowania pełną parą do świąt fajnie,że panny marnotrawne na święta wróciły:);P pisanka -dorzucona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) miało mnie być brak a jestem:P:P a tak jakoś z przyzwyczajenia:)rano na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Yza pierwsi beda ostatnimi :) heh Ja wlasnie skonczylam jesc sniadanie, wczesniej zdaylam pocwiczyc :) teraz niestety trzeba wziaźć sie za sprzatanie!! :) Ale mi sie bardzo nie chce :( Kocurku witaj :) w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ależ jestem zabiegana. Wyjeżdżamy dziś do Słupska, do rodziców, na święta no i na ślub :) Hihihi, nie moge się już tego wyjazdu doczekać :D:D:D Dobra, wracam do pakowania :) PS. Jeszcze się nie stresuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swiatecznie !!!! Wczoraj wieczorem bylismy w szpitalu ....moj maz nie umial sie juz ruszac i zrobili mu wszystkie badanie i narazie ma do poniedzialku chorobowe a we wtorek z powrotem do lekarza :( wiec napewno do konca przyszlego tygodnia ma wolne :) Jak przygotowania do swiat ....u mnie dobrze wlasnie piecze ciasto...Wesolych Swiat !!!!!Zycze Ci, by na Wielkanoc robote w kuchni odwalil zajac, baranek potem posprzatal stoly, a Tobie zostaly ... sex i pierdoly!!! To dla was wszystkich od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i od nas całusa MARTA I RAFAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl kto, nie myśl skąd Życzę Ci Wesołych Świąt, Nie myśl sobie że to bajka, Życzę Ci Smacznego Jajka. Niech tradycja wodę leje, Bo zajączek dziś szaleje Zyczy Agata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości! życzą Kamila i Jarek ps.mamy nadzieję,że sie spełnią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------- ---@ ****@--------- -----@ ***@------------------@ **@---------------------@¬ **@-(\\(\\-----------/)/)- @¬ **@-(=\':\')-------(\':\'=)- @ **@(..(\")(\")..(\")(\")..) @ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@-- @ Moc prezentów od zajaczka co koszyczek trzyma w raczkach Wielu wrazen, mokrej glowy w poniedzialek dyngusowy! Zycze jaja swieconego i wszystkiego najlepszego !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, Niestety nie uda mi sie tym razem chyba na wszystko odpisac :) wiec zbiorczo - chorym powrotu do zdrowia jak najszybciej, smutnym uśmiechu, zapracowanym odpoczynku, Calineczko - Tobie spoznione - najszczersze...100 lat 100 lat :) Kocurku - zaden to powod do smutku, ze nie szyjesz :) grunt, ze bedziesz miala swoja wymarzona sukienke :) Iza - niech Tomek zdrowieje szybko! Yza - chrzest tuz tuz :) Darianka - o mamoooo, ledwie tydzien zostal :D Waikiki - bardzo mi przykro z powodu Dziadka :( Przepraszam, ze nie odpisuje wszystkim, ale znowu mialam za dluga przerwe bez Was :( mam nadzieje, ze pod te swieta mi wybaczycie ;) Kochane, zycze Wam wszystkim cudownych swiat, pelnych spokoju, radosci, usmiechu, barankow, pisanek i duuuzo wody w poniedzialek :) 🌼🌼🌼 dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko na chwile i do Wszystkich: cudownych, rodzinnych Swiąt, bogatego zajaczka :-P mokrego dyngusa, jajaeczek, barankow na wielkanocnym stole i mnostwo milosci 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Wam i Waszym przyszlym Mezom :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonca , szczescia, pomyslnosci w pierwsze swieto duzo gosci, w drugie swieto duzo wody- to dla dzrowia i urody mnostwo jajek kolorowych swiat wesolych oraz zdrowych Zyczy Iza i Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie swiatecznie :) ja juz po sniadanku swiatecznym :) teraz kawusia i wychodze do kosciola wroce wieczorem :) papa pewnie dzis sie juz nie odezwe :) u mnie anwet spoko pogoda jak na razie 5 stopni na plusie, slonce swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,my już w domku po gościnie umojej mamy,jutro do teściów:) grzeczni byliśmy i zajączek był;) u nas ładnie,wieczorkiem zaczęło mrozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mokro:);P u nas śmigus już był,teraz szybkie śniadanko i do teściów jedziemy.Tam będzie spokojnie,bo oni nie leją wodą. potem ,może do znajomych i tam będzie bardzo niebezpiecznie;);P Pamiętajcie panna musi byćoblana,aby sczęście było i kawalera znalazła;D-wy już kawalerów macie,a dużo szczęścia się przyda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej :) u mnie prawdziwa zima :) sniegu po pas :) teraz ide do kosciolka, potem, obiad i jedziemy z rodzicami do rodzicow michala :) spotkanie numer 2 :) Milego lania wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×