Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzień bobry :). Dowiedziałam się, że mój brat stryjeczny się zaręczył - mają termin na 18 lipca 2009 :). Dobrze, bo są bardzo sympatyczną i zgraną parą (prawie jak my :D). Obiecałam Monice, że pomogę jej swoim doświadczeniem :) - wtedy już \"starej mężatki\";).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tej poże tzn tego 18 lipca 2009 bede szykować sie do obochodzenia nastepnego dnia rocznicy hehehe Gratulujemy kolejnym narzeczonym heheh może zaproś przyszłą panne młodą na nasze kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kolejnej długiej nieobecności :) Nie mam niestety kiedy do was zajrzeć, taki kocioł :( ehhh... Mam akurta chwilkę w pracy więc piszę. W sumie to cały czas męczę sie z pracą mag, Michał otwiera firmę itd przez to wszystko nie rozdaliśmy jeszcze do końca zaproszeń i nie wiem kiedy bedzie na to czas. Załatwiać dokumentów itd też nie ma czasu i wychodzi na to że zacznę dopiero coś robić w czerwcu, ale też nie dużo bo obrona mnie czeka (jeżeli zdążę napisać pracę :P ) Właście wszystko zostanie na lipiec i wtedy będę ganiać jak kot ;) z pęcherzem... :P Przez to wszstko mam taki poziom stresu, że nie wiele brakuje do wybuchu :P Widzę że Babitek i Kala wysyłąły swoje zdjęcia - ja też chcę :) Wszystkiego najlepszego dla was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nie pokazywałam wam jeszcze mojej sukienki:) kosztowała 2900... ale jest na szczęście w prezencie od rodziców :) [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1adf45977939f263.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e283aa1281b050a8.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5b37b0d26699f752.html] oczywiście byłam na tyle inteligentna żeby założyć czerwony stanik jak poszłam zamawiać sukienkę... ;) Zauważyłam że pojawił się pomysł założenia tematu małżeńskiego dla naszego grona - super pomysł :D Był też jakiś czas temu temat stanika do sukni, mam z tym spory problem bo obeszłąm już chba wszystkie sklepu w warszawie i nic nie znalazłam - nigdzie nie ma mojego rozmiaru :( 70E... Pomocy!!! Kati - Babciu jak maluchy się czują? wszystkie mają już nowe domki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku - może poszukaj w sklepach internetowych, często mają siedziby w większych miadtach i da się towar zobaczyć. A nie byłąś może w salonie La Vantil? Ja w Lublinie widziałam staniczki w tym rozmiarze, własnie w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek a byłaś w małym sklepiku gorseciarnia( chyba tak się nazywa) w alejach jerezolimskich tam chyba szyją też własnie staniki na nietypowe biusty i panie świętnie się znają na swojej robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn już szukałam i tam gdzie mieli wogóle takie rozmiary to nie mają normalnego sklepu, a przez internet nie kupię, bo nawet na żywo ciężko mi dobrać ;) Sprawdziłam sobie od razu La Vantil - niestety nie mają salonu w Warszawie. Sukienka trochę na tych zdjęciach niepozornie wygląda, w rzeczywistości jest jezcze ładniejsza :D dziekuję :) zonqa - a w którym miejscu jest ta gorseciarnia. Ja kojarzę taki sklep w Arkadii Malutka dziękuję :) Jest jeszcze jakiś sklep gdzieś za Szembeka - jeszcze tam mnie nie było. O i jeszcze Darianki zdjęć nie widziałam! Nadrobiłam teraz resztę wpisów ;) więc dotarlam do wypowiedzi Głupolka - ja też mam ślub w piątek więc nie jesteś jedyna :D 08.08.2008 Pytania na panieński układałam dla mojej przyjaciółki w tamtym roku, ale już ich chyba nie mam, sprawdzę. Zrobiłyśmy tak że za trzy poprawne odpowiedzi na pytania dostawała prezent, dyplom itp bardzo jej się o podobało i ile było emocji, bo jej mąż to niezły jajcarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam zdjęcia wnusiów babci Kati - śliczne są :D:D:D My mieliśmy jakiś czas temu Króliczka, złośliwa bestia była, ale jaka słodka ;) Kati znalazłaś im już nowe domki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 szczurki. A teraz mam "wpadkowe" na przechowaniu - dziewczyna kupila samice w ciąży i nie mogla się nimi zajmować. Małych jest 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek ten sklepik jest jak to ci opisac jak idziesz od dw. Centralnego w stronę Rotundy do po prawej taki mały nie pozorny. Nie jestem pewna czy tam szyją ale zajść możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wracam z pracy przez centrum to podejdę :) niech mnie ratują :P Malutka mój króliś też był cholernik, tylko nie układał sie na kimś do spania. Jak mój M. spał to się pokradł i użarł go w brzuch - za długo sie nim nie interesował... :P Belleteyn szczurki też kiedyś miałam, malutkie też - uwielbiam takie zwierzaki :D Ale 11... nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek łądniusia sukienka, przymierzałam podobną w salonie i miłam później dylematy ;-) wczraj bylismy z moim narzeczonym nad morzem odebrac jego siostrzeńca i jak wracaliśmy (juz w nocy) mielismy wypadek. Wyszedł nam z prawej strony, z zarośli, prosto pod koła samochodu dzik. Dziewczyny jaki był huk, zblokował nam koła, obróciło nas bokiem i w efekcie końcowym przewróciło na bok. Wywaliły poduszki, z nich poleciał pył, więc nic nie było widać w pierwszej chwili. Dobrze, że jechalismy busem, a nie osobówką, bo na pewno bysmy dachowali. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ale to było okropne uczucie!!!!!! buuuuuuuuuuuuu od dziś nienawidze dzików!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baaardzo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek - już dziś oddaję 3 samczyki - mam nadzieję, że uda mi się znaleźć im dobre domy. Nie chciałam, aby oddała je z powrotem do sklepu, lub co gorsza wypuściła gdzies na dwór na pewną śmierć. Waikiki - jakie paskudne dziczysko... Moi znajomi mieli wypadek z sarną kiedyś - prawie cały przód skasowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę! dobrze że nic wam sie nie stało. A nienawiść do dzików jest tu uzasadniona;) Dziękuję Waikiki :D Sukienka jest firmy Annais z salonu Mariella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Wpadłam w jakiegoś doła i nie między innymi dlatego się nie odzywałam. Zajęłam się pracą i remontem. Wyrzywałam się na wyrywaniu desek w pokoju :) W pracy mam duuuużpo roboty. Ciągle coś się dzieje, że nie mam czasu na nic kompletnie. Dziś wychodzę o 20:00 i pędzimy jeszcze do Warszawy, także znając życie po północy wrócimy dopiero. Co do naszych maluszków to rosną jak na drożdżach. Dziś kończą 2 tygodnie :) 2 samczyki tchórzyki szukają domku. Reszta już ma, ale się nie martwię. Znajdą się chętni. A oto jeden z klusków: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb74da40d3d93473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.... Kocurek suknia przepiekna...cudo normalnie..podoba mi sie bardzo...choc ja chce bez trenu suknie...:) ale ogolnie piekna... Kati te Twoje cudenka to naprawde kochane :) na pewno znajdziesz dla nich domek :) tak w ogoole zamowilam zaproszenia i lada chwila powinny juz byc :D ..ja wybralam tradycyjne:) .. zeby sobie sama powypisywac:) http://allegro.pl/item356503743_zaproszenie_zaproszenia_na_slub_i_inne_po_1zl.html http://allegro.pl/item356998586_zaproszenie_slubne_zaproszenia_na_slub_1zl.html http://allegro.pl/item359796232_zaproszenie_zaproszenia_na_slub_tylko_1zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletym szczurek cudo..zawsze marzylam o takim...ale moja mama to ma negatywne zdanie hehe na temat takich zwierzatek... ja mam pieska..i mialam chomiczka ale niestety juz nie zyje... to mój świetej pamięci chomiczek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70d781a809fea91d.html a to moj piesek a raczej suczka:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ff713580621b90f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 fretka jest drapieżnikiem i każdy słodki króliczek będzie dla niej pożywieniem, także NIGDY razem :( Króliczek jest super :) Belleteyn_ szczurki super :) My zostawiamy sobie z tego miotu dziewczynkę albinoskę więc czerwone oczka :) Też szczurka będzie przypominać, tylko trochę większego hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)ja już po pracy robię naleśniki dla mężusia;) kacurek zdjęcia wyślę wieczorem waikiki -co do dzików na pomorzu jest ich dużo trzeba zawsze uważać.Najgorsze są rochy z małymi wtedy atakują,ale spoko słodkie są:)Najważniejsze ,że się nic nie stało jutro jednak do pracy :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczyny ja juz nie moge jestem zmeczona tym sloncem w cieniu na termometrze 32 stopnie po prostu lato w pelni jak w niedzieele bedzie cieplo jedziemy na basen . Wlasnie sobie posadzilam choinki na balkon .... A tak ogolnie to sukienka sliczna ...a co do wypadku to dobrze ze nikomu sie nic nie stalo :) Uciekam sobie poogladac telewizor i po przytulac do meza bo na 20 do pracy idzie ...moze napisze cos wieczorem ...ale nie obiecuje dlatego ze bede sprzatac bo jutro mamy gosci :) Wiec w razie czego zycze wam milego po poludnia i wieczoru.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobną sukienkę przymierzałam,sliczna jest:) naleśniki zrobione-mąż się ucieszy-uwielbia je:) lecę na próbę pa miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic się naszczęście nikomu nie stało, za to dzik miał dziure w brzuchu, wyszły mu flaki bleeeeeeeeee troche strachu było, szczególnie wtedy jak bus się wywracał na prawą strone Kocurek moja mam namówiła mnie na taką szeroką kieckę, chociaz ta podobna bardzo do Twojej mi się tak samo bardzo podobała... :-) oj miłam giga dylemat! Belleteyn_ jakie piękne butyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! bardzo ładne, eleganckie i z klasą!! kala wiem,z ę na pomorzu jest ich od cholery, ale to już było kawał dalej, ja mieszkam w dolnej części wielkopolski i do domu mieliśmy 100 km, głupie dziczysko prosto z trawy pod koła!! :-( ciągle mam to przed oczami, jak on z nienacka wyłazi prosto na nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka śliczna...na pewno założysz kiedyś wymarzoną suknie ślubną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz pio prostu :( byłam na działce :o Waikiki najwazniejsze ze Wam sie nic nie stało :) Kocurek Sliczna suknia :) belletyn buciki słodzieutkie Katikati maleznstaw tez :) zaraz mi wysiada plecy :( jak znajde sily choc kapke pocwicze choc jeszcze z 30 minutek :) za tydzien wesele chcialabym sie pozbyc kg :) kolezanka pozyczyla mi sukienke fajna jest :) tylko mi sie na boczkach zatrzymuje no ale moj [przyszly maz obiecal mi ze jakby co to on mi kupi sukienke :D Ide zrobic herbaci która chce ? Kala ja tez miala nalesniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×