Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

na miesiąc przed ślubem zostało do załatwienia: -zamowić kwiaty: bukiet: dla mnie, świadkowej, rodzicow, dekoracje samochodu -ustalić piosenki, zabawy oczepinowe z zespolem- spotkanie z zespolem -ustalić ostateczną liczbę gości -ustalić meni i nie wiem co jeszcze zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka:) hahaha:) ten najlepszy):):) Wraca mąż ze szpitala gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową. Zły jak nieszczęście mówi do żony: - Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami. - Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca? - Nie wiem co on tobie powiedział ale mnie, kurwa, radził przygotować się na najgorsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu ja:D...ja właśnie skonczyłam robic sałatki grecką i z zupek chińskich hehe..musiałam porobić bo rodzice mają jutro gości no to Emila musiała zrobic hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matołki
pisze sie MENU :o MENU Zabusiu, a nie MENI :o wypadałoby to wiedziec miesiac przed założeniem wlasnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie panienki i mężatki:) Zanqa - zdecydowanie białe Belletyn - ten korek nie zbyt fajnie wygląda Ja dziś sobie kupiłam butki miały być bez czuba a są z czubem bo tak mi sie spodobały!!!:)) bielusieńkie pokryte koronką:) w ogóle trafiłam przypadkiem na tą ulicę w kielcach i właśnie na niej jest salon sukien ślubnych a co najlepsze to gdy sie u nich kupi suknie fundują tygodniowy pobyt w Karpaczu!!! normalnie jak mi ta pani powiedziała to tylko westchnęłam:) no ale cóż moja suknia się już szyje mam nadzieje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa tez mi sie wydaje ze biale..do bialej sukni biale jak najbardziej ..ja jeszcze nie wiem jaka bede miala suknie tzn tylko sie domyslam z tych co mi sie podobaja..wiec jesli bedzie biala to tylko biale ponczochy:)...ecru to cieliste.. Kami sama bym chciala trafic na taki salon gdzie funduja tydzien pobytu w jakims miejscu fajnym hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa nic nie płacisz tylko wypoczywasz no ale cóż najwyżej innym razem kupie w tym salonie:))))!!!hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja znowu sama :( Wiecie co dzis zrobilam ....wypralam komorke w automacie :( mojemu mezowi a teraz uciekam was poczytac :) POzdrawiam i milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam:)..miłej nocki...udanej soboty chociaż pewnie wpadne jutro tutaj do WaS:).. Agatka udanej zabawy na weselichu:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nie chcialam ci wyslac brzydkiej pogody u mnie po poludniu nawet sloneczko wyszlo i jak narazie nie padalo ...wiec nawet dzien byl udany tylko takie zachmurzenie.Mam nadzieje ze u Ciebie tez sie wypogodzilo :) Zonqa Zdecydowanie Koloru Bialego :D Zabusia Gratuluje Mieszkania Widac ze wam sie Szczesci :) Oby tak dalej 3mam kciuki. Waiki sliczne te tapeciki :) Belleteyn_ Butki Takie sobie ale cos mi sie wydaje ze chyba troszeczke za mocno schodzone :) Mnie rowniez zostalo 65 dni ....Nic nie zalatwiamy W czerwcu rodzice ida do naszej sali potwierdzic ostateczna liczbe gosci i potwierdzic menu .... My jak przyjedziemy tydzien przed weselem do Polski to wtedy pojdziemy do kwiaciarki,kupimy alkohol,pojde odebrac sukienke,Fryzjer ,makijaz i Tipsy ...Mam nadzieje ze wszystko nam sie uda i o niczym nie zapomnimy :D Aha no i pojechac do naszego Foto Wideo ze zdjeciami ....I ustalic co i jak :) Calineczka milego wyjazdu :=) Agatka no to szybciutko do lozeczka zebys jutro byla wyspana milej imprezy. My jutro idziemy na impreze urodzina:) Ok zycze wam milych snow :) Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane no w koncu ja jakos pierwsza:D...milego dnia Iza rozpogodzilo sie ,...ale wieczorem troszke popadalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie pomyliło wszoraj, powinno byc ze wstaje o 6:30 :) a wiec juz wstalam, umyłam sie, jem sniadanie :) Imili u mnie padało starsznie w nocy, teraz tez idzie jakas chmura :( ale co mi tam ja zaraz stad wyjezdzam :) byleby tylko tam nie padało :) Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawusi :) Iza ja kiedyś swoja komórkę też wyprałam- miałam nadzieję, że będzie działać (bo wiele musiała wcześniej znieść- miała wyłamane zaczepy w obudowie przez co utworzyła się szpara, koleżanka zalała mi ją herbatą ) ale pralki nie przeżyła :( przez tąszparę nawłaziły jaikieś farfocle i była dead. A suszyłam ją suszarką bardzo troskliwie i całą noc na kaloryferze spędziła kami2 ta promocja z Karpaczem suuuupeeer. Ale cóż, może następnym razem ;) agatka_wariatka wybaw się na weselichu i miej oczy szeroko otwarte na wszelkie nowości ;) Calineczka udanego wyjazdu Dziś mam wolne :D :D :D Wczoraj szkoła od 7.30 do 11, potem praca- 10 godzin a w niedzielę 12 :( Jak nie padnę trupem to się jeszcze odezwę do Was kiedyś;) Moja mam paniki nasiała, że mi żadna kwiaciarnia nie zrobi bukietu etc tuż po świętach. A ja tak sobie myślę- patrząc na ŚLUBNE ceny to im się będzie oplacało nawet po te kwiatki jechac do Wroca, a dla mnie otworzyć sklep na 10 min (dogadałabym się wcześniej na konkretną godzinę) Mama cała w stresie poszla do pierwszej lepszej kwiaciarni w naszym miasteczku i oczywiście powiedzieli, że no problem. No i miałam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja mam remont po sąsiedzku - ciężko leżec w łóżku z poduszką na głowie i udawać, że się nie słyszy. A co myślicie o tych butkach? ^^ http://allegro.pl/item362604482_czarne_i_bezowe_balerinki_wyciete_z_kokardka_37.html http://allegro.pl/item364230654_baleriny_8811_bezowe_rozm_38.html Gdyby te drugie miały jakiś klinik/obcas już bym je wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybni-Iza
Witajcie dziewczyny :) Ja wlasnie umylam juz okno wpokoju a za chwilke bedzie padal deszcz :( Ale coz chcemy w koncu powiesic nowe firanki wiec musialam okno umyc. Ruda ....Ja wlasnie tez kiedys wypralam telefon w automacie pamietam ze byl to simens sl65 oczywiscie na poczatku nie dzialal ale wlozylam go do szufladki i tak chyba sobie lezal z miesiac az robilismy porzadki i chcielismy wyrzucic ten telefon ale maz sprawdzil a on dzialal ...ten telefon ktory teraz wypralam maz mial tylko do pracy wiec nie byl drogi i dobrze bo bym sie bardziej zdenerwowalam ....Kazdego szkoda ale coz stalo sie . belleteyn_ z twoich bucikow jak bym miala wybierac wybralabym te drugie tylko szkoda ze nie maja chociaz wiekszej podeszwy ale tak sa Fajne ....Pozdrowienia. Agatko baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a ja dziś na panieński:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P złożyłyśmy sie w kilka i kupiłyśmy młodej kaczkę do kąpieli z fiutkiem;P kostium kocicy;P:P:P i kostki do gry w Kamasutrę i jeszcze kartkę i dziś kupiłam wałek i napisałam na nim \'\'Wybij sobie prezenty z głowy\'\':P:P a wogule to przyszła żona jest bardzo sprytna ostatnio pisała do mnie z gg innej kumpeli która też będzie na panieńskim,ja myślałam ze to Sylwia i jak się mnie zapytała -a co dajesz Olce na panieński? to na szczęście coś mnie tknęło i napisałam zę nic:):):) a potem pisze prawdziwa Sylwia i pisze ze to Olka się pod nią podszywała-za karę nie powinna dostać prezentów:):):):):) także niedługo idę się szykować:):):):) Gagatka:) udanego wesela:):):):) Izuś:) no cóż telefon przynajmniej będzie czysty:P:P pisałyście o kolorze pończoch i właśnie się zastanawiam jakie do sukni e cri???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała suknię ecri - i będę miała cieliste.Ale nie beżowe (pfuj!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś byłam sie poopalać na działeczce a teraz wrócilam robic obiadek potem jedziemy do Plejady :) Byłam też u mojej babci kupiła sobie śliczny komplecik na wesele wygląda naprawde ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w sobotnie popołudnie..Agatka tam dzisiaj sie na weselu bawi...ajjj tez bym sobie znowu poszła eh ale dopiero 13 wrzesnia idziemy na weselicho...my dzisiaj gosci mamy i ide zaraz pstraga jeszcze robi a pozniej do wanny i gotowa:D...milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na weselu już ze 2 lata nie byłam - następne na jakim będę to będzie moje.... Narzeczona mojego brata zaproponowała, że zrobi mi pazurki (łiiiiii!!!! :D) bo ona się tym właśnie zajmuje - ale super :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super belletyn z pazurkami ...mi makijaz i paznokcie bedzie kuzynka robila bo po szkole kosmetycznej jes:) juz raz mi tipsy robila i byly super takze wiem ze na niej moge polegac:) z reszta na ostatnie wesele 3 maja mi malowala wiec bylo fajniutko:).. takze jakis wydatek w kieszeni no i auto tez od tej samej kuzynki bedzie:d..takze troszke nas uratuje z malymi wydatkami hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam być u bratowej na 21 a właśnie się okazało ze mamy być na 19:30 góra 20;P:P:P:P:P oj te baby:):):):):):):) szkoda zę nie mam magicznej różdżki:):) nio nic spadam-miłego wieczorku życzę:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×