Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matylda68

miłosc i smierć

Polecane posty

mieszkam w wieluniu, pare dni temu wydarzył sie u nas koszmar , 22 letni facet zabił 18 letnia dziewczyne ponieważ chciała z nim zerwać.........czy tak sie postepuje w imię miłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się postępuje, jak się ma nierówno pod czachą nie roztrząsajmy tego, bo to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet dostanie 25, wyjdzie po 15 - nie twierdzę, że to zwyrodnialec - może się okazać, że za 15 lat będzie normalnie funkcjonującym w społeczeństwie człowiekiem, jednak zanim się coś zrobi powinno się użyć mózgu - jak dla mnie takim ludziom należałoby np. amputować obie ręce, potem roczek w specjalistycznej klinice i koniec sprawy - jeżeli sam nie odebrałby sobie życia, jego dalsza egzystencja byłaby adekwatną karą do zbrodni, którą popełnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ adekwatną karą } IMHO, bzdura. Adekwatne w tym wypadku byloby przywrócenie do życia tej dziewczyny. Lub ukaranie tym samym bliskich tego gościa. Itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na swetry
mnie sie wydaje, ze chlopak chory byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mervin Mówię o rzeczach realnych, a życia niestety nikt jej już nie przywróci, jego bliscy czemu są winni??? To jest właśnie bzdura... Ja z tymi rękoma i zakładem mówię poważnie. Kiedyś stosowano takie wyroki i okazywały się dużo bardziej skuteczne niż beznadziejny system karny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Merwin Rozumiem Ciebie i też tak uważam, ale w ten sposób jeżeli nic nie jest adekwatne, to może lepiej wogóle nie karać??? Albo głaskać po łysych glacach naczelników polskiego więziennictwa i chwalić ich za dobrą robotę... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon na swetry
tu raczej nie o sadownictwo ale o czlowieczenstwo chodzi. ludzie sie pogubili strasznie i to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak, ale taki system mógłby w przeciągu kilku lat pomóc narodowi się odnaleźć. :). Ludzie nie stali by w listopadzie pod supersamem żeby wybić szybę i trafić do pierdla na zimę. (obiad, telewizja, miejsce do spania, itd.) - nie staliby bo by im było szkoda np. małego palca u lewej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj troszkę przesadziłem, ale ogólnie biję do tego samego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wieluniu ogólnie nie jest wesoło ; na dyskotece w Białej kwitnie handel narkotykami,a policja tego jakby nie widzi . Na targowisku tak się kłócą o miejsca ,że strzelają do siebie ! A znajoma która chodziła z tym gościem do klasy mówi ,że on nie miał poukładane równo pod sufitem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też nie można sprawy traktować, bo skoro znajoma twierdzi, że facet miał nierówno pod sufitem, to zachwilę znajdzie się jakiś mądrala, który stwierdzi, że jest współwinna jej śmierci... (bo nie powiadomiła o dziwnym zachowaniu itp. pierdoły...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam mieszkam....znam dobrze Karola..znalam Darie..powiem tylko tyle... ze to jest duzo jej winy... taka gowniara .. mieszka z facetem obiecuje mu glupoty.. on sie wkreca jak to facet 4 lata starszy poswieca studia wszystko dla niej.. slowa tez do czegos zobowiazuja prawda?? nie jest tak... ze nagle sie odwidzi narka i koniec..ona tak postapila..on zwariowal..dla niej zwariowal bo kochal ja ponad wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×