Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość ewciami
ja też nie czuję się najlepiej, też mnie jakoś mdli, brzuch mam jak balon, a jeszcze do poniedziałku 4 dni czekania, malwi ty chodzisz do dr woźniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko razem2400 jakies 1600 i 600 przy podpisaniu umowy przedwstepnej. I co rok 430 za przechowywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ooooooo - popieram Malwi ! Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
ja jestem z łodzi i szukam jakiegoś normalnego ginekologa, który poprowadzi moją ciążę, bo do novum w poniedziałek jadę ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, super :-) coś mówili, kiedy transfer? Agniren, tak właśnie czytałam, że takie koszty. A Ty się decydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ooooooo - tu nikt nie chce na Ciebie naskakiwać ani warczeć na Ciebie, ale chyba nie od takich pytań tutaj się powinno na tym forum zaczynać rozmowy ! Nie sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami- nie podali mi konkretnego powodu, moja pani dr. powiedziała mi że po prostu zarodek się nie utrzymał a przyczyna tego mogły być jakieś jego wady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no to super ze komóreczki sie zczynaja dzielic:) teraz czekamy na transfer janko - odezwij siee jak Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, to bardzo dobra inwestycja.. a te koszty ktore podałaś to skąd? Novum? Czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane igrek - super ze komoreczki sie zaplodnily :) :) :) :) :) :) Janko - czekam na wiesci od Ciebie? agniren - wybralas juz wozek? my tez mamy w planach rozlozyc zakupy na dluzszy czas bo inaczej to moze zrujnowac i tak juz zrujnowany budzet domowy :) lato - nie przejmuj sie. Nie bede tego komentowac bo szkoda slow. Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... igrek Bardzo cieszę się że komóreczki się dzielą,ciekawe co tam u janko,modliłam się wczoraj za Was obie i za komóreczki żeby zaczęły się dzielić, będzie dobrze...kciuki trzymałam też w nocy jak tylko mogłam i będę trzymać dalej tylko z przerwami bo muszę co nie co w domku porobić...duuuże buziale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer w tą sobotę o godzinie 09.00 rano.:P Już pisałam.:D Dr Sowińska ma go robić, bo dr Zamora nie pracuje w soboty !! Pani z lab mi powiedziała,że też bardzo doświadczony lekarz. Dr Dobek mi odpisała,że zarodki można zamrozić jak coś i żebym zmieniała plaster co 2 dzień - ten Systen 50, a nie co 3.Zmieniłam w pracy w pokoju,bo mamy tu zlewy.Zamknęłam się,umyłam skórę wodą z mydłem i przykleiłam w inne miejsce,a tamten odkleiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że mi to krwawienie, plamienie minie.:/Dziwne to jest, no bo czasami coś jest, a czasami w ogóle jak idę do wc.:/Teraz to cały czas już czuję się dziwnie, bo Lutkę zaczęłam brać, a jak się rozpuszcza, no to przecież wypływa i bąbelkuje. Boję się ! Tak bardzo bym chciała,by mi to minęło. Nie potrafię się cieszyć tym,że się zapłodniły,no to martwię się czymś innym ! Przepraszam Was,że nie komentuję dzisiaj ani wczoraj waszym wypowiedzi.Nie mam głowy do tego.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Jesteś kłębkiem nerwów,stres w pracy z tego co pisałaś, teraz matrwisz się żeby było wszystko dobrze i doszło do transferu,wczoraj na usg widziałaś że endo było bardzo ładne więc miejmy nadzieję że to tylko skutki uboczne po lekach,oby do soboty po transwerze idz na L4 i odpoczniesz, jeszcze troszkę...trzymaj się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 jest za podpisanie umowy i zestaw do pobrania ktory od razu dostajesz, a te 1600 za badania juz pobranej krwi, transport i zamrozenie no i oczywiscie musza zarobic. Zuzia zu ja zastanawiam sie nad tym http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-bebetto-fabio-gratisy-i2325382416.html Ja wkolo domu mam tylko polne drogi wiec musi miec duze pompowane kola, i chcialam zeby moznabylo wpiac fotelik maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie firm od krwi pepowinowej jest kilka, ale tylko jedna zaczela robic przeszczepy, maja juz 11 zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - na ja też mam taką nadzieję, że to jest tylko skutek uboczny brania tego leku.;/ Odpisałam dr Dobek i zapytałam jeszcze o to,by może mi zwiększyć jeszcze dawkę Progynovy o 1 tabletkę i czy po Luteinie może się to cofnąć ? Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - u mnie ok. nadal mam mdlosci ale juz mniejsze. Ostatnie kilka dni strasznie senna jestem i bez zycia ale to pewnie tez przez pogode. a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z maturzystka zrobilysmy sobie uczte salatkowa pomidor ogorek feta kurczak smarzony sos grecki i dip czosnkowyherbatka do tego i moge isc juz spac bo ziewanie mnie ogarnia:) dziewczyny jak myslicie duzybedzie wysilek jak bymwziela odkurzacz i odkurzyl mam 150m2 podlogi a ostatnio kumpela powiedziala mi zeby lepiej nie moec wysilku fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren - ja tez uwazam ze podstawa to duze pompowane kola. Latwiej sie prowadzi taki wozek i dziecku tez wygodniej :) a jaki kolor? Michaline - a Ty juz sie zastanawialas nad wozkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - nawet nie mysl o odkurzaniu bo samo myslenie o tym to juz za duzy wysilek !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie bym sobie chodzila i rynek sprzatnela moze:)? cholea mnie juz bierze bo sie robi po tygodniu balagan a moj M na wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie wymyslono jeszcze takiego leku ze te 2 tygodni oczekiwania mozna by przespac wtedy nic cie nie interesuje i nie drażni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu zastanawiam sie ktory wyglada najlepiej po sloncu, moze ciemny bez, albo braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeśli mogę Wam coś doradzić w sprawie wózków to radziła bym żeby wózek miał skręcane przednie koła. To naprawdę bardzo ułatwia prowadzenie wiem to z własnego doświadczenia. Ja na przykład miałam taki http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=271 i byłam a zresztą nadal jestem z niego zadowolona. Powodzenia w wybieraniu wózeczków na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie bo wybór jest naprawdę ogromny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ale Ty masz pomysły Kobieto!:O:O:O jak nie seks to odkurzanie.:P:P:P:PWeż sie połóz na łozku i poleż tak jak masz w L4! Mi dr powiedziała ze mam prowdzic zycie spokojnego starszego emeryta, żadne sprzatnie, dzwiganie, ani zadne inne prace domowo-ogrodowe, bieganie, jazda na rowerze, opalanie, noszenie cięzkich zakupów. oni z jakiegos pwoodu wpisuja na l4 "chory musi leżeć"!!! ja uwazam ze trzeba zrobic wszystko jak oni zalecają, zeby sobie potem w brode nie pluć ze cos poszło źle z naszej winy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×