Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Może Mała - a może po prostu uczucie wszystko \"załatwia\" Czyli moje dywagacje na nic się zdają. A ja myślę - gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w tym temacie \"nienatematowym\" o którym wczoraj napisałem - to tak sobie trochę myślałem nad tym jak to szybko leci - czas mija i wszystko się zmienia - jeszcze jakby przed wczoraj z kumplem mieliśmy 10 lat i przeróżne durne pomysły - w stylu budowle z kartonów i skoszonej trawy, gra w kosza za pomocą kasztanów czy winda pomiędzy balkonami (kurcze właśnie sobie przypomniałem, że było kiedyś - dawno postanowienie, że dokończymy tą windę - chyba już nie dokończymy :P - a taki był świetny projekt ;) ) Ale tak właśnie przemyślałem i to rzeczywiście jest naturalna kolej rzeczy - ludzie dorastają, znajdują \"tego kogoś\", niektórzy postanawiają mieć dzieci (no czasem dzieci postanawiają za nich :P). Tak już jest, prawo natury. Hmm i tak mi przyszło do głowy, że nawet chyba zazdroszczę kumplowi - nie akurat konkretnej partnerki, czy tym bardziej ceremonii - ale posiadania właśnie \"tego kogoś\" z którym postanawia się związać w sposób, który człowiekowi \"z zewnątrz\" przypomina dożywocie. :P To śpiewałem ja, Jarząbek. Jakby jakiś prezes Ochódzki chciał poczytać to proszę bardzo ;) Uff, jak dobrze, że \"ominęło\" mnie świadkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzoo melancholijny - kurde, starość mnie zaczyna dopadać :P A co do pustek - niestety. Ale może znów uda mi się odzwyczaić od kafe. Póki co co jakiś czas odświeżam - normalnie jak choroba jakaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ale jako urodzony maruda przewiduje się, że się wynudzę bo mało kogo tam znam :P To się nazwywa pozytywne myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer rowniez ci zycze extra antynudnej zabawy, no i kto wie,moze tam znajdziesz to czego szukasz.:-) 🖐️ Wypij za nas po jednym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tak z doskoku,bo robie porzadki :-) I mlody mnie\" meczy\",zebym sie z nim bawila,to i trza troszke z dzieckim,hihi a nie tylko na necie.:-) P.S.A ja to chyba tez juz uzalezniona tak jak ty dreamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypiję - bom po wykręceniu się z funkcji świadka awansował na kierowcę :P Chyba, że jedną szklaneczkę soku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Watykańskie obserwatorium: E.T. to nasz brat. ”Jeśli gdzieś jest E.T. (istota pozaziemska), to trzeba go uznać za naszego brata\" - powiedział w wywiadzie dla Ansy nowy szef Obserwatorium Astronomicznego w Watykanie ksiądz José Gabriel Funes. Jego zdaniem możliwe jest to, że w innych systemach słonecznych rozwinęło się życie. ”Myślimy tylko, że wszechświat składa się z miliardów galaktyk i że każda galaktyka ma miliardy gwiazd. Możliwe jest jednak, że są gwiazdy podobne do naszego Słońca i planety podobne do naszej Ziemi\" - podkreślił argentyński jezuita, mianowany przed tygodniem przez Benedykta XVI szefem obserwatorium, znajdującego się w Castel Gandolfo. Zastąpił on księdza Georga Coyne\'a, który odszedł po 26 latach na tym stanowisku. Ksiądz Funes dodał: \"Jeśli istnieją istoty pozaziemskie, dla teologii nie stanowiłoby to problemu, bo także one są stworzeniem Bożym\". \"Skoro św. Franciszek mówił o bracie wilku, my nie możemy nie mówić o bracie E.T.\" - zauważył znany argentyński uczony ksiądz, znawca mgławic. Ujawnił, że watykańskie obserwatorium zajmuje się przede wszystkim poszukiwaniem planet w innych systemach słonecznych z nadzieją na odkrycie tam śladów życia. Zapytany zaś o to, kiedy rozpadnie się nasz system słoneczny, ksiądz Funes odparł: \"Czas na to, żeby iść na kawę, jeszcze jest. Nastąpi to za 4 miliardy lat\". Specola Vaticana, czyli watykańskie obserwatorium astronomiczne to jedna z najstarszych instytucji naukowych tego typu na świecie, sięgająca korzeniami XVI wieku. Za jej początek uznaje się ustanowienie przez Grzegorza XIII specjalnego komitetu mającego opracować reformę kalendarza.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Studiując hieroglify odkrył że biblia kłamie odnośnie potopu, kościół wymusił na nim, że nie napisze o swoich odkryciach. Dreamer wyspałeś się? jak zabawa??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że piramidę zbudowano używając miedzi, wody, drewna, skał i ludzkiej siły mięśni? Dlatego uważam, że egipcjanie to najbardziej zdesperowany naród starożytnego świata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×