Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość do .belaiza
«Uwierz w Pana Jezusa - odpowiedzieli mu - a zbawisz siebie i swój dom» Dz 16,31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaizo - przykro mi. Pomóż siostrze i siostrzenicy przez to przejść. Bo to dla nich najtrudniejsze. Bez wzniosłych słów i tych wszystkich \"diabłów\". Po prostu porozmawiaj z nimi o uczuciach. Trochę spróbuj je oderwać od tego - bo chyba przeważnie jest tak, że od razu cała rodzina zaczyna wspominać, roztrząsać i lamentować - gdzie się te osoby nie zwrócą, tam wszyscy o tym (mojej mamy koleżanki syn niedawno popełnił samobójstwo - stąd to wiem, że wszyscy ciągle o tym w kółko, a najbliżsi już nie mają siły tego słuchać - to wystarczająco bolesne i bez tego) To smutne. Ale o niego się nie martw. Nic mu nie będzie. Bóg - miłość nie jest czymś warunkowym. Gdyby tak było nie różnił się niczym od nas, ludzi. Nie istnieje żadna kraina cienia. Tworzymy ją my sami, w naszych umysłach i w naszym świecie. On wróci i poradzi sobie z tym, co go pokonało. Bo w przeciwieństwie do tego co my robimy często w naszym świecie, zawsze jest następna szansa. A może to jest element czyjegoś przeznaczenia - może to jest szansa dla kogoś innego, żeby zatrzymał się i przyjrzał się sobie lepiej, popatrzył na swoje życie? Może dla nas wszystkich? Bo nie chodzi o to, że wielu z nas tego by nigdy nie zrobiło, ale o to, że czasem trzeba zmienić swoje życie, jeśli coś jest z nim nie tak. Trzymaj się Belaizo. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer dziekuje za mile slowa. Jestem z siostra na ile moge, dziela nas kilometry. Kraina cienia - pieklo istnieje niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd wiesz.........
Belaizo? jest mi niezmiernie przykro i smutno wiedzac, ze nigdy nie trafi w lagodne ramiona Ojca, ze odszedl do krainy cienia, ze tym razem diabel zwyciezyl. Jestem okropnie zla na diabla, ze okradl moja rodzine. Martwie sie o moja siostre i 9 letnia siostrzenic Osądzilaś swojego szwagra, a przecież Jezus powiedział: 'Nie sądź, abyś nie był sądzony". Skąd wiesz co się stanie z Twoim szwagrem?To Bóg decydiuje o zbawieniu, nie Ty. To tylko Bóg wie dlaczego Twój szwagier tak postąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoz sie o niego modlil w godzinie smierci, w godzinie spotkania z Bogiem, ja nie. I nie osadzam. Ale wierze, ze ten kto nie przyjal Jezusa, kto nie zawierzyl swojego zycia Bogu, nie dostanie sie do Krolestwa Niebieskiego :( ja poprostu logicznie mysle a nie osadzam Czy sadzisz, ze czlowiek pogodzony z Bogiem moze popelnic samobojstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
o widzę że siostra znowu działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj biedna kreaturo
nie pomyslalas ze czlowiek ktory popelnia samobjstwo moze byc po prostu psychicznie chory??? Czy BOG jest taki okrutny zeby go odtracic?? Czy Jezus nie glosil milosci?? Wiec co ty za bzdury gledzisz Wstydzilabys sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> sluchaj biedna kreaturo I po co ją wyzywasz ? Co do samobójców, też uważam że za chwile słabości nie można zapłacić wiecznym potępieniem i życiem w męczarniach to dopiero byłoby nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belaizooo
Czy sadzisz, ze czlowiek pogodzony z Bogiem moze popelnic samobojstwo? Belaizo, człowiek, który przeżywa silne wzburzenie może zatracić całkowicie zdrowy rozsadek. Co więcej - może po odzyskaniu równowagi nie pamiętać co robił w trakcie tego wzburzenia. Jeśli Twój szwagier popełnił samobójstwo to nie był zrównoważony emocjonalnie w tym momencie. Nikt o zdrowych zmysłach nie robi czegoś takiego. Musiaj miec poważny problem, z którym nie mógł sobie poradzić. Czy za to Bóg go odtrąci? Nie sądzę. Taka moja refleksja - gdyby czlowiek miał decydować o zbawieniu innego człowieka to kto byłby zbawiony? NIKT. Zostawmy osąd Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądek a samobójstwo? Czemu nie. W końcu życie i tak musi sie skończyć śmiercią, więc jesli komuś nie chce sie żyć, czemu ma nie skończyć swojego życia? Zapadnie najciemniejsza, wieczna noc. Przepadną wszystkie troski i radości. Nic nie zostanie. Może komuś właśnie o to chodzi, dlaczego odmawiać mu tego prawa? W końcu to jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok ajjajajja
jak można kogoś skazywać na potępienie wieczne kobieto. Skąd wiesz , że nie wejdzie do Królestwa Bożego? Gdzie to Jezus powiedział? Czy znasz najważniejsze przykazanie miłości - chyba nie? podejrzewam, że jesteś protestantką bo myślisz po najprostrszej linii. A gdzie według ciebie jest miłosierdzie Boga? Proponuję modlitwę za duszę zmarłego, myślę ,że jest mu bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrewinie
biedna kreatura to jest dla ciebie wyzwisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@szok ajjajajja Mam rozumieć, że gdyby ktoś nazwał ciebie parszywym psem, to nie wątpię, że z przyjemnością wkeiłbyś to do swojego profilowego, tak? (Z szacunkiem dla wszystkich parszywych psów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywy pies
aj jaj jaj nie masz jaj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to: \" - Patrz, dziecko! Królestwo Chrystusowe przychodzi do Polski przez Intronizację. Po chwili w otoczeniu duchowieństwa i wiernych przyszedł do tego pomnika Jego Eminencja Prymas Polski. (...) Za kilka chwil Jego Eminencja odmawiał uroczyście akt ofiarowania całej Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, zaczynający się od słów: \"O Jezu, Najsłodszy Odkupicielu nasz. Twojemu Boskiemu Sercu polecam Ojczyznę naszą, Polskę\", lecz dalej już nie pamiętam. Kończył słowami: \"Chwała bądź Bożemu Sercu\" itd. Na koniec zaintonował pieśń: \"Przez śmierć bolesną. Królu wiecznej chwaty\". Gdy śpiewano: \"więc Królem królów zowie Cię świat cały, króluj nam, Chryste\", wtedy ten olbrzymi tłum ludzi krzyczał z całych sił: \"Króluj nam, Chryste! Króluj nam, Chryste!\" I tak bez przerwy krzyczeli, a wtedy Pan Jezus Swym Boskim wzrokiem i rękami jakby objął całą Polskę. Ręce wszystkich ludzi były wzniesione do Pana Jezusa, nawet żydów i innowierców. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
wattcher--->i co dalej?????????jaki masz cel pisząc o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chwile pozniej:\" Jeszcze raz usłyszałam głos: To niedługo się stanie, co teraz oglądasz, ale trzeba dużo wpierw wycierpieć! Tego dziwnego człowieka (potem) już nie widziałam, gdzieś tajemniczo usunął się ode mnie i widzenie znikło, wprowadzając w moją duszę głęboki pokój i pewność, że naprawdę Pan Jezus będzie królował w Polsce przez Intronizację.\" Jaki mam cel?Zebysmy jak najpredzej sie da,ta Intronizacje Najswietszego serca Jezysowego dokonali.Takie jest moje marzenie i moj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
to Ty może księdzem jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bylo krotko przed II Wojna Swiatowa.Moglismy tej tragedii uniknac,gdybysmy..... \" W marcu 1938 r. głos wewnętrzny tak pouczał Rozalię: Trzeba ofiary za Polskę, za grzeszny świat. (...) Straszne są grzechy Narodu polskiego. Bóg chce go ukarać. Ratunek dla Polski jest tylko w Moim Boskim Sercu. W kwietniu 1939 r. cichy głos Najświętszej Maryi Panny Upewniał: Ratunek dla Polski jest tylko w Sercu Jezusa, Mojego Syna. A Jezus dodał: Strasznie ranią Moje Najświętsze Serce grzechy nieczyste. Żądam ekspiacji. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
a może jesteś z jakies sekty,tyle tego jest!masz rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
wyluzuj!!!tylko pytam bo różni nawiedzeńcu chodzą po ziemi,a ty sie od razu obrażasz.a w jakies nawiedzenia nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to-\"„Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu; jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się. ... Oświadczam ci to Moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem. Przyjdzie straszna katastrofa na świat. „...Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu dojdą do szczytu potęgi i będzie już „jedna owczarnia i jeden pasterz”. „Tak się, dziecko, stanie, jeżeli ludzkości nie zwróci się do Boga. Nie trzeba zaniedbywać sprawy przyspieszenia chwili Intronizacji w Polsce”. 1 kwiecień 1939 rok. „Powiedz dziecko, Ojcu, by napisał do Prymasa Polski przez Ojca Generała, by wszystko uczynił dla przyspieszenia Intronizacji. Jasna Góra jest Stolicą Maryi. Przez Maryję przyszedł Syn Boży, by zbawić świat, i tu również przez Maryję przyjdzie zbawienie dla Polski przez Intronizację. Gdy się to stanie, wówczas Polska będzie przedmurzem chrześcijaństwa: silna i potężna, o którą rozbiją się wszelkie ataki nieprzyjacielskie”. \" Nie umiesz odroznic jakichs sekciarzy od zwyklych wierzacych ludzi?Przeciez ja niczego od ciebie nie chce.Sekciarze natomiast chca.Po kolei az toba nie zawladna,az nie oddasz im swoich pieniedzy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁOŚĆ I NIENAWIŚĆ Satanizm reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników! Nie możesz kochać wszystkich, śmieszne nawet sądzić, że możesz. Jeżeli kochasz wszystkich i wszystko - tracisz swoją naturalną zdolność dokonywania selekcji, stając się marnym znawcą charakterów i wartości. Jeżeli czegoś używa się zbyt swobodnie, traci swoje prawdziwe znaczenie. Dlatego satanista wierzy, że powinieneś kochać mocno i bez granic tych, którzy na to zasługują, ale nigdy nie wolno ci nadstawiać drugiego policzka! Miłość jest jedną z najsilniejszych ludzkich emocji, drugą jest nienawiść. Zmuszenie się do odczuwania zbiorowej miłości trzeba uznać za bardzo nienaturalne. Jeśli próbujesz kochać wszystkich, mniejszym uczuciem darzysz tych, którzy zasługują na twoją miłość. Z kolei tłamszona w sobie nienawiść może doprowadzić do wielu psychicznych i emocjonalnych dolegliwości. Poprzez poznanie sposobów rozładowania uczucia nienawiści w stosunku do tych, którzy na to zasługują, oczyszczasz się z owych jadowitych emocji i nie musisz wyładowywać swojej tłumionej nienawiści na tych, których kochasz. Nie było dotąd w historii świata żadnego wielkiego społecznego ruchu \"miłości\", który nie odpowiadałby za wymordowanie niezliczonej ilości ludzi; musimy przyjąć, że dowodzi to najlepiej, jak bardzo ich kochali! Każdy hipokryta, jaki kiedykolwiek stąpał po ziemi, zawsze miał kieszenie wypełnione po brzegi miłością! Każdy faryzeuszowski religijny autorytet twierdzi, że kocha swoich wrogów, mimo że gdy ktoś wyrządzi mu krzywdę, pociesza się myślą, iż \"Bóg ich pokara\". Zamiast przyznać wobec samego siebie, że jest w stanie nienawidzić swoich wrogów i traktować ich w sposób, na jaki zasługują, mówi: \"W imię Pana, pójdę\" i \"pomodlę się\" za nich. Dlaczego mamy upokarzać się i poniżać przez dokonywanie takich niewłaściwych porównań? Satanizm zawsze był traktowany jako synonim okrucieństwa i brutalności. Stało się tak dlatego, że ludzie nie są w stanie stanąć tworzą w twarz z prawdą - a prawda wygląda tak, że nie wszystkie ludzkie istoty są łagodne i kochająe. Skoro to właśnie satanista przyzanje, że zdolny jest zarówno do miłoścci, jak i nienawiści, uważa się go za osobę pełną nienawiści. Tymczsem żecz należałoby ują inaczej: ponieważ jest on zdolny do dawania upustu swojej nienawiści za sprawą zrytualizowanej ekspresji, jest on o wiele bardziej zdolny do miłości - do najgłębszego rodzju miłości. Dzięki uczciwemu rozpoznaniu obu tych uczuć i opowiedzeniu się i za odczuwaną przez niego miłością, i za nienawiścią, nie występuje zjawisko mieszania ich obu. Nie posiadajac zdolności doświadczania jednego z tych uczuć, nie możesz w pełni doświadczyć drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wizja Rozalii miala miejsce krotko przed II Wojna Swiatowa.Kiedy jeszcze byl czas na ratunek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mowil Jezus do Rozalii tuz przed rozpoczeciem wojny.Jeszcze wtedy byl czas,ale niestety Polska nie posluchala..... \"29 sierpnia 1939 rok. „Sam akt ofiarowania Polski przesz Intronizację Mojemu Sercu przyniesie zbawienne korzyści, bo przez to bardzo dużo dusz nawróci się szczerze do Pana Boga, poddając się Jego prawu. Powiedz, Moje dziecko, Ojcu, by napisał w tej sprawie do Prymasa Polski. Teraz jest najodpowiedniejsza chwila. Trzeba korzystać z czasu i łaski”.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiytr
jak można wierzyć w takie wymysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×