Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dziulaa jestem za!!!! taki babski wieczór przy czyms rozluźniającym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłam tylko te, które nie brały udziału w rozmowie dotyczącej godziny, ŻONO!!! Nie wymieniłam więc Ciebie i,Niemamnika i siebie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komitety wyborcze mogą zgłosić swoich przedstawicieli do Komisji i tak na ogół jest, wiadomo, PIS, PO, SLD, PSL, Samoobrona, wszystkie duże partie chcą mieć swojego w Komisji. No ale nie w małych miasteczkach... Więc gdy nie ma całego składu, członków wybiera aktualny prezydent/burmistrz.wójt. No ale sami chcieli, to fakt, ale też nikt nie chciał, to też fakt. Jedna partia zgłaszająca (a raczej jej członkowie), nie miała szacunku do siebie, ani do nas, zgłosiła niezgodnie z ordynacją, ale jej nazwy nie podam publicznie... A mnie głowa boli :( Już wziąłem jakiś APAP ale nadal się źle czuję. Wycieczka rowerowa odpadła :( A może to i lepiej. Dzwonili z urzędu. Szef odwiezie... Ja chyba mam zapędy na pisanie bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w domu....po zakupach:) buziki mam i bluzeczkę:) oczywiście ze pisze się na impreze!!!!będziemy tanczyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, na obcasiku czy płaskie, traperki czy adidasy...? A bluzeczka: elegancka czy t-shirt...:-D\\ Helga poszukuje torebki...Pewnie wcięło Ją na Allegro... De Gie : Pisz, pisz będziemy wiernymi czytaczkami...a może lepiej czytelniczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaskie, na 2 centymetrowym klocuszku, z zmaszu, brązowe:) Bluzeczka beżowa...raczej elegancka...taka grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że wystroisz się na dzisiejszę imprezę... Oj muszę i ja pomyślec o jakiejś kreacji...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zamiar zakupić jeszcze spodnie, ale...albo były nieciekawe...albo miały za krótkie nogawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj szukaj:) w koncu na imprezie tzreba jaokoś wyglądać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie, z jasnych wszystkim powodów, spodnie zawsze mają za długie nogawki...Ostatnio zakupione jeansy leżą u krawcowej w oczekiwaniu na skrócenie...:-( Organizujmy zlot, Niemamnika musi przeczytać \"Samotność w sieci\"... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcialabym miec problem z za długimi nogawkami u spodni...Sisotra zaraz kończy prace...mam nadzieję że wpadnie na kawkę...poplotkowałybysmy:( no własnie...zlot...gdzie i kiedy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Pralka pierze, Damian w pracy, a mnie smutnooo, bo mieliśmy ścięcie przed wyjściem, a nie lubię takich sytuacji....Więc u mnie chyba będzie troszkę na smutno wieczorem.. Ale za niewypała wyjazd wypiję z radością.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się, Kasia nie ścinajcie...szkoda czasu na pierdoły! A o co poszło, bo umrę z ciekawości...:-D straszna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad zakąską na wieczór...co proponujecie...? Co do picia, wątpliwości nie mam, ale jedzonko...Pomysłu brak... Może koreczki i krakersy? :-D aaaaaa zapomniałam o paluszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja tez bym chciała wiedzieć o co poszło Kasi z Damianem....też jestem straszna!!! A zakąski....hmmm....ja jestem za śledzikami ( własnie się zorientowalam co za mną \"caly dzień chodziło\"):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dał drań na waciki...? Żartuję, ale nie warto.........choc po kłótni przychodzi czas na godzenie a to juz przeważnie przyjemność...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem...Ostatnio wydatki mamy spore..ale co tam, człowiek nie samymi pieniędzmi żyje :P A godzić się będziemy, muszę więc zachować troszkę świadomości, albo wytrzeźwieć do 1 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie....chyba że sama o czymś nie wiem:D jakbym wiedziała to Wy tez byście wiedziały....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×