Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość bakaliowiec
a jakie macie doświadczenia z przechowywaniem w bakaliowcu? chodzi mi głownie o pistacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre ,trzymam różnego rodzaju .kiedyś zapomniałam i rodzynki ,migdały i owoce kandyzowane przeleżały 7miesięcy i nić z nimi nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto już otrzymał mikrofalę z konkursu na sprzedaż? Co sądzicie o decyzji firmy w tym względzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką decyzje.? Mikrofale są, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jednak coś jest na rzeczy z mikrofalami - wcześniej dziewczyny pisały, że ma być inny model niż obiecano... My jeszcze nie dostałyśmy - napisz proszę o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... jeśli z mikrofalówkami jest coś nie tak, to może powinnyśmy ich nie przyjąć i żądać tego, co było obiecane.... Niech ktoś napisze o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda aa
Allegro nie allegro każdy tu może pisać co chce . Garnek już sprzedany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrofale dostałyśmy bez grilla. Zubożona wersja, no i oczywiście tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzekomo nie mieszczą się szybkowar i micro-max w tej wersji z grillem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kogo obchodzi,że się nie mieszczą.... Powinny być takie, jak obiecali. Zaraz sprawdzę jaka jest różnica w cenie - obstawiam, że około 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabyś podać model tej bez grilla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z grillem kosztuje 400 zł, ciekawe ile bez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź na sypkie trzymałam w nich nie tylko słoneczniki, ale i bułkę tartą, mąkę , cukier itp i wszystkie produkty przechodzą zapachem tworzywa były myte nie raz w wodzie z płynem teraz są czyste i puste zamknięte a po otwarciu śmierdzi samym tworzywem spróbuję reklamować p.s. słoneczki był świeży bo u mnie dużo się go zjada stary śmierdziałby owszem ale nie plastikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zanieść te pojemniki prosto do dystrybucji i pokazać. Może od ręki coś poradzą. Bo przez konsultantkę może trwać wieki i może nie zostać uznana. Jak masz blisko do dystrybucji - to podejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję tak też zrobię sama zniosę do dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulaaa_27
Czy moze mi ktoś z dystrybucji Krosno-Nowy Sacz przesłać biuletyn na ten tydzień? Dziękuje ;) magdulaaa_27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprawdzałam cen osobiście, ale z przekazanych informacji wiem, że cena tej z grillem to 470,- pln, pewnie róznice mogą być, w zależnosci od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta bez grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprawdzałam ceny "bezgrillowej". Wieczorem w sobotę napiszę, bo do tego czasu będę poza zasięgiem cywilizacyjnym, tzn. bez netu. Jak ktoś poszuka szybciej, to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę sprawdzić, tylko potrzebuję model. My jeszcze nie dostałyśmy i zastanawiam się, żeby nie odebrać. W ulotce PŚ jest wyraźnie napisane " Idealnie będzie współgrać z Micro Szybkowarem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście na ulotce jest podana moc kuchenki i moc grilla , a w otrzymanej kuchence tylko moc kuchenki . Wizualnie wygląda tak samo, a że jej jeszcze nie podłączyłam to nie zauważyłam różnicy . Jakoś mnie to nie dziwi , że jak zwykle polecili z nami i traktują nas jak idiotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zagranie poniżej pasa....Pewnie za dużo kuchenek musieli zamówić. Mogli zrekompensować jakimś konkretnym pojemnikiem, a nie liczyć na to, że nikt się nie zorientuje. Czy to nie jest chore????? Ja jej chyba nie przyjmę, bo jest niezgodna z zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w euro agd różnica 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info o mikrofalach. Faktycznie nie spisałam modelu, a teraz nie mam tej mozliwości. Ktoś na forum dobrze skomentował. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Ideologię sobie dorobili na potrzeby własne. Już od jakiegoś czasu firma zaczyna tracić "twarz". Poślizgi z niektórymi zamówieniami, nie ten kolor, nie ten model, ze o reklamacjach nie wspomnę... A tacy porządni, amerykańscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam mikrofalę, jeszcze nie rozpakowałam. Poinformowano nas, że do tej z grilem nie wchodzi microszybkowar. Jeżeli tak jest to lepiej, że dali taką. Ja mam w domu z grilem i sprawdzałam mikroszybkowar rzeczywiście się nie mieści, a skoro go mam to chciałabym używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica jest jedynie w średnicy talerza o 0,3cm a wymiary całej mikrofali ta z grillem ma większą głębokość o 0,5 cm Tyle, że to nie o to chodzi. A jeśli ktoś nie chce mieć szybkowaru, a chce kuchenkę z grillem, to co??? Dlaczego ma nie dostać tego, na co pracował???? Chodzi o zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słusznie zauważyłyście w info było podane , że mikrofala współgra z szybkowarem i mikro-maxem. Niestety do mikrofali z grillem nie wchodzi szybkowar i mikro-max. Więc jeżeli chcecie w tej mikrofali korzystać z szybkowaru i mikro-maxa to musi być bez grilla. Był błąd że wcześniej ktoś nie sprawdził że przez grzałki od grilla nie wchodzi szybkowar.Więc zastanówcie się do czego chcecie tą mikrofale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś za dużo ostatnio tych wpadek , nawalają na każdej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam szybkowaru i nie zamierzam kupić. A chcę mikrofalę z grillem ->> to co mi firma odpowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×