Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość tak sie przypatruje
laski juz koniec tych smetow, teraz do roboty leczyc sie z tych pofyrtanych gosci, szkoda mlodosci, lez i tego waszego czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie przypatruje
Cmo Ty tez kiedys zrozumiesz jak on znajdzie sobie laske ze nie chcesz byc ta druga, kolem zapasowym. Mozna czekac owszem ale w granicach rozsadku i szykowac sie powoli na przyjecie nowej milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie przypatruje
To czekaj ile chcesz ale nie zamulaj na tym topiku czasem go czxytam i lepiej jak jest u was wesolo.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie przypatruje
Ale kiedys mozesz sie stac... Moze za miesiac za dwa.... I co wtedy dasz sobie spokoj? Czy bedziesz czekac az on zerwie... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie przypatruje
Nik Ci nie kaze znikac, ale nie biadol tu, kazda na tym topiku ma problemy.... Niech topik bedzie wesoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zła jak jasna cholera obecnie, więc najpierw się uspokoję, a później zacznę wypowiadać. 😡 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici dolaczam sie do klubu wscieklych ! Ale ja juz troche osapnelam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćma może mieć swoje zdanie, dla mnie wcale nie zamula:) Czekanie to nie grzech... choćiaż ja osobiście nie mam na to siły. Wszystkim czytającym topik :):):):):) Nie róbmy innym przykrości, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oczywiście plan się skomplikowały z powodu sklerozy tego gałgana, i teraz ja wyjdę przez niego na niesłowną osobę :-( Kurde, a naprawdę zależy mi na opinii jego mamy -- a tu wyszło, że niestety.. z powodu altzheimera jej syna się pogorszy 😡 Ale zła na niego jestem. Nigdy chyba aż tak się nie wkurzyłam. Oj, będzie miał przeprawę, jak się spotkamy przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wkurzylam, ale nawet nie bede o tym pisac. Nasuwa sie tylko jedno: NIE WARTO ! Czas na optymizm choc ciezko go wykrzesac, ale ja juz mam dosyc umartwiania sie, bo naprawde nie warto ! Nie dla Niego ! O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tutaj same sie umartwiamy, widzicie to Dziewczyny ? Pewnie jak ktos ma ochote ryknac i sie wyzalic to ok, ale potem szybko PION bo tak sie nakrecajac nigdy z tego nie wyjdziemy ... Czas sobie powiedziec glosno ONI NAS NIE CHCA ! Bolesne ale prawdziwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że on nie chce, skoro ja też go nie chcę? Wqrwa mam za jego gówniarskie podejście do sprawy, naprawdę, ceniłam go wyżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze wszystkie cenilysmy ich wyzej.....a teraz fakt czas powieedziec koniec i zaczac znow przyjemne zycie!Zacznijmy mniej mowic o nich:) zacznijmy mowic co zrobilysmy ciekawego w danym dniu...a jak nic to znaczy ze trzeba cos wymyslic na kolejny dzien ;) i bedzie lepiej.Ja jutro ide na lyzwy z kolezankami po pracy,bedzie smiesznie bo ostatni raz jezdzilam na lyzwach jak mialam 6-7 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zamkniete lodowisko ale podobno fajowsko jest w piatek i sobote bo fajna muzyczka leci hehhe:D troche pojezdze pewnie pupa:D ale smiesznie bedzie.w centrum londynu ale jak mowie zamkniete bo tutaj zim ostrych az tak nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie gdyby chcieli to nie byloby zadnych przeszkod, mozna wtedy pokonac wszystko. Dlatego naprawde czas coraz mniej sobie zawracac nimi glowe ot tyle... Lyzwy, rety nigdy nie umialam na nich jezdzic ;) . Rolki tak, a lyzwy ... tyle razy co ja glowa w lod walnelam, teraz sa efekty ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×