Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Trogir to blisko Makarskiej-tez piekny, zwlaszcza te mury obronne i wieza:) powiem ci ze jak do niego pisalam zaraz po zerwaniu on raczej sie denerwowal i dosc lakonicznie odpowiadal- dlatego powiedzialam basta i przestalam sie odzywac...potem tylko sledzilam jego opisy i on moje pewnie tez:P niedlugo mija 2 miesiace jak jestesmy razem spowrotem zmykam na uczelnie podbic legitke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! kurde , czemu ja zawsze musze byc tym rodzynkiem, i miec takiego pecha, ze do mnie EX akurat nie wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
agusia...częściowo cię rozumiem bo większość moich przyjaciół zna nową panne mojego ex i twierdzą ze długo ze sobą nie będą ..... i wtedy jest mi gorzej bo rzucił mnie po 4 latach dla kogoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o.k. ale o której? bo na 17:15 mam na uczelnie, a póxniej na grila na miasteczko ide.Ale może przed 17 się przejdziemy, ciepła, powiedzmy ze świeci, to nad Wisłe możemy się wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie to szczescie, ze jestescie z jednego miasta, Ćma też jest z Krk. Ja to bym sie chciala bardzoooo spotkac i wreszcie Siorę mą ujrzeć :) Aaa ide ogarnac chate i lece do znajomych na jakiegos piwosza. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam mu list ale teraz bde sie zastanwiac czy go wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
troszkę mi się nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
Święta yuz tuz a tak prawde mówiąc dla mnie mogło by ich nie być, cała rodzinka będzie pytać czemu jestem sama i co się stało....naj chętniej zaszyła bym sie w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
ja już po sprzątaniu, cały weekendzik szorowałam dywany okna i sprzątałam domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
hej Karolcia a ty jak ze sprzątaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do znajomych jade do tego baro-pubu :) Kumpela napisala smsa kryptonim : przyjedz na jajeczko :D Juz ja wiem co sie pod tym kryje :D W sumie piwo tez zolte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby zamiast narzekac ze nudno dzwoncie bo kolezanke i na spacer bo taka piekna pogoda, a jak nie macie z kim isc to po sklepach polazic:) nic nie poprawia humoru jak zakupy:) siedzenie w domu tylko pograza..trzeba wychodzic chocby na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze sprzateniem to taki luz punkowski - szybko i po łebkach - moja dewiza hehe :D Musialam ogarnac bo autorzy wracaja wieczorem nie chce by mi na zawal padli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No posiedze jeszcze troche, musze sil nabrac, tak sie umowilam na 16-17 ze bede u nich. :) Butow nie kupilam, nie dalabym rady wedrowac po miescie z cala siatą jakis gazecisk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
wiecie co mam chotę na jakąś imprezę zeby trochę się odstresować .....czy któraś z was jest z Wawy i może polecić jakiś lokal ? z dobrą muzyką i trunkami :) może to mi dobrze zrobi bo odkąd jestem sama nigdzie nie wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
sympatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ciekawośc mnie zrzera..jak to sie dalej u mnie potoczy..czy on wróci..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doriss nie myśl o tym bo się zadręczysz, ja sie staram o moim ex zapomniec chociaż jak by teraz wrócił to nie wiem co bym zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×