Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

weselna babo ile masz wogole wzrostu bo przejrząłam topik i chyba nie znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na której stronie topiku podałyście tę tzw. dietę cudaczkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!1 wczoraj bylam na taki czym jak body active--> chudniesz bez wysilku to trwa 80 minut i jest 8 lozek i na kazdym lezy sie po 10 minut( takie rozne wibracje rozciaganie) bylo fajnie aczkolwiek troche nudnawo jak dla mnie bo ja uwilebiam ruch i chodze na aerobik:) a jeszcze chce nawiazac do tego ze ta babeczka co to prowadzi to mowila ze podstawa do diety sa cwieczenia wiec do dietki biezcie sie za cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczynki co do poprzedniczki to prawda jest ze wszystko na cudaczkowej siedzi w tobie, wiemy oco chodzi, ja też tak miałam zakup sobie jakiś błonnik w tabletkach, koszt około 12 zł za 60 tabletek, na mnie działał tylko trzeba popjać dużą iloscią wody, wogóle należy duuuużo pić płynów 2 litry dziennie conajmniej, a i oprócz tego to ja piłam colę light jest mało słodka ale te bąbelki ruszają wszystko w brzuszku. Dla mnie ta dieta jest też fajna, a ile schudłaś na niej, nie pamiętem twego niku? A przepis na diecie cudaczkowej jest kilka stronek wcześniej ale na pewno jest. Jak tam weselna babko się trzymasz, życzę ci tego udanego wesela bo to w tym tygodniu! ja jestem na 5 dniu cudaczkowej, trochę wczoraj wypiłam winka, więc złamałam jadłospis, ale ciągnę tą dietkę dalej a tak wogóle to odpowiada mi takie jedzenie i chyba moja dietka już po odchudzniu bedzie bardzo podobna do tejże, oczywiście bedą odstępstwa ale postaram się niewielkie. Ta dietka prawdą jest że zmniejsza zołądek i przyzwyczaja do regularnych posiłków, a dla mnie ważne jest to, że wieczorami nie jetem głodna a zawsze była. Pozdrawiam wszystkie kobietki na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM D\\IEKUJE ZA MIŁE SŁOWA NOWYCH LOLERZANEK JEDNAK OD SAMEGO POCZATKU TOWAZYSZY MI MONIAP I ONA TEZ MA NIEZŁY SUKCES NA SWOIM KONCIE MAM 164CM WZROSTU ZA RÓWNY MIESIĄC CZASU SCHUDŁAM PRAWIE 8KG UWAGA UWAGA UWAG 20 LISTOPADA RUSZAM Z MOIM NOWYM CELE !!SZCZUPŁA BYC NA ŚWIETA CZYLI NASTEPNE 8KG W MIESIĄC!! TERAZ JESTEM TROSZKĘ ZABIEGANA ...PEWNIE ODEZWE SIE DOPUERO W NIEDZIELE ..NAJWAZNIEJSZE ZE SUKIENKA CUDOWNIE LERZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA NA KOPENHASKIEJ ŻADKO JADŁAM PO 18 A GŁUD ..HM..MAŁO KIEDY CZUŁAM GŁUG!!UWAZAM ZE NAJTRUDNIEJ JEST PRZETRAWAC PIERWSZE 2 DNI !! TAKRZE W PONIEDZIŁEK ZASTOSUJE PORAZ OSTATNI DIETE KOPENHASKA !!! A POTEM TAK JAK RADZIŁA MONIAP TROCHU WIECEJ WARZYW I NABIAŁU TAKŻE SZUKAM CHETNYCH NA 20 LISTOPADA NA KOPENHASKA PORAZ OSTATNI!!! POZDRAWIAM LECĘ UMÓWIĆ SIE DO FRYZJERA...BUZIACZKI POZDRAWIAM ODEZWE SIE W NIEDZIELE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a to może zrobimy tak ty od 20 kopenhaską a ja cudaczkową tydzień a potem tą warzywna? Widze ze ciągle masz te tipsy bo specyficznie piszesz, hihi super tak razem się odchudzać bo zawsze można usłyszeć miłe słówka.To ty do świąt czekasz a ja na tego chłopa ja mam do 10 grudnia czas, ale jak pisałam potem coś podobnego do tego bede stosować, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
czołem dziewczynki ja zaczynam jutro diete cudaczkową bo wczoraj pisałam wypiłam winko i zaczynam ją od początku dla mnie ta dieta nie jest wyrzeczeniem ale jest super, poza tym można pić więcej niż 1 kawkę dziennie, a i chciałam się pochwalić że wczoraj się ważyłam i waga wskazała 52 kg dla mnie to super jest. A i weselna babo wejdź na topik " dieta ketogeniczna" fajna jest ta dietka i bardzo podobna do naszych tyle że bez tostów na sniadanie, fajna ale ja chyba zostane przy naszych bo się bardzo przyzwyczaiłam buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Weselna Babo i monisiap i reszta!!! Byłam tu pod nickiem dieta kopenhaska Zaczęłam ją od dzisiaj i zamierzam ją skończyć po 13 dniu, naczytałam sie o niej dużo i rzeczywiście tak jak wspomniała monisiap jest bardzo podobna do ketonowej. Pozdrawiam !!!Życzę udanej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
to super migotko ja też dzisiaj zaczynam cudaczkową dietkę więc razem bedzie nam raźniej, czyli ja 1 tydzień kończę w piątek zobaczę efekty i potem być może jeszcze 1 tydzień bo mi do pełni szczęścia brak tych 2- 3 kg i mam nadzieje że jak bede przestrzegać tej dietki od początku do końca to tyle mi zjedzie, a i mam pytanko a ty migotko którą przeprowadzas kopenhaską? więc mam pytania czy masz jakieś doświadczenie w jej stosowaniu no i czy pijesz kawkę w ciągu dnia więcej niż 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisiap! kopenhaską stosuję pierwszy raz, musiałam najpierw dużo o niej poczytać,stosuję ta klasyczną wersję ale zamiast befsztyku jem pierś z kurczaka,dodaję oliwe z oliwek i piję lecytyne, szpinaka nie zamieniam i piję tylko jedna kawę rano i do tego ćwiczenia 45 min.rowerka.I piję 2 l wody mineralnej i zieloną herbatę -4 szklanki, kupiłam też błonnik i otręby. Waże się w piątek i dzień po skończeniu diety a potem będe stopniowo zwiększać kalorie i będe dalej ćwiczyć. Z owoców wybrałam grejfruta. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
acha zrozumiałam ale otręby hmmm? no nie wiem czy można a kawiki chyba też można w ciągu dnia ale bez cukru ja tak ije i również zamieniam befsztyk na smażoną bez oleju pierś z kurczaka, daj znać jka ci idą postępy bo załozenia masz super, tylko żeby wytwrwać tego tobie i sobie życzę trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jestem już na drugim dniu, wczoraj pisałam ten post po północy. używam też kosmetyków wyszczuplających -na dzien i na noc aby skóra dobrze wygladała. Czytała też ze nalezy brać tez witaminę B6-przy diecie ketonowej a kopenhaska jest bardzo podobna. Pozdrawiam raz jeszcze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych otrębach czytałam jeśli chodzi o dietę ketozową wiec nie powinno zaszkodzić,bede je dodawać do jogurtów naturalnych. Wybrałam tą regorystyczna i niezbyt zdrową diete bo chce szybko zobaczyć efekty i tez chce zobaczyć jak działa. Stosuję ja na własną odpowiedzialność,ale myślę ze nic się nie stanie.Trwa tylko 13 dni.O efektach bedę pisała. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej j a jednak od jutra zaczynam bo bede miałą dzisiaj gości i chyba bede znowu piła winko, jednak od jutra juz cudaczkowa bez odchyleń, bo w końcu mogłabym ciągnąć cudaczkową ale ja chce całkowicie ja fest przeprowadzić, według zaleceń a może ktoś zaczyna właśnie jutro cudaczkową, kopenhaską lub podobną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
jak tam po weselichu weselna babo? chyba niekiepsko sądząc po twoim wpisie, ja jestem na 1 dniu cudaczkowej dietki jest okej jestem po kawce i trochę chora, gorączka itp ale mam nadzieje że się prędko wykuruje, i jak na razie pokłóciłam się ze swoim chlopakiem ale co tam odchudzam się nadal dla siebie, trzymać się dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam po weselu?? teraz ja musze odchudzac sie bo bedzie wesele za miesiac i troche!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej hop kobikti weselna baba chyba nadal kaca leczy hhihi! ja jestem 2 dzień na cudaczkowej i zakupiłam dzisiaj otręby pszenne i nie bede jadła tosta tylko 4 łyżki otrębów bo mam naiewielkie zaparcia. Trzymam się i wy też sie trzymajcie kobietky pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem . Na weselu było fajnie chodz mogło byc lepiej. Moniap otreby sa podobno świetne na zaparcia wiec powinno ci pomuc Ja dzis 1 dzień kopenhaska Planuję za ten miesiac tez cos 7kg schudnąć :) Odezwe sie potem bo jeszcze sie nie najlepiej czuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
trzymaj się weselna babo, ja na 2 dniu cudaczkowej no i ja mam taką nadzieje że otreby mi pomogą, zjadłam ich 5 łyżek, to jest około 20 g i na dzisiaj tyle wystarczy, czy ktoś tu jeszcze pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjak checi nie wystarcza to zaplac z gory za karnet i bedziesz musisla chpodzic bo bedzie ci szkoda peniazkow tych co juz wpacilas:P dobry plan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .No fakt :) Kurcze czuje ze tyje hihihi .Musze sie spiąć i chudnąc dalej :) wogole postanowiłam ze jak schudne to ide do fryzjera i musze cos w sobie zmienic .Teraz mam do pasa popielate blond i trochu mnie to denerwuje bo wygladam jak lalka barbie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
czołem dziewczynki ja jestem na 3 dniu cudaczkowej mam zamiar przeprowadzic ją do końca, do pełni szczęścia brakuje mi tylko uwaga!!! 2 kg!!!mam nadzieje że jak skończę tą cudaczkową to tak będzie. Niby jem wszystko zgodnie z jadłospisem tylko wczoraj jadłam otręby ale czułam sie po nich bardzo nadęta i już ich nie jem, a na te zaparcia to sobie myśle że jak bedą mnie męczyły to wypije wieczorem xennę, mam nadzieje że mi nie zaszkodzi bo nie bede jej piła codziennie tylko w razie potrzeby. A i weselna babo i inne dziewczynki co sądzicie o diecie ketogenicznej? jest taki topik na forum i mnie osobiście bardzo się ta dietka podoba a wy co o tym sądzicie , jakie dacie rade poczytajcie trochę bo jestem ciekawa waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ . JEST MI SMUTNO BO NIE BEDE MIŁA NETU PRZEZ 2 TYGODNIE :( dZIS MA 3 DZIEŃ KOPENHASKIEJ I JAK JA WYTRWAM BEZ WAS?? mONIAP ODEZWIESZ SIE CO??nIOE BEDZIE MNIE 2 TYGODNIE I MAM NADZIEJE ZE TEN TOPIK GDZIES ZNAJDE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a szkoda weselna babo kurcze jak ja przezyje bez ciebie, bede pisała oczywisćie ale może ty kochana od czasu do czasu byś poszła do kafejki internetowej i skrobnęła chcociaz dwa zdania bo bez ciebie bedzie mi i nie tylko bardzo smuuuutno, ja jestem4 dzień na cudaczkowej jest w porzadku trzymajcie sie dziewczątka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy tutaj dzielnie czekac na weselna babe!! ja od pn zaczne juz konkretna dietke bo tak jakos waga chyba stanela:P a wesel sie zbliza:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×