Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

Gość duszkasek
witam weselna. nie znamy się jeszcze. od 11.12 też ,,wyrzucam,, mam 164cm i ważę 102. dzisiaj mój trzeci dzień chyba jest mi lżej-przynajmniej na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
na kopenhadzką przyjdzie czas potem.Tą dietkę sama sobie układam. to po to żeby przygotować mój organizm do tego,że czeka go gehenna. mniej więcej wygląda to tak: 8rano-kawusia mocna,gorzka bez mleka(rozpuszczalna) 10 kanapka mała z chleba razowego z cieniutko posmarowanym serkiem topionym i cieńkim plasterkiem chudej wędliny koło13 kawa 14.30-duże jabłko 15.-kawa 17-garść płatków kukurydzianych nie słodzonych+szklanka zimnego mleka 18.30 plasterek wędliny(schab w majeranku)-bardzo cieniutki. no i to wszystko.Sama sobie układam -niewiem czy poskutkuje. Miałam iść dzisiaj do lekarza ale wpisali mnie dopiero na jutro-chyba do dietki,dodam Meridie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ODRAZDZAM JADŁAM MIZINDOL ,MEZITANG I NAPRAWDE SZKODA KASY . TO CO NAPISAŁAŚ TO NAPRAWDE BARDZO MAŁO KALORI .DOBRY POMYSŁ Z TYM LEKARZEM .NAPIS SKAD WZIEŁO SIE TE 100KG ZAWSZE TYLE WAZYŁAŚ?? WARTO ODWIEDZIC DIDTETYKA PRZY WALCE Z DUZA NADWAGA .MOJA ZNAJOMA WAZYŁA COS 120KG I BYŁA U DIETETYKA MIŁA DIETKE DLA SIEBIE UŁOZONA OPIERAŁA SIE GŁÓWNIE NA GREJFRUTACH .CHYBA ODCHUDZANIE TRWAŁO 6 MIESIECY ALE TERAZ JEST NIEZŁA LASKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
nie.nie. Moja wga z przed 4 lat to 64kg.zawsze tyle było.potem ciąża-przytyłam 30kg!po cesarce trzeba było poczekać aż sie pogoi,potem spadło mi na 80,poszłam do lekarza po coś anty. prosiłam o pigułkę.Pani doktor namówiła mnie na zastrzyk Depo-Provera-na mnie podziałał tragicznie.przyjęłam 2 zstrzyki i waga rosła jak ciasto drożdżowe.mio tego ,że byłam na ścisłej diecie, zatrzymał mi sie okres na 7 miesięcy,przez kolejne 3 miesiące wywoływali mi go następnymi hormonami, potem moja rodzinna przepisała mi Meridie i po przyjęciu 2 opakowań schudłam około 15kg. należało brć dłużej ale nie było mnie stać.potem jakieś dietki i cyk...-kolejna ciąża. Teraz mój synek ma 8 miesięcy.od prawie miesiąca nie karmię,więc biorę się za siebie. No i taka to moa historia. Dobrze,że mam przy sobie kochającego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga sprzed ciazy to 52kg w ciazy przytyłam 33kg ale schudłam wszystko bardzo sie wtedy odchudzałam i schudłam te 30kg było ciezko ale sie udało.Potem rok trzymałam wage i powoli zaczynałam tyc az utyłam do 72kg i powiedziłam dosc!!Masz racje z tymi zastrzykami to nie był za dobry pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
robiłam badania na hormony.Zobaczę co mi jutro powie oja doktor-może znajdziemy inne rozwiązanie.ona jest fajną babką.A co do dietetyka.Jestem z Ełku i nawet nie wiem czy u nas jest jakiś dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWE CO CI JEST .PRZYZNAM SZCZERZE ZE WSPÓŁCZUJĘ CI BO NAJGORSZA JEST NIE WIEDZA .ALE BEDZIE DOBRZE GŁOWA DO GÓRY .ZASTOSUJ DIETKE .A MERIDIA JEST BARDZO DOROGA I MNIE SAMĄ NIE BYŁO BY STAĆ NA TAKI SPECYFIK .CHYBA WOLAŁA BYM SCHUDNAC SAMA A TE 300ZŁ PRZEZNACZYC NA JAKIES FAJNE NOWE CIUSZKI .WYZNACZAJ SOBIE KRUCIUTKIE CELE .MAŁYMI KROKAMI A DO PRZODU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
właśnie co do ceny to na którymś z forum(podobne tematy) dziewczyny uświdamiały mnie,że meridia potaniała i że 30 stuk kosztuje około 120zł. napiszę jak spytam w aptece. Sprawdzałam też w necie to za 28sztuk chcą 75zl.!-tylko,że ja należę do tych co od pewnego czasu dmuchają na zimne i bałaby się zamówić z netu bo cholera wie czy to na pewno ten sam skład.lepiej niech wypisze mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje tylko od lekarza :)ale cena naprawde była by niska ..napizs jak cos bedziesz wiedzieć i jak ci idzie w dniu dzisiejszym utrzymanie dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
dzisiaj to wypiłam kubek kawy-mooocnej.i na razie nie chce mi się jeść.najgorzej będzie wytrzymać zapachy jak będę przygotowywać obiad dla moich facetów.Mam 3! mąż, 3latek i 8 miesięczny.Ale wytrzymam.najwyżej założę spinacz do bielizny na nos.ha.haha. 11.12>>>102kg. cel>>>około 60. ooo!41kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
poprawka. 11.12>>>102 cel>>>60kg. do zrzucenia>>>42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kopenhaskiej nauczyłam sie gotowac bez próbowania .nie wiem czy jedza zupe doprawiona itd ... ale sie nie skarżą wiec chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
Mi też nie pozostaje nic innego. Będą sobie doprawiać ale co będzie jak zasolę? może doleją wody.Już wiem! Do obiadu będę stawiała dzbanek z przegotowaną wodą.hi.hi.hi. narazie pa.pa. idę do kuchni bo syn chce II śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
Już jestem.Z racji tego,że jest już11.30 to zjadłam jedną małą kwadratową kromkę chleba razowego z plasterkiem schabu w majeranku(bez żadnych dodatków)a teraz piję herbatkę odchudzającą z mandarynek BIO ACTIVE.Jej skład to:citrimax-wyciąg z owoców drzewa GARCINIA CAMBOGIA-extrakt ten zawiera kwas hydroksycytrynowy(HCA),który ogranicza metabolizm węglowodanów,poprawia utlenianie kwasów tłuszczowych oraz zwięksa poczucie sytości.herbata zawiera też SENES -jego liście poprawiają perystaltykę jelit i przeciwdziałają zaparciom.jest też ROOIBOS-jest antyoksydantem.herbatka ma też sporo wit C i substancji mineralnych,których przy dietach zazwyczaj brakuje.Ma przyjemny smak mandrynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
cześć dziewczynki ja jestem na 2 dniu kopenhaskiej ale jest tak ze pije więcej kawy i zrezygnowałam z niektórych składników mam nadzieje że efekt bedzie nic nie dodaje innego tylko kawę ale ty weselna babo pijesz też z tego co pamiętam i efekt jest. Jest w porządku tylko muszę pić więcej wody trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
Wiecie co? właśnie się zmierzyłam i zanotowałam. Wymiary miss... biust:121 pas:116 biodra:121 udo:69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
hej monisiap ja nie jestem na kopenhadzkiej-na pewno czytałaś ale kawy też piję 3 dziennie w kubku 350ml i to z 3 czubatych łyżeczek.kawa trzyma. nie ciągnie do jedzania.(piję rozpuszczalną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniap------>to jesteśmy razem bo ja też mam dzis 2 dzień kopenhaskiej . dziwnie sie wpisuje na tej stronie .moze nastronie 14 bedzie sie lepiej pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ja też nic nie doaje tylko tą kawkę mam nadizje że to nie zmieni efektu za bardzo, i pomijam niektóre rzeczy bo po prostu nie moge ich zmieścić ia tak jestem najedzona, dzisiaj np. nie zjadłam owocu nie moge po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnuleczka
a czy trzeba jesc mieso na tej kopenhaskiej bo ja nie lubie miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnuleczka
hej jest tu ktoś hallo potrzebuje pomocy co do diety kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
mięso można zastąpić tofu ale spadek wagi może być mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
ja myślę,że jeśli lubisz ryby,to zamiast mięsa możesz jeść rybę-tylko chudziutką rybę i duszoną na patelni w kilku łyżkach wody,z resztą tak powinna być przygotowywana ryba do większości diet.trochę soli,bo nie będzie smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ NIE PRZEPADAM ZA MIESEM ZASTEPUJE GO WEDLINA ALO 1 PARÓWKA MORLINKA .OSTSTNIO TEZ TAK ROBIŁAM I EFEKT PO KOPENHASKIEJ BYŁO 7KG MNIEJ ..WIEC NAPEWNO NIE SZKODZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh babaeczki chyb aczas zaczac konkretna dietke bo nie bardzo na tym ograniczeniu chudne chociaz trzymama wage:) to juz dobrze!! no to zaczne od jutra bo wesele bedzie jak nic!!! buziolki staruje z wagi 62 kg i bioderka 101 cm a to juz mniej niz bylo 5cm i 5 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
no heja! jestem znowu. podsumuję co dzisiaj zjadłam. 8rano-kawa 11.30-kromka razowego+plasterek schabiku + herbatka mandarynkowa. 13-kawa 14.30-duże jabłko 15-kawa 16.30-półszklanki płatków i pół szkl.mleka zimnego 20-kromka+schabik+ herbatka mand. 21-kawa od 21 żuję sobie troszkę otręby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×