Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej ale ze mnie śpioch, niedawno wstałam :D Kukusiu, może dlatego że męża masz na chwilkę to lubicie pobyć sami w domku, a nie jeździć i się "plątać" jak to ujęłaś :) my w niedzielę jedziemy na cały dzień do Szczyrku ;) dziewczyny, skoro moje zdjęcia ze ślubu wyszły jako tako ze skanera, to wam prześlę później, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tryniu dawno sie nie odzywalem ale nie za czesto zagladam do kafejki wiec sama rozumiesz.a jak juz czytam to tylko pobieznie.zycze udanego wypoczynku.tylko na plaży uwazaj na slonce miedzy 11-14 sie nie opalaj a jak juz to tylko pod parasolem.ja u siebie w ogrodzie po poludniu przy grillu poparzyłem sobie rece nawet nie wiedzialem kiedy rano wstaję a tu czerwone i piekace plamy.wiesz jesli wezmiesz ze soba parasol plazowy to unikniesz klopotow i niemilych wspomnień.wdychaj dużo \"JODU\" może to zadziala .albo gdzies w krzaczkach jakis szybki numerek a żeby was ktos jeszcze przylapal to wiesz jak się wystraszysz to może predzej zajdziesz.czego tobie serdecznie zycze.\"plemniczek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Plemniku Twoje rady dla Trini są super, ale ona wtedy już będzie po owulacji ale mimo wszystko próbować trzeba bo nie mam nieomylnych a u nas na topiku to cuda sie zdarzają Karolciu nie przejmuj sie spaniem, korzystaj puki możesz bo jak pójdziesz do pracy to nie będzie że boli, tylko trzeba wstać u mnie upał straszny, ja biorę sie za obiadek. zupka kalafiorowa a na drugi też coś z kalafiorkiem polanym masełkiem z bułką, bo uwielbiam kalafior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no upał jest tragiczny, ja zaraz jade z siostrą na zakupy a spałam tak długo, bo odsuwałam porę pójscia spać i tak do 1 zeszło mi, bo nie lubie sama zasypiać, naszczęście już dziś nie bede sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniczku - dzięki za rady - chcialabym aby było sloneczko - ale do wyjzadu jeszcze prawie 12 dni i nie wiem jak to bedzie z pogodą -mam tylko nadziję ze bedzie super ! zamierzam się kochac kiedy tylko nam się bedzie podobało ... w sumie w maju tez kochalismy się ciagle i nic nie wyszło ale może wreszcie cos zaskoczy :) ? dziś mamcia się na mnie obrazila bo zapalnowalismy sobie wyjazd wlasnie wtedy kiedy oni tez wyjezdzaja na wesele i nie bedzie komu do sadu zajrzec - a tu sezon truskawkowy się zaczyna i zrobila mi wyrzuty ze moglam pomyslec itp. troszke się na nia wkurzylam ... bo nie dośc ze nie zostałam zaproszona na wesele - to mam sobie jeszcze wszystko zaplanowac pod ich wyjazd ... nie wiem jak to bedzie moze poprosze tesciow by zajrzeli na działkę i w razie czeko zerwali te truskawki ... kurcze tez tak macie ze rodzice probują wywierac na Was jakiś wplyw pomimo ze macie juz swoje rodziny ? moja mama jest kochana - ale jak czasem cos wypali to szok - niekiedy mi mowi \" lepiej bys zrobił tak a nie tak \" a jak nie zrobie to strzela focha i musze potem ja przepraszac ! Kukusiu ja tez chce Twoje ślubne zdjecie i karolciu Twoje też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu nie mam Twojego zdjęcia ślubnego ... slubne mam tylko Paziulka! nawet stworzyłam sobie specjalny folder na Wasze zdjecia - mezus podziwiał jakie to mam piekne przyjaciółki internetowe :) Caly czas zastanawiam sie co u Pauli - tak dawno się nie odzywała ze zaczynam się martwic ... Lenka, Sysia i Monia też mogłyby dać ze żyją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Dziękuje kochane Wam za wszystkie rady- luteinę zaczełam brać raz dziennie. Dziś postanoiwłam zmienić lekarza, mimo że moja lekarka jest cudowna, ale postanowiłam udać się do lekarza który pracuję w szpitalu a też jest bardzo dobry. Wieczorem się wybieram na wizytę, tylko nie wiem czy mnie przyjmnie, bo mimo że to gabinet prywanty trzeba się rejestrować, a ja się nie rejestrowałam. Idę na godzinę 20 więc dam Wam znać jak przyjdę, moze już coś bedzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Trini skoro niemasz to ci wyślę jakieś. Ale Paziuli to ja nie mam ślubnego, więc jak mogę to poproszę Trini ja też sie bardzo martwie o Paulę. nawet szukałąm jej kiedyś na topiku październikówek ale też jej tam niema Dziwne to. I reszta koleżanek też powinny podpisać liste obecności choć raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie Martyniu dawaj znać co i jak. A co skłoniło cie do zmiany lekarza? Trini ja też chce taki folderek ze zdjęciami ale chyba niewiem jak go zrobić wystarczy przekopiować i wkleeić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 Martyn--iu :-D bardzo się cieszę ! i jeszcze raz gratuluje :-D 🌻👄🌻 to już jedną majóweczkę mamy a która z was będzie druga ? czekam na wieści :-) :-) :-) na wyjezdzie oczywiscie było cudownie ! duchota niesamowita - zwłaszcza w podkarpackim wczoraj !! chociaż u nas nie lepiej ...ze 30 stopni mamy :-) trzymajcie się robaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u nas tez zaczely sie upaly. A ja marzne bo w pracy klima za bardzo dziala. Tez bym ogladla zdjecie slubne karolci. Swojego nie mam :( Wszystkie w Polsce zostaly. U mnie od jutra dlugi weekend. w poniedzialaek mam wolne :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki tutaj. Pewno dlatego że weekend się zaczął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko na chwileczkę, zakupy się udały, mam kapelusz i okulary na wyjazd :D zaraz mąż wraca z wojazy to trzeba go powitać, także zaraz spadam w wolnej chwilce wyslę wam zdjątka :) paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dusznota troche popadało ale strasznie duszno. Kukusiu nie masz mojego zjęcia ślubnego? Jak nie to moge je wysłać. uciekam na kolacyjke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Aniołki. Przepraszam Was bardzo, bardzo i jeszcze 1000 razy bardzo, że się nie odzywałam, ale najpierw moje słońko miało 3 tygodnie urlopu a potem najzwyczajniej padł kompik. U mnie wszystko w porządku. Bardzo mi miło na serduszku, że się o mnie martwiłyście. Widziałam, że dołączyły do nas nowe dziewczyny, bardzo miło z tego powodu, bo jak wiadomo w grupie mającej ten sam problemik raźniej. Martyniu wiadomość o Twojej fasolce bardzo mnie ucieszyła, gratulacje i dbaj o siebie no i oczywiście napisz co u gina. Surfitko mam nadzieję, że nowy gin sprawdzi się w swoich \"działaniach\". Nie sposób za jednym razem wymienić Was wszystkie, ale o wszystkich pamiętam Trini, Kukusia, Karolcia26, Pazia, Eliza, Omega, Akasia, Dianka (nie wiem kto jeszcze) no i oczywiście Plemniczek. Ten mój mały bąbelek rośnie jak na drożdzach (sądząc po moich), no i oczywiście zaczął tak szaleć, że w zeszły piątek poczułam kopanie. Ale śmieszne uczucie. Tylko czasami jak się rozochoci to, aż boli, ale za to wiem, że rozrabia. Mój mąż się śmieje, że mam dyskotekę w brzusiu, bo dzisiaj dobre 40 minut "szaleństwo" trwało aż mi cały brzuch podskakiwał. Lekarz podczas usg przyznał, że wiercipięta z dzidzi straszna, bo nie mógł dobrze obejrzeć, raz była noga za chwilę głowa a za chwilę dzidzia się na nas wypięła :D Obiecuję, że będę się teraz częściej do Was odzywać. Oczywiście trzymam dziewuszki za Was kciuki, że każda z Was będzie znała to uczucie. Zobaczycie upragnione 2 krechy. Buziaczki dla wszystkich wymienionych i wszystkich niewymienionych. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulko, w końcu się odezwałaś, już się zamartwiałyśmy o was :) ale dobrze że wszystko jest OK :D cudownie że dzidzia rośnie Paziu ja Twojego ślubnego też nie mam, tylko z palmą :) to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane wróciłam od lekarza. Ciąża potwierdzona na usg:) Malutki pęcherzyk w macicy. Lekarz powiedział, ze to najwcześniejsza ciąża jaka jest widoczna- ok 3 niecałych tygodni po zapłodnieniu, czyli w sumie 5 tydzień. Dostałam koniecznie 2 razy dziennie duphaston i spis wyników jakie mam zrobić. Następna wizyta za miesiąc. Ale jestem szczęśliwa:)Wam też tego życzę moje kochane przyjaciółki.Dokładną date porodu ustali lekarz za miesiąc, dlatego wpisałam koniec stycznia. Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18............... ..... 05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9.....................15.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. ....ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37.....................15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30....................11.04 .07 kukusia ......................25...............6.................ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 ................ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ..... ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........ok 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............5...............koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martysiu, bardzo się cieszę:) mam nadzieję, że ciąża będzie przebiegała poprawnie a Ty będziesz ją znosiła super:) Duphaston ja też brałam na podtrzymanie, nie szkodzi a brać trzeba bo jak mówi moja lekarka -\"nasze pokolenie jest słabe i cięzko jest utrzymać ciążę w początkowym stadium\".Pauluś mój Aniołek też kopie, ale nie tak długo jak twój:) i przeważnie ok 22-23 w nocy, mam nadzieję, że mu to nie zostanie po porodzie..bo będę noki zarywać:) A tak wogóle to cieszę się, ze się odezwałaś. Moje kochane..przyszłe mamusie..ciekawe, która z Was będzie nastepna? Ja życzę każdej z Was po kolei..a najbardziej tym które czekają najdłużej.Wierzę, że to będzie już niedługo. Trzymam za Was kciuki i przypominam, że nie wolno się poddawać:) Plemniczku..jak miło że nas odwiedzasz:) pozdrawiam cię ciepło..i nie opalaj się za dużo, bo się poparzysz:) Całuję wszystkich..i życzę miłej nocy...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no wreszcie sie odezwałaś. wiesz jak sie martwiłam o ciebie. nie rób nam tego więcej. to cudownie że dzidziuś rośnie, oby tak dalej a kiedy ciocie poznają płeć? Martyniu gratuluję ci jeszcze raz , bardzo sie cieszę że jesteś w ciąży. jesteś kolejnym przykładem na to że cuda sie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto co znalazłam w dzisiejszej GW: Od początku istnienia misją Europejskiego Centrum Macierzyństwa InviMed jest niesienie pomocy w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z wielką troską i pełnym zaangażowaniem. Wszyscy współpracujący z naszą kliniką specjaliści: ginekolodzy, androlodzy, embriolodzy, zespół laboratoriów, personel klinik służą naszym pacjentom całą swoją wiedzą i umiejętnościami. Wiemy, że dostrzegają to nasi pacjenci i doceniają nasze kwalifikacje i skuteczność. Spotykamy się z wieloma oznakami zaufania. Wiemy, że polecają InviMed innym, jako najlepsze miejsce leczenia. – Dziękujemy! Z ostatnich danych wynika, iż od momentu rozpoczęcia działalności liczba par rozpoczynających leczenie w naszej klinice zwiększyła się ponad dziesięciokrotnie. Możemy również się pochwalić – przez pięć lat urodziło się już ponad 1000 dzieci. Te sukcesy motywują do dalszego działania. Nie tylko ciągle podwyższamy standard laboratoriów i pracującego w nim sprzętu, ale także rozwijamy sieć naszych klinik. Od roku działają również placówki InviMedu w Poznaniu i we Wrocławiu. Od niedawna jesteśmy jedną z niewielu klinik leczenia niepłodności, która z sukcesami przeprowadza cykle IVM (in vitro maturation). Dzięki tej metodzie szansę na urodzenie dziecka mają kobiety z zespołem policystycznych jajników (PCO). W kwietniu urodziły się pierwsze bliźnięta poczęte dzięki tej metodzie! Cieszymy się bardzo i dziękujemy, tym którzy są z nami. Chcemy służyć Pacjentom przez kolejne lata. I obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby nie zawieźć nadziei i zaufania! Zespół Klinik InviMed pozdrawiam, może którąś z Was ta informacja zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego ja się leczyłam , lecze w tej klinice i prawie od razu gin namawiał mnie na inseminacje a ja chce jeszcze spróbować naturalnie więc może inseminacje zrobimy w przyszłym roku styczeń, luty narazie czekam. Miłej nocki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiaj Dzień wszystkich Mamuś, więc życzę wszystkiego najlepszego naszym zaciążonym (bo już są prawie Mamami) Omego ja chyba będę stała przy wyborze kliniki (choć póki co daję sobie jeszcze trochę czasu). I niewiem którą wybiorę. słyszałam o Feminie w Krakowie że jest ok. To będzie trudne zadanie dokonać wyboru. Ale z drugiej strony myślę że której bym niewybrała to i tak będzie lepiej niż u zwykłego gina Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu dziękuję w iminieu swoim i wszystkich \"zaciazonych\" za życzenia:) Ja juz chyba piątą noc nie mogę spać, co chwile chodzę siku i sie rozbudzam, ale to nic, nie będę narzekać, mogę nie spać wcale. Dzis jadę na weekend do przyjaciół wiec odezwe sie dopiero w niedziele albo w poniedziałek. Całuję Was mocno , do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniołki :) Waszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamusi :) - zyczę wszystkim naszym zafasolkowanym :) ... Dianeczko, Paulisiu, Martyniu, Ansik , Justysia 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Paula - super ze się odezwałas - pisz czesciej - bysmy wiedziały co u Ciebie słonko - martwilyśmy sie troche ze nas opuscilas ;) Ja wczoraj bawilam się super na grilu - szaleliśmy do polnocy ... w sumie bokiem przeszla burza - ale na szczescie deszczyk nie padał ...najadlam sie pyszności - dzis boli mnie brzuchal bo nie jestem zwyczajna jadac w nocy ... zaraz pedze na ryneczek po kwiaty dla mamuś ... pa kochane Ps. Maryniu dbaj o siebie kochana - by fasoleczka się ładnie zagniezdziła :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołączam się do życzeń dla naszych Mamusiek :) 🌻 Kukusiu a co ty o 5 rano juz robiłaś ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim wpadłam tylko na sekunde Wszystkiego najnaj dla przyszłych mam i dla nas , które mazymy o tym aby jak najszybicej się to spełniło. Karolcia 26- szok nie poznałam się strasznie sie zmieniłas :) dzięki za zdjęcia i Kukusi tez dziekuje b.ładnie wyglądoałas. i Jacy jesteście zadowoleni :) Uciekam ooo chyba grzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×