Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadira doszlam do tego Twojego badania niesety ja nie mialam takiego testu robionego ... nie mialam nawet robionego testu na wrogosc ... badania plemników i sluzu oczywiscie mamy prawie za każda wizyta ale nie razem ;) wiesz o co chodzi - nie wiem jak \" żołniezyki \" mojego mińka radzą sobie w moim sluzie ... co do badania nasienia trzeba czekac ok. 5-7 dni ... zalezy gdzie robisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia100 moze faktycznie skuo sie teraz na mieszkaniu i pracy a zobaczysz sze dzidzia rezyjdzie sama nieproszona :) tak to czesto bywa. Wszystkie wasze probblrmy sie skoncza to tylko przejsciowe, głowka do gory :) mniejuz wogole zaczyna draznic ten temat. jade w srode do lekarza ciekaqe jak te wyniki wyszły, i bede chodzila na ta minitorowanie owu. Wiem ze tez dzis mioj Miniekj pojechał po wyniki na przeciwciała wiec okaze sie czy one zyja w moim sluze i sa zabijane. eh a wczoraj zauwazylam ze jak przyjechala moja bratowa z malenka corka to nawet nier chcialam jej potrzymac, jakos taka zła jestem i narazie anty inne dzieci bo chce swoje... dziwne ale bedzie oki. Ja czuje juz moje piersi boala tak ze dotknac sie nie moge, ciekawe pewnie @ złapie mnie na dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_26 wysli mi swuj adres bo ja mam chyba zly dlatego fotki do ciebie niedochodza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity_27 zaraz wysylam ci fotki,sorki ze tak puzno ale ostatnio mam urwanieglowy i nawet niemam kiedy nadrobic zaleglosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w sumie nie dziwie SIE Kati - tez szybko się zniechecam i do tego ciężko mi sie zmobilizować np. iśc do gina. Ale muszę przyznać , że ten topik naprawdę działa mobilizująco , bo juz zdobyłam nr tel do gina i mam zamiar jak najszybciej się umówić - dlatego DZIĘKI DZIEWCZYNY !!!!! kAROLCIA - już wysyłam zdjecie. Katia - nie poddawaj się , czytaj , czytaj i jeszcze raz czytaj topik a nabierzesz sił na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moj Misiek przyspieszył wizyte u lekjarza z wynikami, jedziemy dzisiaj po 18 wiec dzis dowiem sie co ze mna nie tak :) jupi jupi kurcze a moze nic sie nie dowiem :( ehhh trzeba myslec optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten dzień się juz skończy - mam ciezki dzień w pracy , dotego spałam moze 4 godziny. Boze nich bedzie juz 14 bo ja tu umre !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu -wyslałam ci moje zdjecia przed chwila wiec sprawdz poczte. Trini-dzieki za odpowiedz. Katia 100-niemozesz sie poddawac tylko wez sie w garsc i dalej do boju.Bedziemy cie dopingowac. A APROPO TYCH MOICH BADAN-ciekawi mnie czy któras z was miala ten test penetracyjny +badanie nasienia .odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira prosze wysli mi swuj adres bo chce wyslac tobie fotki ale na ten adres ktury ja mam niemoge bo dostalam meila z interi ze taki adres nieistnieje podam tobie jak ja mam zapisany edyta_krzysiek@interia.pl napisz mi czy mam go dobrze zapisanrgo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira niewiem dlaczego pisze interia razem a puzniej wyswietla sie oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
KONITKI DZIEKI ZE WY WIERZYCIE WEMNIE:) MOJ MEZUS BYL WLASNIE II PRZYWIOZL MI LODA:):) HEHEHE pogadalam z znim chiwlke bo ja w pracy i postanowilismy ze puki co ja przejde sie do gina opowiem jak jest a pon zbada swoje plemniczki jesli sie okaze ze cos jest nie tak i trzeba kasy na leczenie poprostu narazie bedziemy oszczedzaci sie wstrzymamy z tym dopuki nienazbieramy na leki bo potem niebede przerywac z powodu braku kaski:/ misiek moj caly czas jest zdania ze wsyztsko wyjdzie jak na swoim bedziemy i porzestaniemys ie klucic i stresowac hehehe ale ze zbada plemniczki zeby bylo jasne czy z nim jest wsyztsko ok!! teraz to niemoge sie odczekac konca @:) ide w piatek do swojej gin narazie prywatnie bo panstwowo bym musiala z miesiac czekac taka oblegana jest:/ jest dobrym ginem byla nawet w rankingu 10 najlepszych w polsce taka rzeczowa babka wiec obawiam sie ze wlasnie jak cos bedzie nie tak to mnie zabije tym ze zawsze "wali prosto z mostu" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
heheh pierwsze slowo mialo byc KOBITKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira na ten adres wyslalam tobie zdiecia i niewiem czemu dostalam meila zinteri ze takiego adresu niema,bede jeszcze prubowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta_krzysiek@interia.pl innym dziewczynom sie udalo wiec spróbuj jeszcze raz Podam jeszcze moje GG.1385762 jak cos to pisz bedzie szybciej,a moje doszly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki🌻 U mnie tez sloneczko swieci , jest bardzo pieknie...:D Wczoraj jak bylam w kosciolku pomodlilam sie za nas wszystkie o dzidzie , zeby niedlugo pojawily sie w naszych brzuszkach... Abylo tyle malutkich dzieci w kosciele ze niewiem..takie sliczne....ale ja tylko popatrzylam sobie i tak mi sie smutno zrobilo...ach...:( Mam nadzieje ze Bozia mnie wyslucha ...napewno..... Bylam tez wieczorkiem na grilu u braciszka i wrocilismy po 10...a moj mezus musial wstac po 5 i do pracki pojechal...bidulek... Kochane ide sobie zrobic kawke i sniadanko bo jeszcze nie jadlam ...a pozniej wyruszam z moja bratowa na zakup sukienki na poprawiny dla niej...:D Pewnie zajrze pozniej...milego dnia kobitki.....👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie wczoraj byla w miare ladna pogoda swiecilo slonko ale terz troszke pokropio deszcz.dzisiaj jest okropna pogoda jest zimnoi leje caly czas.pewnie taka bedzie teraz pogoda wiadomo jak to w angli.muj luby terz jest w pracy,tez musial wczesnie wstac.pewnie jak wruci to pojedziemy na zakupy bo tak leje ze ja nieruszam sie z domu w taka pogode na pieszo do sklepu.jesliktos chce fotki to niech da znac to wysle ps.ja czekam na fotki od was bo pare osub mialo mi wyslac ale ja nic niedostalam trzymajcie sie cieplutko i uwarzajcie na siebie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️ martniu jak sie czujesz ? odpoczywaj kukusiu,a jak Tobie idą zaliczenia?! wszystko do przodu ja mysle... Trinci widzisz dobrze,ze porobilas te badania-zreszta juz dawno Cie do tego namawialysmy wszystkie.Ja jeszcze obstaluje przy HSG i gdybys była blizej to sama bym Cie na nie zapisała ;-) u mnie juz dzisiaj plaminia - takie minimalne ...uuff bardzo mnie to cieszy bo juz myslalam,ze nie nadejdzie @ w okreslonym czasie... caly czas mialam tempke 36.4 :-( nie wiem czemu tym razem tak...?! bezsensu,bo biorę duphaston...a zwsze po nim mialam wysoka temperature.Szkoda gadac wszystko takie pokręcone. Więc czekam na @ i niech jak najszybciej przyłazi,,,pozniej znowu Clo i nowi lekarze :-D i klinka w Krakowie :-D juz nie moge sie doczekac ....i to wszystko w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymac kciukasy :-) a tymczasem zmykam na obiadek.Dzisiaj zrobiłam chłodnik,ziemniaczki gulasz i do tego jeszcze ugotowałam fasolke szparagową.........jakos tak za mna chodzi od tygodnia ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki juz sie zegnam, dzis moj wieli dzien i wyniki wszystkich badan beda omawiane u gina po 19 godzince,trzymajcie kciuki za mnie a jutro dam znac czy mam jeszcze jakies szanse na baby :) buziaki i nie rozpisujcie sie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, dziękuję za słowa otuchy...Surficiu, Twoje mnie rozbawiły:) masz racje, pewnie Synuś zmądrzał:) Ja wpadłam się tylko pochwalić - OBRONA 5 LIPCA!!!!!!w środę oddaję pracę oblindowaną, i..koniec!! Justynko zdjęcia wyślę w środę:) buzialki i miłego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Wpadłam się przywiatć - zajrzę tutaj pod wieczór, bo moje Kochanie dzisiaj (przypominam - aktualnie na L4) rządziło w kuchni a to się równa niewyobrażalny bałagan. Idę sprzątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, jadira i tracy - dziękuję wam za fotki, fajna z nas ekipa, tylko szkoda że z takiego powodu zawiązała się znajomość, ale dla każdej z nas przyjdzie kiedyś odpowiedni czas :P a wieści od gina to: dziś mam 15 dc i owulacja była, pęcherzyk pękł ok 1 -2 dni temu, bo jest tam gdzieś płyn :) na jajniku torbiel dalej się utrzymuje, ale jest mniejsza niż w styczniu - lekarz twierdzi że to endometrioza i troszke to mnie martwi, ale powiedział że 2 jajnik jest w najlepszym porządku, jutro idę na badania hormonów, mąż dostał namiary na spermiogram i z wynikami do gina, jesli wszystko będzie OK to prawdopodobnie czeka mnie laparoskopia, bo być może mam niedrożne jajowody i od razu usuną mi tą torbiel, hmmm Dianko, no to powodzenia na sesji a Martice zyczę powodzenia u gina, jak sobie pomyśle to ty idziesz jak burza, ja przez rok nie zrobiłam tego co ty przez miesiąc, i zastanawiam się czy naprawdę pragnę dziecka tak bardzo jak WY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko do bardziej obeznanych - gin mi powiedział ze te badania moge zrobiś jutro, ale wcześniej pisałyście w konkretnym dniu cyklu trzeba, a mam zrobić: PRL, FSH, LH, TSH I TESTOSTERON Myślicie że w 16 dc moge je zrobić wszystkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare ciesz sie że tylko sprzątanie cie czeka, mój M umie zrobić tylko herbatę i kanapkę, takze gotowanie a później sprzątanie do mnie należy, a tu chociaż coś pojadłaś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×