Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Widze ze niezla jazda sie zrobila... Akasiu, widze ze ty najbardziej poczulas sie dotknieta tamtymi slowami, a ja podtrzymuje je. Nie mozna CIAGLE narzekac. W jednym zdaniu pisze to co napisalam kilka miesiecy temu w dlugim poscie. I obojetne czy jest sie w ciazy czy nie. I to nazywasz wydlubywaniem oczu ????? Martiko, a ciebie nie rozumiem. Jeszcze 2 tygodnie temu sama wypytywalas mnie przez gg, jaka mialam stymulacje , jakie leki bralam i czy tobie dobrze ten pregnyl podali. Juz zapomnialas? Teraz jestem przemadrzala, tak? A co do twoich racji..wejdz na forum bociana i zobacz ze dziesiatki dziewczyn podchodza do sesji akupunktury wlasnie wtedy gdy robia inseminacje i zaplodnienie in-vitro. Pomaga na stres i krazenie macicy..ale juz nic wiecej nie bede pisac bo bedzie ze sie wymadrzam. Wedlug mnie wlasnie Omega i pomarancza napisaly prawde. Tak jak i mi kiedys ze punkt widzenia z mienia sie w zaleznosci od punktu siedzenia. Ale to sie tyczy nas wszystkich. Dziewczyny to moj ostatni post tutaj. Nie umiem pisac inaczej. Jestem optymistka i byc moze niepoprawna, bo myslalam ze was zaraze tym optymizmem. Widac ze wy wolicie pograzac sie w czarnej otchlani rozpaczy i plakac nad swoim nieszczesciem. W zwiazku z tym to nie jest miejsce dla mnie. Karolciu dziekuje za mile slowa i zrozumienie. Zycze ci z calego serca jak najszybszego spelnienia marzen. Wszystkim dziekuje za slowa serdecznosci i zyczenia. Ja wam zycze dokladnie tego samego co wy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jazda Dziewczynki dajcie spokój już wystarczy .Wiecie jak jest każyd ma raz lepszy raz gorszy dzień i róznie pisze i różnie jest interpretowana. Szkoda psuc dobrego forum :) Dzięki wam dużo rzeczy się dowiedziałam, których nigdy by mi lekarz nie powiedział. Pomagamy sobie na wzajem .Ja nikomu nie powiedziała o tym ze mamy problem z zajściem w ciąze, a dzięki wam otworzyłam sie i mogę z Wami o tym porozmawiac .Wielkie dzięki i proszę się juz nie denerwowac .I tak Was lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja dzisiaj nie zabieram głosu w dyskusji, bo nie jestem dzisiaj obiektywna, wypowiem się kiedy indziej, a narazie jest mi bardzo, bardzo źle - ryczę od rana 😭 i to chyba tyle:( Idę zrobić sobie wielką kawę i poskładać ciuchy w szafie, może się trochę rozładuję. Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............31.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............21.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........14................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa pomarańcza
tamta dzisiejsa pomarańcza to nie ja ktos sie pode mnie podszył na chwilke , wszedzie pelno pomaranczy tych za i tych przeciw Surfitko opusilas swoje towarzystwo juz dawo, obserwuje twoje wpisy i widze ze top Justynki M. stal się dla ciebie wazniejszy , tam wpisujesz sie czesiej i masz tam poparcie tak ci kubusiuja ze az sie rozplywasz a tak zwana babcia topikowa Omega sala sie twoim darmowym adwokatem brawo , moze dlatego tu ci juz nie pasi - popsulas atmosfere i zmykasz zadna z obecnych tu dziewczyn nie napisala ci ze cie tu nie chce , wystarczylo tylko male poczucie skruchy lecz ty niej w sobie nie masz! niestety jestes zbyt pewna siebie , moze to i dobrze ze jestes optymista bo takim latwiej w zyciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczę wszystkim miłego wieczorku - idę z miniem do znajomych a tam dwa maluchy - wycałuje szkaraby :D voltare - przykro mi - pamiętaj nadzieja jest w nas ❤️ buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woltare jest mi bardzo bardzo smutno z twojego powodu i niewiem co mogłabym napisać żeby ci lepiej było, bo pewno nie ma teraz takich słów. Jestem z tobą [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matika-2327
omega mylisz sie ze zle zyce ktorejs w ciazy, to powod do radosci i nikomu nie mozna zyczyc ze zreszta ja wyzbaje zasade "ie zycz komus tego co Tobie nie miłe" a skoro na to wpdlas ze moge byc zawistan to znaczy ze sama taka jestes. Kazdej zycze dobrze, zczegolnie trzymam kciuki za Akasie rezte kolezanek ktore maja problemy, za Surfitke tez trzymam kciuki zreszta nie musze b jest ok i ob tak dalej. W moim alfabecie nie ma czegos takiego jak zawisc nienawisc, dla mnie to chore. urfitko niechozi o moje pytania do Cibie ale niektore wypowiedzi czy uwag do innych dziewczyn i czasem rzeczy o ktorych mowilas były wrecz smieszne a niektore mialy doła przez Ciebie. A teraz widac kto kom szpile wbija, na innym topicu obgadujecie.... Smieszne jestescie a na tym topicu bez was wcale nie bedzie żle, dzewczyny sa soba bardzo przepadaja doradzaja a te w ciazy potrafia z nami starczkami rozmawiac a my je bedziem wspierały bo na to zasługuja Trini za cIebie teraz zczegolnie trzymam kciukasy i za Voltare bo one teraz najbardziej zasługuja na Ciąże i mam nadzieje ze w świeta beda sie cieszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jeśli się niepogniewacie to chciałam wam się pochwalić że od tego tygodnia czuję ruchy mojej Myszeczki.... Tak mi się przynajmniej wydaje że to to bo zdarza się coraz częściej, a abjawy są takie jakby mi motylek skrzydłami ocierał o brzuch, albo jakby mi mrówki chodziły po skórze brzucha od środka. Dziewczynki które już to przeżyły to powiedzcie czy to są ruchy mojej dzidzi???? Bo mi się wydaje że tak i jestem bardzo szczęśliwa. Przepraszam że tak tylko o sobie napisałam, ale nie ma tu innego tematu teraz a do kłutni nie chciałabym się wtrącać. Elizo a ty do kiedy czekasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matika-2327
Kukusia ak to sa ruchy dzicka, moja mama dokladnie tak samo to opisywała, wiec malenstwo daje juz o sobie znac, msiz byc bardzo zczesliwa, ale to tez super wiadomosc to znacz ze jest ok i dobrze sie rozwija :0 gratulacje mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Jestem bardzo szczęśliwa i normalnie chciałabym czuć to ciągle ale niestety na razie tylko kilka razy w ciągu dnia, a raczej wieczorem. dzisiaj miałam dopiero 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matika-2327
zazdroszcze to mus byc super uczucie jak juz czuje sie ze ma cie to ziecko ak fizyznie, jeszcze troche i bedzie cie kopało ze spac nie bedziesz mogła :) to podobno najpelsze co moze byc w ciaz, czuc maluszka ruszajacego sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - przykro mi,trzymaj sie kochana:-( Kukusiu a widzisz,tak sie martwiłas i niepotrzebnie,też mi sie wydaje ze to własnie to bo tak to sie opisuje jak mówisz. A ja mam takie fazy ze po wizycie u lekarza przez tydzien jestem spokojna a potem zaczynam sie martwić czy wszystko ok,a tu do wizyty jeszcze ponad 2 tygodnie:-(Ech,musi być dobrze,nie przyjmuje innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu sie porobiło.!!!!! -Ale jak widze co o nas wypisuja na topiku u Justynki to mi naprawdę przykro.Jak można wypowiadać się o dziewczynach których tak na prawde nie znasz. Cytat: Po prostu zauważyłam, tak jak zresztą tam napisałam, że NIEKTÓRE panny są po prostu... zawistne, nielojalne, nietolerancyjne i tak jak stwierdziłaś - lubią sie taplac w swoim neszczęsciu i je rozpamietywac aż do bólu. Po co? -Przecież my Was tu nie oczerniamy ,nie oceniamy wiec teraz to ja zadam ci Omego pytanie- PO co? Ja myśle ,że powinnysmy sobie pomagac bo i ja pare razy pytałam Was o zdanie i jestem wdzięczna za porady,ale tez nigdy nie pisało sie tu źle o waszym forum wiec po co wy to robicie,jesli jestescie takie zgodne i lojalne,nie bardzo w to wierze. I jeszcze coś zacytuje; W ogóle to miałam odczucie lekkiej zazdrości o nasz topik, bo niby wcześniej wpisujesz się u nas? One są jak dzieci w piaskownicy . -Mysle,że nikt tu nie jest zazdrosny o wsze forum . Tu dziewczyny jedne krytykowały Surfitke inne Martike -powiedziały co myslą ale was nikt nie krytykował a wy nieładnie ,że tak pałaćie nienawiścią dość do Martiki to jeszcze do nas i po co..? Moge zrozumieć,ze stajecie w obronie Surfitki,ale tak jechac po Wszystkich... Cytat ---ja kiedyś podczytywalam tamten topik, ale dbałość o kulturę języka to dla mnie podstawa (również choroba zawodowa ) i niestety nie mogłam się tam przyłączyć. Oczywiście, każdy pisze, jak chce i umie, ale ja nie musze tego czytać No i zgadzam się z tym, że tamte wypowiedzi pod względem poprawności pozostawiają wiele do życzenia. Cytat że jak te panny tak się będą rozpamietywać i zasklepiać w tym swoim bólu i żalu i zazdrości - to NIGDY (tfu, tfu) nie zostaną matkami. Bo nie potrafią być na luzie i się cieszyć szczęsciem innych... i przyjmowac z pokorą tego, co niesie życie... tak, najbardziej im pokory brak... Ja cenie rady każdej z Was i do Surfitki też pisałam nieraz na gg.i sie radziłam i mi nieraz pomogła.Ale przykro mi ,ze tak nas obsmarowałyscie.Wyraźnie macie nas za idjotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-bardzo mi przykro:( zrób te badanka co pisałysmy i przystępuj do następnej IVI. Tryni -no pewnie niezła laseczka teraz z ciebie,czekam na zdjatka. Eliza333-ty kiedy testujesz??? Kukusiu-gratuluje!!!! Akasia miała racje w tym co pisała ,doczekałaś sie super.Niech sie malec rochli. Kseńka-czarne myśli do kata-jest dobrze🌻 Akasiu -zaskoczyłas mnie tym co napisałaś.Szczerze mówiąc myslałam,ze mnie nie lubisz,bardzo się ciesze,że się myliłam. 🌻dla Ciebie i 👄 dla maluszka. Pozdrawiam Was serdecznie i miłej nocki i spokojnej życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - zgadzam się ze wszystkimi twoimi słowami. Napisałam na topiku Justynki co myślę o Omedze i Surfitce. A zwłaszcza o słowach, że nigdy nie będziemy matkami bo nie mamy pokory. To najabrdziej podłe słowa jakie kiedykolwiek przeczytałam. I widac jakie są naprawdę. Lepiej żeby już do nas nie wracały, nie potrzebny nam tutaj zamęt. A jeśli ktoś ma jeszcze jakies wątpliwości, niech wejdzie na topik Justynki i poczyta co tam o nas powypisywały Panie Koleżanki. Że o kulturze ich języka nie wsponę. Voltare słońce 👄 - nie smutkaj się. Uda się następnym razem i będziemy się cieszyć wspólnie twoim macierzyństwem, zobaczysz 👄 Tulę Cię ciepluko w tej smutnej chwili dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... wstalam dziś z kacem gigantem - boże mam za swoje - wracaliśmy do domu w stanie niewazkosci - do tego mój kochany mezulek chciał \" podlać drzewko\" a tu szanowna policja jakby wyrosła spod ziemi - uff chociaz nie doszło do czynu \"podlania\" obyło sie tylko na pouczeniu :P to trzeba miec szczescie by po połnocy mieć takie spotkanie ... wracajać do tematu naszej awantury - owszem poczytalam sobie dziś wypowiedzi na topiku Justynki - az trudno uwierzyć - wyszło na to ze zadna z nas nie jest \'\'godna przyjażni\'\' - zostałysmy wrzucone do jednego worka! nie wiem dlaczego ale poczułam się podle ale widocznie tak musi byc ... wlasciwie w takich sytuacjach poznaje się ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zasmiecanie, ale mam takie male pytanko odnosnie NPR a szczegolnie temeratury. O to rozpiska moich temeratur. Dosdam ze ostani @ mialam 24 pazdziernika. Czy moze mi ktoras powiedzie dlaczego tempka mi spada. Z gory dziekuje za odpowiedz. 30.10- 36.6 31.10- 36.6 01.11- 36.4 02.11- 36.5 03.11- 36.7 04.11- 36.7 05.11- 36.7 06.11- 36.6 07.11- 36.4 08.11- 36.6 09.11- 36.4 10.11- 36.4 11.11 nie mierzylam, pilam alkohol. 12.11- 36.65 13.11- 36.7 14.11- 36.75 15.11- 36.8 16.11- 36.9 17.11- 36.9 18.11- 36.8 19.11- 36.9 20.11- 36.8 21.11- 36.9 22.11- 37 23.11- 36.7 24.11- 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia - dopiero doczytałam o tych ruchach :) Aż się wzruszyłam :) Super. Bardzo się cieszę naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matt, kochana co do moich cykli to nie wiem bo sa zakrecone. Okres mialam 3 sierpnia i pozniej 24 pazdziernika dostalm po duphastonie takze trudno powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Ojejku co tu sie dzieje?:(Miałam nie poruszać tego tematu bo poruszyłam go X..miesiecy temu po pierwszej wypowiedzi Surfitki- bo tak jak akasia napisała nas zabolało to co kiedyś napisała, ale myślałam ze już o tym nie pamiętamy, było minęło, ale skoro faktycznie dziewczyny piszą na innym forum takie rzeczy też zrobiło mi się przykro a zrestą mam tog dzieś i nie hcce mi sie o tym pisac kukusiu- tak takie motylki ja czułam w 18 tygodniu i lekarz powiedział ze to są własnie pierwsze ruchy:)- gratuluję❤️ voltare - tak mi przykro nie wiem co ci pwiedziec- spojrzałam w tablekę- tyle miesiący się juz starasz- ale nie trać nadziei❤️ 🌻 ❤️ 🌻 kseniu kazdy ma takie fazy jak ty :) trinity proszę o zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ta podwyższona temperatura to, w skrócie, znak że była owulacja, podwyższona temperatura utrzymuje się do miesiączki. Ten spadek temeratury może oznaczać, że @ przyjdzie niedługo. Aha i nie zaśmiecasz naszego topiku !! :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt dziekuje za odpowiedz pewnie masz racje, do dwoch dni powinna sie zjawic... wrrrr wstretna @ a kysz :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kukusiu - gratuluje pierwszych ruchów - kazda z nas mówiła ze się doczekasz i oto mała niespodzinka - moge sobie tylko wyobrazic jakie to cudowne uczucie 🌻 dziewczynki - włosy jak wlosy - zadne cudo - jutro idziemy na chrzciny także porobię sobie kilka zdjęc ... jak zgram na komuter to Wam powysyłam - zobaczycie ocenicie ! wczoraj bylismy u znajomych - maja dwa maluszki - dziewczynka jest starsza ma 4, 5 roku - cały czas dopoki nie usnela - mnie adorowala - \"ciocu porysujmy razem , pograjmy \" itp. a ich syneczek ma pięc miesiący i taki z niego silny facet ze rwie się do siadania, wystarczy mu podac ręce to już siedzi - malutki kiwaczek - odważyam się też go wziąsc na ręce - jest już sztywny więc nie balam się ze mu zrobie krzywde - nie mam wprawy w mojej rodzinie brak malutkich dzieci robi swoje ... naladowalam więc akumulatory - może kiedys Bozia obdarujemnie takimi pieknymi dzieciaczkami ? Pozdrawiam wszystkich buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie porobilo???? hallooo???? nie wiem dlaczego az taka afera sie rozkrecila, powiem wam ze b. nieladnie, kazda z nas jest inna, inaczej mysli, czuje, przezywa itd...i kazdy ma prawo do wyrazania swoich pogladow. tak czy siak oba topiki mialy na celu wzajemna \\\"adoracje\\\" jak to moj maz sie nabija (dupelka zoledna:D no moze troche ma racji bo to u mnie juz pewne uzaleznienie i zle mi ze nie moge poswiecic wam tyle czasu ile bym chciala ale moje usprawiedliwienie chyba kazda przyjmie, ma na imie adrian wazy 6300 , je za 3 i wszystkie was pozdrawia) aby sie jakos okreslic powiem tyle: uwazam ze martika przezyla okropne chwile i zadna z nas tego do konca nie zrozumie, b. jej wspolczuje, z calego serca, lecz moim zdaniem slowa surfitki nie powinny nikogo urazic - latwo zrobic z igly widly, ona tez swoje przeszla i nie dziwie sie ze jest cala w skowronkach! - bo tez bedziecie! tak jak napisalam wczesniej kazdy ma prawo do wypowiedzi ale nie musicie zaraz kotow drzec i skakac na siebie, postarajcie sie zrozumiec obie strony. Trini teraz to ja poczulam sie wrzucona jak do jednego worka, jadira do zalaczonych cytatow przydaly by sie nicki, bo mowiac za siebie nie uwazam was za idiotki. Tak jak w zyciu pewne osoby sa mi blizsze pewne wrecz przeciwnie ale to chyba kazdy tak ma. Przykro mi z powodu tej sytuacji bo dzielilam sie moim szczesciem i smutkami z wami wszystkimi a teraz czuje sie wyproszona z waszego grona, jesli ktoras ma nadal ochote utrzymywac ze mna kontakt to b. chetnie, a kobitki ktore nie zycza sobie np e-maili z fotami mojej radosci tez prosze o okreslenie sie, nie chce nikomu sprawiac przykrosci. dodam ze omega to bardzo madra i doswiadczona babka i w jej choc troche strasznych slowach jest duzo prawdy. musze zmykac bo moj glodomorek ma dosc tatusia:):) pozdrawiam, zycze powodzenia, trzymam kciuki za wszystkie starajace sie i zaciazone i mamusie z bobasami, voltare dla ciebie szczegolnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja z tego wszystkiego nie mogłam dzis spac. Przepraszam ze przezemnie wynikła taka kłutnia. Nie wiem czy chcecie mnie jeszcze na tym topicu ale ja sie ciesze ze Surfitki juz tu nie ma, ja chcialam dobrze a wyszło inaczej. Ja poprostu czasem mialam wrażenie jakby celowo zapominała ze sa takie ktorym nie jest tak wesoło, ale nikt przeciez jej zle nie zyczy i zyczył nie bedzie. Wcale nie uwazam ze nie zasługujemy na dziecko bo my mamy bardzo duzo pokory i wiem ze to bedzie nam wynagrodzone pieknymi dzieciaczkami. Mam nadzieje ze ten topic troche odzyje i atmosfera sie poprawi. Przynajmniej wyszło szydło z worka jak to sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×