Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

juz jestem ... jeżeli chodzi o ginekologów to jeden lepszy od drugiego ... najpierw mialam pania ginekolog ktora prze 5 lat zbadala mnie tylko 2 razy ... normalnie bez zadnych usg ... przepisywała mi pigułki jak talala ... nawet za wizyte nie trzeba było placić ... raz zrobiła mi cytologie ... zrezygnowałam z niej jak zaczełam starania o dzidzie ... następny lekarz który mi tez wkurzył ... w sumie był bardzo miły ale pewnie gdybym przychodzila do niego prywatnie byłby skuteczniejszy i bardziej zaabsorbowany moimi obawami ... zbadał mnie nie stwierdzil nic poza infekcją ... przepisał lekarstwa ... kazał przebadac męża ... poczym mnie sobie chyba odpuścił bo jak spytalam go o inne sprawy to kazał najpierw powalczyc z mężem ... żadnej propozycji zbadania hormonów ... sprawdzenie jajników i jajowodów przez usg ... juz do niego nie wrócę ... teraz zastanawiam się jak zrobic czy iśc po skierowanie i leczyc się w tej samej przychodni co mąz ... tylko że ja nie pracuje w W-wie i bedę miec to bardzo utrudnione ... czy skorzystać z usług lekarza - którego mi poleciła moja kolezaka - sprawdzony po jej 2 ciązach ... na razie jednak czekam na owulke która zbliża sie wielkimi krokami ... i wtedy zobaczymy ... na razie jednak mysle o mizianku przez najblizsze 3 dni ....potem bede czekac na rezultaty ... ale później ... mozliwe ze porzadnie wezme się za siebie .... @ pewnie mnie zmobilizuje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity znajdź lekarza który naprawde zajmie się tobą. Może idź do tego co twoja koleżanka Ci poleciła i wtedy zobaczysz. Czasami lekarz jest fajny , dobry a jak się zaczynają schody to rozkłada ręcę albo mówi że jest wszystko dobrze. O dobrego lekarza naprawde ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłyście jakieś inne badania za czym zaczęłyście się starać? Ja robiłam jedynie bad. na toksoplazmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam na razie żadnych powazniejszych badań ... kiedyś na tarczyce ... podleczyłam ja ... ale jak jest teraz nie wiem ... muszę porządnie wziasć sie za siebie ... widzisz paziu ten lekarz do którego poszedł mój maz ... juz na wstępie powiedział ze ja tez musze sie równolegle badać ... bo to strata czasu by tak tkwic w martwym punkcie ... kazał szczególnie sie przyjrzec jajowodom (usg) i zrobić badanie na wrogosc sluzu ... to jest podejście a nie to co moj poprzedni gin .. jak spojrzał na wunki mojego minia ... to jakby sobie mnie odpuscił i co najbardziej mnie wkurzyło nawet się mnie nie spytał czy ta infekcja która miałam mi minela ... konował i tyle ...prywatnie to by pewnie klo mnie skakał!a tak ... musze sama walczyc o siebie i swoje przyszłe maleństwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta majac motywacje takiego babińca ... będe walczyc do upadłego ..pewnie jak i Wy wszystkie;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że będziemy walczyć, musi nam się wkońcu kiedyś udać. Bo ja sobie nie wyobrażam życia we dwójke (bez dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ... nawet sobie pomyslalam że gdybyśmy nie mieli wlasnego dziecka to musiałabym zaadoptować ... bo mam tak silny instynkt maciezyński że mój chomiczek ledwo ze mna wytrzymuje caly czas go tule a rozmawiam z nim jak z dzieckiem ... jednak nie wyobrażam sobie siebie bez ciązy ..cudownie zaokrąglonego brzuszka ... ciuszków ciążowych ... i wszystkiego co jest związane z niemowlaczkiem ... maleńkich stópek i paluszków ... zapachu cialka pachnącego mleczkiem ... rozmarzyłam sie ;-) mam teraz głupi wyraz twarzy ..jak cielaczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity zobaczysz teraz marzymy ale te marzenia się spełnią i to w najmniej oczekiwanym momencie. Tylko cały czas mam nadzieje że długo nie będziemy musiały na to czekać. Teraz myślę cały czas o starankach bo zrobiliśmy sobie 2 tyg. post i już nie możemy się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to tak samo jak my lekarz powiedział ze tak od @ nie powinniśmy się kochac ... to lepiej dla \'chłopakow\" jest ich wtedy wiecej ... post zostrza apetyt ..mój mezus od kilku dni chodzi za mna i namawia mnie na mały numerek /hi..hi/... a jak dziewica z łysej góry jestem niedostępna ... mówię ze to dla naszego : Jasia-by był piekniejszy ;-))jak to sie mówi nie wykapany tylko z pelnego wytrysku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi dobre \"nie wykapany tylko z pełnego wytrysku\". No mój mąż to myślał że dzisiaj już będziemy się starać a ja mmu mówie że w sobot,e zadowolony to nie jest, zresztą ja też. Ale może chłopaczki wkońcu dolecą to mety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby doleciały ... mojego kitka też!!byśmy miały w tym samy czasie baby wiesz? własnie mnie dopadł na dywanie i mówi ze chce dzis i juz!!nadąsał się jak male dziecko jak mu powiedzialam ze musi poczekać do soboty ... hi ..hi ...zmykam juz bo musze jeszcze zrobic kanapeczki do pracy i trochę użyczyc komputera męzowi bo ciągle go odrywam od pisania programu ... dobranoc sloneczka moje cmok...cmok ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zwlekam juz od tygodnia, ale to dlatego, ze najpierw ten cholerny psm, a teraz drazliwosc piersi podczas okresu , ale jak przeczytalam o tym, co napisalyscie to ucieszylam sie, ze skoro mielismy taka przerwe to moze sie uda...Do tej pory staralismy sie codziennie no i nic. ja mialam dzis straszna noc, budzilam sie co chwile, bo za pozno polozylam sie spac i denerwowalam sie, ze sie nie wyspie i dlatego zasnac nie moglam...:P wariuje juz calkiem od tej checi ciazy!:P pazia, podziel sie jajeczkiem, hehe;) pozdrowionka, trzymam za Was dziewczyny kciuki i milutkich snow:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, miałybyśmy w tym samym czasie dzidzie jakby poszło wszystko dobrze :-). Fajnie by było. Mojego męża też odrywam ciągle od kompa i mówi mi że chyba książki pisze, całe rozdziały :-) Ja też spadam. Jutro zajrze ok godz.19 Pa pa dobrej nocki i kolorowych snów wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie wziąść po jednym jajeczku, podziele się z wami :-) dobra zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki ... dzis troche sapokojniejszy dzien w pracy ale jeszcze nie chwale dnia przed zachodem slońca szczególnie ze rano jak szłam do pracy przebiegł mi przed nogami czarny kotek - bez ogonek ;-) w sumie nie wierze w koty i 13 -stki ale staram sie dmuchac na zimne ... a jak tam myszki moje ... zimnica na dworku - wyciągnelam dzis czapkę ... bo nie chce się przeziebić w tamtym miesiacu jak mialam owu ... to bylam tuz po ostrym przeziebieniu - goraczka, katar także wolę teraz dbac o siebie ... by moje maleństwo znowu nie zostało u tatusia tylko juz u mnie ... kupilam sobie actimelki ... i pije ...do wieczorka ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu sniezek pruszyl, przed chwila zjadlam pierwszy posilek bo zapomnialam sniadanka do pracy- skleroza:/ no a przyszly mezu niestety nie pracuje w Zgorzelcu:/ w brzuszku burczalo jak cholera a ja myslalam tylko o tym, czy taka mini glodowka nie zaszkodzi. a jutro wybieramy sie na weekend do karpacza, wiec moze jak troszke wypoczniemy to uda sie...chociaz to chyba malo prawdopodobne, bo dopiero dzis skonczyl mi sie okres:/ pozdrowionka i milego popoludnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragniesz dzidziusia
i nie chcesz o tym myślec?? przeciez sam ten temat sie kupy nie trzyma!!! o co kaman ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,wlasnie:P nikt, powtarzam NIKT nie zrozumie kobiety, ktora nie moze miec dzieci poza taka, ktora ma ten sam problem. jak widac Ty nie masz, wiec zegnamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aika
Czesc Dziewuszki!!!Nie jestem jedna z Was tzn. poki co nie staram sie o dzidziusia mimo to sledze Wasz watek i bardzo mocno zycze Wam zeby Wasze marzenia o posiadaniu dziecka sie spelnily jak naszybciej. Za jakis czas pewno dolacze do Was bo wiem ze bede miec problemy zaciazeniem:) gdyz od ponad roku dokuczaj mi bole jajnikow nie wiadomego pochodzenia i juz mam czarne scenariusze ze to sposoduje u mnie bezplodnosc (niedrozne jajowody)Doskonale Was rozumiem bo ja juz histeryzuje i Was rozumiem ale glowa do gory uda sie najpierw Wam potem mi:)Trzymajcie sie cieplutko Dziwczyny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aika to moze zacznij juz jakies badania?? to moze wtedy, jak juz bedziesz sie starala o dzidzie nie bedziesz musiala przechodzic tego, co my....Tego Ci zycze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jakie? Jak lekarzowi zasugerowlam badanai na droznsoc to pwieiedzial ze dopiero jak bede chciala miec dziecko to sie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...boze jak to czytam to noralnie mi się scyzoryk w kieszeni otwiera ... jak ktoś sie bedzie starał o dziecko to dopiero lekarz nim się zajmie ... co za absurd ... Aika zmień lekarza błagam zacznij dbac o siebie zanim bedzie za poźno i bedziesz plakac do poduszki z powodu że nie mozesz zajsc w ciaże!! ja gdybym wiedziała że coś ze mną nie w porządku dawno bym się leczyła a tak mam pare ładnych lat do tyłu i 29 lat na karku ... w sumie nawet nie podejrzewalam ze coś się zlego ze mna dzieje ... cykle miałam równiutkie ... zrobiłam 2 letnią przerwe od brania pigułek a teraz ciągle placze z powodu kolejnej miesiączki takze profilaktyka za wczasu jest najlepszą rzeczą którą może kobieta zrobic by przyszłośc dla niej nie byla tak bolesna jak dla nas tu zgromadzonych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tylko ze te bole co mam to zaden lekarz nie wie od czego. Mialam robione usg i nic nie wyszlo a jajniki jak bolaly tak bola. Ja sobie daje reke uciac ze to jajniki ale nie ma \"dowodow\" na to. Bylam juz u 2 lekarzy ginekologow z tym problemem poprzepisywali mi tyle antybiotykow nalykalam sie tego i zero poprawy wkoncu zrezygnowani mowia ze jak antybiotyki nie dzialaj to nie moze to byc zapalenie.I badz tu madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a dbasz o siebie ?? tzn w zime bez spodni biodrowek i stringow ??... sorki ze pytam ale takie wystawianie pleców i podmarzanie tam też bardzo wplywa na jajniczki ... nie wiem co to moze byc ale radze zadbaj o to by trafic do dobrego lekarza - o takiego bardzo trudno = radze blizej przyjzec sie jajnikom czy nie ma torbieli ... a moze zrosty które tez sprawiaja że cos tam w brzuszku boli ... z calego serduszka ci niczego takiego nie życze ... a cylke jakie dlugie krótkie ... bolesne ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! paziu duphaston kazała mi brać lekarka na 16 dc przez 10 dni dwa razy dziennie po 1 tabletkę. mam zacząć dopiero w przyszłym miesiacu bo jak pisałam teraz jest za późno. wykupilam dwa opakowania ale jak dostanę @ to po niej wybieram się do moejgo doktora we wrcoałwiu. Tylko nie wiem czy to ma sens,bo on chciał mi zorbić monitoring cyklu,a ja nie dam rady codziennie lub co dwa dnie jeździc do wrocławia, bo pracuje:( już sama nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatka
czesc dziewcvzynki mam pytanko czy to prawda ze jak ktos za bardzo chce dziecko i planuje wszystko dni plodne itp...to nie zachodzi w ciaze :) bardzo chcemy miec dziecko z mezem...przezywam terror wszystkie sasiadki chodza z wozkami na spacer maja piekne pociechy a ja wciaz czekam :( w prawdzie robimy to 2 miesiace ale naprawde nigdy nie myslalam ze zrobienie dziecka jest takie trudne pozdrawiam ps.prosze o pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fatka, niestety zapewne żadna z nas nie myślała ze zajscie w ciaże bedzie takie trudne:( wtesy na pewno zaczęłybyśmy wcześniej się o nią starac. Ja chyba raczej nie mogę Cię pocieszyc, mogę jedynie powiedzieć, ze musisz być silna jak my wszystkie i cierpliwa- wkońcu musi się udać. A brałaś wcześniej tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja dopiero teraz dotarłam do domu bo po pracy jeszcze pojechałam na ten zastrzyk. U mnie w sumie nic ciekawego dzień jak codzień. Janiki bolą, śluzu płodnego jeszcze niemam ale mam nadzieje że owulacja będzie w sobote lub niedziele. Witam cię Aika życzę ci żebyś nie musiała długo czekać na swoją pocieche tak jak niektóre z nas. Nie znam się co do bóli jajników ale trinity ma racje znajdź lekarza i lepiej za wczasu się leczyć niż później płakać i czekać w nieskończoność. A może bolą cię bo są tak super płodne :-) Do pragniesz dzidziusia nie zrozumiesz o co chodzi jak tego nie będziesz przeżywał. Pragnę dzidziusia ale nie chce o tym tak( paranoicznie) myśleć to może wtedy by się udało. A co u martyn--i nie odzywała się dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×